Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. Dabar ziurejau LR komentarus. Ten sedi zmones, kurie (su tais paciais IP) raso be sustojimo (kas antras-trecias komentaras) uz usa. Toks vaizdas kad puse uz, puse pries. Kam naudinga toks "nuomoniu" issidestimas? Vien tik is sito (pagal IP) galima spresti, kad kazkas ruosiama. Netik ginamas usas, bet ir puolami mergaites artimieji.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nebuvau Lietuvoj tik savaitėlę, o grįžęs net žagtelėjau. Situacija stipriai pasikeitė. Ir ne į gerą. Klanas išsaugojo savo ramsčius – prokuratūros viršūnėlę sveikut sveikutėlius. Klanas išsaugojo sau manevravimo galimybes.Klanas apsugojo nuo oficialių kaltinimų Stankūnaitę.Klanas išmetė iš žaidimo Prezidentę – bet koks jos žodis bus vertinamas kaip bandymas įtakoti teismą. Klanas dalinai prigesino aistras – byla juk eis į teismą.
  Bet tai dar ne pralaimėjimas. Dabar svarbiausi bus du dalykai. Pirma: ar bus teismas viešas ar vyks už uždarų durų – tai kozirinis tūzas vienų arba kitų rankose. Antra: būtina išlaikyti mergaitę saugią ir gerose rankose. Ir ilgai, nes byla užtruks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. gal žinote tokį posakį ( rusiškai geriau skamba) – "vse v dimu boj v Krymu i nich…. ne vidno".. Nėra nei mūšio ir juo labiau karo, yra kai kurių grupelių noras drumstį vandenį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. atsirado klanas, kuris bando nukreipti liaudies dėmesį nuo tikrai akivaizdžių valdžios veiksmų ( pasitelkus į pagalbą visiems gerai žinomą LLRI) galutinai smukdant pragyvenimo lygį. Prisidengimas, dar visiškai neišaiškinta byla labai geras variantas eiliniam smegenų pudravimui ir garo nuleidimui. Pagalvokite tokio tipo suėjimo organizatoriai ir palaikytojai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Dėl mitingo pats teisus.Tik Sausio 13d žmonės leidimo neprašė, kad apginti savo laisvę. Ir dabar nereikia su niekuo aiškintis. Šiandien vaikapisiai laimėjo prieš maža mergaitę, rytai prieš visą tauta.Reikia priešintis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. DEMESIO DEMESIO
  14:11 01-30 |
  Žinios iš mitingo prie Kauno apygardos prokuratūros. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros.PLATINKIT VISUR SITA ZINUTE

  Ar tikrai bus susirinkimas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. baisiausia, kad prokurorai viską yra ištyrę. Žino, kaip viskas buvo iš tikrųjų. Ir policija žino, kad Kedžio nėra. Sako: "Mus spaudžia, kur Kedys? O kaip mes surasime, jei jis pakastas?" Ir visi gražiai žaidžia. Policija klijuoja Kedžiui ūsus, juodą barzdą ir imituoja gaudynes; prokuratūra švelnina kaltinimus ūsui ir tikisi per klano teisėjus išplauti ir jo mundurą. prezidentė, bijodama, kad jos neištiktų pakso likimas, apsimeta, kad nieko nemato, kas vyksta iš tiesų, ir vėl visi sėdime šūde iki ausų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tai tik parodo koks voratinklis (kompromatai) surinkti apie visus. Negalvok, kad uzsienio tarnybos neseka sito cirko, bet jiem lysti, griauti valstybe (politikos ir valdzios krize)nesinori. Gali issirrutulioti i anrchija su visom pasekmem. Visi laukia, gal isaugs LT issivaduos is voratinklio. Kaip matosi is visu valdziu, labai neitikimas dalykas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Organizuokite ne stichiškus, o normalų mitingą Katedros aikštėje. Pabandykite sudaryti organizacinį komitetą (iniciatyvinę grupę) iš žmonių, kaip rašė DEL AKCIJU – 2010 01 30 08:57. Kad pritraukti daugiau žmonių ir jaunimo, surenkite tuo pačiu metu ir koncertą. Kvieskite ne kokias fintikliuškas, o pvz., Mamontovą, LT United, paprašykit, kad jie išsakytų savo nuomonę. Į mitingą pakvieskit monsinjorą Svarinską ir kitus grantus, tokius, kaip, pvz., Tarlecką, Stomą, Prezidentę (pastaroji tegul pasiaiškina tautai, kodėl bylą leido užmuilinti). Mitinge priimkite aršią ir smerkiančią rezoliuciją, kreipimąsi į tarptautines organizacijas, o gal tokių atstovus netgi pakvieskite mitinge sudalyvauti.