Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. Rusai teisingai sako: zadnim umom vsie umny.Kiek yra žinoma, tai mergaitės skriaudimas išlindo, kai ji, atimta iš Stankūnaitės, gyveno pas Kedžius: ėmė laižyti senelę ir pasakoti. Labai jau neatsargiai kvailas būtų Ūsas, jei tvirkintų mergaitę, jau pas Kedžius esančią. Nors, "motina" tikriausiai imdavo ją iš Kedžių pabendravimui. Taigi, sužinota daug vėliau, spąstų spęsti nebuvo galimybės. Juos reikės spęsti, jei mergaitė bus atiduota "rūpestingajai mamytei", apsaugok Viešpatie!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dievuleliau iki ko lietuvele dasirito,juk mes jiems neleisime eiti toliau stabdysime ta visa saslavyna,mes turime buti budrus,nes jei mes tylesime kuo toliau bus tuo baisiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kažkur mačiau, kad viena rašė, kad eis, bet juk galima nueiti pažiūrėti, dar galima klaipėdiečiems skirtuose portaluose paklausti žmonių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kad viskas ką mergaitė pasakoja yra tiesa, o kita pusė bando apversti tiesą įrodo jau tas faktas, kad mergaitė po Kauno įvykių buvo uždaryta į psichiatrinę ir neišleista daugiau nei savaitę. Ši psichiatrinė neturi teisės atlikti jokių ekspertizių! Kita mergaitė, kuri matė nužudytą savo motiną tikrai patyrė stresą ir gal būt jai reikėjo tokios pagalbos, skubiai išdanginta iš Lietuvos. Mėto pėdas, o iš to ir galima daryti išvadas, kad yra kalti. Ir kalti labai aukšti pareigūnai, nes be jų žinios tokios nesąmonės neįmanomos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tie dvasios ubagai kurie pasiruose "valdyti" sali,yra ikisami i suda,i toki kaip pedofilija.Tai surisa visus viena virve.Kas laukia to,kuris darys ne taip kaip sumanyta?Pedofilas kalejime nebegyventojas.O jei apsisvietei,tai vartais absurdiskais budais.Tai pagalvokite kokie brudai mus "valdo" ir kiek mokesciu moketoju t.y.musu pinigu tie parazitai nusiurbia.Ka dirbo valentinas ir del ko jis taip vartosi galima paskaityti "laisvaslaikrastis".Bet cia tik gelytes, manau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. teisingai sako, reikia mitingo su koncertu,su prezidente kad,ji atsakytu i visus mums rupimus klausymus,juk yra tokiu zmoniu kurie gali tai organizuoti o manau ir dainininkai nebus tam abejingi,dabar belieka tik mums susivienyti,daryti didelius mitingus,kad jie pamatytu,kad mes nesam abejingi savo vaikams,burkimes zmones visuose miestuose,darykime mitingus dar kolkas viskas musu rankose,Venskai mes su jumis…..tai pirmadieni maziau sedekim prie kompu visi i mitinga…..platinkite visur,kad bus mitingas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Dėl tiesos. Jau 30 metų tenka dirbti su vaikais – profesija tokia. Taigi, labiausiai aš tikiu mažosios mergaitės pasakojimu. Tokią klastotę holividas nepadarytų. Visa kita – komentarai ir išvedžiojimai. Bet jie – irgi skirtingi. Jeigu tiesiogiai matai veidą žmogaus, kuris kalba, girdi intonacijas, stebi jo gestus – tai duoda dažnai daugiau informacijos nei žodžiai. Informacija iš žurnalistų, politikų, teisininkų – dagiau dezinformacija, o ne informacija.
  Dėl mano veiksmų. Jei man taip nutiktų, be abejo bandyčiau pats, su man patikimų žmonių(nebūtinai policijos) pagalba gauti nusikaltimo įrodymų. Bet tikrai nelaukčiau, kol niekšai eilinį kartą pradės prievartaut mano vaiką, kad galėčiau juos nučiupt nusikaltimo vietoj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. To VISIEMS KVIETUSIEMS PRIE PROKURATŪ – 2010 01 30 14:47
  VISUS KVIETUSIUS PRIE PROKURATŪROS PEDOFILAI UŽTAMPIS PO TEISMUS, IŠPRIEVARTAUS JŲ VAIKUS IR SUŠAUDIS SYSALAIS …. :)

  Aha, tai jie bus "uztampyti"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. jis teisus reikia visiems vienytis reikia tokio mitingo koks buvo per sausio 13aja,tada gal ka ir laimetume gal tada atsimerktu ir ta sumauta senmerge,zmones kurie neabejingi mazai mergaitei vienykimes kuo daugiau susirinks zmoniu i mitingus tuo mums patiems bus geriau nebukim abejingi,nes tai gali ir musu vaikams nutikti uzkirskim kelia pedofilams….jei dabar nesusiimsime tai manau nieko daugiau ir nebepasieksime padekime Venskams,nes jiems kaip niekad reikalinga musu pagalba…Venskams ir seneliams belieka palinketi stiprybes ir nenuleiskite ranku…manau dar ne viskas prarasta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. stankunaite sako-eik ,neringa,pas generalini prokurora atgailauti uz tai ka padarei…daugiau nebeziurejau,perjungiau,nes musu seima neziuri tos laidos,tai mums ir anonsai neidomus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. man atrodo kad d&g nenliecia valnantino ir leidzia jam elgtis savo nuoziura todel kad cia yra isipainiojes tas arba tie asmuo enys, kurie dalyvauja visokiuose leo lt ir kt nesvariuose dalykuose, cia yra pirstus prikise ir barkauskas ir jasaitis, beje vienas sviesiaplaukis aidas tik 34m ,su gana nebloga karjera kaip gana jaunas zmogus, dalyvaves ir leo lt cirke.beje is