Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 3 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. Na, jei siekėte įžeisti, tai ir mane šiek tiek užkabinote: jei mano "išvedžiojimuose nėra logikos", tai kaltas ne aš. Tiesiog mačiau laidas, kur gerb. Laima Kedienė pasakojo, kad atgauta anūkė išsidavė, kad buvo tvirkinama, nes mėgdžiojo "dėdę Andrių", keistai domėjosi tėčio "sysalu" ir kitaip informavo kas su ja buvo daroma, nesuvokiant mergytei veiksmų prasmės. Labiausiai piktina, kad prievarta atliekami laižymas, "sysalo" kaišiojimas į burnytę iki "kremo", pasitenkinimo šauksmai, visa kas liudija užbaigtus lytinius aktus iškreipta forma, prokurorų kvalifikuoti tvirkinimu. Tai kas tadakvalifikuojama prievartavimu? Ar jums negėda palaikyti prokurorų savivalę, jiems bandant palengvinti įtariamo nusikaltėlio atsakomybę?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Taip. Jau 11 metu ne LT. 8 metai norvegijoje, dabar 3 m DK.Kopenhaga. Viskas legalu, CPR,moku mokescius dirbu ir t.t. Reik uzsidirbti pensija daniska

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei jau sutariam, kad išvadas darom remdamiesi ta pačia visiems prieinama informacija, tai tenoriu logiško atsakymo į paprastą klausimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. jei cia nagus prikisus czv, tada, aisku kodel rankos nusvyra…
  tu ka, dk gyveni?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na, moterys, ruošdamosis bet kuriam baliui, išsikedena ir išsičiusto savo šukuosenas, nors gal būt tai ir nelabai reikalinga. Būtent ir tapatinu Prezidentės tarptautinį įvaizdį su kajera. O ji jei nušluotų pedofilų klaną, tai nušluotų CŽV ir JAV interesus Lietuvoje, Rusijoje ir likusioje SNG, o JAV reikia, oi kaip reikia, oranžinių revoliucijų Ukrainoje, „džinsinių“ – Baltarusijoje, ir t.t. Nelabai ir tesigilinau, kokios pedofilų, o tuo pačiu ir CŽV įdirbio, nušlavimo pasekmės būtų Lietuvoje; Rusija irgi savo nosį „pasikeltų“.****** Prezidentė po tokio dalyko irgi būtų kai moliu apdrėbta, o ir CŽV nepraleistų progos pakeršyti. Todėl, manau, ji pasirinko labiau komformistišką gyvenimą nei karą.********Na, čia tik mano samprotavimai, nes kitokių, mano logika paaiškinamų, nebesukurpiu, arba Lietuvoje viskas jau yra supuvę iki kaulų smegenų…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Gerbiamasai, juk Jūs rašėte; "Jeigu tiesiogiai matai veidą žmogaus, kuris kalba, girdi intonacijas, stebi jo gestus – tai duoda dažnai daugiau informacijos nei žodžiai" — tai kam gi dabar nukreipiate klausimą kitam ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jei prezidentė šitaip elgiasi, tuomet reikia palaikyti Seimo iniciatyvą – greičiau padaryti GP prie Vyriausybės ir tuomet Valantinas su Barkauskais ir Jasaičiais žiūrėsime kaip toliau mus maustys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Ps. Todel ir manau, kad usas bus pasalintas kaip nereikalingas-apsviestas klano narys. Nuimti kaltinimai usui irgi parodo, kad klano nera. Vienas usas kazkaip sugebejo be motinos zinios ja tvirkinti. stankunaitei irgi turetu buti galas, nes tas "plirpalas" labai mego girtis apie pazintis su aukstais atstovais (visur), taigi daabar viskas priklauso tik nuo jos. Kreiptis i spauda ir pasakyti tiesa, nes jiem reik tik irodymo, kad klano jokio nera. Po to ir ji bus nereikalinga, kaip liudininke.