Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. kaip gali priteist vaika tai shalavai jei gyvenamosios vietos savo nuolatines neturi??? nesuprantu kodel???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Liudna, bet is visu tu Uso ir Stankunaites "verkslenimu" per LNK buvo galima suprast jog sukurtas scenarijus kuris turi padet pakreipt byla pedofilams palankia kryptim.
  Man GEDA,kad Lietuva valdo PEDOFILAI .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Susidaro tokia nuomone, kad visose ziniasklaidos priemonese susodinti VSD, ar prokuraturos IT specialistai seka ir valo visus komentarus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. zmones, nebeperdavinekite linkejimu, o realiai padekite Venskams ir Kedziams.. 19.00 prie generalines prokuraturos..taip parodysim,kad mes nesame debilai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. reikia kreiptis tarptautiniu mastu, i Briuselio zmogaus teisiu teisma, afisuoti pasaulio ziniasklaidoje, kokio masto auksciausi valdzios-pedofilu klanai valdo valstybe!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. stiprybes ne tik Kedziams ir Venskams, bet ir visiems mums, nes jau nervai nebelaiko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kas valdo pasauly nejaugi pideriai kurie tvirkina musu vaikus ,NEBERA ZODZIU ,ZMONES KURIE MASTOTE GALVA <DARYKIM KA NORS ,nes mes patys atiduosim PIDERIAMS SAVO VAIKUS KAS CIA DAROS KVIESTIS IS EUROPOS SAJUNGOS PAGALBOS<AS PATI TAIP GALVOJU IR ZADU KVIESTIS <KOL DAR NEATSITIKO< toks dalykas ,o paskui bus velu,oi siaubo filmas —KA DARYTI KA DARYTI?JEI USAS SEIME PALEISTI SEIMA IR VISKAS <EINA JIE VISI NAFIK

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pani "prezidentova" pasdarė viską,kad laimėtų pedofilų klanas.Tie kurie balsavo už madam D.G. gali džiaugtis,kad Lietuva ir vėl atiduota komunistams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ką galima daryti, tai tik reikalauti viešo teismo proceso; ar bent kiek įmanoma viešinti to kažkada prasidėsiančio teismo procesą.
  Iš principo, jei prasidės teismas, visi įtariamieji, kurie nori "nusiplauti" bus priversti duoti parodymus, nes visi jie tarpusavyje susiję. Galiausiai apklausos ir pan. teisme labai daug dalykų į dienos šviesą išvilks.
  Jei teismo teisėjas nebus pedofilų klano pasodintas žmogus ir jei teismo procesas nubus "įslaptintas", tai Kedžiai ir Venskai turi dar galimybių rasti tiesą.
  Pedofilų klanas dabar kiekviename žingsnyje viskas kliūdys; bet kokiam veiksmui jie kirs atoveiksmį. tai iš tiesų labai sunki kova su labai įtakingais ir turtingais pedofilais.

  bet kuriuo atveju TEISMAS bus tas atskaitos taškas, kai prasidės antra šios tragedijos dalis. Jei pedofilai savo ryšiais ir įtaka užgniauš tiesą, tai bus bent galima kreiptis į aukštesnės instancijos teismus, galiausiai į patį Strasburą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Visa atsakomybe dabar jau ant Gribauskaites peciu.Tai ir rinkites ne prie prokuraturos o prie prezidenturos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Sutikdamas laidai "Abipus sienos" duoti pirmąjį savo interviu Andrius Ūsas prašys tik vieno – kuo didesnio viešumo.

  "Niekada nebuvom meilužiai. Niekada nebuvom artimi. Niekada neturėjom intymių santykių", – pridėjęs ranką prie širdies ir PRISIEKĘS SAVO VAIKŲ GYVYBE aiškins verslininkas A.Ūsas apie bendravimą su mergaitės mama Laimute

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. didziai gerbiamas KK. Tegul sita informacija Kedziai ir Venskai pranesa i visus dienrascius.. kazko dar niekur nepasirodo..ir tegul drasiai kviecia visus prie prokuraturu..nesvarbu,kad nesankcionuota..nurodys banko saskaita persiusim pinigu uz badas, jeigu atsiras tokiu kurie isdris bausti. ir gal gali kaip nors koks plakatas su Drasiumi atkeliauti i Vilniu???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ką palikti teismui? ką čia nusišneki? Rašyk tiesiai šviesiai, kad prokuratūra bijo jog stankūnaitė skils ir deda jai krepšius sprukti iš Lietuvos su mergaite, kad ši Aido neatpažintų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Neitiketina.Tai tokia verte 3 val. derybu? Prezidente diskredituota zmoniu akyse,negi ji to nesupranta? O ‘berniukai’ suzaide neblogai, neprikisi.Ar tik neprasideda ‘juodasis scenarijus’?Juk dirigentas siandien grizta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. 19.00 VISAS VILNIUS RENKASI PRIE GENERALINES PROKURATUROS. TAI YRA SALIES TRAGEDIJA. PRIVALOME KOVOTI. PLATINAME SITA INFORMACIJA VISAI LIETUVAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Protu nesuvokiami dalykai vyksta. Visiškas teisinis nihilizmas dangstantis įstatymo raide. Kas toliau … ???? Ūsas susimokėjęs tą 100 lt toliau siautės, o prokurorai ‘tirs’…? Nervai nebelaiko k…va matka….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. palikime darbą dirbti teismui , o ne gromuluoti pasakymus"tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė." Nejaugi KK jau net nebesupranta, kad močiūtės nuomonė … tai eilinio piliečio nuomonė dažniausiai nieko bendro neturinti su teise.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. PREZIDENTE.. 19.00 PRIE GENERALINES PROKURATUROS.. VILNIECIAI NEBUKITE ABEJINGI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. LT – pedofilams rojus. Prokurorai is prezidentes pasityciojo.Sudirbo ja pries visa pelke LT.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. opapa.. 19.00 einu prie generalines prokuraturos.. tikiuosi te bus daug zmoniu.. nesuosi skalbimo milteliu,kad Valantinas stipriau isplautu Furmonaviciaus kremuota mundura..PLATINKITE SITA INFORMACIJA VISUR KUR TIK IMANOMA.. NERA LIETUVOS, NERA.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...