Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 4 Ketvirtadienis
 

Pirmąją T.Šerno apklausą nufilmavęs J.Pivoriūnas: „Kokie dar lydraščiai?!“

2013-01-17 14:36 | Medininkų byla | Komentarų (73)

Vyčio kryžiaus ordino kavalierius Jurijus Pivoriūnas nesupranta, kaip iš Medininkų žudynių bylos galėjo dingti  reanimacijos palatoje Tomo Šerno duoti pirmi parodymai, nufilmuoti J.Pivoriūno. KK nuotr.

Apeliaciniame Teisme paaiškėjus, kad Medininkų žudynių byloje išgaravo buvusio Lavoriškių muitinės posto viršininko Vytauto Petruškevičiaus filmuota Medininkų žudynių vietos vaizdo juosta, prokuratūra nusprendė laikytis labai įdomios taktikos: Generalinėje prokuratūroje nėra lydraščių, įrodančių V.Petruškevičiaus filmuotos vaizdo juosto perdavimą prokuratūrai. O jeigu lydraščių nėra, vadinasi, tos vaizdo juosto prokuratūroje ir iš viso nebuvo.

Tokia prokuratūros pozicija labai nustebino Vyčio kryžiaus ordino kavalierių Jurijų Pivoriūną, buvusį VRM Kriminalinės paieškos valdybos vyr. oper. įgaliotinį, kuris Šv.Jokūbo ligoninėje nufilmavo pirmąją Tomo Šerno apklausą reanimacijos palatoje, kai šis atgavo sąmonę. Mat Medininkų byloje nėra ne tik V.Petruškevičiaus nufilmuotos Medininkų žudynių vietos vaizdo juostos, bet ir pirmosios Tomo Šerno apklausos reanimacijos palatoje vaizdo juostos.

-Tai gal prokuratūra dabar dar pareikš, kad ir Tomo Šerno pirmosios apklausos vaizdo juostos prokuratūroje niekada nebuvo, nes esą nėra lydraščio? – paklausė „Karštas komentaras“ svarbaus Medininkų bylos liudytojo Jurijaus Pivoriūno, kuris nebuvo apklaustas Medininkų žudynių byloje nei prokuratūroje, nei Vilniaus apygardos teisme, kur nuosprendžiu iki gyvos galvos buvo nuteistas rygietis K.Michailovas.

-Kokie dar lydraščiai?! Tai yra nesąmonė – rašyti lydraštį. Juk mes buvome viena komanda. Aš reanimacijos palatoje baigiau filmuoti Tomo Šerno apklausą ir atidaviau vaizdo kasetę prokurorui Astaškai. Kodėl aš turėčiau rašyti kažkokį lydraštį? Mano tikslas buvo nugabenti Tomą Šerną į Kauno klinikas, ir kad jis išliktų gyvas. O štai ten tai tikrai pridaviau Šerną „ant parašo“. Atvežiau ir sakau: „Patvirtinkit, kad pristačiau gyvą“. Tai čia jau buvo pasirašyta. Ir aš ramia sąžine išvažiavau į Vilnių, – piktinosi prokuratūros naująja taktika, pridengiant pradingusius įkalčius, pirmąją Tomo Šerno apklausą filmavęs J.Pivoriūnas.

Ir iš tiesų gal prokurorams reikėtų prisiminti Medininkų žudynių laikotarpį – koks buvo sujudimas, įtampa, kad buvo gauta informacija, jog ruošiamasi pulti Šv.Jokūbo ligoninę, kur iš Medininkų muitinės punkto buvo atvežtas sunkiai sužeistas Tomas Šernas, todėl Tomą Šerną buvo skubama paslėpti. Prokuratūra ūžė tarsi bičių avilys: kiekviena minutė, aiškinantis nusikaltimą, buvo svarbi. Todėl tikrai daug įtarimų kelia dabar paskleista versija, kad Muitinės vadovas V.Valickas, Muitinės departamente peržiūrėjus V.Petruškevičiaus filmuotą Medininkų žudynių vietos vaizdo juostą, pareiškė, kad ją veža į prokuratūrą prokurorui A.Astaškai, bet… taip jos atseit ir nenuvežė. Nes V.Petruškevičiaus filmuotos vaizdo juostos Medininkų byloje prokuratūroje nėra. Ir atseit niekada nebuvo – mat nėra lydraščio. Tačiau, jeigu tikėtume oficialia prokuratūros versija, kad tos vaizdo juostos Muitinės vadovas V.Valickas į prokuratūrą taip ir neatvežė, tai kur tuomet išgaravo Jurijaus Pivoriūno filmuota pirmosios Tomo Šerno apklausos reanimacijos palatoje vaizdo juosta?

