Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 4 Ketvirtadienis
 

“Penkių milijardų” koalicija Kauno savivaldybės įmones padalys „grupėms draugų“?

2011-05-04 13:04 | Aktualu. | Komentarų (11)

Milijonieriaus V.Matijošaičio suformuota Kauno miesto savivaldybės valdančioji koalicija praminta „Penkių milijardų“ koalicija (KK nuotr.)

Praėjusią savaitę naujai Kauno miesto valdančiajai koalicijai pakeitus AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybą, joje neliko vietos opozicinių partijų atstovams. Neatmetama galimybė, kad panašiai bus formuojamos ir kitų svarbiausių Kauno savivaldybei priklausančių bendrovių stebėtojų tarybos.

Kauno miesto savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Gintarė Skaistė stebisi tokia valdančiųjų taktika. „Praeitoje kadencijoje galiojo svarbus demokratijos principas – į stebėtojų tarybas būtinai būdavo paskiriamas mažiausiai vienas opozicinės partijos atstovas. Dabar to neliko – ką tik suformuotoje „Kauno energijos“ stebėtojų taryboje nėra nė vieno nepriklausančio valdančiajai „Penkių milijardų“ koalicijai miestiečių atstovo“, – piktinosi Tarybos narė G. Skaistė.

„Esame įsitikinę, kad tokios pačios politikos bus laikomasi sudarant ir kitas stebėtojų tarybas ar savivaldybės įmonių valdybas, taip neužtikrinant skaidrios įmonių veiklos ir finansų priežiūros“, – sakė politikė. Opozicija, pasak G. Skaistės, taip paliekama be priderančių jai priežiūros svertų.

Analogišku principu sudaryta ir „Kauno energijos“ valdyba – jos sudėtis atitinka tarybos sudėtį: nariai paskiriami pagal partinį principą. „Kyla abejonių, ar skiriant valdybą žiūrėta narių kompetencijos. Tokio tiesmuko įmonių valdymo politizavimo tikrai nesitikėjome“, – teigė frakcijos seniūno pavaduotoja.

Naująją miesto valdžią balandžio viduryje suformavo judėjimas „Vieningas Kaunas“, LSDP, Darbo partija, Liberalų sąjūdis, Liberalų ir centro sąjunga bei „Jaunoji Lietuva“. Šiam politiniam dariniui jau spėjo prilipti „Penkių milijardų koalicijos“ etiketė – kalbama, kad bendra Kauno miesto valdžią formuojančių turtingiausių politikų turimų verslų metinė apyvarta siekia 5-6 milijardus litų.

AB „Kauno energija“ stebėtojų taryba praeitoje ir šioje kadencijoje

AB „Kauno energijos“ Stebėtojų tarybos nariais ankstesnėje kadencijoje buvo: Jonas Koryzna (pirmininkas; deleguotas TS-LKD frakcijos), Gediminas Žukauskas (TS-LKD), Edita Gudišauskienė (TS-LKD, stebėtojų tarybos narė nuo 2009 04 28), Jadzė Bartašienė (TS-LKD), Stasys Žirgulis (iki 2010 10 14 – LS; vėliau dirbo opozicijoje), Arvydas Padegimas (TT, paskirtas nuo 2009 04 28), Vytautas Vasilenko (TT. nuo 2010 10 26), Pranas Paškevičius (iki 2009 04 28, DP), Bronislovas Kučinskas (iki 2009 04 28, buvęs LSDP), Orinta Leiputė (LSDP, nuo 2009 04 28 iki 2010 10 26), Rimantas Antanas Ručys (narys nuo TT; išrinkus į Seimą jį pakeitė A. Padegimas).

Šioje kadencijoje suformuota AB „Kauno energijos“ Stebėtojų taryba: Ona Balžekienė (LS), Artūras Orlauskas (LSDP), Rytis Šatkauskas (DP), Orinta Leiputė (LSDP), Stasys Buškevičius (JL), Kęstutis Mikėnas (LiCS), Visvaldas Matijošaitis (VK).

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. O buvo Kauno merais Adomonis, Čiurinskas. O dabar – Mikaitis, Balžekienė, Matjošaitis su Matjošaitiene… Vien tik auksas valdo mus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. UZSIDIRBK 6000LT/men sededamas prie kompiuterio!Tik rimtems zmonems! Perskaityk jei nori greit ir nesunkiai uzsidirbti. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Forume randau sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima u?sidirbti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant kelis litus. Nesamones, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje.Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.Pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti. Ir po keliu dienu mano saskaitoje pradejo kauptis pinigai.Negalejau patiketi savo akimis, jog tai tikrai veikia. Per pusantro men sakaitoje susikaupe apie 7000lt – sita suma po truputi toliau dideja.O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. Jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti nemazai pinigu per daug nesistengdami. Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti.Sutikite – tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir kelios valandos internete.Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia – tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos uz kuria mokate.

  1 LT52 7300 0101 1520 0491
  2. LT20 7300 0100 9329 4781
  3. LT42 7300 0101 1745 5549
  4. LT41 4010 0424 0234 6264
  .5. LT59 4010 0424 0313 0961
  6. LT45 7300 0101 1669 2671
  3. Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
  4. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12 lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius tai tik uz pirmutinius 12litu.Siame biznyje svarbiausia buti saziningam.kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Taigi “Penki milijardai” per daug jau lenda į Televizijos ekranus, bet į tokius nupiepusius vaidmenis ir durnina liaudį, kaip antai, LRyto televizijoje pasakojo kokios spalvos apatiniai. Tai be galo graudu ir juokinga, turint tokią ligotą varpelę žmonelę, kuri tik apie sijonus ir kukardas nutuokia, o apie darbus Kaunui ir kauniečiams nutylima, jau greičiau į šiltuosius kraštus, į kitus savo rūmus pasprukti, o žmonėms iš krabų karalystės tik grašius pamėtėti, kad badu nenustyptų. Ateis laikas, bus Dievo bausmė ir tam nusipenėjusiam krabui, nes jų sūnūs neverti sąžiningo tėvo vardo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • deja, Dievo nera, nebuvo ir nebus, o atpildo susilauks tik kenciantys garbingi varguoliai – dar didesniu kanciu ir turtuoliu (vergvaldziu) issidarkymo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. galiu paliudyti,kad 20 metu Kauno savivaldybe rupinosi tik savo interesais! Taigi visi zinom “sidbrinius ir auksinius “tualetus! Tai cia ju naglumo,nebaudziamumo epogejus! Buvau naivi ir kiekviena ryta,kaip i darba,ejau kad gauciau atsakyma i man reikalinga klausima.Kiekviena ryta mano klausimo svarstymas uztrukdavo 5 min.Tai buvo tiek laiko,kiek reikejo po kavutes atejus i kabineta,uzsideti striuke ir pasakyti,kad ateik rytoj,dabar turiu vaziuoti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. …izuliai tebesiauteja.Jie tikisi jog 2012m. ju hebrantai sugrys atgal i valdzia ir ju padarytus ir daromus nusikaltimus uzsleps su savo pareigomis ir postais. Mastykite zmones ju melziamieji. .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. man rodos, ruošias krabai viską po kilimu dalintis, todėl ir neprileidžia šitų vargšiukų prie informacijos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Apie pozicijas ir opozicijas. Žinom, matėm, girdėjom, kai jie dalijosi valdžią po rinkimų- kai reikia kad ir su velniu susitaria. Čia konservai cypauja, kad juos nustūmė nuo lovio. Bet sakyčiau jau pakankamai prisiplėšė buvusioje kadencijoje. Bet ir godumas- vėl spraudžiasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...