Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 21 Ketvirtadienis
 

Piketas prie Seimo: „Žiobiene, tavo daiktai sukrauti – eik lauk!“

2010-10-08 15:03 | Naujienos | Komentarų (88)

Drąsiaus Kedžio šalininkai protestavo prie Seimo dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės atstatydinimo (KK nuotr.)

Violetinės spalvos balionai, kaspinėliai, ženkliukai su D.Kedžio atvaizdu – tai D.Kedžio šalininkų, piketavusių prie Seimo dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės atstatydinimo, skiriamoji atributika.

„Pedofilija nebaudžiama Lietuvoje ir Tailande“, „Lietuva su Žiobienėmis – Lietuva be ateities“, „Atsibusk – šiandien Kedys, rytoj tu“, „Žiobiene, vaikų teisės tau svetimos“, – su tokiais plakatais prie Seimo protestavo Drąsiaus Kedžio šalininkai, kurie siekė atkreipti Seimo pirmininkės I.Degutienės dėmesį į, protestuotojų nuomone, netinkamos kandidatūros į Vaiko teisių apsaugos kontrolierės vietą paskyrimą. Mat Vaiko teisių apsaugos kontrolierę Editą Žiobienę, kuriai priklauso garsioji frazė, pasakyta po juodojo penktadienio, gegužės 14 d., kada Garliavoje susirinkę žmonės neleido atiduoti D.Kedžio dukrelės L.Stankūnaitei, – kad „blogiausia motina yra geriau už geriausią globėją“, – į šį postą paskyrė Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Protestuotojai jau „sukrovė“ ir E.Žiobienės „daiktus“: „Žiobiene, tavo daiktai sukrauti – eik lauk!“ „Tad Seimo pirmininkei Irenai Degutienei tereikia sutvarkyti formalumus – atstatydinti E.Žiobienę iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų“, – „Karštam komentarui“ sakė vienas iš protestuotojų.

D.Kedžio šalininkai šiandien Seimo pirmininkei Irenai Degutienei įteikė peticiją su žmonių parašais, kurioje reikalauja atstatydinti E.Žiobienę iš Vaiko teisių apsaugos kontrolierės pareigų.

„Ši vaiko teisių apsaugos kontrolierė yra nelaimė Lietuvos vaikams“, – tokią nuomonę išsakė protestuotojai.

D.Kedžio šalininkų protesto metu iš Seimo išėjo L.Stankūnaitę ir A.Ūsą LNK laidose gynęs Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas. „Paulauskai, ateikit pas mus protestuoti prieš pedofilus, juk jūs prieš pedofilus, ar ne?“, – pašaukė Artūrą Paulauską piketuotojai. Tačiau A.Paulauskas, kurio veidą išmušė raudonos dėmės, tik paspartino žingsnį ir net nesustojęs prie protestuotojų skubiai dingo iš Seimo aikštės.

Iš politikų prie piketuojančių D.Kedžio šalininkų buvo priėjęs Seimo narys Kazimieras Uoka.

KK inf.

2010-10-08

Komentarai

 

 

 
 1. pažiūrėkit į Paulausko nuotrauką – koks susenęs! Ar čia Ūso ir Stankūnaitės meilė jį taip pasendino? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. testas Degutienei. Ir dar, konservatoriai, kada sugrąžinsit į partiją Kazimierą Uoką? Nuo kada jums pederastų paradai tapo pačia didžiausia vertybe??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Tikiu, kad tiesa nugalės. Drąsiau, jie nužudė tave, bet teisybės jie neužmuš

