Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Pilnatis

2009-10-30 09:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (3)

Andrius Stanislauskas

Nuo mėnulio priklausančius potvynius ir atoslūgius jūrose jau nuo senų senovės žinojo visų šalių jūreiviai. Kad mėnulis žaidžia su žmonių kraujospūdžiu – jaučia širdies kraujagyslių sistemos ligoniai. Kad nuo mėnulio pilnaties priklauso skundų rašymas – pastebėjo tik R.Šalaševičiūtės bendradarbės ir netgi skundo turinys – lytiškai skriaudžiami vaikai ,- jų širdžių nesuminkštino. Vaikų gynėjoms buvo akivaizdu, kad ilgametė pedagogė pilnatyje blūdija! Tai gerai dar, kad jai „lunatizmo“ neprirašė , o tai būtų nuo stogo nuriedėjusi senolė ir aiškinkis tada….Bet aiškintis vistiek reikėjo prieš visą Lietuvą, žurnalistės A.Kudabienės kalbinamai.O šioji, kaip ir visi žurnalistai, visokiomis pasakėlėmis netiki ir kiekvieną žodelį pasitikrina! Taip ir su pilnatimi – sulygino skundų rašymo datas su mėnulio kalendoriumi, ir nesutapo skundai su pilnatimi.Gaila, kad nepatikrino skundų atmetimų datos- gal tie parašyti pilnatyje?     

Žodžiu su tuo mėnuliu dar ne viskas aišku. Aišku tik, kad senolytė daug anksčiau, 3 meteliais anksčiau nei D. Kedys, pradėjo Golgotos kelius už savo vaikaičio tvirkintojų išaiškinimą ir nubaudimą.Tačiau nepasiekė jokių rezultatų – pilnatis sumaišė…Sakyčiau, gerai, kad į psichiatrinę jos nepatalpino ir dar į 4 skyrių su tramdomais marškiniais, kad rašyti negalėtų… Juk iš D.Kedžio už tą patį dabar dvigubą žmogžudį daro! Kai tuo tarpu pagal tuos pačius dokumentus Lenkijoje jam politinį prieglobstį teikia!O lenkų apklausa parodė , kad 90 procentų mūsų kaimynų jį laiko didvyriu!

Su ta mėnulio pilnatim, taip nevienareikšmiškai veikiančia lenkus ir lietuvius, taip ir liks paslaptimi, juk naktis…Bet, va, su saulės paišdykavimais galime susirokuoti daug paprasčiau! Juk žinome saulės akyvumo metus, žinome jos plykstelėjimus (protuberansus), žinome ir žemės reakciją į juos – vulkanų išsiveržimus, tornadus, cunamius ir kitokius kvarabus.O jei žinome, tai ir pasiruošti galime…

Antai paskutinis saulės paišdykavimas sukėlė žemės drebėjimą tektoninėje zonoje – ir, ačiū Dievui, kad Kaliningrado srityje, o ne Ignalinoje. O tai būtume nesuspėję atominės sustabdyti ir be reikalo susprogę! Liepsnojo kelis mėnesius Australija ir Kalifornija, o Azija skendo potvyniuose… Lietuvoje, gi susprogo kelis dešimtmečius pūstas pagreitintu būdu sekso revoliucijos burbulas ir aptaškė mūsų visuomenę pedofilijos purvu! Todėl, kad nepasipriešinome pirmiesiems gėjų žingsniams – manifeste pažadėtam tvirkinimui, – ir tinkamai nesuregavime į TV “Akvariumą“.O reikėjo raudonplaukę su Psichu smala patepti, plunksnose išvolioti ir per prospektą ristele pavarant ant kiekvieno kampo iškolioti…

O dabar – jie „žvaigždelėmis“ patapo! Svarbiausia šio ir sekančio „realybės šou“ organizatoriai, kurstytojai ir padėjėjai (laidos finansuotojai, režisieriai ir TV komanda), kurie turėjo atsakyti pagal Baudžiamojo kodekso 153 str.už tvirkinimą, liko nenubausti.Gaila, kad įstatymas neturi straipsnio apie dorovės griovimą nepadoriais veiksmais, nors Lietuvos Konstitucijos 25 str. šią sritį laiko prioritetine ir leidžia netgi apriboti piliečių laisves ir teises piliečių dorovės labui.

Vietoj to mūsų Seimas nėrė į pedofilijos liūną – vien tik registruotų pedofilijos atvejų per 100 kasmet, o kiek dar kukliai nutylėta, kiek mažamečių nesuprasti veiksmai, o šeimos narių nepastebėta, o kiek prigąsdinta ir pradrebėta?…

Jau pas psichologus su aiškiomis elgesio deformacijomis patenka apie du tūkstačius ir tik gydymo metu išaiškėja priežastis – lytinis smurtas. Deja, dešimteriopai daugiau vaikučių taip ir nepasiekia gydymo įstaigų, lieka “nurašyti“, kaip neprognozuojamo elgesio išdykėliai, paniurėliai, ir sunkiai bendraujantys…

Kiek sugadintų gyvenimų?

