Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. man regis geriausiai rinktis tiesiog alaus bare , jei geriate alų arba į kavinę jei geriate šampaną

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Manau, kad dabar jau reikia rinktis ne prie prokuratūrų, o prie Prezidentūros. Nes Seimui pareiškus nepasitikėjimą Valantinui, visą atsakomybę už prokurorų darbelius prisiimė Prezidentė. Ja tikėjau …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. atsakyti – kodėl. Labai jau paviršutiniškas baltais siūlais siūtas straipsnelis. Gėda tiesiog reklamuotis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. idomi medžiaga, jei tai tikras išrašas iš ekspertizės, bet tikrai TIKRAS. Na o pasakius "A" derėtų pasakyti ir "B", taigi Jūsų išvada ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. o kodel KK siu straipsniu neskelbia anglu ,rusu kalbomis. kur anglu ir rusu psl, ten visai kitos naujienos….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ko gero Jūs esate aukščiau Dievo, nes vienasmeniai nusprendėte:"Tai jau nebe DARBAS, o PATYČIOS iš visos lietuvių tautos."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kovo 23 – gegužės 25 dienomis ekspertizę atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ekspertizės akte teigiama, jog mergaitė „gali teisingai suvokti konkrečias faktines reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti parodymus, jai nenustatytas polinkis fantazuoti.

  Iš mergaitės psichologinės apklausos

  Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“

  Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“

  Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“

  Mergaitė: „Nes kišdavo.“

  Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“

  Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“

  Psichologė: „O tau skaudėdavo?“

  Mergaitė: „Skaudėdavo.“

  Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“

  Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną). (…)

  Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“

  Mergaitė: „Nemačiau mamos.“

  Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“

  Mergaitė: „Meluoja ji.“

  Psichologė: „O ką jinai meluoja?“

  Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“

  Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“

  Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“ (…)

  Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“

  Mergaitė: „Kur du.“

  Psichologė: „Kur du?“

  Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“

  Psichologė: „Tualete?“

  Mergaitė: „Ir vonioje.“ (…)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jeigu esate kažkuo įsitikinęs, tai kam gadineate popierių, juk pagal Jūs jau viskas aišku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. 1. ES kažkurioje institucijų (nelabai jose gaudausi) reikia įrodyti, kad pedofilijos byla Lietuvos institucijų buvo tyčia numarinta (yra N įrodymų, kad buvo vilkinama, atliekami ne tokie procesiniai veiksmai ir iš viso nebuvo atliekami reikalingi).
  2. Įvykdžius 1., imtis realizuoti tavo pasiūlymą, kad butina perspet kitas valstybes apie pedofilijos toleravima lietuvoj, nes tada lietuviams bus galima gauti prieglobsti..

  Sakyčiau, jei turi minčių kaip tai realizuoti, tada imkis.

  Ir to 15:16. Tai jau nebe DARBAS, o PATYČIOS iš visos lietuvių tautos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. atleiskit jeigu kam pasirodys kvailas klausimas, bet ar galima itarimus padarius nusikaltima pareiksti mirusiems zmonems pagal musu istatymus? siuo atveju furmanaviciui ir narusevicienei. kokia prasme to jeigu galima, zmones apsiginti negali patys ir sesti uz grotu irgi :)) vakar apie tai skalambijo kakadu ,siandien kai kurie portalai, kad tiems itarimai nepareiksti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. o teismas nuspres kad prievartavo? ne ,nes valantinas nusprende uz teismus , jis auksciau ir prezidentes ,kuri jo bijo, matyt turi kompromato preis ja, as jau nekalbu apie apsivogusius seimunus kuriuos tampyt i savo puse vieni juokai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pagaliau sulaukėme labai aiškaus komentaro – TEISMAS nuspręs, o veikti TEISMĄ iš anksto — kaip tai vadinasi ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ne taip lengvai i6 Venckų atims teismas mergaitę, žinant kaip L. Stankūnaitė ja "rūpinosi". Bylos nutraukimas neįrodžius kaltės, tai ne tas pats, kaip nutraukimas, nesant kaltės. Žinoma, reikia kreiptis į krikščionišką sąžinę tų, kurie bus priversti liudyti teisme: auklėtojos ir auklytės darželiuose, mokytojai mokyklose, kaimynai. Būkit žmonės, neparsiduokit, liudykit teisybę. Turbūt girdėjote ar skaitėte žinomo dvasininko perspėjimą, kas laukia vaikučių skriaudikų, o melagingai liudydami, stojate į vieną gretą su pedofilais ir jų pagalbininkais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. rašydami tiesiog nedarykite klaidų – "Zmones tokia istorija gali sutikti ir Jusu vaikus," – tai parašė tikrai NeProkuroras.
  Gaila, bet ko gero Jus net nežinote už ką buvo kovojama. Atsiprašau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. KAPE APSIVERTE. USAS UZ JI GALINGESNIS. 19.00 SU ARKLIU ATJOSIU PRIE GENERALINES PROKURATUROS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Apie kitas valstybes ,kurios Tamstos nuomone kažką turi daryti. Mieloji prisiminkite nuostabią labai seną kiniečių filosofo posakį " nežiūrėk, kad kaimyno stogas nevalytas, pasirūpink savuoju ". Pasikartosiu – leiskite profesionalams DIRBTI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. 19:00 renkames prie Vilniaus ir Kauno prokuraturu (kitaip dar vadinamomis pedofilu irstvomis)… Platinkit sita zinute per visus forumus, blogus ir komentarus! Zmones tokia istorija gali sutikti ir Jusu vaikus, nebukim abejingi, parodykime kad mes ne marionetes ir kad negali musu tampyti kaip nori! Ne uz pedofiline Lietuva buvo kovojama!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. manau ,kad bus kaip kad mociute pasakojo, pries revoliucija kad buvo-ejo zmones ir mete per langus gydytojus, teisininkus ir kita zbroda tu laiku, kurie zmones niekino ir enge…oi reikia siai dienai daug ismesti….dejau ant tos nepriklausomybes ir bereikalo salau lauke su vaikais 20 metu atgal saugodamas objektus, kai tankai vazinejo…bereikalo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. man regis BŪTINA Jums tiesiog suprasti, kad kiekvienas TURI atlikti SAVO darbą. Rėkti,rašyti ir t.t. yra labai paprasta, bet labai NEPRODUKTYVU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. auksciausio lygio teisininkai:))) hahaha
  Vien is bendravimo su tokiu abejotinos reputacijos saltiniu irodo savo kvalifikacija:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 19:00 renkames prie Vilniaus ir Kauno prokuratutru (kitaip dar vadinamomis pedofilu irstvomis)… Platinkit sita zinute per visus forumus, blogus ir komentarus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. butina perspet kitas valstybes apie pedofilijos toleravima lietuvoj, nes tada lietuviams bus galima gauti prieglobsti..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Truksta zodziu..

  Zmones, tai kokioj shiknoj gyvenam jei 2 auksciausio lygio teisininkai nesugebėjo issireikalauti normalaus bylos tyrimo, 100% zinodami, kad tas tyrimas teisineje valstybeje turetu buti. Ka daryti, jei taip atsitinka vaikui to zmogaus, kuris pats nera teisininkas ir neturi "stogo ten"? Kazkokia sikna, nera zodziu…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...