Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 24 Šeštadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. Aš ateisiu, gyvenu pakankamai arti GP, o tu ar atskrisi iš DK? Pinigų gaila? Negali ar ne? Tik tirščiais paburti ir temoki… Ką gero padarei DK lietuvių bendruomenėje?

  Na taip, esu iškrypęs KGBistas, šizofrenikas, ligonis ir dar belekoks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. su kuo sveikini? ka tu man siulai is gaidenio laidu ar lavastes rasliavu tiesa kuoptis? o gal sampano isgeriam uz teisinga valantina kuris pelene stankunaite nesavanaudiskai isvarto…?salaviciutei isvis gal sumetam ant dovaneles,juktaip nustabiai vaikus gina, kad tik pora is bado numire, o vaiku namai i vaiku viesnami pavirto,ir kai atveda prievartauta vaika, salaviciute net nesuprato pasidomet, kodel vaikas su sauskelnemis, 9m….saunuole ane? gal manta sterva siulai tiket? pati matyt nuo vaiku pornografijos procenta gauna, kaip ir sakalas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kodėl vis dar prie kompiuterio, laikas palikti kompiuterį ir eiti prie prokuratūros.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. 19:00 renkames prie Vilniaus ir Kauno prokuraturu (kitaip dar vadinamomis pedofilu irstvomis)… Platinkit sita zinute per visus forumus, blogus ir komentarus! Zmones tokia istorija gali sutikti ir Jusu vaikus, nebukim abejingi, parodykime kad mes ne marionetes ir kad negali musu tampyti kaip nori! Ne uz pedofiline Lietuva buvo kovojama!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jai valdžia toleruoja pedofilus, tai ką ji daro kituose srityse? Apie kokia socialine apsauga, finansinį šalies stabilumą, švietima bei šalies saugumą galima kalbėti? Valdžiai rupi tik prisikimšti kišenes šlamančiu, išprievartauti kuo daugiau vaikų, ir toliau "dulkinti" tautą….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. nuveikė didelį darbą – skubos tvarka pasodins Skiką. Čia vadinasi didžioji kova su korupcija. Reiškia prezidentė irgi "pakabinta", arba išsigando

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. o tu ka sugebi? ka konkreciai padarei?.jidi m bus prie prokuraturos.o tu ateisi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gerb. redaktore, neklaidinkite skaitytojų su antrašte – mergaitė sugryžta pas L.Stankūnaitę. Dar neįvyko teismas ir tikrai nėra nuspręsta, su kuo mergaitė liks. O gal Jums eilinį kartą "patikimi šaltiniai" pranešė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Skiedalai. Būtų dar gerai, kad parašytumėte, ko prokuratūra specialiai neatliko, kad užmuilinti pedofilijos skandalą. Ar atsakė prokuratūra, kodėl D.Kedžio dukros pusseserė į pampersus „varė“? Įkalčių, kad byla buvo vilkinama, marinama ir pedofilijos skandalas užmuilintas, yra daugiau nei pakanka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. čia ir buvo tie "postūmiai pedofilijos byloje’ , kuriuos grybauskaitė pamatė po 3val. derybų. Aš taip ir maniau, kad džiūgauti per anksti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na ką indira su jidi-m, ką dabar darysite? Gal meskite kortas? O gal iš kavos tirščių paburkite? Tik tiek ir tesugebate?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kagi, usas pazaide, o jokio klano nera. To ir reikejo tiketis. dabar tik dar 2 liudininkus, apsisvietusisus "klano agentus" pasalnti (usa ir stankunaite) ir valio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. bukit zmones, nuimkit nuo Stankunaites ir Uso apsauga. Na, kam juos saugoti, jei ji visai nekalta, o jis tik truputeli pasibovino? Tai ar galim tiketis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Sveikinu, kad galu gale praregėjote, tik mano patarimas … kad surasti TIESĄ neužtenka pasiskaityti KK ir pasižiūrėti Grinevičiūtės kurpiamas laidas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ar pastebejote kokia laiminga buvo Prezidente po prokuraturos pavaduotoju apsilankymo? Kaip ji dziaugsmingai reagavo i klausimus ir t.t. ?