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Dar neįtikinot. Neaišku, kokią gi tarptautinę karjerą ruošiasi daryti Grybauskaitė. O jei ir ruošiasi, tai pedofilų klano nušlavimas galėtų būti jai kaip pliusas žiūrint iš šalies.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Prie ko cia CZV. Sistema ta padare. VSD pereme KGB medziaga, kur buvo visu sekamu zmoniu duomenys. Pati KGB tokiais darbais neuzsiiminejo, bet buvo itraukusi juos i spec. sarasa (jei tik itarimai-snekos) LT agentai (atskiri ar grupe) pradejo ta politiniam spaudimui. Ta galima matyti-spresti apie kai kuriuos absurdiskus sprendimus. Kaip sakoma, bevalgant atsiuranda apetitas. Pradejo gauti didelius pinigus uz "paspaudima" to kurio reikia. Po to LT valdininkai ir teisesauga pamego slaptus pagerimus (taip vadinamus orgijom). Ten girta paulauska ar jasaiti, nufotografavo salia nuogos mergaites ar berniuko ir atsirado mygtukas, kurio pagalba ir traukiamas usas ar kiti. Teisejo nuzudymas vel dviguba nauda. Jei pasidare nereikalingas ir pavzd. kitiem, kas buna kai nevygdoma klano isakymu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Vytauto Landsbergio rekomenduota į Lietuvos Prezidentės postą Dalia Polikarpovna Grybauskaitė, susidraugavusi (matomai iš asmeninių tikslų) su sovietinio kirpimo prokurorais ,kurių vienas generalinio prokuroro Valantino pavaduotojas,- Vytautas Barkauskas ,už Lietuvos žmonių sodinimą į sovietinius kalėjimus ir psichuškes,„už nuopelnus“ Lietuvai, jau pasirūpino gauti valstybinį apdovanojimą Vyčio kryžiaus karininko kryžių (2004 m. vasario 6 d. LR Prezidento dekretu)prokuroro garbės ženklą „Už nuopelnus“ 2-ojo laipsnio medalį (2005 m. kovo 23 d. LR generalinio prokuroro įsakymu). Belieka čekistui V.Barkauskui tik priklijuoti angelo sparnelius ir į dangų,nors pekloje jis tikrai būtų priimtas kaip savas bičas. Iš pasakyto seka,kad D.Grybauskaitė nuvylė jos garbintojus,o V.Landsbergis dar labiau atsiskleidė,kas jis per DĖDULĖ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pone, kuris matėte mergaitės akis ir veidą, jūs kalbate apie logiką. Tuomet sakykit, kas pastūmėjo Kedžių ir Venckų šeimas lįsti į tokią peklą? Nebent apšauksit juos bepročiais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kad kalėjimai Lietuvoje buvo, išviešino ne ji. Yla iš maišo išlindo iš už Atlanto, o Rusijos žvalgybos nurodė to kalėjimo vietą (kažkokia rusiška televizija reportažą apie kalėjimą parodė anksčiau, nei Lietuvoje buvo pradėta kalbėti visu balsu). ******Prezidentė yra karjeristė. Ji patraukia iš kelio bet kokius galimus konkurentus (Ušackas), priima versijas ir veiksmus, galinčius mažiausiai pakenkti jos karjerai. Pasverkite: kai visas pasaulis veik ne faktais kalba apie buvusius kalėjimus Lietuvoje, Prezidentė bus labiau neištepta, jei pasakys, kad kalėjimai Lietuvoje buvo, bet jei išlystų, kad CŽV pedofiliją (vaikus) Lietuvoje naudojo savo veiklai ne iš kokio BBS, o iš VSD, GP, tai jos karjerai tarptautiniu mastu būtų ojojoi. Taigi, šiuo atveju, mano samprotavimais, ji pasirinko tarptautinė karjeros galimybes sumenkindama savo karjeros galimybes Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Cia nei CZV, nei KGB nefiguruoja (greiciausiai) Paprasciausias nusikalstamas klanas (kaip kozanostra) Plaunami-vagiami pinigai is fondu (is EU), nebaudziamumas, valdzia ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Jūsų versija gera. Bet man ji nesiderina su Prezidentės požiūriu į CŽV kalėjimą ietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Gerbiamasai, Jūsų išvedžiojimuose tikrai trūksta logikos. Tuo pačiu ir Povilui. Jūsų komentarai tikrai rimti, bet …. juk Jūs nematėte ne tik mergaitės akių, bet net ir veido.