Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. barboros varnos karksi, kad vienas iš neeilinių socdemų ilgus metus darė nelegalias lyties keitimo operacijas. socdemai įtvirtino teisėjų kastą kaip neliečiamą, pakeitė teisėjų įstatymą ir įteisino teisėjų imunitetą- teisėjų negalima sekti, negalima klausytis jų telefoninių pokalbių. tą prastūmė socdemas sabatauskas. vienu žodžiu, socdemai per 7 metus įtvirtino klanus, sukūrė policinę valstybę. STT dabar patvarkė Skiką ne dėl korupcijos – liberalcentristai pradėjo valyti iš ligoninių vyr.gydytojų socdenų vagis, tai pačius supakavo. ir dabar socdemai iš visų jėgų stengiasi kuo greičiau išversti konservatorius, kol neišmetė visų komunistų vagių iš pelningų postų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuvių tauta yra demoralizuota ir dvasiškai degradavusi, pasimetusi vertybių skalėje. Todėl tiek ir tesusirinko – apie 40 žmonių. Tikrųjų gal 10 -15, o kiti, pagal statistinį vidurkį – žioplinėjantys praeiviai, kurie vėliau gal ir prisijungė prie piketo.*********Taip Lietuvoje ir bus. Jei tie 10 -15 žmonių sugebės tinkamai susitrateguoti, vykusiai parinkti veiksmų taktiką, nepritrūks drąsos, energijos ir atsidavimo, gal ir galima tikėtis kiek kitokio rezultato, nei numestas skalbimų miltelių paketas prie generalinės prokuratūros durų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kovo mėnesį bus bandoma pakeisti vyriausybę – į valdžią turi sugrįžti socdemai, tam reikalinga visuomenėje įtampa. Generalinės prokuratūros vadovybė šiuo atveju tą ir daro. reikia sukelti visuomenėje įtampą, išprovokuoti riaušes, viskas pagal perversmininkų scenarijų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. KK visai ir neklaidina – ikiteisminis tyrimas Stankūnaitės atžvilgiu nutrauktas, nebeliko kliūčių sugrąžinti mergaitę Stankūnaitei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. jei tavo paskutiniai zodziai skirti daugumai vietiniu kurie neatejo, tai deja liudna tiesa.
  konkreciai del mano vaiko,esu rami,jei salis pavestu tokiu ar kitokiu atveju, tokie dalykai mano vyro kulturoje ir tikejime yra plaunami ne skalbimo milteliais o iskrypeliu krauju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ten kur as gyvenu, pedofilai netoleruojami,ir neneigiama kad ju nera.ir korupcijos beveik nera.
  kodel vilnius taip silpnai?…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. siulau minti – zmones sumetam litu ir tegul normalus dokumentalistai sukuria dokumentini filma apie sia byla , manau lietuvoje tikrai atsiras zmoniu kurie apsiims igyvendinti toki dalyka , o ta sukurta filma bus galima vezioti i visokius tarptautinius kino festivalius , zodziu po pasauli – tegul kitu saliu zmones pamato kokia lietuvoje situacija , gal tokiu budu pavyks atkreipti zmoniu demesi ir issaukti tarptautiniu organizaciju demesi . Na ekspromtu cia sove tokia mintis , kaip manote?