*******Paraišką leidimui mitinguoti paduokit prieš kokį mėnesį, kad spėtumėt pasibylinėti su Vilniaus valdžia, kai pastaroji neduos leidimo mitinguoti Katedros aikštėje.*********Įkurkit kokią visuomeninį „Piliečių teisų gynimo institutą“, gaukit ES finansavimą ir sėdėkit „ant smegenų“ Generalinei prokuratūrai, Vaiko teisių tarnybai ir Prezidentūrai; akivaizdu, kad pastarieji dirbti be visuomenės kontrolės ir spaudimo, jau nebegali, todėl būtinmas pastovus, reguliarus ir bekompromisis viešas jų linčas .********** Jūs – vilniečiai, jūs ir turite tą darbą padaryti, o aš galiu prisidėti tik tiek, kiek įmanoma elektroniniu būdu ir per Skype.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kažkodėl manęs neapleidžia negera nuojauta, kad Kedžio istorija ir pačiu Kedžiu pasinaudojo kai kurie politikai. Keliais jų Kedys pasitikėjo. O po įvykių jie kažkaip keistai stojo į Ūso pusę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ponia Neringa pati turi apsispręsti, ar jai dalyvauti politikoje, kuri (politika) yra pakankamai nešvarus reikalas. Man atrodo, ji neturi politikui reikalingų savybių. O be to, jai reikia susitelkti ties daug jėgų ir laiko pareikalausiančiu teisiniu mergaitės ir brolio interesų gynimu. Tik prasideda teismų maratonas. Priversti paaukoti Ūsą, jo "kolegos" pasistengs jį išsukti, išlyginti laikino atsitraukimo liniją. Kada visiems nusibos Kedžių reikalai, Venckams teks kautis vieniems. Stiprybės Jums!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nekenčiu vaikapisių ir tos sistemos kuri jiems daugintis sudaro palankias sąlygas. Bet yra bet. Neskubėkite teisėją N.Venskienę paskelbti šventąją. Jeigu ne jos šeimos tragedija, tai jinai ir šiandien džiaugtus teisėjų klano užuovėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. pagal mane yra labai didele problema, kuria gali bandyti spresti prezidente, jei nebijo kompromatu. Duotu daugelio saliu teisesauga irodymu apie pedofilus, kompromatus ir t.t. Bet tada kiltu valdzios krize, nes pakabintu, kaip matosi is sitos ir kitu bylu tyrimu, labai daug. Pradedant nuo premjero (jis irgi bijo) baigiant "bulkute" Kelias tik vienas, prezidentinis valdymas ir visu prisidirbusiu teisimas. Po to nauja komanda, seimas ir svarbiausia naujos VSD, STT, prokuratura. Uz viska turi buti atsakingas asmuo ir jo virsininkas, teisiami o ne isleidziami su kompensacija i "silta" vietele.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. VISUS KVIETUSIUS PRIE PROKURATŪROS PEDOFILAI UŽTAMPIS PO TEISMUS, IŠPRIEVARTAUS JŲ VAIKUS IR SUŠAUDIS SYSALAIS …. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. man patiko Tamstos naktiniai samprotavimai, tik niekaip negaliu Jų susieti su Kedžiu ……….. o šiaip labai patikusias mintis tiesiog išsirašiau, tik labai atsiprašau Kedžiai ir Neringa čia NE PRIE KO.
  "mano anukai gyvens tokioj nesaugioj aplinkoj, kur valdo pinigai, korupcija, kompromatas…." —"siaubingai geda, kad senute mama stovejo prie seimo,gindama tuos, kurie tapo riebioais salies valdovais, korumpuotais slipsuotais sliuzais, mintanciais tu paciu senuku pensijomis, mamu ismokomis, be supratimo lendancius valdyti salies ekonomika ir visas kitas valstybes srytis." —

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. (19:35:39) HotCBot: (Usas) atsijungė nuo pokalbio.
  (20:47:32) HotCBot: (Matas) prisijungė prie pokalbio.
  neaktyvumo).
  (20:54:57) HotCBot: (Draugas) prisijungė prie pokalbio.
  (20:57:08) (Draugas): Vilniui važiavom pro prokuratuta silpnai Vilniečiai kazkaip
  (21:21:58) HotCBot: (Draugas) atsijungė nuo pokalbio.
  (23:07:17) HotCBot: (barla) prisijungė prie pokalbio.
  (14:16:01) HotCBot: (Draugas) prisijungė prie pokalbio.