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos darbuotojos tupi savo kontorėlėse ir, dildindamos nagus, laukia, kol kas nors į jas raštiškai kreipsis.Tada pasižiūri į mėnulį – jei pilnatis, tai pareiškimą atmeta. Ir jokių ryšių su mokyklomis, jokių, neduokdie, kontaktų su teisėsaugos institucijomis, todėl teismuose pedofilinių bylų tik apie 1- 2 per metus!

Kaip preciziškai atidirbta metodika: iš 2000 pas gydytojus patekusių, 100 – teisėsaugos institucijose įregistruotų, tik 1-2 priplaukia iki teismo! Tai yra tūkstantį kartų mažiau, o va, atlyginimus jie gauna 10-20 kartų didesnius, nei nuskriaustieji… O kur dar nutylėję, be gydymo prakentėję? Juk skamba tik vienetai,skriaudikus nušovę ar kitaip nudėję…

O kad ir nuskambėjo? Tai kas, kad ir Prezidentė pareikalavo per savaitę visus sabotuotojus prokuratūrose išryškinti, bet ir po dviejų dar nebuvo visi apklausti.Netgi trečioje savaitėje buvo pareikšti tik ketinimai ši bei tą visai neoperatyviai atlikti…

Ir Prezidentė nieko Generaliniam prokurorui nepareiškė – nei papeikimo, nei pabarimo, o juo labiau – nušalinimo! Nesudomino jos ir prokuroro J. Bieliausko atsisakymas tirti bylą ir netgi pasitraukimas iš darbo prokuratūroje!

Argi neakivaizdus žodžių ir darbų neatitikimas?Atvirkščiai, pagrasinta visuomenei už nepatikusį žodį viešoje erdvėje apie šią pedofilijos bylą užčiaupti burną patraukimu atsakomybėn. Še tau ,Gorbi, ir viešumas..

Dabar turėtume tylėti ir šiukštu nesvarstyti, kodėl per tris savaites (21 dieną) nesuspėta apklausti 7 žmonių? Taigi čia buvo galima parašyti romaną.O gal gi neakivaizdu, jog vilkinama tam, kad tėvas suspėtų išvežti antrąją nuskriaustąją mergaitę užsienin ir nebeliktų kitos nukentėjusios jau 8-metės pakankamai aiškiai liudijančios? Aštuonis kartus teistas, ir dabar su tiriama baudžiama byla, tėvas- pats tas dukters globėjas! Kai tuo tarpu D.Kedytė iš puikių senelių namų buvo Valstybės vaikų gynimo institucijos pavogta!

O ką reiškia premija už D.Kedį- vaiko gynėją, – o ne už pedofilo A.Ūso kaltės įrodymą? Ar tai ne išankstinis prokurorų nusistymas ir nekaltumo prezumpcijos pažeidimas? Jau nekalbant apie pilietinės visuomenės kurtų organizacijų, ginančių vaikus nuo pedofilų, įvertinimas kaip keliančių grėsmę! Kam?

Argi Prezidentė nesignalizuoja, kad, vilkinę rezonansinę bylą, prokurorai ir toliau gali vilkinti, nes tai bus įvertinta tik kaip tarnybiniai pažeidimai, o ne kaip nusikaltimo bendrininkavimas, slepiant įrodymus?

O gal atvirkščiai – laukiama pasipiktinusios visuomenės reakcijos, kad būtų galima baigti bylą, kaip su Seimo langų daužymu- nukentėjusiųjų teisiniais procesais, o ne nusikaltėlių pedofilų nubaudimu?

Čia kažkaip nesueina galai.

Ieškom atsakymo pasaulinėje praktikoje, nes mes naujokai demokratijoje. Ogi “Tyrų“ leidykla išleido knygą “Šimtas įtakingiausių homoseksualistų ir lesbiečių pasaulio istorijoje“, kurioje tikėjausi rasti lygiagretes su įvykiais Lietuvoje.Deja, deja.Tarp tų šimto įtakingiausių sekso revoliucionierių, tik trys iš tiesų žinomos asmenybės (Leonardo da Vinči, Mikelandželas, Sokratas), kurių jau senokai gyvų nėra ir nėra kam apginti jų garbės bei orumo už tokį asmeninio gyvenimo išviešinimą, kurį jie stropiai slėpė. Slėpė tai, ko gėdijosi, bet davė pasauliui daug.

Vienok, pasigendame knygoje tikrųjų Gėjų Manifesto vykdytojų – Lenino, Stalino, Hitlerio ir jų pasekėjų, socializmo šmėklos gerbėjų. Jie ne tik žodžiais, bet ir darbais įvykdė manifestinį grasinimą „stoti prie pabūklų, kylant žūtbūtinei revoliucijai“. Kažin, kodėl knygos rengėjai nuslėpė tokius XX amžiaus homoseksualų gigantus? Juk šiandien nebepaslaptis jų lytinė orientacija ir politinė kvalifikacija?

