Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

Persėjo atvirlaiškis Kauno byloje

2010-10-23 22:08 | Naujienos | Komentarų (37)

Pasak astrologo N.Šulijos, D.Kedžio kūno numetimas ant Kauno marių kranto - tai 'atvirlaiškis' prokuratūrai (KK nuotr.)

Naglis Šulija

Kodėl?

Vis dėlto kaip aš myliu mūsų žiniasklaidą – kartais! Jos meilė ir reikalavimas sau, kad būtų pateikti patikrinti faktai, išties vertinga aplinkybė astrologams. Štai kad ir dabar – paaiškėjo tikslus telefono skambučio, pranešusio Kauno policijos budėtojui apie nežinomo vyriškio kūną Kauno marių pakrantėje, laikas. Vėliau paaiškėjo, kad tai Drąsius Kedys.

Tuomet, kai šiurpusis radinys virto Drąsiaus Kedžio kūnu, kai pradėjo aiškėti, jog velionis buvo ne tiktai nužudytas, bet ir žiauriai kankintas, manęs, matyt, kaip ir daugelio žmonių, niekaip neapleido įspūdis, jog kažkas čia ne taip. Kodėl nukankintą žmogų reikėjo padėti taip viešai? Kodėl jis nebuvo paskandintas giliausioje Kauno marių gelmėje? Paliktas pūti nežinomam kape vidury girios? Kodėl jis padėtas taip, kad būtų būtinai surastas – kaip koks… atvirlaiškis? Žiaurus, makabriškas, bet – atvirlaiškis? Ir jeigu atvirlaiškis – tai kam jis adresuotas ir kaip jį perskaityti?

Taigi – telefono skambutis policijai. Jis tarsi sako – štai nuo šios akimirkos „siuntinys“ gautas. Egzistuoja, jeigu galima taip sakyti, oficialiai. 2010 balandžio 17 d., 06 valandos 49 minutės, Šlienava, Kaunas. „Atvirlaiškis“ gautas.

Persėjo žinia

Skambučio horoskope teka Merkurijus, dievų žinianešys – tai net nestebina. Jis buvo beveik tiksliai ties horizonto linija – mažiau nei vieno laipsnio tikslumu! Taigi, pirmoji išvada yra labai paprasta – taip, tai atvirlaiškis. Žinia.

Čia reikėtų pastebėti, jog Žinios (pavadinkime taip) horoskope teka trys planetos, visos jos yra pirmajame horoskopo būste, taigi, visos trys yra susiję su tuo, ką gi norima pasakyti. Merkurijus yra ties Horizonto linija, vos tolėliau savo eilės patekėti laukia Venera (sukibusi su Baltuoju Mėnuliu) ir dar šiek tiek tolėliau – Mėnulis. Visi trys dangaus kūnai tą rytą buvo Jaučio ženkle. Panagrinėkime smulkiau.

Tekantis Merkurijus sukibęs su žvaigžde Marfak. Marfakas – tai Persėjo alfa, ryškiausia šio žvaigždyno žvaigždė. Tam, kad išsiaiškintume ką ji reiškia, reikia prisiminti kas gi buvo pats Persėjas. Jis buvo nesantuokinis Dzeuso sūnus, karingas ir ambicingas jaunuolis, prižadėjęs savo patėviui atnešti Medūzos Gorgonės galvą. Šiuolaikiniais terminais kalbant, turėjo puikią ekipiruotę – sparnuotuosius Hermio sandalus (galėjo skristi), Heros skydą, įspūdingą kardą ir šalmą, kuris jį darė nematomu. Kitaip tariant, Persėjas buvo apsukrus karingas jaunuolis, turintis puikių galimybių ir pulti, ir gintis, ir būti nematomu. Ir, kas nemažiau svarbu, skrupulų siekiant tikslo Persėjas neturėjo visiškai – apie ką vėliau liudijo nukirstoji Medūzos Gorgonės galva Atėnės skyde. Ką gi, pirmoji žinios dalis, matyt, tokia ir yra: „mes esame karingi, mes esame ambicingi, mes turime savo tikslų ir siekdami jų nesiterliosime“.

Nekaltasis – paskandintas

Kol kas tebūnie tiek, dabar galima pereiti prie antrosios planetos, tai yra Veneros. Žinios horoskope ir tekantis laipsnis, ir beveik visas pirmasis būstas yra Jaučio ženkle, tad Venera parodo patį „atvirlaiškį“ kaip daiktą, tai yra iš ko jis padarytas. Kitaip tariant – Drąsiaus Kedžio kūną.

Pirmasis dalykas, kurį būtina pastebėti – tai ta aplinkybė, jog Venera yra sukibusi su Baltuoju Mėnuliu arba Selena. Astrologiniais terminais kalbant, tai – nekaltumo prezumpcija. Veneros sukibimas su Selena tarsi sako – Drąsius Kedys yra nekaltas.

