Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. PROKURATUROS, O TADA JEI REIKES EISIME IR PAS PREZIDENTE I TURNISKES. RENKAMES KUO DAUGIAU ZMONIU- VAIKUS, DRAUGUS ATSIVESKITE.. NEBEIMANOMA TOLIAU TYLETI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. SIANDIEN 19 H VISI RENKAMES PRIE GENERALINES PROKURATUROS,VILNIECIAI VILNIUJE ,KAUNIECIAI KAUNE,NELEISKIME PRIEVARATAUTI SAVO IR BEGLOBIU VAIKU!!!USO ATVEJIS RODO,KAD PEDOFILAI SIAUCIA IR YRA NEBAUDZIAMI.SEKANTIS ISPRIEVARTAUTAS VAIKAS -BUS TAVO VAIKAS!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Prezidentes teisingumas. Visi turi rinktis prie prezidenturos, kuri pasake. VALANTINAS DIRBA TOLIAU. VISA TAUTA PAMATE, KOKI ZMOGU ISSIRINKO TAUTA. ACIU DIEV. KAD AS NETIKIU NE VIENU POLITIKU IR NIEKADA NEINA BALSUOTI. KAS BALSAVO TIE TURI RINKTIS PRIE PREZIDENTUROS NES KITAI BRANGIEJI NEVERKIT, KAD ISKRYPELIAI TYCIOJASI IS TAUTOS. PSICHINIU PARADE TURI EITI PRIEKYJE NAVICKAS, KURIS LEIDO ISKRYPELIAMS TYCIOTIS IS TAUTOS. VISI MENKYSTOS RINKITES ZOO PARADA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jei tai teisybe tai cia Prezidentes Grybauskaites teisingumas. Ne prie generalines prokuraturos reikia mitringuoti o prie prezidentes, turi rinktis mamos su nazais vaikais. Nuo jos priklauso sita iskrypeliu byla. Ji neatleido aplaidziu prokuroru. Pagal prezidentes mastyma cia nieko naujo. Jinai skyre 25mil. Es piniogu ne pensininkams o iskrypeliu propagavimui. Jinai atmete vaiku apsaugos istatyma nuo iskrypeliu, jinai paliko dirbti prokurorus. Teisineje valstybe sitie prokurorai ir prezidente lektu is kedziu ir butu pradetas iki teisminis tyrimas kaip Uso klano bendrininkais. Ar bus teisiami prokurorai kurie netiesiogei prisidejo prie zmogzudysciu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ISSIVADUOSIME IR IS PEDOFILU OKUPACIJOS. NESAMONES KALBA TIE,KURIE SAKO,KAD AKCIJOS BEPRASMES. TIK AKTYVI VISUOMENE GALI KA NORS KEISTI SUPUVUSIOJE VALSTYBEJE. TIE KURIE SIANDIEN NEATEIS PRIE GENERALINES PROKURATUROS IR LIKS SEDETI PRIE TELEVIZORIU YRA PASYVUS PE DE RAS TAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Visiškai teisingi jūsų paskutiniai žodžiai. Žvelgiant tik iš teisinės pusės…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Dar kai ką išmąsčiau. Stankūnaitės dienos jau suskaičiuotos, todėl ji ir nepateko į tolimesnį „tesminį tyrimą“, pavyzdžiui, kad ir dėl „mažametės nepriežiūros“ („dėdė Ūsas“ galėjo mergaitę tvirkinti visiškai nevaržomai).********Stankūnaitė, anksčiau ar vėliau, gali „skilti“, todėl įtariamųjų ratas, bent jau visuomenės akyse, ženkliai išsiplėstų, o CŽV veikla, kaip galimai naudojusiai pedofiliją Lietuvoje reikiamiems asmenims kompromituoti ir verbuoti, būtų išviešinta, taip pat ir jos „pakabinti“ asmenys, o taip žlugtų visas CŽV įdirbis, kol V.Adamkus Lietuvai prezidentavo.*******Gali būti, kad CŽV padarys taip, kad L.Stankūnaitė vieną dieną bus aptikta, kaip, pvz., „perdozavusi narkotikų“.*********Kad CŽV veikia Lietuvoje nevaržomai, nesenai patvirtinta Seimo komisijos tyrimu apie CŽV kalėjimus Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. SIANDIEN 19 H VISI RENKAMES PRIE GENERALINES PROKURATUROS,VILNIECIAI VILNIUJE ,KAUNIECIAI KAUNE,NELEISKIME PRIEVARATAUTI SAVO IR BEGLOBIU VAIKU!!!USO ATVEJIS RODO,KAD PEDOFILAI SIAUCIA IR YRA NEBAUDZIAMI.SEKANTIS ISPRIEVARTAUTAS VAIKAS -BUS TAVO VAIKAS!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. pakartoti …. gerbiama redakcija, net blefuoti reikia korektiškai… rašote:" Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda." O kas yra BK .. "Už mažamečio asmens tvirkinimą Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų." Kaip sakoma, šaukštas deguto sugadina visą statinę medaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. dieve dieve kad tik mergytes neatiduotu motinai!!!dzin jau kaipt byla baigsis..tik mergyte tegul auga su tais kurie ja myli…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ot ir gerai tiems venckams..nei jus zinot teisybes nei ka…as pavyzdziui jais visiskai netikiu..nes labai jau panasu viskas i vaidyba..o apsaukt pedofilu galima bet koki zmogu!!!jei taip istikro buvo tai reikejo su mini kameros viska irasyt ir butu tada nuteise..o ne saudyt zmones ir rekt kad jis pedofilas,negyvas zmogus negali juk apsiginti!!! taigi ji teiseja tai turi zinot viska!!! kur irodymai!!! as asmeniskai tikrai netikiu jais!