  Susimastykite

  Visa teisetvarka isipainiojus, o prezidente pasirinko – sistema vietoj teisybes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. žiniasklaida vakar teigė, kad L. Stankūnaitės atžvilgiu byla nutraukta, neįrodžius jos kaltės. Tai ne tas pats. O juk mergaitė teigia, kad motina palikdavo ją Ūsui, kad liepdavo niekam nesakyti apie tvirkinimo veiksmus, esą, Ūsui bus blogai, liepdavo pakentėti. Tai ar žinomai pakišti savo bejėgį vaiką pedofilui tvirkinti, gauti už tai atlygį, nėra bendrininkavimas? Nieko nesuprantu. Pats lengviausias variantas paliktas, kaip kaulas visuomenei numestas, kad nelotų ir neurgztų, gal ir kandžiotis neimtų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tiesa sakant, rašydamas apie įtaką teismui, tikrai neturėjau Tamstos galvoje, galvoje turėjau tuos Šauklius rinktis tai prie prokūratūros tai prie Prezidentūros. Ir tuo pačiu atsakau indirai ….. tai kodėl gi JŪs taip nuostabiai žinodama visus FAKTUS nesikreipėte į Strasbūrą ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. po teismo? o kada bus sakalo bendrazygiu teismas del vaiko name lygintuvais degintu vaiku, prievaratutu ir badu marintu?ar buvo teismas tam kuris grazino gotlibui nuotraukas kad galetu santazuoti savo aukas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. yra sakoma-daiktas panasus i pistoleta…taip teisininkai megsta sakyti…o as pasakysiu-plastmasinis,medinis ar gelezinis, jei jis atitinka forma to daikto, tai ir yra pistoletas…juk negali buti truputi nescia moteris-ji arba nescia arba ne..tai ir cia sioje byloje pazaide zodziais kad prieiti geros ir grazios pabaigos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nežinau, ar perskaitys mano palinkėjimą nors vienas iš galimų liudytojų. O teisėjai iš Jonavos teismo, tai, ko gero, tikrai ne. O be to, siūlymas bijoti Dievo ir liudyti teisybę, labai abstraktus poveikis. Apie tą patį primygtinai ir pasirašytinai įspėjama, nurodant, kuo "kvepia" teisybės nuslėpimas, teisme. Taip, kad mano poveikis teisėtas tiek moraliniu, tiek teisiniu požiūriu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Vilniaus apygardos prokuratūra skelbia ikiteisminio tyrimo dėl mažametės tvirkinimo pabaigą
  2010 01 29
  Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Ramūnas Šileika ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl Drąsiaus Kedžio mažametės dukters ir jos pusseserės galimo seksualinio tvirkinimo paskelbė baigtą.

  Vilniaus apygardos prokuratūroje atliekant ikiteisminį tyrimą surinkta 18 tomų medžiagos, apklausta beveik 200 liudytojų, atlikti medicininiai, psichologiniai, fonoskopiniai tyrimai, gautos specialistų išvados, naudotasi Interpolo Lietuvos nacionalinio biuro pagalba. Ikiteisminio tyrimo metu buvo išanalizuoti gauti telefoninių pokalbių, tarpusavio kontaktų duomenys, kai kurių byloje apklaustų asmenų duoti parodymai patikrinti poligrafu (melo detektoriumi).

  Ikiteisminis tyrimas atliktas griežtai vadovaujantis galiojančių Lietuvos Respublikos teisės aktų normomis. Ikiteisminio tyrimo teisėjas, gavęs proceso dalyvių skundus, nepanaikino nė vieno nutarimo, kurį priėmė prokuroras.

  Atlikus ikiteisminį tyrimą konstatuojama, kad prokuroras surinko pakankamai duomenų, kurie leidžia įtariamojo Andriaus Ūso atžvilgiu baudžiamąją bylą perduoti teismui. Prokuroras šioje byloje priėmė nutarimą ikiteisminį tyrimą kitų asmenų atžvilgiu nutraukti jiems nepadarius nusikalstamos veikos. Byloje nustatyta, kad prieš Drąsiaus Kedžio dukters pusseserę seksualinės prievartos veiksmai nebuvo padaryti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. atsiusk nuotraukas man i mobilu, rasau e meila prievatautu vaiku organizacijai,tai prisegsiu ir fotkes…
  dar nusiusiu i dk dienrascius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ruosiasi eiti prie generalines prokuraturos..tikiuosi ir tu ten busi,o ne prie kompo sedesi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. jidi-m su savo komentaraisapie gražią bylos pabaigą. Deja Prezidentė pardavė Lietuvą pedofilams

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. O man atrodo, kad mergaitė tiesiog išmokinta taip kalbėti,
  pav:"Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“ Mergaitė: „Meluoja ji.“ Psichologė: „O ką jinai meluoja?“ Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“ Atkreipiu dėmesį į klausimą "O buvau pas ją"
  –atsakymas "Meluoja ji." Įtikinama ?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...