Be to, Venera buvo sukibusi su nedidele žvaigždute vardu Rana – Eridano žvaigždyno delta. Eridano žvaigždynas dar vadinamas Dangaus Upe, Rana – tai Varlė toje Upėje. Šaltinių apie šią žvaigždę nedaug. Tačiau tai, ką rašo daug enciklopedinių žinių apie astrologiją surinkęs Vivianas Robsonas savaip įspūdinga. Jis teigia, jog visos Eridano žvaigždyno žvaigždės (išskyrus Achernarą) „skatina meilę pažinimui bei mokslui, taip pat dažnas keliones bei permainas, suteikia valdžios ir/ar autoriteto, tačiau atneša ir nelaimingų atsitikimų pavojų – ypatingai jūroje bei paskęstant“.

Ką gi, astrologiniai rodikliai patvirtina tai, ką ir taip jau žinome – degtinės butelis šalia D.Kedžio kūno buvo tiktai dekoracija, o švendrės ar nendrės lapas į kvėpavimo takus tikrai ne pats įšoko.

Adresatas – sutrikęs

Trečioji „atvirlaiškio“ dalis – Mėnulio padėtis. Ji parodo, KAM ta žinia buvo skirta, koks jos galutinis adresatas. Atmetus dalykus, dėl kurių reikšmingumo horoskope galima būtų ginčytis ar abejoti, belieka konstatuoti, jog Mėnulis meta spindulį Saturnui, vadinasi, ši žinia yra skirta jam. Saturnas valdo plačią horoskopo dalį, bet svarbiausia – Zenito tašką ir X-tą, tai yra valdžios būstą, o dėl to, kad pats Saturnas yra planeta nustatanti ribas (kas galima, ir ko ne), galima manyti, jog šioje situacijoje jis simbolizuoja ir prokuratūrą kaip tokią. Kadangi Saturnas horoskope yra skrupulingame ir detales reginčiame Mergelės ženkle, VI-tajame, tai yra kasdienių darbybei įsipareigojimų būste ir dar retrogradinis, tai yra dangaus skliaute laikinai grįžtantis atgal, galima manyti, jog prokuratūra tuo metu buvo paskendusi smulkių detalių nagrinėjime ir nelabai suprato (retrogradiškumas) ką reikia daryti.

Dabar jau galima apibendrinti. Nukankinto ir paskandinto Drąsiaus Kedžio kūnas – tai užšifruotas atvirlaiškis. Siuntė jį nepaprastai kūrybiški ir drąsūs, jokių skrupulų siekiant tikslo neturintys žmonės. Pats Drąsius Kedys – nekaltas. Tie, kas turėjo bylą tirti ir nustatyti ir išaiškinti kas yra kas – pasimetę, sutrikę, maža to, būtent juos žinia perspėja ir gąsdina.

Pabaigai – du klausimai, į kuriuos kol kas nėra atsakymo. Pirmasis – ar prokuratūra priėmė iššūkį ir jeigu ne, tai kodėl? Antrasis – Dangaus Upės Eridano kontūras dangaus skliaute ir visuose atlasuose nepaprastai primena Kauno marių vingius, o žvaigždutės Ranos padėtis Eridano tėkmėje beveik tiksliai atitinka Žiegždrių padėtį žemėlapyje. Tai dėsningumas ar atsitiktinumas?

O pedofilijos pėdsakų (kaip ir spalio 5 d. horoskope) vėl nematyti.

Kol kas tiek.

astroclub.lt

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Hi to all ,”YouTube” , šiuo metu yra paskelbtas įrašas turi tikrai patogią kokybę šalia su gera garso kokybe

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Redakcija, nekompromituokite rimtos temos kliedesius pateikinėdami kaip straipsnius. O "burtininkai" saviraiškos poreikiui tenkinti galėtų paieškoti adekvatesnių būdų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. su savo pasakelem,kaip girtas Pociunas pro langa siusiojo,kaip girtas Usas pro bala vaziavo,o vat del"narkomano,zudiko" Kedzio…net Petrauskas viesai durnium apsimeta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Manau, kad pedofilijos ženklų reikia ieškot tose datose, kai Stankūnaitė nuomavo butą dėl pedofilų apsilankymų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. su savo ekstraensais…uzknisot juodai.As sakyciau, kad tie, kurie slepe zmogzudi, kurie viska oraganizavo, jaucia sazines grauzima del to kas ivyko, tai ir kuria legendas apie "nekalta kankini".Apsivemsiu…Juk tiesos nepaslepsi, kad ir kiek papirktu estrasensu kliedetu…Linkiu usspringti savo melo vemalais…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras