Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 26 Sekmadienis
 

Pilietinės visuomenės persekiojimai įgauna pagreitį: po lietuvių kalbos mokytojos policija „užsiėmė“ E. Mirončikiene

2020-02-14 13:33 | Naujienos | Komentarų (34)

Keršto akcija: Eglė Mirončikienė kaltinama policijos pareigūnės garbės ir orumo įžeidimu. Nuotr. iš FB

Žinomos visuomenininkės Eglės Mirončikienės reakcija į policininkių veiksmus, sulaikant K. Škirpos pagerbti su Lietuvos valstybine vėliava atėjusią lietuvių kalbos mokytoją Astrą Astrauskę, neliko be policijos atsako.

E. Mirončikienei policijos pareigūnės veiksmus įvertinus „metų pradžios „Raudonąja žvaigžde“ ir padarius fotomontažą, kuriame pareigūnė pavaizduota su tarybinės Rusijos uniforma, galimai keršto vedama policija visuomenininkei surašė Administracinių nusižengimų protokolą – apkaltino E. Mirončikienę pareigūnės garbės ir orumo įžeidimu.

„Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais plečia puolimo frontą. Iš pareigūnų šaipytis negalima! Policininko karikatūra – tai jo garbės ir orumo pažeminimas. Taip nusprendė Ivanas Sčiuko, Vilniaus VPK Viešosios tvarkos valdybos tyrėjas, reaguodamas į paties Vilniaus apskrities VPK imuniteto valdybos korupcijos tyrimų skyriaus viršininko Mariaus Danausko tarnybinį pranešimą.Anot Vilniaus apskrities policininkų sąžinės prievaizdo, „Eglė Mirončikienė, kritiškai vertindama policijos pareigūnės K. Antipovos veiksmus, pastarajai vykdant tarnybines pareigas, bei įvardijusi pareigūnę kaip metų pradžios „Raudonąją žvaigždę“, be to netiesiogiai kritikuodama pareigūnę dėl durnumo ir neišmanymo, taip pat galbūt susiejusi pareigūnę su jos tautybe ir sumontavusi bei paskleidusi socialiniame tinkle fotonuotrauką, kurioje pareigūnė K. Antipova vaizduojama su tarybinės Rusijos karine uniforma, įžeidinėjo pastarosios ne tik kaip asmens, bet kaip ir policijos pareigūnės garbę ir orumą“.

M. Danauskas mano, kad tokiais veiksmais E. Mirončikienė galėjo padaryti administracinį nusižengimą, numatytą LR administracinių nusižengimų kodekso 508 str. ir kreipdamasis į visos Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotoją Mindaugą Puskunigį pasiūlė spręsti klausimą dėl E. Mirončikienės patraukimo administracinėn atsakomybėn.Tyrimą vykdančiam pareigūnui Karina Antipova paaiškino, kad dėl minėtos karikatūros ji yra morališkai įžeista, patyrė didelę moralinę žalą, dėl to pašlijo jos sveikata, net teko kreiptis į medikus, pareigūnė turėjo nedarbingumo lapelį. Matomai po patirto smūgio ji dar nėra galutinai atsigavusi ir pati parašyti tarnybinį pranešimą dėl jos garbės ir orumo pažeidimo neįstengia.

Kodėl tragiška pareigūnės padėtis nesujaudino artimiausių jos bendražygių ir tiesioginių vadovų, pasakyti sunku. Kodėl tik aukštas pareigas užimantis, visos apskrities policijos pareigūnų korupcijos specialistas išdrįso paremti ją tokią sunkią valandą, galime tik spėlioti. Gal todėl, kad yra pats skaidriausias, principingiausias ir drąsiausias, nebijantis tapti sekančiu Eglės Mirončikienės žiauraus psichologinio kirčio taikiniu.