  (14:18:40) (Draugas): Labas – matet usas vakar buvo apsilankias norejo gal ispažinti padaryti karšto komentaro pokalbiu svetaineje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Maladec. Isdestet mano mintis nesikeikiant, nes man nesikeikiant neiseina nei vieno komentaro sia tema parasyt… Zinau kad komentarus paskaito ir pedofilai (prokurorai ale). Tai jums sukos tik galiu palinket kad bybiai nuputu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. as ir manau,kad ponia Neringa turetutoti uz kazkokio judejimo ar organizacijos vairo.. tik taip imanoma jos zodzius,kad ji kovos iki galo paversti tikra kova… byla tesis dar metu metus..iki kitu seimo rinkimu tikrai tesis..o tada izengtu i seima komandoje kartu su Ruta Grineviciute, Kuoliu, p.Giedre, Dapkumi… yra dar Lietuvoje nesupuvusiu ir doru zmoniu ir daugiau…o tada imtis konkreciu bylu atnaujinimu ir kisti visus i kaleima pradedant Valantinu,antivalstibininkais, Uso saika.. baigiant Zuoko saika. manau i tokia organizacija ar judejima istotu tukstanciai lietuviu ne tik kurie liko kenteti Lietuvoje,bet ir emigravusiu..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. nemiga 2010-01-30 13:01
  Vakar mane istiko sokas, kaip dauguma tautieciu. Iki paryciu galvojau, kodel mane asmeniskai taip papiktino uso apkaltinimas tik tvirkinimu- lyg ir ne mano problema….ir supratau. Pasijutau pati lyg isprievartauta, istepta dedes uso kremu. Gyvenime nera nieko sventesnio, nei vaikai. Pati esu motina, greit tapsiu senele ir paniskai issigandau, kad mano anukai gyvens tokioj nesaugioj aplinkoj, kur valdo pinigai, korupcija, kompromatas…. Pasijunti megerbiamas ir pazemintas- esi tik ponu gerbuvio kurejas- vergas.

  Nieko nedomina zmogaus savijauta ir saugumas.
  Prisiminkit save tokio amziaus, kaip Kedzio dukryte… Ar nepasislykstesit jos atzvilgiu panaudoto genocido? Juk kiekvienam sveiko proto tevui ar motinai siausiasi plaukai, kai pagalvoji, kaip vaikas suluosintas visam likusiam gyvenimui.
  Stankunaite nebaudziama, istrinama riba tarp tvirkinimo ir prievartos, teva nudaigoja ir apkaltina zmogzudyste, teiseja atbaline uzkasa, stankunaites seseri daugiau zinancia ir patyrusia pasalina……
  Tokia ta juokinga baltais siulais apvyniota smirdanti desra metama tiems, kurie "vergai".
  Man geda,siaubingai geda, kad senute mama stovejo prie seimo,gindama tuos, kurie tapo riebioais salies valdovais, korumpuotais slipsuotais sliuzais, mintanciais tu paciu senuku pensijomis, mamu ismokomis, be supratimo lendancius valdyti salies ekonomika ir visas kitas valstybes srytis.Toks valdzios ir pinigu geidulys valstybe paverte labiausiai atsilikusia, nesaugia, o. baisiausia nemylima.
  Kaip ziureti tevui, nebegalinciam ismaitinti seimos savo vaikams i akis?
  Kaip prokurorai jauciasi paniekine Kedytes asmeny visu vaiku sauguma ir tevu nora kurti savo vaikams sviesia ateti namuose, o ne uzsienyje.
  Tai ne pedofilijos byla- tai valdzios byla. Parodet visa savo neigaluma, isivelimo i situaciju, kuriomis galit buti santazuojami masta.
  Ka darysit, ponai su valdziai, kai nebeliks, kuo vadovauti?
  Pensininkai jusu deka ismirs, neigalus patys tyliai nusibaigs, darbingi ir jauni zmones isvaziuos kelti
  kitu saliu ekonomika, nes lietuviai darbstus?

  Liksit vadovauti krastui su zemiausio intelekto prasigerusiais? Tai gi jie jusu nemaitins.Zinau, kad rasau niekam i nieka. Dauguma jusu, kam tai skirta dabar skaniai ir sociai valgot, sildotes nuosavuose namuose, kuriuos mes jums pastatem, skambinat savo draugams del sekanciu kombinaciju, planuojat susitikimus su meiluzem, giriates, kad jusu vaikai ir anukai mokosi geriausiuose pasaulio universitetuose……
  Noriu uzduoti tik viena klausyma jums sotiems ir kostiumuotiems:
  Ar tikrai manot, kad jus protingiausi ir turit teise spresti musu ir musu vaiku likima?
  Zinau, kad musu komentarus skaito korespondentai- kitaip nebutu reportazu is akcijos prie prokuraturu, policija- nebutu atsiusti ekipazai tvarkai palaikyti, provokatoriai- kaitinantys aistras pasipiktinusiu tevu ir seneliu, samdyti uso rasinetojai, prokuratura- nes tai nuotaiku lakmuso popierelis, VSD- nes apie kiekviena is musu turi zinoti viska, Prezidenturos atstovai- uz tai jie gauna pakankamai dedelius atlyginimus, Venskai, nes nejauciant palaikymo- butu dar sudetingiau istverti pjudimo akcijas pries ju sema, drysusia prisiliesti prie elito paslapciu.