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Vienas geriausių komentarų iš delfio, kur kažkoks profesorius postringauja apie socialinį banditizmą, lygindamas Kedį su Blinda:
  "Iš tiesų dar kol kas niekas nesibaigė (liko teisminės procedūros), tačiau man iš visos širdies gaila Venskų ir Kedžių šeimų – visas šis teisinis farsas bus ciniškas pasityčiojimas iš Teisingumo. Iš esmės bus viešai sutryptas TEISINGUMAS, PADORUMAS, MORALUMAS ir kitos dvasinės dorybės. Bus viešai (pedofilų) pasityčiota iš venskų ir Kedžių šeimų.

  Deja, ši byla bus baigiamoji iliustracija, Lietuvos kaip valstybės bankroto. Lietuva BANKRUTAVO kaip valstybė su moraliniais ir dvasiniais pamatais. Visa kita tėra fasadas, nes be dvasinių, moralinių ir teisinių vertybių, bet kuri valstybė anksčiau ar vėliau pasmerkta žlugti.

  Baisiausia yra tai, kad labai nedidelė grupų asmenų galutinai suniekino mūsų Valstybę. Ir dar blogiau tai, kad statistiškai tai nedidelei (pedofilų ir ištvirkėlių) grupei nesugebėjo PASIPRIEŠINTI VISOS Lietuvos Valstybės Institucijos kartu sudėjus. Tai rodo, kokie negrįžtamai sugedę žmonės sėdi pačiuose įtakingiausiuose valstybės postuose ir kokie jie yra IMPOTENTAI.

  Su šios bylos baigtimi prasidės oficialios Lietuvos valstybės pakasynos. Šalyje, kurioje nėra teisingumo, kur prievartaujami bejėgiai maži vaikai, – tokioje šalyje nėra ateities. Šių išgamų gauja sutrypė viską, kas gali būti šventa. Deja, kol tai visi suvoks, Lietuvos jau nebus tokios, kaip visi ją čia įsivaizduoja; tai bus kriminalinių su pedofilinėm pakraipom valdomų grupuočių kraštas, kur viskas skendės korupcijoje, nežabotam ir nebaudžiamam prievartavime, kur nusikaltėliai, vagys, kyšininkai, korumpuoti pareigūnai ir prievartautojai sudarys "tautos elito žiedą".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Cia gal ne visai i tema…. bet lauke salta,daug sniego (DK)tai internete perziurejau vaizdo irasus, susitikimus, pasisakymus, prezidentes ir generalinio. stebint juos (kartu ir atskirai) kyla klausimas kas yra kas, tai yra kur moteris, o kur vyras. Kai sitas iskyla mintyse, plaukai stojasi (visur). Kas darosi LT

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. apsaugok viespate tokia motina kaip Stankunaite,negi mergaite atiduos i jos rankas…tada jinai pasmergta visam gyvenimui kenteti su tokia motina,eisiu pirmadieni i mitinga,negaliu buti tokia abejinga siai mazai mergaiteikuri negali saves dar apsiginti o ir valdzia neapgina musu vaiku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. yra saugumo byla, todėl viskas taip ir stringa. Nuo 1990 kovo 11 CŽV perverbavo buvusius, todėl pritariu to Comrade, kad prezidentė turėjo suderinti su GP, kaip visą tą užgniaužti, nes faktas, kad CŽV naudojo pedofiliją Lietuvoje savo tikslams pasiekti, būtų dar didesnis tarptautinis