Nors Lietuvos Aukščiausiasis teismas yra seniai ir aiškiai pateikęs išaiškinimus šia tema, toks uolus garbės ir orumo gynimas jokiu būdu nelaikytinas piktnaudžiavimu teise ar persekiojimu už kritiką. Ko gero, kai kurie piliečiai garbės ir orumo turi taip mažai, kad be išskirtinės apsaugos jos gali tiesiog nelikti.

Prieš Vilniaus miesto apylinkės teismą teks stoti kovo 5 d. 8:30“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Eglė Mirončikienė.

Kaip žinia, sausio 3 d. prie pakeistos K. Škirpos alėjos lentelės diplomato K. Škirpos pagerbti atėjusi Astra Astrauskė buvo sulaikyta policijos. A. Astrauskei mosikuojant valstybine Lietuvos vėliava, policijos pareigūnė pareikalavo, jog A. Astrauskė pateiktų asmens dokumentą. Į A. Astrauskės klausimą, kokiu pagrindu, policijos pareigūnė atsakė: „Man pagrindo nereikia, aš esu policijos pareigūnė“. Vėliava buvo atimta, o A. Astrauskė sulaikyta ir nuvežta į policijos komisariatą, iš kur dėl prieš ją panaudotos fizinės prievartos atsidūrė ligoninėje.

Komentarai

 

 

 
 1. tai kuo skiriames nuo rusijos????o vis puola maskoliai ir puola,ka daryt,kad nebepultu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tai tokios psicholigiškai paliegėlės policijoje dirba, kad nuo bet kokio pašalinio pirstelėjimo pašlyja sveikata? Tai čia reikia ją nukreipti neeiliniam sveikatos patikrinimui ar tinkama darbui policijoje.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. O tai Antipovai sveikatos užtenka tik bobutes su vėliavom gaudyti ,,,, kodėl ji negaudė narkodilerių , pedofilų ir kitokių išškrypėlių , bei narkotikų ir kontrobandinių cigarečių pardavėjų kurie sukosi aplink Vilniaus ,,MINTIES,, vaikų globos namus ?
  Buves VRM ministras Skvernelis su buvusiu Vilniaus 1 PK komisaru Barzduku neleido ?
  Tap , kad Antipova ,,, apsikabink atimtos vėliavos kotą ir patylėk ….

  Thumb up 11 Thumb down 0

 4. Kovo 7 dieną, šeštadienį, Vilniuje,
  Nacionalinio susivienijimo
  Steigiamasis suvažiavimas.
  (skelbiama facebook Nacionalinis susivienijimas)

  Thumb up 8 Thumb down 0

 5. Vasario 16 vėliavas neškite be kotų ,,, su kotais ta Antipova gali vėl
  konfiskuoti …. O konfiskavusi vėl rėks , kad sveikata pašlijo pamačius tų kotų ilgį ….

  Thumb up 27 Thumb down 3

 6. (žinia)
  Kovo 18, Astra Astrauskaitė kviečia paminėti Kazio Škirpos gimtadienį.
  Apie tai
  va čia
  a l k a s.lt/2020/02/14/policija-k-skirpos-gynejai-grazino-nusavinta-trispalve-video/

  Thumb up 13 Thumb down 1

 7. Vilniaus policija tęsia žygį prieš pamatines žmogaus laisves: užkardžiusi mojavimą trispalve, išlaužusi Astrai Genovaitei Astrauskei ranką, nežmoniškai įsižeidė, kai šią jų “patriotinės” veiklą karikatūriškai pavaizdavo Eglė Mirončikienė – surašė jai protokolą už …policijos įžeidimą. Kokioje valstybėje ir kokiame jų sambūryje aš gyvenu, ES, NVS, Afrikos valstybių sąjungoje? Ginkime visi Eglę Mirončikienę, kaip gynėme Astrą G. Astrauskaitę – pirmiausia dalinkimės šia karikatūra tol, kol Vilniaus policijai pritrūks protokolų blankų, antra – visi ateikime į Vilniaus miesto apylinkės teismą kovo 5 d. 8:30, kur bus nagrinėjama E. Mirončikienės byla.
  P.S.: jei mokėčiau piešti ar aplikacijas klijuoti, tai padaryčiau panašią su šios vargšės policininkės viršininku, nes teisme klausant įrašą , buvo akivaizdu, kad jai labai tvirtai telefonu ir per raciją vadovauja kažkoks labai didelis jos viršininkas. Bet štai kur bėda – tas viršininkas bailiai slepiasi, dangstosi vargšėmis pavaldėmis. Neabejoju, kad ir šią raganų medžioklę prieš E. Mirončikienę organizuoja tas pats viršininkas. Tikiuosi, kad istorija atskleis šio antidemokrato ir antipatrioto vardą , pavardę, pareigas bei mili, oi, policijos laipsnį.

