Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. kodėl neįsiunčia mažytė pastabėlė …. norint rašyti visu pirma reikai žinoti ką rašyti, o norint rayti "tiesiai šviesiai" reikia žinoti TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pagaliau mergaite bus su mama. Gal jau baigsis tas kosmaras.Stiprybes ir istvermes abiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. norint rašyti visu pirma reikia žinoti ką rašyti, o norint rašyti "tiesiai šviesiai" reikia žinoti TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pasaulio pabaiga junkimes visi ir protestuokim zmones tai nr tik kedzio seimos tragedija bet ir musu visu renkames prie prokuraturu ir tegu prezidente mato ka padare

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. norint rašyti visu pirma reikia ne žinoti ką rašyti, o rašant "tiesiai šviesiai" reikia ŽINOTI TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. geriau galvotu apie venskienes vaikus – o tai kai uzsodins del furmos smeizto, ziurek dar globa stankunaitei ir paskirs :) jei galejo stankunaites vaika paskirt "Artimiausiai giminei" venskams, tai ir atvirksciai sugrot sunku nebus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. KAS CIA TOKIO,KAD PORA KARTU I BURNA IKISO..KAS PAZISTATE KIURSINA IKISKITE JAM PORA KARTU I BURNA.. JAM TAI NIEKO TOKIO.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Itariu, rytoj bobturginiame lietrytyje bus leista savo fantazijas islieti…lavastei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Stankūnaitė tapo nepageidaujama, todėl reikia priežąsties nutraukti jos apsagą, kad galima būtų organizuoti jos nužudymą. Aišku, kad ją nušaus AtA Kedys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tik viesinti visam pasauliu,tegul zino kokia lietuva pedofilu krastas,tegul suzino kokia lietuvos prezidente,ir kreiptis i briuselio teisma,gal taip ka nors pasieksime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tik kreiptis auksciau,ir su lietuviu palaikymu….nes cia dar manau nepabaiga,jei liaudis netyles gal ka ir pasieksime,o tai sliuxai atiduot mergaite tai tas pats ja pasmergti vel i pedofilu rankas,nu tikrai baisu griaut nafik ta sumauta prezidente,mest ja lauk,pasmergti Paulauska,tas suka turi du vaikus ir nepagalvoja,kad gali nutikti taip su jo vaikais,o apie prezidente as isvis tyliu neturi vaiku tai nafik ir nesupranta vaiku skausmo……blet debilu dinastija tikrai truksta zodziu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ar buvo galima tiketis, kad bus kitaip? Apie koki teisinguma ir teisejus svariais mundurais galima kalbeti, jeigu (tik vienas pavyzdelis) ata teisejas Furmonavicius jauno vaikinuko zudika nuteise … keliems meteliams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ne tik ateik prie generalines, bet ir platink sita zinia visur.. atsivesk vaikus ir draugus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. na paziuresime ka Preidente pasakys dabar. Siaip tai jei ji ka sakys tai bus kisimasis i ikiteisminio tyrimo eiga ir ji pazeis istatymus. Mano nuomone klanas jai pastate pata.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. vaikas bus su mama.nebebus daugiau traumuojama.o tiems kas Stankunaite vadinate visokiais vardaisir is jos tyciojates,tai pasiziurekite i save.ir tikiu,kad bus tinkamai nubausti tos ziaurios komedijos rezisieriaidabar gal daugiau laiko teisesauga skirs zmogzudzio sugavimui .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ir apie Prezidentę jūs per daug geros nuomonės. Niekas jos neapgavo. Tokie veiksmai yra de-ri-na-mi… O dabar galvokit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. visada sakiau,kad cia vienintelis pedofilas yra pats KEDYS!ir isimkite tos zmogzudzio motinos nuotrauka is ekrano,nes jau labai ji baisi…ir ko cia taip via gimine sujudo,ar bijot,kad mergyte papasakos mamai kaip ja mokinot sliauzioti ant manekenu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Man atrodo, kad jūs nesuprantate, kad jeigu nebus bylos Stankūnaitei, mergaitė greit atiteks jai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Štai čia jau kita kalba. Vyro. Linkiu ir toliau, prieš darant išvadas, gerai išanalizuoti padėtį. Sėkmės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. būtinai kreiptis į Briuselį, rinkti parašus iš palaikančių Kedžius ir Venckus ,ir pasmerkti šitos valstybės teisėsaugą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. na taip.. buvo panaudota karo psichologija.. netikejau,kad taip imanoma su Prezidente pasielgti.. kilam i kova.. siandien mes galime padeti Kedziams, Venskams ir sau susirinkdami prie Generalines prokuraturos..tusciai spjauditis atsibodo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. NESIKEIKITE, NESPJAUDIKITE I KOMPIUTERIU MONITORIUS. 19.00 ATEIKITE PRIE GENERALINES PROKURATUROS. PRIVALOME KOVOTI UZ LIETUVOS VAIKU ATEITI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Na tai ką jidi-m? Jau dingo nepamatuotas optimizmas? Laurinkaus jau nebelauki? Aš gi įspėjau, kur veda jaunatviškas maksimalizmas. Kartoju. Valstybė – ne vaikų darželis. Ir su skalbimo milteliais čia jau nieko nepagąsdinsi. Situacija daug rimtesnė, negu tau ir indirai atrodo. Ir jau turbūt supratai, kad ne kiti buvo "durneliai ir debiliukai"?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...