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. komentarai „Lietuvos žinių“ sąrašas ilgas, bet aiškus ir vertas nuoseklaus ilgalaikio dėmesio: • Albinas Januška – ministro pirmininko Gedimino Kirkilo patarėjas; • Mečys Laurinkus – ambasadorius Ispanijoje; • Algirdas Kumža – ambasadorius Ukrainoje; • Petras Vaitiekūnas – užsienio reikalų ministras; • Audrius Siaurusevičius – žurnalistas; • Juozas Bernatonis – ambasadorius Estijoje; • Edminas Bagdonas – ambasadorius Baltarusijoje; • Valteris Baliukonis – formaliai prezidentūroje atsakingas už užsienio politiką; • Raimundas Lopata – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto direktorius; • Raimundas Mieželis – V.Adamkaus ilgametis draugas; • Mindaugas Ladiga – prezidento patarėjas • Dainius Dabašinskas – generalinio direktoriaus pavaduotojas, VSD Pirmosios (žvalgybos) valdybos viršininkas; • Simonas Šatūnas – prezidento užsienio reikalų grupės patarėjas; • Darius Jurgelevičius – VSD generalinio direktoriaus pavaduotoju („Mergaitė“); • Rimandas Stonys– UAB „Dujotekana“ vadovas; • Živilė Šatūnienė – VSD Trečiosios valdybos viršininko pavaduotoja; • Lauras Bielinis – patarėjas vidaus politikos klausimais; • Egidijus Kūris – buvęs LR Konstitucinio teismo pirmininkas; • Povilas Malakauskas – VSD generalinis direktorius; • VSD pareigūnai: o Rimantas Martinonis – Pirmosios (žvalgybos) valdybos viršininkas; o Rytis Muraška – jo pavaduotojas; o Renatas Petkus – Antrosios (kontržvalgybos) valdybos viršininkas; o Linas Jurgelaitis – Trečiosios (ekonominių valstybės pagrindų) valdybos viršininkas; o Živilė Šatūnienė – jo pavaduotoja; o Arūnas Paukštė – , Aštuntosios (kovos su terorizmu) valdybos viršininkas; o Aidis Mieželis – Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos naujasis viršininkas ; o Joana Bikulčienė (anksčiau – Byčienė) – , jo pavaduotoja; o Egidijus Storpirštis – Kauno apygardos skyriaus viršininkas; o Algirdas Grublys – Klaipėdos apygardos skyriaus viršininkas; • Laimonas Tallat-Kelpša – URM ministerijos sekretorius; • Žygimanas Pavilonis – URM ministerijos sekretorius; • Violeta Gaižauskaitė – URM atstovė spaudai; • Rimantas Šidlauskas – ambasadorius Rusijos Federacijoje; • Viktoras Baublys – generalinis konsulas Kaliningrado srityje; • Egidijus Meilūnas – ambasadorius Lenkijoje; • Sigitas Paulauskas – verslininkas; • Aidenas Karpus – STT direktoriaus pirmojo pavaduotojo, be to, kuruojančio ir operatyvinę veiklą; • Valdas Tutkus – kariuomenės vadas generolas leitenantas; • Algis Vaičeliūnas – generolas, buvęs A.Januškos pavaduotojas prezidentūroje; • Kęstutis Lančinskas – generalinio komisaro pavaduotojas; • Gediminas Kirkilas – premjeras, Socialdemokratų partijos pirmininkas; • Justinas Karosas – Socialdemokratų partijos veikėjas, Seimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kad Lietuva atitinka drąsios šalies įvaizdį – tik drąsioje šalyje pedofilai gali būti suklasifikuoti į paprastus ir VIP, ir tik drąsioje šalyje VIP pedofilams yra leidžiama prievartauti vaikus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kedofilai apsisiks bet, sake nepasiduos kol visa lietuva pedofilais apsauks:)) idijotai, net negaila, pusgalviu banda:]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. siaubas, baimė, trėmimai, kankinimai, šaudymai, kaimų deginimai, patriotų žudymai, rusinimas, bet koks tautiškumo persekiojimas. Ir svarbiausia- Lietuvos, kaip valstybės sunaikinimas. kas vyksta ?Lietuvoje po 20 metu "išlaisvinimo",Stalino saule….