Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 2 Antradienis
 

Po kelionės į Donbasą Ruslana praregėjo: „Porošenka žaidžia mumis“

2014-09-03 23:16 | Užsienis | Komentarų (53)

Ar papasakos Ruslana Lietuvos Prezidentei, ką pati savo akimis matė Donbase? Nuotr. lrp.lt

Apsilankiusi Donbase Ukrainos dainininkė, Eurovizijos nugalėtoja Ruslana praregėjo. „Vyksta pilietinis karas“, „Porošenka mumis žaidžia“, „Politikai naikina tautos genofondą“, „Aš greitai viską papasakosiu“, „Porošenka manęs neišklausė, o Zacharčenka („DLR“ lyderis) išklausė“, „Ukrainos armija ir sukilėliai išmoko susitarti“, – tai tik keli teiginiai iš Ruslanos spaudos konferencijos po apsilankymo į Donbasą.

Komentarai

 

 

 
 1. kodėl mūsų žiniasklaida tyli apie Игорь Коломойский ? Įdomi asmenybė Ukrainos ir Izraelio b u v o

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Kip negražu mojuot prožektorium… Galima iš pagarbos žvakutę uždegti, o ne kaip višų ieškant – su prožektorium

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nei vienam valdančiam režimui nereikalingi pilietiški (savo pilies gynėjai) žmones. Reikalingi tik parsidavėliai tarnai. Todėl visi valdantys režimai naikina tautos genofonda. Taip buvo TSRS imperijos laikais, taip yra JAV-EU imperijos laikais. Todėl auksciausiuose Lietuvos valstybes postuose sustatyti buve KGBistai, rezervistai, komunistai, komjaunuoliai, aktyvistai, t.y. tie, kurie gerai tarnavo anai imperijai

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. Bet idomiai – glosto rankele, bet tiesa kita.Fotografuojasi su zymia atlikeja, tiesa vel kita …Paskiria garbes konsula ir padaro didvyriu, o pasirodo, kad vel tiesa kita – kaip paskutiniu musu politikai pasidūrina, uzlipa ant greblio..Vis ne ju naudai

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. pasiklauskit karo eksperto Audriaus Butkeviciaus jis visa teisybe zino,nes kur reikia sukelti karo zidini jis pirmas su savo komentarais.kai baigia savo nesvaria misija ir vek dingsta kuriam tai laikui.Kazin kur dabar skels karo ugni? Idomu kieno jis pasiuntinys ? Juk jo “darbo pradzia” buvo pakaunes reikaliukai,bet ten protingi zmones ji apramino ir sukilimas neivyko.Okur dabar bus nukreiptas kelti maistus?..

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. manau dabar daininkė busw paskelbta persona non grata, t.y. nepageidautina Lietuvoje. Pamatysime

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • Visiskai nesvarbu,kaip ji bus paskelbta.Kol tikejo oligarchu pergale,tol juos palaike,kai pamate,kad Porosenkai sakes-kepure pakeite greit.As netikiu,jog ji nezinojo,kas su kuo kariauja,o ir tas jos vaikiskas pasiaiskinimas,jog Porosenka jos neisklause,o Zacharcenka isklause-rodo jos uzgautas ambicijas ir cia su praregejimu neturi nieko bendra.

   Thumb up 0 Thumb down 1

  • O tu zinai , kad Ukrainoje ukrainietis ukrainieti pjauna, ozy ? Ir kas visa tai skatina , abeli ?

   Thumb up 22 Thumb down 1

 7. O kam Rusijai prisireikė surasti Ukrainoje fašistus, kuomet pačioje Rusijoje fašistų knibžda?

  Thumb up 6 Thumb down 17

 8. Putinas ir vel uzkrete Rusija pasiutlige. Kai pries 100 metu car Nikalaska 2 ivele Rusija i Didyji Kara uzsistoti bandiugas serbus, viskas pasibaige laimingai: -Rusija susprogo, Nikalaska 2 nusove geri vyrai.
  Putin und Stalin Chuilo!!

  Thumb up 5 Thumb down 26

 9. OLIGARCHAI bijo sukilimo ir revoliucijos,todėl siunčia į frontą aktyviausius durnelius mėsai iš abiejų pusių.
  Karas nesibaigs tol, kol eiliniai nepradės “kalti’ šviną į savus oligarchus,o jų prisivogtą turtą nacionalizuos.