J.Pivoriūnui nesuprantama, kodėl dabar prapuolusius įkalčius – pvz., V.Petruškevičiaus nufilmuotą Medininkų žudynių vietos vaizdo juostą, buvo bandoma „nurašyti“ ant jau a.a. prokuroro A.Astaškos (mat Apeliaciniame Teisme V.Petruškevičius paliudijo, jog jo filmuotą vaizdo įrašą tuometinis Muitinės vadovas V.Valickas perdavė prokurorui A.Astaškai, o dabar prokuratūra teigia, jog tokio įrašo prokuratūroje niekada nebuvo, nes esą nėra lydraščio).

-Kodėl niekas nekėlė dingusių vaizdo įrašų klausimo, kol prokuroras A.Astaška buvo gyvas? Kodėl tada buvo tylima? O dabar labai patogu prapuolusius įkalčius „nurašyti“ mirusiam prokurorui, – piktinosi J.Pivoriūnas.

Jis teigė pažinojęs a.a. prokurorą A.Astašką, kartu su juo buvo tyrimo grupėje tiriant Sausio 13-osios bylą, ir tikrai nemano, kad šie svarbūs įkalčiai galėjo prapulti dėl šio prokuroro kaltės.

O gal šie svarbūs įkalčiai – V.Petruškevičiaus ir J.Pivoriūno nufilmuotos vaizdo juostos – buvo ir gal dar dabar yra prokuratūroje, tačiau tik paslėptos kur nors giliai?

Tokią prielaidą leidžia susidaryti tai, kad advokatas A.Marcinkevičius, nagrinėjant Medininkų bylą Vilniaus apygardos teisme, siekė išsireikalauti iš prokuratūros Medininkų bylos apyrašą – kad būtų galima patikrinti, ar iš tiesų nei V.Petruškevičiaus, nei J.Pivoriūno filmuotų vaizdo juostų nebuvo Medininkų byloje. Tačiau toks advokato prašymas buvo atmestas. Vilniaus apygardos teismas pasistengė, kad tiesa dėl dingusių svarbių įkalčių nebūtų atskleista.

Beje, 2001 m. rugpjūčio mėnesį, kilus skandalui dėl dingusios V.Petruškevičiaus filmuotos Medininkų žudynių vietos vaizdo juostos, Generalinė prokuratūra paneigė V.Petruškevičiaus filmuotos vaizdo juostos dingimo faktą ir tuomet skandalą sukėlusių konservatorių pareiškimus pavadino „absurdiškais“. Todėl kyla klausimas: kodėl Generalinė prokuratūra 2001 metais, kilus skandalui, nepranešė apie vaizdo juostos neturėjimą ir nekalbėjo apie jokius lydraščius, kaip kad dabar pareiškė GP, o pranešė, kad visi įrodymai yra byloje ir niekas nedingo?

Komentarai

 

 

 
 1. Ogi ten pat kur buvo “dingus” ir pirmoji Deimantes Kedytes psichologine-psichiatrine ekspertize. Tuometinis gen prokuroras Valantinas viesai pareiske, kad mergaites tevas trukde bylos tyrima neleisdamas atlikti psichologines-psichiatrines ekspertizes. Ekspertize “atsirado” tik po to, kai zurnalistu pakalbintas valstybines teismo psichiatrijos tarnybos direktorius pasake, kad mergaitei visos imanomos (ju istaigoje) ekspertizes atliktos. Pasirodo ekspertu isvada buvo “pasiklydusi”.