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Reikėjo iš kavos tirščių paburti ir pasakyti, kokį skaičių rodo. Gal tai ir būtų buvęs tikrasis skaičius atėjusiūjų prie GP. Ten net 40 nebuvo… juokdariai… visi tik klaviatūrą mėgėjai pamaigyti ir pasisputoti iš namų aplinkos, o kai reikia už kitą pastovėti ir pakovoti, tuomet slepiasi po lova. Taip ir reikia mūsų dundukų tautai, kol būsime tokie, tol ir tyčiosis iš mūsų. O jūs ir toliau komentarus rašykite, rašykite ir nepastebėsite, kaip vieną dieną pareis Jūsų vaikas namo ir pasakys – mamyte, mane dėdės skriaudė. Žinoma pulsite keiktis, žviegsite ir netikėsite, kaip čia taip atsitiko? Kodėl būtent mano vaikui? Ajajaj… A[gailėtina ar ne? Bet TIK SAVE galėsite kaltinti, kad NIEKO nedarėte dėl savo vaiko gerovės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Apsiriko Lietuvos žmonės,kurie balsavo už V.Landsbergio proteže -POLIKARPOVNĄ.Ji nenuspėjama ir parodys dar ne tokių triukų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kvies Jus. Nes, jei naudojotės rimtesne interneto kavine, priėmėjas užregistravo jūsų asmens duomenis, o vėliau davė lapelį su kompiuterio numeriu, iš kurio rašėt komentarus. Priėmėjas Jūsų asmens duomenis perduos teisėtvarkos struktūroms, pastaroji paskelbs Jūsų tarptautinę paiešką. Jus sulaikys kuriame nors oro uoste, kai bandysite skristi reisiniu lėktuvu. O tada perduos Lietuvai. Vienintelė išeitis, jei taip įvyks – prašytis politinio prieglobsčio dėl to, kad Lietuvos valdžia Jus persekioja, nes pažeidėt pedofilams naudingus įstatymus. O toliau – jau Jūsų fantazijos reikalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ačiu už patarimą… O jai iš interneto kavinės rašai tai interneto kavine kvies ?:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ponia Kediene ne prokurorai nori apgauti prezidente o prezidente parode tikraji veida, Lietuvos Tautai. Ji visa laika palaike iskrypelius. 25 mil. skirtu ES pinigu, skyre ne pensininkams o iskrypeliu propagavimui. Jinai neprieme vaiku apsaugos istatyma nuo iskrypeliu. Sake, kad ne sovietu laikai, kad draustome vaikams rodyti psichinius ligonius ir aiskinsim, kad jie normalus. O kas Svedijoje pasisauke per interviu, berots Svedu ambasadore, kuri aiskino, kad iskrypeliai yra normalus. Prezidentei ir situ iskrypeliu orgijos lyg ir normalios. Kitaip jau senai prokurorai butu isvaikyti. Vienintele pasaulyje Lietuva, kuri remia iskrypelius, kurie prievartauja vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kviesdami prie prokuratūros, pažeidėte Viešųjų susirinkimų įstatymą. Vasario arba kovo mėnesį Jus, komentarais kvietusius į nesankcionuotą ( o tuo pačiu ir neteisėtą) susirinkimą prie prokuratūrų Vilniuje ir Kaune, kvies į policiją ir prašys prisipažinti rašius kvietimus į piketą (mitingą) ir e. paštu juos siuntinėjus į svetainę (-es), t.y., kvietusius į nesankcionuotą susirinkimą komentarais. NEPRISIPAŽINKITE IR SAKYKITE, KAD NEŽINOTE, KAS PARAŠĖ KVIETIMĄ Į PIKETĄ (MITINGĄ), TAIP PAT NELIUDYKITE PRIEŠ SAVO ARTIMUOSIUS. Į klausimus atsakykite NERAŠIAU IR NEŽINAU. ******Laidydami komentarus, esate matomi tiek, kiek mašina važiuojanti miesto gatve. Jei reikės, pagal mašinos numerį (šiuo atveju – IP, kurį suteikia interneto tiekėjas) nustatys jos savininką. Bet nustatyti, kas paleido komentarą į eterį, neįmanoma, jei patys neprisipažinsit. Jei prisipažinsit – Jus teis, gausit baudą ir turėsit teistumą.