Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas švenčia pergalę – mergaitė sugrįžta pas L.Stankūnaitę

2010-01-29 10:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (344)

'Pasaulio pabaiga', - 'Karštam komentarui' sakė D.Kedžio mama Laima Kedienė (KK nuotr.)

„Įtampa pas mus didžiulė, baisi, viskas ant mūsų galvų. Ariam. Tvarkosi savo prisidirbtus galus“, – taip darbinę atmosferą Vilniaus apygardos prokuratūroje apibūdino KK šaltiniai. Mat po generalinio prokuroro A.Valantino susitikimo su Prezidente D.Grybauskaitė buvo duotas nurodymas skubiai ruošti pedofilijos bylą teismą.

„Tuo tarpu dar prieš susitikimą su Prezidente byla buvo ruošiama nutraukimui“, – sakė KK šaltiniai.

Jų nuomone, tokį pedofilijos bylos posūkį lėmė generalinio prokuroro noras išlikti poste.

„Paaukojo A.Ūsą, kad išsaugotų postą. Tačiau tai laikina – žurnalistams patarčiau neatsipalaiduoti“, – sakė KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros.

Ir iš tiesų: trečiadienį įvykęs posūkis pedofilijos byloje – kai po trijų valandų trukmės susitikimo su Prezidente generalinis prokuroras pareiškė, jog byla keliaus į teismą, buvo gana netikėtas. Nes jau nuo garsiųjų spalio 5 d. įvykių, kai Kaune buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius ir buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės L.Stankūnaitės sesuo V.Naruševičienė, visuomenė buvo pratinama prie minties, kad D.Kedžio dukrelės seksualinio prievartavimo byla bus nutraukta. Apie tokią bylos baigtį bylojo tiek prokuratūros veiksmai šioje pedofilijos byloje (neatliktas įtariamojo atpažinimas, neatlikta vietos apžiūra, neleista klausyti telefoninių pokalbių, nebuvo nustatinėjami A.Ūso ir J.Furmanavičiaus ryšiai, vilkinamas tyrimas ir t.t.), tiek paties A.Ūso pozicija – jis labai tvirtai jautėsi ir V.Gaivenio laidose užtikrintai tvirtino, kad „prokurorai žino, jog tai šmeižtas, ir bylą jau greitai nutrauks“.

Tačiau byla nutraukta nebuvo. Ji, kaip viešai pareiškė generalinis prokuroras A.Valantinas, keliaus į teismą, o vienintelis įtariamasis joje – A.Ūsas.

„Šitas variantas – kad, jei vis dėlto neišeis nutraukti ikiteisminio tyrimo, ir blogiausiu atveju reikės paaukoti A.Ūsą, buvo numatytas, ir dėl to jau nuo naujų metų buvo ariama dirva, kaip iš šitos bylos ištraukti L.Stankūnaitę. Buvo padarytos televizijos laidos, kuriose Andrius Ūsas „mirė iš meilės L.Stankūnaitei“. Kad tarp jų buvo „meilė“, įrodinėjo ir A.Paulauskas. Ši A.Ūso „,meilė L.Stankūnaitei“ tapo pagrindu prokurorams manyti, kad L.Stankūnaitė nežinojo, ką „įsimylėjęs“ A.Ūsas darė jos dukrelei“, – bylos užkulisius atskleidė KK šaltiniai.

Apie tai, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės atžvilgiu oficialiai nutrauktas, šiandien pranešta ir D.Kedžio šeimai.

„Tik ką gavome raštą, kad ikiteisminis tyrimas L.Stankūnaitės ir J.Furmanavičiaus atžvilgiu nutrauktas, neįrodžius nusikaltimo sudėties. Mergaitės prievartavimo faktas taip pat nenustatytas – nustatytas tik tvirkinimo faktas, už kurį A.Ūsas galės atsipirkti 100 litų bauda. Tie trys prokurorai apkvailino Prezidentę“, – tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė.

Tai, kad byla baigsis būtent taip, D.Kedžio mama Laima Kedienė sakė turėjusi pagrindo manyti iš anūkėlės kalbų.

„Grįžusi iš susitikimo su mama L.Stankūnaite, mergaitė pasakė: „Mama sakė, tu su manim tuoj būsi“. Aš neįsivaizduoju, kaip tokiai motinai galima vaiką atiduoti“, – KK sakė mergaitės močiutė.

Mergaitė L.Stankūnaitei turėtų būti sugrąžinta per kelias savaites.

Jonavos r. apylinkės teismas, kurio pirmininku yra buvęs nužudyto teisėjo J.Furmanavičiaus bendramokslis – dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, vasario mėnesį nagrinės L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Ir mergaitė, kuri pasakojo, kaip mama ją palikdavo su A.Ūsu ar leisdavo išvažiuoti raudona mašina su Aidu, kaip A.Ūsas ją laižydavo, tepdavo iš „sysalo“ išbėgusiu „kremu“, maudydavo, vėl bus sugrąžinta pas … mamą.

"Šiandien 19 val. eisime protestuoti prie Kauno apygardos prokuratūros",  – "Karštam komentarui" sakė D.Kedžio krikštamotė A.Skučienė. – "Nes tai, kaip baigėsi byla, galima pavadinti bylos nutraukimu".

Analogiškas piketas gali būti ir Vilniuje prie Generalinės prokuratūros.

