Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. ivesk ip location.jei amerika tai proxiai,tada irasyk norima ip ir ismes.is kur. as dar kita varianta bandziau ,bet atrodo su proxy programa, ja galima nemokamai nusidaunlinti,tai ten tiksliai ismesdavo su zemelapiu kur ip randas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Su kuo nustatai koks IP ir is kur, nes mano ziniomis nustatyti nesunku, bet tai tik interneto tiekejo adresas. Konkreciai naudotojo IP tik pas pati ineto tiekeja, kurio nematysi niekur ir kuris prieinamas tik spec strukturoms, ar as klystu? Dar nemazai tokiu, kurie prisijunge per proxy.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. nezinau tiksliai adresas buvo konarskio 49, ar ten ne televizija.o po tas tas pats is namu raso, nes mes pokalbi uzvedem, kiti debilai patys prisistatineja teisinnikais.kaip ip 88.222.25.220, arba pasamdyti narkomanai..tie gana zemo lygio, na begu i lryta dar pazvejot

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. PAKLAUSKITE PAS SAKALA UZ KA NUZUDE POCIU IR VISKAS BUS AISKU IR NEBUS TADA KIENO UODEGU SLEPTI IR USAS TAOS PAKALTINAMAS UZ ISPRIEVARTAVIMA, O TOLIAU TINGIU RASYTI, KAS NORES, TAS ISSIAISKINS KUR SIULAI VEDA!!!
  Komentarų yra 833

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. iš kurios televizijos? o iš GP tai gali būti, jie ten dabar dirba išsijuosę – komentarus varo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jei taip ir toliau veisis pedofilai tai reiks pedofilija legalizuoti. Vistiek lietuvoj tokių nusikaltimų niekas netiria

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Matosi, kaip teisesauga nori susidoroti su zmogumi, kuris negali tyleti, kuris, aukodamas savo darba, savo gerbuvi ir sveikata stojo i kova pries klana. Klana, kuris savo ciuptuvais apraizge visa teisesauga su visomis valdzios strukturomis. Tokios korupcijos, tokio nusikalstamumo auksciausiuose valdzios sluoksniuose dar nebuvo, o gal paprasciausiai niekas sito taip akivaizdziai nepastebedavo. Si byla atskleide tikrus ju veidus. Kas darosi sioje salyje baisu ir pagalvoti. SAKYCIAU NERA JOS! NES NERA VALSTYBES, JEI JOJE NERA TEISINGUMO. Jei valstybeje zmogus priverstas uzmerkti akis, kai yra tvirkinamas ir prievartaujamas tavo vaikas, nes kitu atveju rizikuoji savo gyvybe, darbu, karjera ir buti sumaisomu su purvu. Tokia santvarka primena besivystancios, 3 pasaulio salies ivaizdi. Ir kad butu tai imanoma ES, tai sunku patiketi.

  Na, bet kaip sakoma, nera to blogo, kas neiseitu i gera. Klanas, kad ir kaip stengtusi dangstant pedofilus marinant sia byla, bandydami ivairiausiais budais susidoroti su Neringa Venskiene, bet vieno jie tikrai neistengs! PAKEISTI ZMONIU NUOMONES! Zmones nera tokie kvaili, kad nematytu ir nesuprastu, kas dedasi sioje salyje. JU AKYSE SITU PEDOFILU, ISGAMU NIEKADA NEBEISKALBSITE, kad ir kaip besistengtumete!!!
  Svarbiausia, kad nepaluztu Vensku seima. Kad ir koks bebutu finalas, kad ir teiseja butu atleista is savo pareigu, tai tik stiprins zmoniu pagarba siems zmonems, kokiu sioje salyje reta, kurie nepabugtu ir nepasiduotu kovodami su visa teisesaugos mafija.
  Ir jei bus susidorota su jais, poniai Neringai reiktu rimtai pamastyti apie politine karjera. NES VISI LIETUVIAI DIDZIUOJASI JUMIS IR JUSU PUSEJE!
  Ir lenkiu galva pries siuos zmones!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. žmonės nebūkit abejingi – rūrinna mūsų vaikus, mūsų vaikus….. Šitaip negalima, kiek galima tylėti ateikit, pareikškit nuomonę, galų gale palaikykit Venskų šeimą, juk taip negalima elgtis, kaip dabar su mumis elgiasi GP, prezidentė ir visi kiti šūdamalizmo propaguotojai. Juk jie mūsų smegenis dulkina….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. as du ip pastoviai juodinancius venskiene atkasiau kad is Gp, dar vienas pastoviai is televizijos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. " ZEMAITIS – 2010 01 30 18:06
  LIETUVIAI JUSU VASIKUS PISA O JUMS VIENODAI….
  "