skandalas. Jei žiūrėjote gaivenio laidas, tai sausio mėnesį Stankūnaitė prabilo apie tai, kad be dukros jai gyvenimas nemielas. Turbūt CŽV ją rengia likvidavimui – nužudys, o paskui bus pasakyta, kad negalėjo gyventi be dukros ir nusižudė. Pažiūrėkite, kas šitame skandale domijuoja – ypatingai užsirekomendavę saugumo agentai – žurnalistai, viešai gina A.Paulauskas, kuris Anglijoje neva anglų kalbą mokėsi – atėjęs į politiką perėjo į JAV pusę. Bušas jam net padėką buvo atsiuntęs. Už ką? Matyt, gerai tarnavo. Taigi viskas stojasi į savo vietas – siūlai veda iš už atlanto.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. nes kitos iseities nebera,manau,ten teisme zmones protingi sedi ne taip kaip lietuvoje,zmones tikrai neliks abejingi tam yvykiui,o prezidentes reitingas krenta greit bus lygus nuliui,o mes mielieji kolkas padekime Venskams cia budami lietuvoje jei nuleisime rankas ant galvos uzlips,nes patys matome jokio teisingumo nera musu salyje viska valdo pedofilai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. bebutu,-tai Lietuva parodo bananine,negalincia spresti savo likimo marionete,taciau i Strasbura butina kreiptis-del valdzios neigalumo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Versia koncentruotai:****CŽV, su Lietuvos struktūrų pagalba, pedofiliją naudojo žmonėms diskriminuoti ir agentams verbuoti (šiame pedofilijos skandale vis kažkaip paslaptingai figūruoja kažkoks VSD „Aidas).**********Prezidentė, su Generalinės prokuratūros vadovybe, suderino būdą, kaip užmuilinti tą skandalą (įsivaiduokit, ji atvyksta į kokį prezidentų sutikimą, o ten vieni spokso į ją, o kiti atvirai klausia, kaip atsitiko, kad CŽV Lietuvoje naudojo vaikus pedofilijai savo tikslais?)******Gali būti, kad CŽV padarys taip, kad Stankūnaitė vieną dieną bus aptikta, kaip, pvz., „perdozavusi narkotikų“, nes anksčiau ar vėliau ji gali „skilti“, todėl įtariamųjų ratui išsiplėstus, CŽV veikla, kaip galimai naudojusiai pedofiliją Lietuvoje reikiamiems asmenims kompromituoti ir verbuoti, būtų išviešinta, taip jos „pakabinti“ asmenys, o taip žlugtų visas CŽV įdirbis, kol V.Adamkus Lietuvai prezidentavo..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ima dėl tokių posūkių mūsų valstybėje. Vistiek mes, lietuviai, esame bailūs šunys,….loti lojam,…ir tiek…. Sugeba valdžia įbauginti žmones.Juk pripažinkite, kad tai tiesa,…-visi mes kažko bijom,nors ir materialiai ir moraliai yra sunku. Absurdas…ir kur reikia mums, lietuviams , kreiptis dėl teisybės,…tiesiog jau nebėra kur….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Vasario 7 d. 14.00 val. Generalinės prokuratūros Organizuotų
  nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Justas
  Laucius Teisingumo ministerijoje (Gedimino pr. 30/1, Vilnius)
  vyksiančiame seminare ,,Korupcijos kontrolė Lietuvoje“ skaitys
  pranešimą apie įstatymų taikymo problemas nutraukiant ikiteisminius
  tyrimus dėl korupcinio pobūdžio veikų. Renginyje dalyvaus generalinio
  prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis, Generalinės prokuratūros
  Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Aurelija Juodytė.
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,gal nueiti pasiklausyti ?info iš pirmų lūpų ?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...