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. vakarykscio liet.ziniu numerio Jurgos Tvaskienes straipsni. Ten minima Ziobiene. Deja tik is blogos puses. Kaip visiskai nesigaudanti, kas aplinkui darosi. Irdar: gal kas zinote, kiek surinkta parasu, kad butu ziobiene atstatydinta? Ir kaip su Dalia Teiserskyte? Ji juk zadejo padeti, patarpininkauti, kad ivyktu piketuotoju ir Degutienes susitikimas. Gal kas zino – ivyko tai ar ne? Dekoju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. zurnalistai ir visuomenės veikėjai – pedofilų gynėjai Taigi, galimuose veiksmuose ir galimuose pasisakymuose, galima traktuoti, kaip galimą pedofilų klano interesų gynimą ir galimą atstovavimą, pastebėta tai: 1. Laima Žiūkienė-Lavaste (Lietuvos Rytas) [1] 2. Vygandas Trainys (Lietuvos Rytas) [2] 3. Daiva Norkienė (Lietuvos Žinios) [3] 4. Virginijus Gaivenis (LNK, Abipus sienos) [4]; (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [5] 5. Giedrius Leškevičius (LNK, Abipus sienos) [6] 6. Dainius Pūras (psichiatras) [7] 7. Arūnas Marcinkevičius (advokatas) [8] 8. Arūnas Jonušas (Respublika.lt žurnalistas) [9] 9. Jadvyga Pekarskaitė (Lietuvos Rytas) [10] 10. Arvydas Lekavičius (Lietuvos Rytas) [11] 11. Saulius Bartkus, (LNK, Kakadu) [12] (2009-11-11 d. laida), [13] 12. Tomas Ališauskas, (LNK, Kakadu) [14] (2009-11-11 d. laida), [15] 13. Ugnė Skonsmanaitė, (LNK, Kakadu) [16] (2009-11-11 d. laida), [17] 14. Greta Čižinauskaitė, (Lietuvos žinios) [18] 15. Tikras lietuvis (žymus internetų komentatorius) [19] 16. Agnė Zacharevičienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [20] 17. Miglė Greičiuvienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [21] 18. Loreta Kraujutaitienė, advokatė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida, [22] 19. Filomena Taunytė, rašytoja-daktarė, "Pedofilo kova su pedofilija" 2010.02.12 straipsnis Balse [23] Artūras Paulauskas 1. kad yra ir prokuratūros darbuotojai, sutampamai pedofilų klano interesais metus laiko vilkinę Kedytės prievartavimo bylos tyrimą,priedas 1. Genovaitė Ročienė 2. Rita Čirvinskaitė 3. Andrius Kiuršinas 4. Nerijus Marcinkevičius 5. Solveiga Gradzevičienė 6. Zenonas Burokas 7. Sigitas Jankauskas 8. ____________ Kviečiame pildyti sąrašą naujais galimais vardais su nuorodomis į šaltinius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. O kas tu per sikne (ius) kad kalbi uz valstybe.Ka?Jeigu tu atstovauji pedofilinems valstybes padugnems tai esi meslas,siuksle.,tinkama tresti dirvozemiui o ne pulti zmones kurie gina savo teises.Eik atmata nuo kompo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O kas tu per sikne (ius) kad kalbi uz valstybe.Ka?Jeigu tu atstovauji pedofilinems valstybes padugnems tai esi meslas,siuksle.,tinkama tresti dirvozemiui o ne pulti zmones kurie gina savo teises.Eik atmata nuo kompo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kol gen prokuratūroje dirbs Kliunka,Jasatis,Betingis su likusia Paulausko šaika, tol jokių permainų Lietuvos teisėsaugoje nesitikėkite. Pradedant Kedzio byla, tada Pociuno, Kiesu ir t.t. VISAS tas bylas REIKIA PERZIURETI. Ir visur itariu tvarkesi lietuviska mafija su antpeciais. Nes kildavo gresme klanams, privatizacijos reikalams ir t.t. Ir kaip paulauskas- pagrindinis strategas, tipo teisines valstybes statytojas/ dryso per TV advokatauti usui? Viesai, drasiai su visa savo suknista kompetencija…ir su SYPSENA. Atseit, nieko cia nebuvo, kazkoks nesusipratimas, pletkai…,o mergaite atseit greiciausiai fantazuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ar pastebėjot, kad nė vienas kedo šalininkų piketas nesusilaukė jokių rezultatų iš įvairių institucijų? Ačiū dievui žmonės į juos dėmesio nekreipia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. pedofile, jei Venckiene aferiste, apkaltink Venckiene aferizmu prokuraturoje. Tauta atakuoja velnio nestus ir pamestus pareigunus todel, kad atlyginimus jiems moka is savo kisenes. Nezinojai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Nu geras cia su tuom Paulausku… raudonos demes..
  Gal dar ir dabar ir jis visas plemuotas nuo raudonu demiu…
  Saunuoliiai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ar nesiliausit, valstybe nesokines pagal pakaunes banditu dudele, nesitikekit.vyksta lemiama kova ne del vaiko, o del valstybes.Ar kedofiline zudiku riausininku gauja nugales ar valstybe?jus atakuojat viena pareiguna po kito…neisdegs, Žiobiene gal ne viska padare, bet pasake teisingai.O siuo atveju zmogzudzio sesuo aferiste tikrai ne geresne globeja uz tikra motina.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...