***********Gali būti konfiskuotas „nusikaltimo įrankis“, t.y., – jūsų kompiuteris. TODĖL NEDELSDAMI SAVO GERĄ KOMPIUTERĮ PAKEISKITE KOKIU NORS CHLAMU, O SAVĄJĮ KOMPIUTERĮ PRIDUOKITE SPECIALISTUI, KAD PERINSTALIUOTŲ JŪSŲ OPERACINĘ SISTEMĄ, BET PRIEŠ TAI IŠ KIETOJO DISKO IŠGRANDYTŲ VISKĄ, KAS ĮMANOMA (SPECIALISTUI TAI UŽAKCENTUOKITE), O DAR GERIAU – PAKEISKITE KIETĄJĮ DISKĄ NAUJU, T.Y. STIPRESNIU, (kad obidna nebūtų). Tada, jei kada ir atimtų kompiuterį iš jūsų, įkalčių pėdsakų jame nebebus ir jie bus priversti kompiuterį gražinti.************SVEIKI ĮSIJUNGĘ Į POGRINDĮ*********Norėdami užsiimti tolimesne pogrindžio veikla, pasidomėkite, ką reikia kompiuteryje pakeisti, kokias programas, ir kaip, naudoti, kad kovodami už Lietuvos gerovę nebūtumėte lengvai sugaunami********SĖKMĖS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Lietuva tevyne musu tu iskrypeliu zeme – lai ispreities iskrypeliai jegas semia. ES kurima remia marksistai, sionistai ir iskrypeliai ju tikslas isnaikinti tautas ir tautiskuma. Ta ir daro prezidentes klanas. Visi, visi prezidenturos ir prokuraturos auksciausi vadovai i ligoniu parada. Rinkimes prie prezidenturos,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Labai gaila, bet miela panele/ponia Kūs tiesiog naturaliai prislirtina prie kategotijos žmonių, kurie vadinami "megztomis beretėmis". Kodėl ?. Ogi todėl. kad aš Jums nesiūliau skaityti Lavastės ,žiūrėti Gaivenio it t.t. Aš Jums miela p/p pasiūliau ANALIZUOTI tikrus įvykius ( suprantama jei turite tokią galimybę ) o ne semtis informacijos iš laikraščių ir TV. Taigi tokia tiesa. Užjaučianktis Jūs. aA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Dalia Polikarpovna tapo pedofilijos globėja.Pagaliau įdomu,o kokiai lyčiai priklauso pati pani Polikarpovna

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. As irgi nesuprantu ko cia tie pedofilai svencia , subliusko uso fantazijos per vagies laidas ir snekos,kad nelindo prie vaiko. tuo paciu subliusko kad ir motina cia nieko deta, ta visi normalus zmones supranta, jiems nebutina kad tai patvirtinu iki ausu susikompromitaves valantinas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. parsidavusi supuvusi pedofilu valdžia ,visas seimas ,vyriausybe,prezidentura ,kad jus pedikus šikančius sutrauktu ,stekentojai ir engėjai Lietuvos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Lietuva suklestes. Dabar čia visi pasaulio pedofilai suvažiuos. Tailande oficialiai pedofilija baudžiama. O pas mus net oficialiai pedofilai išteisinami….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ei, pedofilai ginantis usą, ar supratote kad pedokurorai atiduoda ūsą ir aiškiai parašė: TVIRKINO !!!! (Aiškų kad ir prievartavo)…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. tai perduok linkejimus jidi m, ji atpazinsi,jei krivicko akistata 12. o2 ziurejai.
  tureciau lektuva- atskrisciau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. SIANDIEN 19 H VISI RENKAMES PRIE GENERALINES PROKURATUROS,VILNIECIAI VILNIUJE ,KAUNIECIAI KAUNE,NELEISKIME PRIEVARATAUTI SAVO IR BEGLOBIU VAIKU!!!USO ATVEJIS RODO,KAD PEDOFILAI SIAUCIA IR YRA NEBAUDZIAMI.SEKANTIS ISPRIEVARTAUTAS VAIKAS -BUS TAVO VAIKAS!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...