  Thumb up 41 Thumb down 2

  • Ar tokių silpnų nervų pareigūnių reikia policijos tarnyboje???Labai jau jautriai mergelė reagavo;morališkai įsižeidė,patyrė didžiulę moralinę žalą,dėl TO pašlijo sveikata,net į medikus kreiptasi,net sveikata pašlijo,NET nedarbingumą patyrė,NET toks smūgis patirtas,kad neatsigavo NET prie popieriaus lapo prisėsti rašliavai sukeverzoti!!!Labai silpna “pareigūnė”,apsaugok Viešpatie jei tokia atvyks apginti įstatymo vardu…

   Thumb up 33 Thumb down 1

   • suprantama,kad tokiu nereikia,tik kas eis i tuos mentus budamas sveikas,kur detis nesveikeiems tik i mentus,sveikata suprantama kaip morale

    Thumb up 14 Thumb down 2

   • iskamsu Lietuvai nereikia,kokia cia “policininke”,kuri gali tik Trispalves atimineti,cia jau baisiau uz stalino laikus,kur zmones,ginantys pilietine visuomene,ar pasiduosite banditiskiems veiksmams pries Lietuva ir toliau???

    Thumb up 7 Thumb down 0

  • Kokioje valstybėje gyvename? Taip iš tikro, tai – Tarybų Lietuvoje, kur žmogus – potencialus nusikaltėlis, o policija verčiama būti prievartos priemone ir prieš niekuo dėtus žmones; deja, čia yra ir dalis ir anų laikų rusiškos “tvarkos”.

   Thumb up 23 Thumb down 1

   • kiek ten buvo rusisko nepastebejau,bet labai gerai dauze musu lithuanai ir tarnavo velniui ir veze i sibira jusu numyleti lietuviai,taip,kad nereikia ieskoti siknoj smegenu,tiek metu praejo jau ir karta pasikeite,o kai kuriems silpnaprociams vis rusai vaidenasi,beje kas keisciausia jis tuo metu net dar negimes buvo,o krankseti jau moka,keista,kad neprabunda protas ir nekalbama apie dabarti ir kas per velniava cia vyksta ir ka visur rusai kalti?idijotai,ant saules demes randa mokslinikai tai ir ten rusas kaltas?

    Thumb up 9 Thumb down 5

 8. Lietuvos konstitucijos
  5 straipsnis
  Valdžios įstaigos t_a_r_n_a_u_j_a žmonėms.
  ***
  – Ar įstaigos t_a_r_n_a_u_t_o_j_a_i turėjo žmonių p_r_a_š_y_m_ą – atakuoti patriotus keturiais ekipažais?
  – Panašu, kad neturėjo.
  – Tuomet, tai – antikonstitucinė saviveikla, rusiškos milicijos būdu. Kai milicijos tarnautojos (su klaidinančiu užrašu policija) neturėjo žmonių prašymo, tai jųjų veiksmai – neteisėti (antikonstituciniai) net ir su milicijos (su užrašu policija) generalinio komisaro nurodymu ar reikalavimu.
  ***
  Lietuvos konstitucijos
  6 straipsnis
  Konstitucija yra vientisas ir t_i_e_s_i_o_g_i_a_i taikomas aktas.
  ____________________________________________________
  Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
  režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
  2020 vasario 14