  Thumb up 34 Thumb down 2

 10. Man patiko tūsas Talline,kai atskrido stipriai įdegęs Šeimininkas iš anapus Atlanto.Stovi ten aukšti vyrai ir blondinė.Kalbasi.Estijos ir Latvijos vadovai ramiai pakalbėjo apie saugumo stiprinimą,apie bendradarbiavimą su Nato ir pan.Prieina blondinė ir -ištisai apie ukrainą ir rusiją…Net per rugsėjo pirmąją Jinai kalbėjo apie ukrainą.Tai aš siūlyčiau jai ten suvisai persikraustyti,o lietuvoje reikia išsirinkti Prezidentą,kuris rūpinasi savo šalies problemomis.Juk jau akivaizdžiai matosi,kad ji serga-išbalusi vargšelė,kaip be kraujo lašo,jau jos galvelei yra farikt…Štai paskaitau-lietuvoje gali nebelikti pieno pramonės,kaip kad išnyko linininkystė,ir,apskritai problemų pilna.O pašlijusios sveikatos vadovui tai-nė motais.Kaip užsukta plokštelė-ukraina-puti,putin-ukraina,ukraina-putin,putin-ukraina…Jau koktu ne tik klausytis,bet ir tą jos abrozą matyti televizijos ekrane…

  Thumb up 55 Thumb down 2

  • Blondinė klimaksinė senmergė,todėl ir veikia kaip sugedusi plokštelė.

   Thumb up 26 Thumb down 1

   • pastebėta teisingai, tik štai priežastis nurodyta ne ta. Visa esmė tame, kad Grybauskaitės tikslas buvo aukšta vadovaujanti vieta ES. Tramplinu turėjo būti Ukrainos pasirašymas sutarties su ES. Prisiminkite į ką tuomet labiausiai kreipė dėmesį Prezidentė …. rytų partnerystė … tartum ji vadovavo tam. Tarp kitko savo kandidatūrą ponia išstatė atrodo paskutinė ir tik po to kai Janukovičius nepasirašęs sutarties pasiuntė ją į, kaip sakoma ES užribį. Žmogus, pažadėjęs atvesti Ukrainą į Europą pasirodo blefavo …… duris į vadovus užsidarė. Tai buvo galingas smūgis ponios ambicijoms, bet … vietoje to, kad apsiramintu ji ir toliau bando rodyti savo “sugebėjimus”. Štai todėl nė vienoje jos kalboje neapseinama be Ukrainos ir savaime suprantama Rusijos.
    Keista, kodėl to nemato Seimas, nes tokios ambicijos tikrai kenkia Lietuvai.

    Thumb up 29 Thumb down 0

    • Kaip ir viskam reikia laiko, aš, kaip optimizmu sergantis tikiu, kad seime ne visi klapčiukai, sekančiame jų bus dar mažiau :)

     Thumb up 1 Thumb down 0

 11. kvieciu broliautis ta ruskiu sliundra, kur kas dien nepaveluoja mane apsaukti pipt pipt pyyypt.

  Thumb up 3 Thumb down 18

 12. Tačiau Lietuvos politikai užsidėjo rožinius akinius ir viską nori martyti kitaip. Tada kila klausimas, vardan ko jie tai daro. O gal tai toks pat variantas, ką daro Tomaševiskis Vilniaus raj. ir Šalčinnkų raj., tam kad ilgiau išikti valdžioje, purškia migla ir nesąmones žmonėms.

  Thumb up 31 Thumb down 3

  • Ir kas trukdė susikurti LLRA alternatyviai politinei jėgai? Maceikianicas tik mitinguose kalbėti drąsus, o veikti, padėti Lietuvai?

   Thumb up 10 Thumb down 1

 13. Aciu Karstam komentarui,jus taip pat po truputi pradedat suprasti,saunu,ir toliau taip laikykites

  Thumb up 39 Thumb down 3

  • Ir kai naujai perrinktas europos parlamentas , kuris yra zymiai racionalesnis nei buves prades bendradarbiaut su Rusija, Grybauskaite liks balta varna su savo agresija. Lengva jai dabar klykaut kai visa Amerika ir Europa uz nugaros stovi, o tu pabandyk taip daryti kai liksi vienas lauke. Jauciu mesis staigiai i priesinga puse, ji gi buvus daugiamete komuniste, nebus jokiu problemu, o del morales tai matyt jai vienodai.