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • norėt, juk juodas kubas. Ir dar kreivais langais. Tai ir nesimato. Ar tai ekspertizės, ar tai įrašai

   Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Ar dar yra tikinciu,kad neegzistuoja teisininku mafija? Prokuratura pareiske, kad vaizdajuosciu nera , nes nera lydrasciu, Vilniaus apygardos teisejai atmete advokato prasyma issireikalauti is prokuraturos Medininku bylos apyrasa…Truksta zodziu!

  Thumb up 9 Thumb down 0

 3. Tuo metu, kai ivyko Medininku tragedija ,kriminalinei policijai vadovavo
  SS adeckas…gera kompanija…ir visur tie patys…

  ” Alvydas Sadeckas, tuo metu vadovavęs šalies kriminalinei policijai, prisiminė, jog savo versiją, siųsdami neva geranoriškus raštus, labai aktyviai piršo KGB Lietuvos padalinio vadai – atseit ieškokite tarp saviškių….”Lrytas

  Thumb up 5 Thumb down 0

 4. Tuometinis Gen. prokuroro pavaduotojas Kęstutis Betingis (2000 08 23):
  “1991 metais muitinės Lavoriškių posto viršininku dirbęs Petras Petruškevičius paaiškino, kad 1991 07 31 prieš atvykstant į Medininkų postą pareigūnams (!) jis nufilmavo įvykio vietą, taip pat, jo manymu, pasalos vietą.
  P.Petruškevičius teigia, kad šį vaizdo įrašą palikęs V.Valickui, nes Muitinės departamente jį peržiūrėjus nutarta perduoti prokuratūrai. Vy, muitininkas V.Valickas paaiškino, kad 1991 07 31 Muitinės departamente buvo vaizdo įrašas apie nužudytus pareigūnus Medininkų poste, tačiau neprisimenąs, kad jis būtų perduotas prokuratūrai. 2000 08 11 raštu Nr. 8/3-02-1072 Generalinė prokuratūra kreipėsi į vyriausiąjį muitininką V.Valicką atlikti departamente patikrinimą, kur šiuo metu yra minimas vaizdo įrašas ir pateikti jį susipažinimui….

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Pasak T.Šerno, tardytojas A.Astaška buvo davęs jam atminimui tos pirmos apklausos ligoninėje vaizdo įrašo kopiją, tačiau ji neaiškiomis aplinkybėmis kažkur pradingo ar pasimetė.

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • Tai is viso sito kas cia parasyta tai suprantu cia pagrindinis dalykas ta vaizdajuoste??! ir kodel niekas neiesko to Mikutinoviciaus ar kaip ten ?

    Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Tuomečio gen. prok. A. Paulausko parašas patvirtino ką tik sudarytą tardymo oper. grupę.
  Grupės vadovu buvo paskirtas Gen. prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas Algimantas Astaška.
  T.Šerno parodymus, duotus ligoninėje 1991-ųjų 08.01 dieną (jei ne 07/ 31-ąją), matyt, pareigūnui vos atgavus sąmonę. Jis įvardija žudynių dalyvį Boleslovą Makutinovičių. Toje vietoje tardytojas Algimantas Astaška ir jam talkinę bevardžiai asmenys nutraukia temą, sujaukia dialogą. Beje, “The European” korespondentui A.Astaška tuomet sakė, kad T.Šernas įvardijo daugiau žudikų (“Valstiečių laikraštis”, 2010 07 31). Dar vienoje publikacijoje fiksuota, kad pasakęs tardytojui mįslingą triženklį skaičių, kuris dabartinėj versijoj nefigūruoja, kaip ir žodis “karininkai”. Tačiau ir likęs unikalusis garso įrašas daugiau kaip 18 metų buvo slepiamas;

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • jo ! cia tokia makalyne ,kad nesuprasi del ko visa tai yra veliama ir slepiama !kodel ir nuo ko ! kazkam ajajaj kaip nenaudynga sita istorija!

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • Tomas Šernas pasakė “trista” – ką reiškė, jog sužeistas žmogus. Todėl tada teisėsauga ieškojo sužeisto užpuoliko.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 6. O tai kur dyngo tas vaizdo yrasas ir kas pradangino??! kodel niekas netiria kas cia per slaptumai??