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. man regis žymiai efektyvesnis būtų kvietimas uždaryti Lietuvos Laisvos Rinkos Institutą, o ne "leisti garą" labai jau neaiškioje byloje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. 19 VAL PRIE PROKURATUROS RENKAMES PALAIKYTI VENKSUS TEGUL ZINO KAD APGAVO PREZIDENTE BET MUSU NE

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gal raides surinkote neteisingai, man irgi būna nepraeina komentaras, kai neteisingai surenku, dar galbūt nepraeina, kai įdėtas internetinis adresas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Povilėlis – 2010 01 29 08:39
  Reikalai susitvarkė,mat sutarta pas Prezidentę,kad generalinis prokuroras .Valantinas ir jo pavaduotojai .Barkauskas ir Jasaitis sutarė,kad jie teiks paslaugas D.Grybauskaitei.Daug kas priusimena Jangilos bylą dėl 70milijonų litų,kuri vyko tuo metu,kai D.G. dar buvo finansų ministre.Prapuolė byla,prapuolė ir mokesčių insperktorė Žeromskienė,Šiaulių prokurorai gesina A.Valantino sesers Samanėlės bylą VSD pulkininko V.Pociūno byla jau sutvarkyta.Balsavusieji už D.Grybauskaitę gali džiaugtis.Didysis Lietuvos revoliucionierius Vytautas Landsbergis,kaip Lietuvos laikinosios 1941m. vyriausybės nario –statybos ministro sūnus po karo turėjo būti Sibire,tačiau jis lyg niekur nieko įstojo į Konservatoriją,ją sėkmingai baigė,ir ten pasiliko dėstytojauti,be disertacijos gynimo gavo mokslų kandidato laipsnį,nebūdamas habilituotu daktaru tapo profesoriumi,gavo LTSR valstybinę premiją.O jo tėvelis ŽEMKALNIS už akių nuteistas mirties bausme 1959 metais sugrįžo į LTSR ir buvo paskirtas Statybos projektavimo instituto vyriausiuoju architektu-tai pareigos kurios priklausė LKP CK nomenklatūrai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Na"litovcai" kaip patinka "dulkinimas" turiu minty ir psichologinis. Idomu kur pasidejo visi musu (mesijai),manau kad likusius tautos likucius dar pakeltu revoliucijai .O seip tai siulyciau kinkyti arklius ir sukti vezimus i rytus ar vakarus , o cia tie musu "isrinktieji" tegu krusasi vieni su kitais ,o musu visi sviesuoliai jei nepadarys isvadu tegu uzpakalius jiems laizo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. dabar jau eikite papietauti ir netrinkite ka rasysime-o rasyti pazadame tik grazius dalykus apie dede usa ir valantina…skaniu pietu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Manau, kad Prezidentė kažkokių pedofilų tikrai negailėtų – yra galingesnės jėgos, kurioms ji parsiduoda. Dabar jau beveik neabejoju, kad CŽV su Lietuvos struktūrų pagalba pedofiliją naudojo reikiamiems žmonėms diskriminuoti ir pajungti savo valiai bei reikmėms. ********Grybauskaitė, matomai, vienaip ar kitaip yra struktūrų taip pat „pakabinta“, antru atveju Valantinui galva turėjo „nulėkti“ iš kart.**********D.Kedys, galimai, yra perduotas JAV tarnybų misijoms vykdyti. Kaip bebūtų, jis, manau, teisingai išsiaiškino pedofilus, vieną jų efektyviai likvidavo, todėl, galimai, jis buvo permestas į JAV objektą su sąlyga, kad „gyvensi ir Lietuvai nebūsi perduotas tol, kol vykdysi JAV struktūrų užduotis (neabejoju, kad JAV savo veiksmuose naudoja „kilerius“, o D.Kedys – idealus variantas)“.*******Ką daryti toliau? Meškiukų ir skalbimų miltelių nei Grybauskaitė, nei Valantinas nebijo. Turi būti bent porą daugiatūkstantinių demonstracijų per visą Gedimino prospekto ilgį, arba turi būti ES institucijos tiesiog užgultos nurodant generalinės prokuratūros šališkumą ir teisinės sistemos Lietuvoje supuvimą.*******Degtinė daug kam atriša liežuvius. Suorganizuokite taip, kad L.Stankūnaitė prisiliuobtų, o vėliau įrašykite, ką ji kalbės ir kuo girsis.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...