  Skaitykit ir darykit isvadas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kitiems Neringos garbintojams. Gerai įsiskaitykite ir pagalvokite …. KODĖL tuomet nestojote ginti ……
  "L.Dambrauskas. Kovo 11-osios tragizmas
  Daug kas susimąsto, ar Kovo 11-osios Aktas nėra visuomenės apgaulės aktas. Manau, kad to akto galėjome išvengti, jeigu būtume suteikę juridinę teisę 1990metų vasario 7d. Aukščiausios Tarybos nutarimui dėl neteisėto Lietuvos įjungimo į TSRS 1940 metų birželio-liepos mėnesiais. Būtų buvęs milžiniškas ekonominis efektas, nes Kovo 11-osios Aktas tapo pasipelnymo ir spekuliacijos aktu. Būtų atkritę vadinamieji signatarai su savo „nuopelnais“ ir privilegijomis
  …….“ Likimo ironija – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas buvo patikėtas tarybinių laikų išugdyto mentaliteto veikėjams, kurie, neturėdami nė mažiausio supratimo , kas yra demokratija ir piliečių teisės, pereidami iš autoritarinio režimo sampratų prie demokratinių , paprasčiausiai pačią demokratiją suvulgarino,pagal reikalą ir naudą ją sutapatindami su anarchija
  Visų mūsų nelaimė, kad Kovo 11 -sios Aktą pasirašė ne tie, kurie buvo pasiryžę krauju jį ginti ir gynė, o tarybiniais metais išugdyti, išauklėti, puikiai įsisavinę homo sovieticus visas „proletariato“ diktatūros ekonomines, socialines, demagogines įmantrybes. Socializmo griovėjais tapo tie, kurie daugiausia naudos iš to turėjo ..“
  …….. Žodžiu, pirmasis pagrindinis Kovo 11-osios Akto „nuopelnas“ Lietuvos valstybingumui buvo to valstybingumo pavertimas melžiama karve ir suteikimas įvairaus plauko politiniams spekuliantams signataro pažymėjimo, suteikiančio išskirtines teises tą karvę melžti
  Užtat mūsų ateitimi „nuoširdžiausiai „ rūpinasi lenkai. Lenkams Lietuva Europoje – tas pats, kas naujos redakcijos Liublino unija. Svarbiausia – Europos Sąjungoje nebebus sienų. Nereikės nė gero dešimtmečio, kaip Vilniaus kraštas taps lenkų provincija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. pritariu, nes kai Grybauskaitė pasirašys dekretą atleisti Venckienę, žmonių akyse atsiras pedofilų gynėjų pusėje šalia tvorinio ir šatrijos raganos. Liuks idėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Na, Neringą dabar teisėjų taryba pagal Ūso skundą apsvarstys ir siūlys prezidentei atleisti iš teisėjų. Todėl Neringa, praėjusi tokią pragaro mašiną, bus labai gera normalios, naujos politinės partijos lydere. Taigi viskas gerai. Lietuvai nuo to tik geriau. Nes dabar pažiūrėkit kas tokie politikoje? Jie nesupranta sistemos, yra pakabinti, šantažuojami. Jei kai Neringa bus išmesta iš teisėjų nesulėtins tempo, pamatysite, po penkių metų mes turėsime naują, pedofilų klano nepakabintą prezidentę, manau, kad tokia turėtų būti p, Neringos strategija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. be matuleviciaus ar buvo dar koks politikas,vakar?tikrai tikejausi,kad susirinks daugiau palaikanciu neringa,geda kaunieciams…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Jei esate Vilniuje, i Kitokia Lietuva galite isijungti paskambines tel. 212 53 64 arba atvykes Gostauto 12-143, jei kitame Lietuvos mieste – skambinkite i Kauna, i centrine bustine 8 685 24624.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. 2002-11-28, 00:00 KAUNO DIENA
  Tragiška atomazga po nežinios mėnesio
  Gaivenio laidoje ‘’Abipus sienos’’ J.F kelioniu draugu yra minimas Arvydas Kisielis (ne Kisielius) manau kad tai ne tas pats zmogus kurio tvenkinyje –baseine buvo rastas nuskendes berniukas po ilgo ieskojimo,bet….Pries Naujus Metus facebook teko matyti Arvydo Kisieliaus nuotraukas , tai kelioniu nuotraukos .Manyciau, kad viena is ju buvo nepadori, po ja buvo uzrasas- negalvokit nieko blogo tai tik masazas.Siandien noredamas paziureti facebook siu nuotrauku jau neberadau,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. dėl to ir turi ieškoti tėvai, kad tai nesitęstų visą gyvenim, o sakytų už žmogžudystę ūsas su aidu, nes jiems Drąsius buvo labai pavojingas

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...