kauno…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pvilas, greiciausia tinka 3 variantas. Jei zinotum kas, tada ir varianto nebutu. Parasiau i 15min uzklausima, gal ka atsakys. Jei straipsnis dingo kazkieno nurodymu, tai netik demokratijos jokios, bet cenzura panasi, o gal ir didesne, nei lukasenkos. Tada viskas daroma, kad prezidente atrodytu gera. Apie jos gudrius ejimus, jau yra nemazai, USA kalejimai, Usackas ir ko gero sita byla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tiesiog bandysiu Jums padėti mąstyti. Taigi – kaip elgtumėtės Jūs, jei tikrai žinotumėte, kad Jūsų dukrą kažkas tvirkina ? Manau, pasektumėte tuos tvirkintojus ir pats arba su policijos pagalba PAGAUTUMĖTE nusikaltimo vietoje. Argi ne taip ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Trečia diena mastau ir negaliu sau atsakyt, kodėl Prezidentė paliko Valantiną su pavaduotojais jų postuose. Variantai tokie: Pirmas – mažai tikėtinas – ji nežino realios situacijos, todėl viską paliko kaip yra. Antras – Prezidentė žino situaciją, bet nenori nieko keisti. Kodėl? Trečias – ji žino situaciją, nori daryti keitimus, bet jai kažkas neleidžia. Tada kas? Ketvirtas – prezidentė žino daugiau už kitus ir todėl daro mums nesuprantamus gudrius politinius ėjimus. Gal kas turi minčių šia tema?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Jūs teisus, klanas saugo saviškį už mūsų pinigus. Tiksliau – už pinigus, kuriuos pavogė ir nuolat vagia iš mūsų, o užtuos pinigus tenkina savo poreikius(iškrypėliškus – irgi). Savanoriškai klanas teisingumo, suprantama, atstatyt nesiruošia. Teks priverst. Tik nesu tikras ar mes jau pasiruošę tam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Iš tikro, biednai valstybei netgi perdidelė prabanga yra įtariamą nusikaltėlį saugoti, kaip kokį vertingą liudytoją. Klanas pedofilų, jei jis galingas, tai tegu savo lėšomis saugo savo apsišvietusius (demaskuotus) narius. Lukiškių bendra kamera, štai racionalus įtariamojo Ūso saugojimas iki teismo. Protestų metu visais frontais reikia reikalauti apsaugos nuėmimo. Rimti nusikaltėliai (Daktaras) patys saugojosi, tai ir ponas tegu pats užpakalį grotuojasi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kas gali padeti surasti vakarykstcius balsio atsakymus, apie byla. ten buvo klausiama ar apgavo prokurorai prezidente,kodel prezidentura issiunte uso (del Venckienes) skunda i TEDK ir t.t. Buvau rades 15 min. norejau pasiusti nuoruoda vienam zmogui, bet tik perskaityti spejau ir daugiau nerandu. Ar gali buti kad iseme-panaikino.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Vistiek jeigu Ūsui pareikšti kaltinimai, kad ir kokie. Turėtu būti pritaikyta kardomoji priemonė, t.y. liudininko apsaugos panaikinta ir į KPZ, ten irgi bus apsauga.Dėl užpakalio nežinau,negarantuojama.
  Bėja anonimui, ačiū už informaciją, bet prisistatyti vistiek reiktu. Mandagumas reikalauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Vakar Kaliningrade i mitinga susirinko 7000 zmoniu, kitais duomenimis 10000. Mitinge buvo reikalaujama Booso ir Putino atsistatydinimo. Mitingas paejo be incidentu. Kada taip bus Lietuvoje, tada negles valdzia turintieji tyciotis is musu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kodėl iškarto "pedofilų klanas švenčia pergalę". Jeigu mes (eiliniai žmonės) susitelksim, tai bus vaikapisių agonija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 904. to indira 20:55 01-30 IP: 86.100.3.246

  ne tik cekanaviciaus, bet ir gotlibo, pries keleta metu, kai gaivenis dar dare laidas pries pedofilus, vienoje is savo laidu parode ta uzrasu knygute per tv, joje stambiu planu buvo uzrasyta pavarde, tikrai ziurovai tai mate, poto staiga viskas nutilo, gaiveniui buvo labai ilgai grasinama, apie ka jis pasakojo laidoje’ ‘ valanda su ruta’ ‘ gal tai ir susije kazkaip su dabartine gaivenio kuriama laida, kazin ar jis tai daro del pinigu, kazkada tikrai laikiau ji padoriu ir rimtu publicistu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kiek yra komentaru lietuvos ryte baisiu,uzuojauta neringai ir jos seimai,tikiuosi ji ju neskaito,kokie baisus ir slykstus kliedesiai,o dar ta abipus sienos su savo naujom nesamonem,jau reklamuoja,vos neapsivemiau,kai stankunaite issiziojo,bet man atrodo,kad jai psichika jau sutriko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Apie ka as ir kalbu, kad paprastai prienamu budu rodys tik interneto tiekejo adresa. Kaip pvz. kokio meganet, ar Teo. Ir gali buti konkretus vartotojas per Teo prisijunges is kokios Klaipedos, o rodys Vilniaus Teo centrines bustines adresa. Interneto tiekejas konkreciai paskirsto IP adresus is savo adresu diapazono savo vartotojams ir tik pas ji duomenys apie tai, kas paprastu budu neprieinama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Sėkmės ir stiprybės gerb. Venckams ir Kedžiams, laikykitės, nepasiduokit Lietuvos žmonės su Jumis!!! Jūs kovojat už visų Lietuvos vaikų saugią ateitį!!! Tegul Dievas Jus saugo…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...