  Thumb up 15 Thumb down 4

 9. gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 7 Thumb down 0

 10. Policija jau tampa nevaldoma ir artėja link Policines Valstybės , tačiau įdomu, kad tiek mokytoja, tiek jos gerbėja terorizuoja Rusų tautybės pareigūnai. Būtų įdomu sužinoti kokių tautybių pareigūnai dirba Vilniaus policijos komisariate ir ko gero bus dauguma Rusakalbiu .

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • O gal atvirkščiai? Policija griežtai valdoma supuvusių “viršūnėlių”. O policininkas privalo vykdyti įsakymą.

   Thumb up 13 Thumb down 1

 11. Patarimas: Mirončikienei būtinas advokatas, kad sustabdytų policijos siautėjimą.

  Thumb up 31 Thumb down 1

 12. Policija pažeidinėja įstatymą:

  597 straipsnis. Administracinis sulaikymas

  1. Administracinis sulaikymas taikomas tik tais atvejais, kai:

  1) nesulaikius administracinio nusižengimo padarymo vietoje ar tuoj po jo padarymo užklupto asmens, negali būti nustatyta administracinio nusižengimo padarymu įtariamo asmens tapatybė;

  2) sulaikymas yra būtinas siekiant tinkamai užfiksuoti administracinį nusižengimą, surašyti administracinio nusižengimo protokolą;

  3) užkluptas asmuo savo elgesiu kelia pavojų ar dėl neblaivumo ar apsvaigimo nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų nesiorientuoja aplinkoje.

  2. Asmenį sulaikius, administracinio nusižengimo protokolas turi būti surašytas ar kiti būtini procesiniai veiksmai atlikti per įmanomai trumpiausią laiką. Surašius administracinio nusižengimo protokolą, taip pat išnykus kitiems šio straipsnio 1 dalyje nurodytiems administracinio sulaikymo pagrindams, asmuo turi būti nedelsiant paleistas. Visais atvejais administracinio sulaikymo trukmė negali viršyti šio straipsnio 3, 4 dalyse nurodytos trukmės.

  3. Administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens administracinis sulaikymas gali trukti ne ilgiau kaip penkias valandas, o kai asmuo sulaikomas siekiant tinkamai užfiksuoti administracinį nusižengimą ir surašyti administracinio nusižengimo protokolą, – ne ilgiau kaip septynias valandas.

  4. Už šio kodekso 536 straipsnyje numatytus administracinius nusižengimus traukiami administracinėn atsakomybėn asmenys gali būti sulaikyti iki penkių valandų nusižengimo aplinkybėms užfiksuoti, o prireikus nustatyti asmens tapatybę, – iki keturiasdešimt aštuonių valandų.

  5. Administracinio sulaikymo laikas skaičiuojamas nuo administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens faktinio sulaikymo (faktinio asmens laisvės apribojimo pradžios) momento, o neblaivaus ar apsvaigusio nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmens – nuo jo išblaivėjimo laiko.

  6. Kai sulaikytas asmuo sulaikymo dieną yra vežamas į teismą ar kitą instituciją, kur priimamas nutarimas dėl administracinės nuobaudos, bylos nagrinėjimo laikas į administracinio sulaikymo terminus neįskaičiuojamas.

  7. Dėl administracinio sulaikymo surašomas protokolas. Administracinio sulaikymo protokole nurodoma: protokolo surašymo data ir vieta; protokolą surašiusio asmens pareigos, vardas, pavardė; duomenys apie sulaikytojo asmenybę; sulaikymo laikas, vieta ir motyvai. Protokolą pasirašo jį surašęs pareigūnas ir sulaikytasis. Jeigu sulaikytasis atsisako pasirašyti protokolą arba dėl savo būsenos nesugeba jo pasirašyti, apie tai įrašoma protokole.

