Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 18 Pirmadienis
 

Piketas prie Seimo: „Žiobiene, tavo daiktai sukrauti – eik lauk!“

2010-10-08 15:03 | Naujienos | Komentarų (88)

Drąsiaus Kedžio šalininkai protestavo prie Seimo dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės atstatydinimo (KK nuotr.)

Violetinės spalvos balionai, kaspinėliai, ženkliukai su D.Kedžio atvaizdu – tai D.Kedžio šalininkų, piketavusių prie Seimo dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės atstatydinimo, skiriamoji atributika.

„Pedofilija nebaudžiama Lietuvoje ir Tailande“, „Lietuva su Žiobienėmis – Lietuva be ateities“, „Atsibusk – šiandien Kedys, rytoj tu“, „Žiobiene, vaikų teisės tau svetimos“, – su tokiais plakatais prie Seimo protestavo Drąsiaus Kedžio šalininkai, kurie siekė atkreipti Seimo pirmininkės I.Degutienės dėmesį į, protestuotojų nuomone, netinkamos kandidatūros į Vaiko teisių apsaugos kontrolierės vietą paskyrimą. Mat Vaiko teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę, kuriai priklauso garsioji frazė, pasakyta po juodojo penktadienio, gegužės 14 d., kada Garliavoje susirinkę žmonės neleido atiduoti D.Kedžio dukrelės L.Stankūnaitei, – kad „blogiausia motina yra geriau už geriausią globėją“, – į šį postą paskyrė Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Protestuotojai jau „sukrovė“ ir E.Žiobienės „daiktus“: „Žiobiene, tavo daiktai sukrauti – eik lauk!“ „Tad Seimo pirmininkei Irenai Degutienei tereikia sutvarkyti formalumus – atstatydinti E.Žiobienę iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų“, – „Karštam komentarui“ sakė vienas iš protestuotojų.

D.Kedžio šalininkai šiandien Seimo pirmininkei Irenai Degutienei įteikė peticiją su žmonių parašais, kurioje reikalauja atstatydinti E.Žiobienę iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų.

„Ši vaiko teisių apsaugos kontrolierė yra nelaimė Lietuvos vaikams“, – tokią nuomonę išsakė protestuotojai.

D.Kedžio šalininkų protesto metu iš Seimo išėjo L.Stankūnaitę ir A.Ūsą LNK laidose gynęs Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas. „Paulauskai, ateikit pas mus protestuoti prieš pedofilus, juk jūs prieš pedofilus, ar ne?“, – pašaukė Artūrą Paulauską piketuotojai. Tačiau A.Paulauskas, kurio veidą išmušė raudonos dėmės, tik paspartino žingsnį ir net nesustojęs prie protestuotojų skubiai dingo iš Seimo aikštės.

Iš politikų prie piketuojančių D.Kedžio šalininkų buvo priėjęs Seimo narys Kazimieras Uoka.

KK inf.

2010-10-08

Komentarai

 

 

 
 1. Kiek prisimenu, per metus nebuvo nė vieno piketo, palaikančio Ūsą ir Stankūnaitę arba pedofilų klaną

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. kad Lietuvoje vien pensininkai liko, pažiūrėkite į šį aktyvų jaunimą! Pakėlėte nuotaiką, šaunuoliai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Į komentarą <komentarai iš seimo – 2010 10 08 16:39
  "Labai svarbu išsiaiškinti tą žmogų,kuris iš seimo mus vadino šiukšlėmis,runkeliais ir visokiais žmogaus garbę ir orumą žeminančiais žodžiais.Kuris leido sau įžeidžiančiai atsiliepti apie teisėją Venckienė ir bandė įtakoti komentarais liaudį,kad pedofilijos nebuvo.Būtent tai,kad tokie komentarai ėjo iš seimui priklausančio IP,mano nuomone,tik dar vienas įrodymas,kad pedofilija tikrai buvo,ir ją galbūt net asmeniškai suinteresuoti pridengt mūsų atskiri išrinktieji."> Manau,kad per savo agentus tą biaurų darbą dirba draugas JURŠĖNAS.Tai senas gudrus komunistas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ar tai violetinis judėjimas, ar dar koks kitoks, man svarbu, kad žmonės kovoja už teisybę, ačiū jums

