Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. Kadangi Kedys nuzudytas pedofilu,tai byla ir krypsta ju naudai.O jo "paieska" uztruks visa gyvenima.Jei Kedys butu gyvas,jam nera jokio reikalo sleptis,nes nuzude tai ne jis.Jam jokio motyvo nebuvo zudyti pedofilo ir kales pardavinejancios jiems savo vaika.Stankunaite pseudopergale dziaugsis neilgai.Ja pacia pedofilai pasalins is sio zaidimo.Per daug viska zino.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kedžiams ir venckms ieškoti Drąsiaus, gyvo ar nužudyto patiems. manau jis nužudytas. Tai viską pastūmėtų kita linkme

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. vasario mėn bus renkama Lietuvai nusipelnusi moteris. Pernai Grybauskaitė gavo tą vardą.
  SIEMET SIULAU VISIEMS RINKTI NERINGA VENCKIENĘ. Taip dar karta pasakysime – NE PEDOFILAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Nepasivarginkite ir dar karta paskaitykite mano klausimą dėl Matulevičiaus …. ką atsakėte …. ,matyt, tuo kas JUms labiausiai rūpi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. As senas zmogus ir buvau tikras LT patriotas, todel visada ziuredavau, klausydavau kas ka sneka ir planuoja daryti del LT, zinoma per TV. Paulauskas ir Jasatis buvo tokie normalus zmones, nors su uodega paulauskas, del tevo KGB. Bet jie man patiko, kalbedavo drasiai, tiesiai, ambicingai ir t.t. Beveik vienu metu, ju snukius perkreipe ta debiliska sypsena, kaip butu prisisike i kelnes ir bijantis kad kas nesuzinotu. Pasikeite ju kalbos, darbai. Dabar vel jie ramesni, turbut priprato prie kompromato. Pamate kad niekas neislindo, o ir palaikyma turi. Mano pastebejimu, tada kazkur jie buvo pagauti ir pastatyti i vieta. Matyt buvo pasakyta, jei nesoksit pagal sita muzika, busite prie konteineriu. Paprastai zmoniu elgsena nepasikeicia per viena diena.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Suprantate kame problema, internetiniai komentarai nera visa Lietuva, todel ir ne visi apie tuos protestus suzino, antra problema yra tokia,kad zmones bijo nesankcionuotu akciju. Moteris,kuri aktyviai reiskesi akcijoje prie prezidenturos 500lt bauda gavo. Dabar apeliacija padave, bet vakar ji vistiek prie generalines atejo. Pagarba tai moteriskei. Visdelto reikia akcijas iteisinti ir paprasyti jom leidimu,o tada galetumeme ir skelbimus is anksto paruosti spaudoje, radijuje..manau tada zmones pradetu rinktis. O norint paprasyti savivaldybes leidimo akcijai reikia buti kazkokiu oficialiu judejimu ar organizacija. Manau matant kas cia toliau dedasi pribrendo laikas susesti visiem kartu prie bendro stalo ir pradeti rimtai kovoti, o nebesipjauti. Manau reiketu ikurti koki judejima sitam reikalui, i ji pakvesti Grineviciute, Krivicka, Kuoli, Matuleviciu, Stoma…. zodziu tapt rimtu judejimu ir rengti oficialias akcijas..manau tada taptumeme daug didesne jega ir prie prokuraturu susirinktu ne desimtys, o tukstanciai zmoniu. Tik susivienyje ir kovodami principu – vienas uz visus visi uz viena – mes galime iveikti PEDOFILU KLANA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. tos atitinkamos instancijos kurios turi rupintis teisingumu – KREMAIS IR SISALAIS ISSITEPLIOJUSIOS, todel jom nebelabai iseina kuom nors pasirupinti, nes jos rupinasi tik kremu skalbimu nuo savo munduru.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gal galite pakomentuoti pono Matulevičiaus drąsų stojimą įmonių
  pusę [ gerbiamasai, teisingumu Lietuvoje rūpinasi atitinkamos institucijos, o toks žmonių "teisingumas" vadinamas Linčo teismu]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nesamones kalba tie kurie sako,kad politikai bando pasinaudoti sia tragedija sau reitingams pakelti..kaip tik isskrirus Stoma, Songaila ir Matuleviciu visi tyli ir stebi viska per televizoriu. tikiuosi,kad atsiras dar daugiau politiku kurie drasiai stos i zmoniu puse kaip tai penktadieni padare A.Matulevicius. Pagarba Jam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. AKCIJA-PRO VISAS prokuratureles PRAVAZIUOTI ISIJUNGUS GARSINIUS SIGNALUS ,KAD PRABUSTU prokuroriukai!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. geras plakatas – kedzio fotke ir po apacia uzrasas pedofilams NE! ha ha ha, pataike 100%,SIAIP TURETU PO SITA FOTKE BUTI UZRASAS – KEDOFILAMS NE!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. …na o dabar parasinejote tik raidiniais nickais… ‘Viesumas’ gasdina… ? Juk is kur atejote, irgi yra aisku… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ir tegul naudojasi, bele pedofilus padės sutvarkyt.