  Thumb up 8 Thumb down 0

 7. Tokiais pamastymais ir padejavimais,matomai,viskas ir baigsis.O ar taip turetu buti teisineje valstybeje? Cia turetu buti imtasi tokiu priemoniu,kad pavoges ar prakales asmuo tokiuos vertingus ikalcius i dantis isikandes atnestu.O dabar visi tik padejuoja,parasineje ir ,tuomi viskas baigsis.O kaip su zmogzudziais ,kurie iszude visa pamaina,kurie issityciojo is Lietuvos? Kaip juos galima bus nubausti,jeigu nera pagrindiniu irodymu,nenugincijamu irodymu.Cia ,ka,vel iki gyvos galvos kaip Nikulina teisim? Pagavai,koki bent panasu ir sodink iki gyvos galvos.Dar tiesa svarbu nepamirsti pasipuikuoti pries Lietuvos zmones,pries kaimyniniu saliu valdovus,girdi,kaip mes vykdome teisinguma? bet ,juk tai gryna teisingumo imitacija? O teisingumas ,galimai ,prakaltas uz keleta milijonu??? O gal deretu patardyti ir tuos prokurorus,kurie is Kusaites gamino teroriste,kuriems vadovavo Maskvos cekistai,kurie ,manau,ne uz dyka turejo galimybe netgi is merginos tyciotis,ja tardyti ir niekinti? Jeigu prokuroras,laisvos valstybes,bendradarbiauja su buvusiais okupantais,tai kur cia Lietuvos Laisve ir Nepriklausomybe?

  Thumb up 11 Thumb down 0

 8. Gal prokuroro A.Astaškos mirtis susijusi su tais dingusiais ar pasėptais vaizdo įrašais?

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • Man tai pogi tokiu pat klausimu kyla! iir patys nebegali issinarplioti is tu paslaptingumu!

   Thumb up 3 Thumb down 1

 9. Geras – mirštantis ligonis, visi laksto, gaivina, filmuoja – nes tuoj gali numirti, paima Astaška video medžiagą, prideda prie apklausos protokolo – ir nėra lydraščio. Turėjo turbūt lėkti ieškoti balto popieriaus apo ir sakyti Pivoriūnui – rašykis, kad filmavai, tu toks ir toks. Nu juokus megsta juodakubininkai mklastotojai, shamanai ir burtininkai.

  Thumb up 6 Thumb down 1

  • Ponia karve.Koks baltas popieriaus lapas.Jei atsimenate,tai būdavo tokie važtaraščiai,mėsos,pieno ,cemento kombinatai naudodavo.Prokuratūra matyt irgi kažkokias formas atsispausdinusi turėjo,kurių šis svarbus liudininkas ir neužpildė,o sandėlinkas nepasirašė.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 10. estai pasielgė ,kad visus pakeitė,tie patys prokurorai ir jų mokiniai mnuo sovietų laikų ,ko tikėtis…

  Thumb up 12 Thumb down 1

 11. Viskas turi būti užregistruota, kas gaunama valstybinėje įstaigoje: dokumentai, filmuotos medžiagos, ir t.t. Nesvarbu, ar su lydraščiu, ar be lydraščio jis gautas…

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • tam ir reikejo, kad po 22 metu niekas galu nesurastu. Kvaikas klausimas. Man tik idomu ar yra dar musu valstybeje nors viena tokia institucija, kaip prokuratura, kur butu toks bardakas? Nepriklaaauuusomi, blyn!

   Thumb up 3 Thumb down 0

 12. A joptararai, matot kas vyksta ant lietuvos, paleiskit nikulina ir skubiai tempkit makutinoviciu ta pasmirdusi ozi uz ausu i lukiskes, tegul puna brudas . Svarbu dabar kad niekas vel neuztildytu sito skandalo, jau butina stumt buldozeri iki galo (kaip sake garsiausias lt pedofilas) :)))))))))))))))))

  Thumb up 7 Thumb down 1

   • Skirta! Zemaitis
    2013-01-17 – 16:12 ! tai koks to tavo vadinamo pedofilo vardas ar nickas,pavadinimas internetinis ar televizinis kuris taip sake ,kad reikia stumti buldozeri iki galo???!!) ,kad viskas turi buti istirta iki galo as irgi pritariu tam ,o ne kaip visada priezasciu ieskoti tai tas negerai , tai tas!