  8. Sulaikyto administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens prašymu jo giminaičiams, darbovietės arba mokymo įstaigos administracijai pranešama, kur šis asmuo yra. Apie nepilnamečio sulaikymą būtina nedelsiant pranešti jo tėvams arba globėjams (rūpintojams).

  9. Administracinėn atsakomybėn traukiamą asmenį gali sulaikyti jų kompetencijai priskirtus administracinius nusižengimus tiriantys:

  1) policijos pareigūnai;

  2) Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai;

  3) Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai;

  4) Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnai;

  5) Karo policijos pareigūnai;

  6) Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai.

  10. Šio straipsnio 9 dalyje nenurodytų institucijų pareigūnai gali kreiptis į policiją dėl administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens sulaikymo. Kai administracinis nusižengimas padaromas karinėse, karinių poligonų ir karinio mokymo teritorijose, karinio vieneto vado įsakymu administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo gali būti faktiškai sulaikytas (faktiškai apribota asmens laisvė), kol atvyks policijos ar Karo policijos pareigūnai, bet ne ilgiau negu dvi valandas. Kai administracinis nusižengimas padaromas laisvės atėmimo vietose ar jų prieigose, laisvės atėmimo vietos direktoriaus ar jo įgalioto pareigūno nurodymu administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo gali būti sulaikytas, kol atvyks policijos pareigūnai, bet ne ilgiau negu dvi valandas.

  Thumb up 17 Thumb down 1

 13. Dar rašo 508 str. 1d.:
  “508 straipsnis. Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas”.
  Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas, reiškiamas žodžiais, gestais, įžeidžiančiu, įžūliu, provokuojančiu elgesiu ar kitokiu elgesiu,

  Tiesa negali nieko pažeminti – pareigūno akivaizdžiai be jokio pagrindo reikalavo dokumentų, be jokio pagrindo mokytoją pristatė į policiją, be jokio pagrindo mokytoja buvo uždaryta.

  Taip pat ir Mirončikienė, jei nuotrauka atitinka tikrąją padėtį, irgi be pagrindo yra uždaryta – ne bet kas ir ne bet kada gali būti uždarytas (jos atveju ji niekaip negalėjo būti uždaryta – net jei pažeidimas, kurį inkriminuoja, būtų, tai ne toks, dėl kurio būtų galima uždaryti).
  Ir vėl teisės pažeidimai iš policijos pusės.

  Thumb up 25 Thumb down 1

 14. Reikėtų visus išvardintus asmenis atstatydinti iš darbo policijoje, nes eikvoja laiką ir lėšas ne visuomenei ginti, o ją pulti. Jeigu, greitu laiku, tai nebus padaryta, prie šio sarašo pridėti vidaus reikalų minisrę!

  Thumb up 33 Thumb down 1

 15. kad iš Lietuvos niekur neišėjo, bet toliau dabar jau legaliai darbuojasi net valstybės tarnyboje Makutinovičiaus atskilėliai, buvusių stribų vaikai ir anūkai, bei jedinstveninkai. Kai tokie dalykai dedasi, kitaip nepagalvosi.

  Thumb up 29 Thumb down 1

 16. Jeigu jos Škirpą ne smerkė,o gerbė,tai policija jų atžvilgiu tikrai elgėsi ir elgiasi adekvačiai.O ”mokytojos”istoriją privalėtų bent truputį žinoti.

  Thumb up 3 Thumb down 25

 17. 548 straipsnis. Visuomenės informavimo priemonių paskelbtos informacijos saugojimo tvarkos pažeidimas

  1. Visuomenės informavimo priemonių, išskyrus radijo ir (ar) televizijos programų transliuotojus ir užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų teikėjus, paskelbtos informacijos saugojimo tvarkos pažeidimas

  Tai ko čia neišsaugojo Mirončikienė? Šposus krečia tie Vilniaus policininkai.

  Thumb up 17 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...