Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Po kelionės į Donbasą Ruslana praregėjo: „Porošenka žaidžia mumis“

2014-09-03 23:16 | Užsienis | Komentarų (53)

Ar papasakos Ruslana Lietuvos Prezidentei, ką pati savo akimis matė Donbase? Nuotr. lrp.lt

Apsilankiusi Donbase Ukrainos dainininkė, Eurovizijos nugalėtoja Ruslana praregėjo. „Vyksta pilietinis karas“, „Porošenka mumis žaidžia“, „Politikai naikina tautos genofondą“, „Aš greitai viską papasakosiu“, „Porošenka manęs neišklausė, o Zacharčenka („DLR“ lyderis) išklausė“, „Ukrainos armija ir sukilėliai išmoko susitarti“, – tai tik keli teiginiai iš Ruslanos spaudos konferencijos po apsilankymo į Donbasą.

Komentarai

 

 

 
 1. kodėl mūsų žiniasklaida tyli apie Игорь Коломойский ? Įdomi asmenybė Ukrainos ir Izraelio b u v o

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Kip negražu mojuot prožektorium… Galima iš pagarbos žvakutę uždegti, o ne kaip višų ieškant – su prožektorium

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nei vienam valdančiam režimui nereikalingi pilietiški (savo pilies gynėjai) žmones. Reikalingi tik parsidavėliai tarnai. Todėl visi valdantys režimai naikina tautos genofonda. Taip buvo TSRS imperijos laikais, taip yra JAV-EU imperijos laikais. Todėl auksciausiuose Lietuvos valstybes postuose sustatyti buve KGBistai, rezervistai, komunistai, komjaunuoliai, aktyvistai, t.y. tie, kurie gerai tarnavo anai imperijai

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. Bet idomiai – glosto rankele, bet tiesa kita.Fotografuojasi su zymia atlikeja, tiesa vel kita …Paskiria garbes konsula ir padaro didvyriu, o pasirodo, kad vel tiesa kita – kaip paskutiniu musu politikai pasidūrina, uzlipa ant greblio..Vis ne ju naudai

  Thumb up 2 Thumb down 0

 5. pasiklauskit karo eksperto Audriaus Butkeviciaus jis visa teisybe zino,nes kur reikia sukelti karo zidini jis pirmas su savo komentarais.kai baigia savo nesvaria misija ir vek dingsta kuriam tai laikui.Kazin kur dabar skels karo ugni? Idomu kieno jis pasiuntinys ? Juk jo “darbo pradzia” buvo pakaunes reikaliukai,bet ten protingi zmones ji apramino ir sukilimas neivyko.Okur dabar bus nukreiptas kelti maistus?..

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. manau dabar daininkė busw paskelbta persona non grata, t.y. nepageidautina Lietuvoje. Pamatysime

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • Visiskai nesvarbu,kaip ji bus paskelbta.Kol tikejo oligarchu pergale,tol juos palaike,kai pamate,kad Porosenkai sakes-kepure pakeite greit.As netikiu,jog ji nezinojo,kas su kuo kariauja,o ir tas jos vaikiskas pasiaiskinimas,jog Porosenka jos neisklause,o Zacharcenka isklause-rodo jos uzgautas ambicijas ir cia su praregejimu neturi nieko bendra.

   Thumb up 0 Thumb down 1

  • O tu zinai , kad Ukrainoje ukrainietis ukrainieti pjauna, ozy ? Ir kas visa tai skatina , abeli ?

   Thumb up 22 Thumb down 1

 7. O kam Rusijai prisireikė surasti Ukrainoje fašistus, kuomet pačioje Rusijoje fašistų knibžda?

  Thumb up 6 Thumb down 17

 8. Putinas ir vel uzkrete Rusija pasiutlige. Kai pries 100 metu car Nikalaska 2 ivele Rusija i Didyji Kara uzsistoti bandiugas serbus, viskas pasibaige laimingai: -Rusija susprogo, Nikalaska 2 nusove geri vyrai.
  Putin und Stalin Chuilo!!

  Thumb up 5 Thumb down 26

 9. OLIGARCHAI bijo sukilimo ir revoliucijos,todėl siunčia į frontą aktyviausius durnelius mėsai iš abiejų pusių.
  Karas nesibaigs tol, kol eiliniai nepradės “kalti’ šviną į savus oligarchus,o jų prisivogtą turtą nacionalizuos.