    Thumb up 4 Thumb down 1

    • cia turejau omeny (tai tas negerai , tai tas) ,kad lietuvoje taip vyksta tai visus kazkas valdo ir tt ir dar norejau pasakyti pvz labai juokyngai atrodo kai ta moteriske kur su kepurike blaskesi dabar bando vaizduoti ,kad kazkas ja manipuliuoja.. nu gali buti ,bet tai nereiskia ,kad galima taip visus zmones kaltinti zudimais ir ten panasiais dalykais ! kiekvienas is musu kai pasakom kokia nesamone galim sakyti ,kad mumis manipuliuoja kazkas, labai juokyngai atrodo sitas! ir turim pilna teise prasyti apsaugos nes mums gresia pavojus tas ,kad mus persekioti gali persekioti pedofilai!

     Thumb up 4 Thumb down 1

 13. Nieko sau reikaliukai. Toje, atseit, prokuratūroje ir pats velnias koją nusilaužtų.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 14. Kad GP paslydo ant banano žievelės?,Tfu,ant lydraščio?
  tai tikrai,nors Michailovą paleiskit,kol čiužinėjat.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 15. kazkas salina visus ikalcius ir ka nors apie juos zinancius, matyt yra ka slepti, gal tai buvo savu darbelis, kad iki siol neistirta iki galo ir ikalciai dingsta? kam naudinga kad dingsta ikalciai ir kazka zinantys mirsta zmones, panasiai kaip ir pedofilijos byloje, kyso kazkieno ausys.

  Thumb up 11 Thumb down 1

  • as irgi priatriu ,kad kazkieno ausys kyso! tai tegu iesko tuo ausuotojo ko laukia??! man tas neaisku! ar ir vel pasakos ,kad kazkas cia kitas valdo, valdo yrasus pradangineja taip ir sukasi tas uzburtas ratas!

   Thumb up 8 Thumb down 1

 16. Prokuroras A.Astska galejo mirti neatsitiktinai !
  O ir kitas ( Serno kolega) , kuris gulejo Vilniaus klinikose salia Serno apkaisiotas visokiais zondais irgi buvo gyvas .
  Tik kai Serna isveze i Kauna , staiga, po apsilankymo kazkokio pareiguno, tas muitininkas netiketai mirsta!!!
  O liudininku gyvu dar yra !

  Thumb up 10 Thumb down 1

 17. kaip ir pedofilijos byla. Pakol visi aiskinasi, kazkur kencia nekaltas zmogus, pazeidinejamos jo teises, gadinama sveikata ir vagiami jo gyvenimo metai – tiek sio nuteistojo, tiek mergaites.Pakol korifejai aiskinasi, zmogus neturi buti ikalintas.

  Thumb up 12 Thumb down 1

 18. nespejome net apsidziaugti ir vel sugryzome i tos pacios NKGB-istines klikos nagus. SLYKSTU !!! BUKITE PRAKEIKTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 12 Thumb down 1

 19. pakviesti i debatus protinguosius korifejus. Labai butu idomu paklausyti tokio jovaisos, nekrosiaus, kurio, kryzeviciaus. Ar irgi Vilniaus teismas teisus ir negincijamas del apklausu arba del prokuroru isvedziojimu del kazkokiu lydrasciu ( na ir apibudinimas?). Taip iseina, kas dabar pateikinesit kokia nors medziaga tyrimui, reikia reikalauti perdavimo-priemimo i prokuratura akto.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 20. Nes svarbiausia yra Garliava. Visa kita “ne prie ko”. Taip mano GP.Kokie dar ten Medininkai? kokie ten lydraščiai?

  Thumb up 13 Thumb down 1

 21. GP dirba daug KGB ir GRU paliktu agentu, LIETUVOS isdaviku.Vienas is ju VALYS ir nuo jo VIRVES tempiasi i prezidentura,pas majore.Ju bendri DARBELIAI,tai tik patvirtina.

  Thumb up 9 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...