Žinomi tolygūs Niurnbergo proceso ir ES Parlamento nacių ir sovietų įvertinimai. Tai, kad jie dabar prisidengė įvairių liberalų (partijų, sąjungų ar sąjūdžių) vardais, dar nereiškia, kad nesimato kyšančių raudonų ausų…

Na, sakykime, kad mūsų gėjai ir jų mėgėjai pasikuklino bei ne visus į knygą surašė. Galima reikalą pataisyti! Mes gi galim šį darbelį už juos mielai padaryti ir prie kastracijos įstatymo projekto Seimui pateikti! Tuo pačiu pradėtume pedofilų kadastrą iškiliausiais valstybėje asmenimis, o jau teisėsaugos institucijos jį papildytų paprastais eiliniais.

Taigi, pirmuoju numeriu argi nederėtų pagerbti tų, kurie jau tarptaututinėje „Wikipedijos“ internetinėje svetainėje yra įrašyti ! Gi Lietuva ,„nusiorientavusiųjų“ kadastrą jau papuoštų ES lygio žvaigžde. Sekantys turėtų būti įrašyti tie Europarlamentarai, kurie balsavo už honmoseksualias rezoliucijas ir Lietuvos pabarimą!

Pirmasis kadastro dešimtukas jau ir būtų. O toliau- geometrine progresija sąrašas didėtų!Tai 23 seimūnai, apskundę Konstituciniam Teismui Lietuvos Seimo priimtą Krikščioniškąją šeimos koncepsiją.Prie jų derėtų pridėti 12 Seimo tautos “didvyrių“, balsavusių už tai, kad homoseksualizmo propoganda nebūtų baudžiama. Po jų turėtų būti įrašytas ekspremjeras, patvirtinęs “Antidiskriminacinę programą“, su 5 ją vykdžiusiais ministrais .Dar pridėjus Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą,- jau ir visas šimtas…

Čia dar tik pradžia!O kur komisarai, prokurorai ireteusėjai, dengiantys pedofilus, o kur tarp jų esantys gėjų mėgėjai ir tolerantai?

Prie oficialiai įsiregistravusiųjų Lietuvos Gėjų Lygos (LGL) 25-ių aktyvistų reikėtų pridėti visų 22-iejų sukčiaus Sorošo sukurto Lietuvos Atviro Fondo (ALF) dukterinių organizacijų ne tik vadovus, bet ir aktyvistus.Tai jau ir antras šimtas būtų.

Tiesa, sorosošininkai gana kuklūs, jie save vadina tik tolerantais, bet retkarčiais išlenda yla iš maišo ir tarp jų, kai „ Bernardinų“ vadovas viešai pareiškia savo narcizinį pasigėrėjimą, kad didžiuojasi esąs ir žydas ir gėjus.Tai dabar neaišku, pagal Manifestą, kam jie smogs už pederasto ir žydo vardą, jeigu pats save taip pasivadino?

„Sorosošininkus“ būtina ne tik į registrą įtraukti, bet ir , priėmus homoseksualizmo propogandą draudžiantį įstatymą , juos eliminuoti iš visų žiniasklaidos institucijų, pedagoginių pareigų ir per šimtą metrų jų neprileisti prie vaikų įstaigų bei jaunų iki 21- erių metų žmonių…

Nei per pilnatį, nei dienos metu.

Lietuvos įtakingiausių „nusiorientavusiųjų„ nuotraukas su trumpais jų sekso nuopelnų aprašymais derėtų išleisti net knygos pavidalu, bet ir jaunimo mėgstamais diskais bei per rinkimus plačiai paplitusiais plakatais. Pastarieji turėtų kyboti ne tik rinkiminėse apygardose, policijos nuovadose,savivaldybėse, seniūnijose ar stotyse, bet ir svarbiausia visose mokymo bei gydymo įstaigose, kad visi ir visuotinai žinotų jų pagrįstai bijotų ir nuo jų atsiginti mokėtų.

Na, o per pilnatį, tai išvis…

2009-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. Mociutes Veiklos grupe CrimeRangers Platformoje:

  CrimeRangers.com/group/MociutesDrasa
  TV3 laida Crimerangers.com/video/mociute-kaltina-zenta

  Jei jaučiate, kad močiutei reikia paramos. Prisijunkime. Grupėje yra forumas.
  Pradedame nuo diskusijos "Kaip prisidėti? Smegenų šturmas"

  Prisijunk, jei manai, kad reikia kazkuo prisideti prie sio klausimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Lietuva 20m. valdo organizuotos nusikalstamos gaujos ir iskrypeliai. Pastebekit kokia Prezidente sudare komisija del vaiku apsaugos nuo neigiamos informacijos. Vien tik PURO pavarde dauk ka pasako. Tai zmogus viesai Lietuvos patriotus vadina neceis o kas pries iskrypelius tai tamsuoliai. O jis berods dirba vaiku teisiu gynejas prie junktiniu tautu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...