Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. kodėl neįsiunčia mažytė pastabėlė …. norint rašyti visu pirma reikai žinoti ką rašyti, o norint rayti "tiesiai šviesiai" reikia žinoti TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pagaliau mergaite bus su mama. Gal jau baigsis tas kosmaras.Stiprybes ir istvermes abiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. norint rašyti visu pirma reikia žinoti ką rašyti, o norint rašyti "tiesiai šviesiai" reikia žinoti TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pasaulio pabaiga junkimes visi ir protestuokim zmones tai nr tik kedzio seimos tragedija bet ir musu visu renkames prie prokuraturu ir tegu prezidente mato ka padare

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. norint rašyti visu pirma reikia ne žinoti ką rašyti, o rašant "tiesiai šviesiai" reikia ŽINOTI TIKRĄ TIESĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. geriau galvotu apie venskienes vaikus – o tai kai uzsodins del furmos smeizto, ziurek dar globa stankunaitei ir paskirs :) jei galejo stankunaites vaika paskirt "Artimiausiai giminei" venskams, tai ir atvirksciai sugrot sunku nebus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. KAS CIA TOKIO,KAD PORA KARTU I BURNA IKISO..KAS PAZISTATE KIURSINA IKISKITE JAM PORA KARTU I BURNA.. JAM TAI NIEKO TOKIO.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Itariu, rytoj bobturginiame lietrytyje bus leista savo fantazijas islieti…lavastei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Stankūnaitė tapo nepageidaujama, todėl reikia priežąsties nutraukti jos apsagą, kad galima būtų organizuoti jos nužudymą. Aišku, kad ją nušaus AtA Kedys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tik viesinti visam pasauliu,tegul zino kokia lietuva pedofilu krastas,tegul suzino kokia lietuvos prezidente,ir kreiptis i briuselio teisma,gal taip ka nors pasieksime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tik kreiptis auksciau,ir su lietuviu palaikymu….nes cia dar manau nepabaiga,jei liaudis netyles gal ka ir pasieksime,o tai sliuxai atiduot mergaite tai tas pats ja pasmergti vel i pedofilu rankas,nu tikrai baisu griaut nafik ta sumauta prezidente,mest ja lauk,pasmergti Paulauska,tas suka turi du vaikus ir nepagalvoja,kad gali nutikti taip su jo vaikais,o apie prezidente as isvis tyliu neturi vaiku tai nafik ir nesupranta vaiku skausmo……blet debilu dinastija tikrai truksta zodziu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ar buvo galima tiketis, kad bus kitaip? Apie koki teisinguma ir teisejus svariais mundurais galima kalbeti, jeigu (tik vienas pavyzdelis) ata teisejas Furmonavicius jauno vaikinuko zudika nuteise … keliems meteliams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ne tik ateik prie generalines, bet ir platink sita zinia visur.. atsivesk vaikus ir draugus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. na paziuresime ka Preidente pasakys dabar. Siaip tai jei ji ka sakys tai bus kisimasis i ikiteisminio tyrimo eiga ir ji pazeis istatymus. Mano nuomone klanas jai pastate pata.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. vaikas bus su mama.nebebus daugiau traumuojama.o tiems kas Stankunaite vadinate visokiais vardaisir is jos tyciojates,tai pasiziurekite i save.ir tikiu,kad bus tinkamai nubausti tos ziaurios komedijos rezisieriaidabar gal daugiau laiko teisesauga skirs zmogzudzio sugavimui .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ir apie Prezidentę jūs per daug geros nuomonės. Niekas jos neapgavo. Tokie veiksmai yra de-ri-na-mi… O dabar galvokit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. visada sakiau,kad cia vienintelis pedofilas yra pats KEDYS!ir isimkite tos zmogzudzio motinos nuotrauka is ekrano,nes jau labai ji baisi…ir ko cia taip via gimine sujudo,ar bijot,kad mergyte papasakos mamai kaip ja mokinot sliauzioti ant manekenu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Man atrodo, kad jūs nesuprantate, kad jeigu nebus bylos Stankūnaitei, mergaitė greit atiteks jai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Štai čia jau kita kalba. Vyro. Linkiu ir toliau, prieš darant išvadas, gerai išanalizuoti padėtį. Sėkmės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. būtinai kreiptis į Briuselį, rinkti parašus iš palaikančių Kedžius ir Venckus ,ir pasmerkti šitos valstybės teisėsaugą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. na taip.. buvo panaudota karo psichologija.. netikejau,kad taip imanoma su Prezidente pasielgti.. kilam i kova.. siandien mes galime padeti Kedziams, Venskams ir sau susirinkdami prie Generalines prokuraturos..tusciai spjauditis atsibodo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. NESIKEIKITE, NESPJAUDIKITE I KOMPIUTERIU MONITORIUS. 19.00 ATEIKITE PRIE GENERALINES PROKURATUROS. PRIVALOME KOVOTI UZ LIETUVOS VAIKU ATEITI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Na tai ką jidi-m? Jau dingo nepamatuotas optimizmas? Laurinkaus jau nebelauki? Aš gi įspėjau, kur veda jaunatviškas maksimalizmas. Kartoju. Valstybė – ne vaikų darželis. Ir su skalbimo milteliais čia jau nieko nepagąsdinsi. Situacija daug rimtesnė, negu tau ir indirai atrodo. Ir jau turbūt supratai, kad ne kiti buvo "durneliai ir debiliukai"?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...