  Thumb up 34 Thumb down 2

 10. Man patiko tūsas Talline,kai atskrido stipriai įdegęs Šeimininkas iš anapus Atlanto.Stovi ten aukšti vyrai ir blondinė.Kalbasi.Estijos ir Latvijos vadovai ramiai pakalbėjo apie saugumo stiprinimą,apie bendradarbiavimą su Nato ir pan.Prieina blondinė ir -ištisai apie ukrainą ir rusiją…Net per rugsėjo pirmąją Jinai kalbėjo apie ukrainą.Tai aš siūlyčiau jai ten suvisai persikraustyti,o lietuvoje reikia išsirinkti Prezidentą,kuris rūpinasi savo šalies problemomis.Juk jau akivaizdžiai matosi,kad ji serga-išbalusi vargšelė,kaip be kraujo lašo,jau jos galvelei yra farikt…Štai paskaitau-lietuvoje gali nebelikti pieno pramonės,kaip kad išnyko linininkystė,ir,apskritai problemų pilna.O pašlijusios sveikatos vadovui tai-nė motais.Kaip užsukta plokštelė-ukraina-puti,putin-ukraina,ukraina-putin,putin-ukraina…Jau koktu ne tik klausytis,bet ir tą jos abrozą matyti televizijos ekrane…

  Thumb up 55 Thumb down 2

  • Blondinė klimaksinė senmergė,todėl ir veikia kaip sugedusi plokštelė.

   Thumb up 26 Thumb down 1

   • pastebėta teisingai, tik štai priežastis nurodyta ne ta. Visa esmė tame, kad Grybauskaitės tikslas buvo aukšta vadovaujanti vieta ES. Tramplinu turėjo būti Ukrainos pasirašymas sutarties su ES. Prisiminkite į ką tuomet labiausiai kreipė dėmesį Prezidentė …. rytų partnerystė … tartum ji vadovavo tam. Tarp kitko savo kandidatūrą ponia išstatė atrodo paskutinė ir tik po to kai Janukovičius nepasirašęs sutarties pasiuntė ją į, kaip sakoma ES užribį. Žmogus, pažadėjęs atvesti Ukrainą į Europą pasirodo blefavo …… duris į vadovus užsidarė. Tai buvo galingas smūgis ponios ambicijoms, bet … vietoje to, kad apsiramintu ji ir toliau bando rodyti savo “sugebėjimus”. Štai todėl nė vienoje jos kalboje neapseinama be Ukrainos ir savaime suprantama Rusijos.
    Keista, kodėl to nemato Seimas, nes tokios ambicijos tikrai kenkia Lietuvai.

    Thumb up 29 Thumb down 0

    • Kaip ir viskam reikia laiko, aš, kaip optimizmu sergantis tikiu, kad seime ne visi klapčiukai, sekančiame jų bus dar mažiau :)

     Thumb up 1 Thumb down 0

 11. kvieciu broliautis ta ruskiu sliundra, kur kas dien nepaveluoja mane apsaukti pipt pipt pyyypt.

  Thumb up 3 Thumb down 18

 12. Tačiau Lietuvos politikai užsidėjo rožinius akinius ir viską nori martyti kitaip. Tada kila klausimas, vardan ko jie tai daro. O gal tai toks pat variantas, ką daro Tomaševiskis Vilniaus raj. ir Šalčinnkų raj., tam kad ilgiau išikti valdžioje, purškia migla ir nesąmones žmonėms.

  Thumb up 31 Thumb down 3

  • Ir kas trukdė susikurti LLRA alternatyviai politinei jėgai? Maceikianicas tik mitinguose kalbėti drąsus, o veikti, padėti Lietuvai?

   Thumb up 10 Thumb down 1

 13. Aciu Karstam komentarui,jus taip pat po truputi pradedat suprasti,saunu,ir toliau taip laikykites

  Thumb up 39 Thumb down 3

  • Ir kai naujai perrinktas europos parlamentas , kuris yra zymiai racionalesnis nei buves prades bendradarbiaut su Rusija, Grybauskaite liks balta varna su savo agresija. Lengva jai dabar klykaut kai visa Amerika ir Europa uz nugaros stovi, o tu pabandyk taip daryti kai liksi vienas lauke. Jauciu mesis staigiai i priesinga puse, ji gi buvus daugiamete komuniste, nebus jokiu problemu, o del morales tai matyt jai vienodai.