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ekspertai.eu yra idetas straipsnis"Internete smeiziamas seimo vardas",pasirodo,kad komentarus smeiziancius gerb.Venskus ir zmones ginancius mergaite,raso is pacio seimo,o dabar Ekspertai.eu yra uzblokuotas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. gerbiamieji, ekspertai. eu puslapis – užblokuotas. Šitai reiškia žodžio laisvę, turbūt. :)))))))) Va taip, gerbiami ponai. kas palaikot ryšį su kokiom nors Europos institucijom, būtinai praneškit. Ir skubiai. Būtent, išaiškėjus, kad Lietuvos žmonės keikiami, šmeižiami ir pravardžiuojami iš seimo kompiuterių, puslapis, tai paviešinęs, buvo užblokuotas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kas paskyre ziobiene? Degutiene pries paskyrima pliurpe visai Lietuvai, kad reikalingas toks zmogus kuris turi seima ir myli vaikus. Bet kodel paskyre zmogu, kuris propoguoja iskrypeliu liguista fantazija vaiku darzeliuose, kad du pyderastai tai geris. Zmogu kuris atvirai tyciojasi is vaiku kanciu. Kas tokia Degutiene?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tas ,,violetinis judėjimas" man visai nepriimtinas, kažkoks neaiškaus turinio, tikriausiai apie pačius tuos ,,violetinius" tiek visokių dalykėlių išlįstų, jei kas rimčiau pasidomėtų.
  O kad ta maža mergaitė buvo skriaudžiama, tai neabejoju. Todėl globėjai Venckienei tik sveikatos noriu palinkėti, proto ir valios jai užteks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. mieli grazus -jauni ir vyresni zmones…..gal istikruju nesupuvus dar ta Lietuva!!!!! aciu jums …..mielieji!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Lietuvai garbės nedaro, o tokie aktyvūs piliečiai yra mūsų valstybės viltis ir ateitis, ačiū jums, stiprybės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Video klipas, skirtas D.Kedziui atminti, man patiko, gerai parinkta Kucinsko daina, saunuolis ARUNAS /YouTube – Ne vieni/. O pedofilams, pedorastams ir lesbems kyla totalus kosmaras, jie ikscia, draskosi, kad nieko negali padaryti ir numarinti pedofilijos skandalo. As zinau ir tikiu, kad jums, niekingi issigimeliai, kosmaras tik prasideda. Ateis laikas ir busite be ceremoniju, bet tvarkingai registruojami, kastruojami ir uzdaromi i getus. Jums ne vieta tarp normaliu zmoniu. Taskas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. na kas darosi su ekspertais gal kas galite paaiskinti/lyg tai buvo idetas straipsnis su komentat.pavarde/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Jei Paulauskas būt žinojęs apie tą piketą, turbūt būtų ėjęs aplinkui per 3 kilometrus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. KGB-istini atmata…..raudonos demes tai GEDA- pries zmones, pries prievartautus vaikus -sovietinis pakalikas SAUNUOLIAI!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. yra mama, močiutė, todėl kas jau kas, o ji turėtų suprasti, kaip svarbu išsaugoti mergaitę ir jos gyvybę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. "Labai svarbu išsiaiškinti tą žmogų,kuris iš seimo mus vadino šiukšlėmis,runkeliais ir visokiais žmogaus garbę ir orumą žeminančiais žodžiais.Kuris leido sau įžeidžiančiai atsiliepti apie teisėją Venckienė ir bandė įtakoti komentarais liaudį,kad pedofilijos nebuvo.Būtent tai,kad tokie komentarai ėjo iš seimui priklausančio IP,mano nuomone,tik dar vienas įrodymas,kad pedofilija tikrai buvo,ir ją galbūt net asmeniškai suinteresuoti pridengt mūsų atskiri išrinktieji."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Mergaitė yra liudininkė,kuri ir suaugus gali atsiminti savo prievartautojus.Tai va,"pažiūrėjus plačiau" visiems aišku,kodėl bet kokia kaina norima atimti mergytę iš Venckų,ir galimai jai praplauti smegenis,kad ji nieko neprisimintų.Mergaitė jokiu būdu negali būt grąžinta motinai,kad ji net pati to nenori.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Labai teisingas plakatas: šiandien Kedys, rytoj tu. Gaila, kad politikai dar nesupranta, kokioje šalyje mes gyvename.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Stankunaite laiko gyva ir ja saugo vien del to, kad per ja paimtu mergyte is Vencku? ir paskui galetu pasalinti. na manau, kad tauta neleis to padaryti, taip kaip kazkoki absurdiska teismo nutarti neleido ivykdyti, saunuoliai tie zmones, kurie apgyne ja, nes jeigu ne jie- tada manau, mergaites jau nebebutu gyvuju tarpe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. prokurorai apsimelave, teismo ekspertai paperkami- lengvai parsiduoda, medikai-su zmogum idaro darzove laisva valia arba paliepus,prezidente nereguoja, sutenre saugoma kaip pirmoji ledi, tevas kovotojas nuzudytas ir jo atminimas isniekintas pacios mergaites akyse, ir negana to seimo narys kazkoks savo salies gyventojus, kurie ji isrinko isvadina sveiku protu nesuvokiamais keiksmazodzias, kai turetu buti pavyzdys. pedofilas buvo irgi nelieciamas, mergaite toliau laikoma melage,, vaiku teises uzmerke akis ir uzsikise ausis…
  tai stai kokie musu valstybes tarnautojai. tai del ko tokioj saly gyventi? jei kazkurio is musu vaika palies tokia istorija- busim suvalkioti arba isvis nuzudyti, tai arba tuos iskrypelius beliks patiem issaudyti, nes matom kokie musu valdininkai arba dabar reikia begti is cia, nes jokio saugumo nebeliko.
  degraduoja Lietuvos elitas ir i srutu duobe ritasi grynai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. kuo daugiau tokių Seimo narių kaip Kazimieras Uoka, Saulius Stoma, tuo Lietuvoje bus daugiau šviesos. Ačiū, Kazimierai!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...