Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. man regis geriausiai rinktis tiesiog alaus bare , jei geriate alų arba į kavinę jei geriate šampaną

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Manau, kad dabar jau reikia rinktis ne prie prokuratūrų, o prie Prezidentūros. Nes Seimui pareiškus nepasitikėjimą Valantinui, visą atsakomybę už prokurorų darbelius prisiimė Prezidentė. Ja tikėjau …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. atsakyti – kodėl. Labai jau paviršutiniškas baltais siūlais siūtas straipsnelis. Gėda tiesiog reklamuotis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. idomi medžiaga, jei tai tikras išrašas iš ekspertizės, bet tikrai TIKRAS. Na o pasakius "A" derėtų pasakyti ir "B", taigi Jūsų išvada ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. o kodel KK siu straipsniu neskelbia anglu ,rusu kalbomis. kur anglu ir rusu psl, ten visai kitos naujienos….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ko gero Jūs esate aukščiau Dievo, nes vienasmeniai nusprendėte:"Tai jau nebe DARBAS, o PATYČIOS iš visos lietuvių tautos."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kovo 23 – gegužės 25 dienomis ekspertizę atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ekspertizės akte teigiama, jog mergaitė „gali teisingai suvokti konkrečias faktines reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti parodymus, jai nenustatytas polinkis fantazuoti.

  Iš mergaitės psichologinės apklausos

  Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“

  Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“

  Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“

  Mergaitė: „Nes kišdavo.“

  Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“

  Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“

  Psichologė: „O tau skaudėdavo?“

  Mergaitė: „Skaudėdavo.“

  Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“

  Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną). (…)

  Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“

  Mergaitė: „Nemačiau mamos.“

  Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“

  Mergaitė: „Meluoja ji.“

  Psichologė: „O ką jinai meluoja?“

  Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“

  Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“

  Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“ (…)

  Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“

  Mergaitė: „Kur du.“

  Psichologė: „Kur du?“

  Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“

  Psichologė: „Tualete?“

  Mergaitė: „Ir vonioje.“ (…)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jeigu esate kažkuo įsitikinęs, tai kam gadineate popierių, juk pagal Jūs jau viskas aišku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. 1. ES kažkurioje institucijų (nelabai jose gaudausi) reikia įrodyti, kad pedofilijos byla Lietuvos institucijų buvo tyčia numarinta (yra N įrodymų, kad buvo vilkinama, atliekami ne tokie procesiniai veiksmai ir iš viso nebuvo atliekami reikalingi).
  2. Įvykdžius 1., imtis realizuoti tavo pasiūlymą, kad butina perspet kitas valstybes apie pedofilijos toleravima lietuvoj, nes tada lietuviams bus galima gauti prieglobsti..

  Sakyčiau, jei turi minčių kaip tai realizuoti, tada imkis.

  Ir to 15:16. Tai jau nebe DARBAS, o PATYČIOS iš visos lietuvių tautos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. atleiskit jeigu kam pasirodys kvailas klausimas, bet ar galima itarimus padarius nusikaltima pareiksti mirusiems zmonems pagal musu istatymus? siuo atveju furmanaviciui ir narusevicienei. kokia prasme to jeigu galima, zmones apsiginti negali patys ir sesti uz grotu irgi :)) vakar apie tai skalambijo kakadu ,siandien kai kurie portalai, kad tiems itarimai nepareiksti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. o teismas nuspres kad prievartavo? ne ,nes valantinas nusprende uz teismus , jis auksciau ir prezidentes ,kuri jo bijo, matyt turi kompromato preis ja, as jau nekalbu apie apsivogusius seimunus kuriuos tampyt i savo puse vieni juokai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pagaliau sulaukėme labai aiškaus komentaro – TEISMAS nuspręs, o veikti TEISMĄ iš anksto — kaip tai vadinasi ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ne taip lengvai i6 Venckų atims teismas mergaitę, žinant kaip L. Stankūnaitė ja "rūpinosi". Bylos nutraukimas neįrodžius kaltės, tai ne tas pats, kaip nutraukimas, nesant kaltės. Žinoma, reikia kreiptis į krikščionišką sąžinę tų, kurie bus priversti liudyti teisme: auklėtojos ir auklytės darželiuose, mokytojai mokyklose, kaimynai. Būkit žmonės, neparsiduokit, liudykit teisybę. Turbūt girdėjote ar skaitėte žinomo dvasininko perspėjimą, kas laukia vaikučių skriaudikų, o melagingai liudydami, stojate į vieną gretą su pedofilais ir jų pagalbininkais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. rašydami tiesiog nedarykite klaidų – "Zmones tokia istorija gali sutikti ir Jusu vaikus," – tai parašė tikrai NeProkuroras.
  Gaila, bet ko gero Jus net nežinote už ką buvo kovojama. Atsiprašau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. KAPE APSIVERTE. USAS UZ JI GALINGESNIS. 19.00 SU ARKLIU ATJOSIU PRIE GENERALINES PROKURATUROS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Apie kitas valstybes ,kurios Tamstos nuomone kažką turi daryti. Mieloji prisiminkite nuostabią labai seną kiniečių filosofo posakį " nežiūrėk, kad kaimyno stogas nevalytas, pasirūpink savuoju ". Pasikartosiu – leiskite profesionalams DIRBTI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. 19:00 renkames prie Vilniaus ir Kauno prokuraturu (kitaip dar vadinamomis pedofilu irstvomis)… Platinkit sita zinute per visus forumus, blogus ir komentarus! Zmones tokia istorija gali sutikti ir Jusu vaikus, nebukim abejingi, parodykime kad mes ne marionetes ir kad negali musu tampyti kaip nori! Ne uz pedofiline Lietuva buvo kovojama!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. manau ,kad bus kaip kad mociute pasakojo, pries revoliucija kad buvo-ejo zmones ir mete per langus gydytojus, teisininkus ir kita zbroda tu laiku, kurie zmones niekino ir enge…oi reikia siai dienai daug ismesti….dejau ant tos nepriklausomybes ir bereikalo salau lauke su vaikais 20 metu atgal saugodamas objektus, kai tankai vazinejo…bereikalo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. man regis BŪTINA Jums tiesiog suprasti, kad kiekvienas TURI atlikti SAVO darbą. Rėkti,rašyti ir t.t. yra labai paprasta, bet labai NEPRODUKTYVU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. auksciausio lygio teisininkai:))) hahaha
  Vien is bendravimo su tokiu abejotinos reputacijos saltiniu irodo savo kvalifikacija:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 19:00 renkames prie Vilniaus ir Kauno prokuratutru (kitaip dar vadinamomis pedofilu irstvomis)… Platinkit sita zinute per visus forumus, blogus ir komentarus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. butina perspet kitas valstybes apie pedofilijos toleravima lietuvoj, nes tada lietuviams bus galima gauti prieglobsti..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Truksta zodziu..

  Zmones, tai kokioj shiknoj gyvenam jei 2 auksciausio lygio teisininkai nesugebėjo issireikalauti normalaus bylos tyrimo, 100% zinodami, kad tas tyrimas teisineje valstybeje turetu buti. Ka daryti, jei taip atsitinka vaikui to zmogaus, kuris pats nera teisininkas ir neturi "stogo ten"? Kazkokia sikna, nera zodziu…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...