   Thumb up 35 Thumb down 1

   • kokia ten jos morale,kailinius isversti taip kaip landsbergis tai moka,o daugiau tuscia vieta

    Thumb up 36 Thumb down 1

  • ir naivuoiui is prigimties Petrui papasakok,berods jis irgi leke kaip paskutinis idjotas i ta fasistini maidana

   Thumb up 25 Thumb down 2

  • Naivuoliai jūs, naivuoliai…
   Nieko jiems papasakoti nereikia. Jie viską puikiausiai žino. Jie paprasčiausiai pasirinko, kam dirbti O tas burbulas pučiamas per visas masinio informavimo(?) priemones skirtas nemąstantiems tautos aplėpausiams. Kad pakaitinti aistras ir turėti į ką pabaksnoti pirštu. Va, girdi, tauta mus palaiko. :))

   Thumb up 29 Thumb down 2

 14. Ši moterikė nesupranta Ukrainos įvykių esmės – kaip dainininkė kalba emocijomis, pasekmes supainiojamos/sukeičiamos su priežastimis… Jei ne rusijos ginklai, nebūtų to viso košmaro…

  Thumb up 2 Thumb down 38

  • ką pasakėte tai moteriškei, t.y. Ruslanai, pirmiausia pritaikykite sau – nemaišykite priežasčių su pasekmėmis ir atvirkščiai. Viskas prasidėjo ne nuo Rusijos ginklų, o nuo nuo amerikonų Maidano chaosui sukelti įsūdytų 5 milijardų baksų ir košmaras bus dar didesnis – Libijos ar Sirijos scenarijus jai paruoštas. Kas dėl ginklų, tai pati Ukraina naudojasi SSSR ginklais – tai ir yra Rusijos ginklai. Azovo, Dnepro, Donbaso ir kiti kolomoiskiniai, taip pat Dešiniojo sektoriaus kariniai junginiai, net ir Ukrainos kariuomenė, kiek jos dar jos yra, šiuos ginklus ir karinę amuniciją traukdamiesi, bėgdami ar pasidavę į nelaisvę palieka sukilėliams. Košmarą sukėlė ne Rusija, nes ne ji nuvertė jai prijaučiantį Ukrainos prezidentą Janukovičių. Kai rodoma jo auksinė pilis, kažkaip vis pamirštama parodyti prie provakaritiško prezidento sugriautus miestus, net apgriautą milijoninį Donecką, suardytą ifostruktūrą, sušaudytus ar sugriautus daugiabučius ir privačius namus, apie milijoną humanitarinėje katastrofoje atsidūrusių žmonių. Jei teisingai ieškosite atsakymo – tikrai atskirsite priežastis nuo pasekmių. O kad Ruslana praregėjo, tai, kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekad.

   Thumb up 49 Thumb down 2

  • tai tu susipainiojusi, sededama siltai ir ant taves bombos nekrenta,kokiu reik but durnium kad rasyti tai ko pati net nematei,tau patinka kaip vaikus zudo,idijotka ble

   Thumb up 19 Thumb down 3

 15. Šaunuolė mergina. Kai šitaip maidaunus šlovino – reikia didžioulės drąsos prisipažinti klydus. Ar mūsiškiai parsidavėliai išdrįs taip pasielgti?

  Thumb up 46 Thumb down 1

  • musiskiai vergai is prigimties jiems sitoks elgesys nesuprantamas,ka ten is baudziauniko isspausi,tik lankstytis dedei Semui ir temoka…

   Thumb up 27 Thumb down 1

  • Pritariu. Juk tokiais momentais sukuriama isterija įtraukia daugumą žmonių. Protas dažniausiai nebedirba. Ir tik po kurio laiko, vieniems greičiau, kitiems vėliau, aistroms aprimus ateina praregėjimas. O tai pripažinti tikrai reikia valios.

   Thumb up 21 Thumb down 1

 16. po tokio pasakymo “„Porošenka manęs neišklausė, o Zacharčenka („DLR“ lyderis) išklausė“, ” kiekvienas savistoviai gali sprėsti apie damos politinią nuovoką.

  Thumb up 9 Thumb down 18

 17. Jai iš vis gėda turėtų būti. Pabėgo, pasislėpė, pratupėjo Europoj, šiltai ir maloniai paatostogavo, kol tuo metu jos tėvynėj vyko žudynės, dabar ir vėl išlindo iš šešėlio. Fui.

  Thumb up 15 Thumb down 6

  • Geriau vėliau, negu niekad .Manau, kad bet kas, dar nepametęs sąžinės, turėtų elgtis būtent taip. Bet nerimas užpuolė po „Aš greitai viską papasakosiu“. Juk Ukraina , kaip ir Lietuva, demokratiška. Ar papasakos?

   Thumb up 29 Thumb down 3 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...