  O tau gal geriau būtų mirtina tyla? Tau patinka toks spjūvis žmonėms į veidus, tau patinka toks mėšlas?
  Kuo daugiau prisidės politikų, tuo didesni jų šansai kitai kadencijai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Politikai nori pasinaudoti šia situacija. Iš serijos "Drakonas mirė. Tegyvuoja Drakonas!"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tavo tekstas, Jidi-m,
  ””jidi-m – 2010 01 29 22:55
  BUVO ATEJES A.MATULEVICIUS. PAGARBA JAM UZ TOKI ZINGSNI. PRASOME JO ORGANIZUOTI NORMALU PIKETA DEL SIOS TRAGEDIJOS. TIKEKIMES JIS MUS ISGIRDO. DEDE MATULEVICIAU, VESKITE TAUTA I KOVA.. AS JUS PRIDENGINESIU NUO KULKU.””, tai tikrai skamba ne kaip parama A. MATULEVICIUI, bet kaip…..- PASITYCIOJIMAS is… Man tikrai yra panasu, kad jusu poros vedanciuju tikslas, yra dezorganizuoti sia svetaine, kad neivyktu jos paskirties, sumanymo issipildymas, sekmingai suorganizuojant bet kokia veiklia opozicija, sali niokojusioms daugumoms [idea]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. bekit sunys piketuot, tik nepridekit i kelnes, geriau darbo ieskokites, dirbkit ir pinigus seimai uzdirbit, alkani ir pikti bedarbiai:))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Žinios iš mitingo prie Kauno apygardos prokuratūros. Vasario 1 d. pirmadienį 17 val. vėl renkamės prie Kauno apygardos prokuratūros, Laisvės al. 32. Vilniečiai – prie Generalinės prokuratūros.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. eikit su tuo „socialistinis. . .“. Tai kažkur jau labai labai girdėta prieš 20 metų. Nei dešros, nei cukraus, nei cigarečių, nei kavos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Šituos ir panašius klausimus galima spręsti ir tiesiogiai. <algis.matulevicius@gmail.com>

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ši santrumpa reiškia – Socialistinis liaudies frontas. Tai tikrai kairioji politinė partija, kuri siekia įdiegti demokratinį socializmą, santvarką maždaug tokią, kuri yra Švedijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.WWW.fronte.lt. Ne iš karto, bet pavyks iš pagrindų pakeisti laukinį kapitalizmą ir jo pedofilines ir kitokias pedopasekmes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. BUVO ATEJES A.MATULEVICIUS. PAGARBA JAM UZ TOKI ZINGSNI. PRASOME JO ORGANIZUOTI NORMALU PIKETA DEL SIOS TRAGEDIJOS. TIKEKIMES JIS MUS ISGIRDO. DEDE MATULEVICIAU, VESKITE TAUTA I KOVA.. AS JUS PRIDENGINESIU NUO KULKU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Neringa, išsiaiškinkite galimybę susirinkti, ir per TV ar laikraštį pakvieskite į žmones protesto akciją. Ateisim. Tik informuoti apie tai geriau iš anksto, o ne penktadienį po darbo, kai jau po viskam – taip, kaip valdžia ir suplanavo, kad mažai kas susirinktų… Negi jie nesupranta, kad protestuojančių yra tūkstančius kartų daugiau, nei atėjo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. taip, o pagal sariata pedofilams mirties bausme, pagal ju vietos tradicijas, ta atlieka pedofilo seima,jei ne tada atsako solidariai,kaip ir pedofilas. as manau tai teisinga.pedofilystes ju aplinkoje nera buve, neistikimybes -vienas atvejis pries gal 30m.moteris buvo grazinta savo seimai kad ivykdytu bausme,,o vyras spejo pabegti.
  cia nesvarbu.koks lietuvoje vaiko tvirkinimo senatis?ka tik ziurejau dk nuo 10 iki 15metukaip su lietuva?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Lietuva jau seniai policinė valstybė, kurioje girtą už vairo baudžia griežčiau negu pedofilą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. O kodėl aš neturiu teisės kažko pakviesti susitikti prie prokuratūros, prie parduotuvės, stotelėje ar dar kitur? Gal Lietuva kalėjimas, kad nebegalima niekur laisvai pajudėti. Kodėl užsienyje be jokių leidimų surengia didžiules demonstracijas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. jo jo girdejau kad seniai jau norejot suesti redaktore ir alumi uzsigerti, kaip ten su teisine pagalba, kuri suklastota belgijoje?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...