   Thumb up 35 Thumb down 1

   • kokia ten jos morale,kailinius isversti taip kaip landsbergis tai moka,o daugiau tuscia vieta

    Thumb up 36 Thumb down 1

  • ir naivuoiui is prigimties Petrui papasakok,berods jis irgi leke kaip paskutinis idjotas i ta fasistini maidana

   Thumb up 25 Thumb down 2

  • Naivuoliai jūs, naivuoliai…
   Nieko jiems papasakoti nereikia. Jie viską puikiausiai žino. Jie paprasčiausiai pasirinko, kam dirbti O tas burbulas pučiamas per visas masinio informavimo(?) priemones skirtas nemąstantiems tautos aplėpausiams. Kad pakaitinti aistras ir turėti į ką pabaksnoti pirštu. Va, girdi, tauta mus palaiko. :))

   Thumb up 29 Thumb down 2

 14. Ši moterikė nesupranta Ukrainos įvykių esmės – kaip dainininkė kalba emocijomis, pasekmes supainiojamos/sukeičiamos su priežastimis… Jei ne rusijos ginklai, nebūtų to viso košmaro…

  Thumb up 2 Thumb down 38

  • ką pasakėte tai moteriškei, t.y. Ruslanai, pirmiausia pritaikykite sau – nemaišykite priežasčių su pasekmėmis ir atvirkščiai. Viskas prasidėjo ne nuo Rusijos ginklų, o nuo nuo amerikonų Maidano chaosui sukelti įsūdytų 5 milijardų baksų ir košmaras bus dar didesnis – Libijos ar Sirijos scenarijus jai paruoštas. Kas dėl ginklų, tai pati Ukraina naudojasi SSSR ginklais – tai ir yra Rusijos ginklai. Azovo, Dnepro, Donbaso ir kiti kolomoiskiniai, taip pat Dešiniojo sektoriaus kariniai junginiai, net ir Ukrainos kariuomenė, kiek jos dar jos yra, šiuos ginklus ir karinę amuniciją traukdamiesi, bėgdami ar pasidavę į nelaisvę palieka sukilėliams. Košmarą sukėlė ne Rusija, nes ne ji nuvertė jai prijaučiantį Ukrainos prezidentą Janukovičių. Kai rodoma jo auksinė pilis, kažkaip vis pamirštama parodyti prie provakaritiško prezidento sugriautus miestus, net apgriautą milijoninį Donecką, suardytą ifostruktūrą, sušaudytus ar sugriautus daugiabučius ir privačius namus, apie milijoną humanitarinėje katastrofoje atsidūrusių žmonių. Jei teisingai ieškosite atsakymo – tikrai atskirsite priežastis nuo pasekmių. O kad Ruslana praregėjo, tai, kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekad.

   Thumb up 49 Thumb down 2

  • tai tu susipainiojusi, sededama siltai ir ant taves bombos nekrenta,kokiu reik but durnium kad rasyti tai ko pati net nematei,tau patinka kaip vaikus zudo,idijotka ble

   Thumb up 19 Thumb down 3

 15. Šaunuolė mergina. Kai šitaip maidaunus šlovino – reikia didžioulės drąsos prisipažinti klydus. Ar mūsiškiai parsidavėliai išdrįs taip pasielgti?

  Thumb up 46 Thumb down 1

  • musiskiai vergai is prigimties jiems sitoks elgesys nesuprantamas,ka ten is baudziauniko isspausi,tik lankstytis dedei Semui ir temoka…

   Thumb up 27 Thumb down 1

  • Pritariu. Juk tokiais momentais sukuriama isterija įtraukia daugumą žmonių. Protas dažniausiai nebedirba. Ir tik po kurio laiko, vieniems greičiau, kitiems vėliau, aistroms aprimus ateina praregėjimas. O tai pripažinti tikrai reikia valios.

   Thumb up 21 Thumb down 1

 16. po tokio pasakymo “„Porošenka manęs neišklausė, o Zacharčenka („DLR“ lyderis) išklausė“, ” kiekvienas savistoviai gali sprėsti apie damos politinią nuovoką.

  Thumb up 9 Thumb down 18

 17. Jai iš vis gėda turėtų būti. Pabėgo, pasislėpė, pratupėjo Europoj, šiltai ir maloniai paatostogavo, kol tuo metu jos tėvynėj vyko žudynės, dabar ir vėl išlindo iš šešėlio. Fui.

  Thumb up 15 Thumb down 6

  • Geriau vėliau, negu niekad .Manau, kad bet kas, dar nepametęs sąžinės, turėtų elgtis būtent taip. Bet nerimas užpuolė po „Aš greitai viską papasakosiu“. Juk Ukraina , kaip ir Lietuva, demokratiška. Ar papasakos?

   Thumb up 29 Thumb down 3 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...