  KA PADARYSI ,LIETUVIAI TOKIA TAUTA, KOL JU PACIU NEPISA JIEMS TASPATS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nei teismas, nei prokuratūra nėra klanas. Klanui priklausytų tik jų vadovai ir pora trejetas jiems artimų eilinių pareigūnų-parankiniųs. Vieni iš šių lenda "be muilo", nes siekia karjeros, kiti turi ydų, dėl kurių juos galima laikyti trumpai. Pastarieji sutvarko bet kokį reikaliuką netgi išdrįsdami daryti nusikaltimus, pavyzdžiui,organizuoja "dalyvavimą posėdyje" moters, kuri posėdžio laiku yra visai kitur,t.y.su..klastoja posėdžio protokolą. O dauguma teisėjų ar kitų pareigūnų dirba savo darbą ir keiksnoja savo vadus, kartais matydami jų šunybes, o dažniausiai – ne. Žinoma, Ūso byla atiteks "kam reikia". Nemanau, kad Neringa priklausė bent prie klano parankinių

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Įsivaizduoju, kokia įtampa nukentėjusios artimųjų ir kiek kainuoja ir kainuos kova su LR teisinėm ir valdžios įnstitucijom, darančiom nusikaltimus arba juos palaikančius. Todėl manau, kad mano, kaip LR piliečio, konstitucinė pareiga yra prisidėti visais įmanomais būdais kovoje prieš nusikaltėlius iš tų įnstitucijų. Prašau paskelbti sąskaitą į kurią galėčiau pervesti pinigus (geriausiai tiesiai nukentėjusiem).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Tai kad jau velu, niekaip nerandu, gal nemoku. Ten sios dienos straipsnis ir paklausimai balsiui del to, ar zinojo prezidente apie prokuroru melavima. Kas idomiausia, tai issiunte TEDK (ar kaip ten vadinasi) uso skunda del Venskienes. Issiunte greitai, taip greit nereguoja (nevisada). Matyt zinojo koks bus kaltinimas usui. Taip pat pazymeta kad Venskienes prasyma, ja priimti, atmeta, o uso skunda siuncia greitai. Yra ir stomos komentarai, jis nebesusigaudo kas cia darosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Matyt dėjote internetinį adresą, todėl taip parašė, palikite tarpus tarp w, arba išvis jų nerašykite.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nidrasch Talpioth , psl 225-L: "Jehova sutvėrė nežydus žmogiškam pavidale, tik tam, kad žydams nereikėtų naudotis gyvulių paslaugomis. Nežydai, tai gyvuliai žmogaus pavidale, kurie privalo tarnauti žydams dieną ir naktį."

  Aboda Sarah 37a:"Prieš trijų metų gojų mergaitę jau gali būti naudojama prievarta."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Labai protingas samprotavimas. Nepilnamečių, tikriausiai ir mažamečių teismai kaip taisyklė būna uždari, kad apsaugoti jų teises. Taip kad viešumo nebus. Mergaitės pasilikimas gerose rankose turi būti užtikrintas visomis priemonėmis, net paslepiant pas patikimus asmenis, net pažeidžiant kurį laiką įstatymus, žinau tokius atvejus, už tai nepasodins ponios Laimos Kedienės. Nors ir korumpuočiausias teismas turės atsižvelgti į nustatytas byloje aplinkybes, kad "mamytė" įrodė savo negebėjimą rūpintis mergaite.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kodel raso kad komentaras blokuotas? Norejau ideti apie prezidanturos tarpinikaviva usui ir t.t. Skaitykite 15 min

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kalam prokuratūros saita, bei kitus pedofilu saitus. Jai pritarete siam pasiulimui parsisiuskit java programa. Ji nustatyta šiandien 6 val. vakaro pradeti polima. Kuo daugiau kompu puls tuo didesne zala jie patirs, o jai surinksim 200 kopiuteriu visai uzlus pediku saitai. Nuoroda: http://www.megaupload.com/?d=OJQ2QB5K

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...