KK inf.

2010-10-29

Komentarai

 

 

 
 1. kaip gali priteist vaika tai shalavai jei gyvenamosios vietos savo nuolatines neturi??? nesuprantu kodel???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Liudna, bet is visu tu Uso ir Stankunaites "verkslenimu" per LNK buvo galima suprast jog sukurtas scenarijus kuris turi padet pakreipt byla pedofilams palankia kryptim.
  Man GEDA,kad Lietuva valdo PEDOFILAI .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Susidaro tokia nuomone, kad visose ziniasklaidos priemonese susodinti VSD, ar prokuraturos IT specialistai seka ir valo visus komentarus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. zmones, nebeperdavinekite linkejimu, o realiai padekite Venskams ir Kedziams.. 19.00 prie generalines prokuraturos..taip parodysim,kad mes nesame debilai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. reikia kreiptis tarptautiniu mastu, i Briuselio zmogaus teisiu teisma, afisuoti pasaulio ziniasklaidoje, kokio masto auksciausi valdzios-pedofilu klanai valdo valstybe!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. stiprybes ne tik Kedziams ir Venskams, bet ir visiems mums, nes jau nervai nebelaiko

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kas valdo pasauly nejaugi pideriai kurie tvirkina musu vaikus ,NEBERA ZODZIU ,ZMONES KURIE MASTOTE GALVA <DARYKIM KA NORS ,nes mes patys atiduosim PIDERIAMS SAVO VAIKUS KAS CIA DAROS KVIESTIS IS EUROPOS SAJUNGOS PAGALBOS<AS PATI TAIP GALVOJU IR ZADU KVIESTIS <KOL DAR NEATSITIKO< toks dalykas ,o paskui bus velu,oi siaubo filmas —KA DARYTI KA DARYTI?JEI USAS SEIME PALEISTI SEIMA IR VISKAS <EINA JIE VISI NAFIK

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pani "prezidentova" pasdarė viską,kad laimėtų pedofilų klanas.Tie kurie balsavo už madam D.G. gali džiaugtis,kad Lietuva ir vėl atiduota komunistams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ką galima daryti, tai tik reikalauti viešo teismo proceso; ar bent kiek įmanoma viešinti to kažkada prasidėsiančio teismo procesą.
  Iš principo, jei prasidės teismas, visi įtariamieji, kurie nori "nusiplauti" bus priversti duoti parodymus, nes visi jie tarpusavyje susiję. Galiausiai apklausos ir pan. teisme labai daug dalykų į dienos šviesą išvilks.
  Jei teismo teisėjas nebus pedofilų klano pasodintas žmogus ir jei teismo procesas nubus "įslaptintas", tai Kedžiai ir Venskai turi dar galimybių rasti tiesą.
  Pedofilų klanas dabar kiekviename žingsnyje viskas kliūdys; bet kokiam veiksmui jie kirs atoveiksmį. tai iš tiesų labai sunki kova su labai įtakingais ir turtingais pedofilais.

  bet kuriuo atveju TEISMAS bus tas atskaitos taškas, kai prasidės antra šios tragedijos dalis. Jei pedofilai savo ryšiais ir įtaka užgniauš tiesą, tai bus bent galima kreiptis į aukštesnės instancijos teismus, galiausiai į patį Strasburą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Visa atsakomybe dabar jau ant Gribauskaites peciu.Tai ir rinkites ne prie prokuraturos o prie prezidenturos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Sutikdamas laidai "Abipus sienos" duoti pirmąjį savo interviu Andrius Ūsas prašys tik vieno – kuo didesnio viešumo.

  "Niekada nebuvom meilužiai. Niekada nebuvom artimi. Niekada neturėjom intymių santykių", – pridėjęs ranką prie širdies ir PRISIEKĘS SAVO VAIKŲ GYVYBE aiškins verslininkas A.Ūsas apie bendravimą su mergaitės mama Laimute

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. didziai gerbiamas KK. Tegul sita informacija Kedziai ir Venskai pranesa i visus dienrascius.. kazko dar niekur nepasirodo..ir tegul drasiai kviecia visus prie prokuraturu..nesvarbu,kad nesankcionuota..nurodys banko saskaita persiusim pinigu uz badas, jeigu atsiras tokiu kurie isdris bausti. ir gal gali kaip nors koks plakatas su Drasiumi atkeliauti i Vilniu???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ką palikti teismui? ką čia nusišneki? Rašyk tiesiai šviesiai, kad prokuratūra bijo jog stankūnaitė skils ir deda jai krepšius sprukti iš Lietuvos su mergaite, kad ši Aido neatpažintų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Neitiketina.Tai tokia verte 3 val. derybu? Prezidente diskredituota zmoniu akyse,negi ji to nesupranta? O ‘berniukai’ suzaide neblogai, neprikisi.Ar tik neprasideda ‘juodasis scenarijus’?Juk dirigentas siandien grizta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. 19.00 VISAS VILNIUS RENKASI PRIE GENERALINES PROKURATUROS. TAI YRA SALIES TRAGEDIJA. PRIVALOME KOVOTI. PLATINAME SITA INFORMACIJA VISAI LIETUVAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Protu nesuvokiami dalykai vyksta. Visiškas teisinis nihilizmas dangstantis įstatymo raide. Kas toliau … ???? Ūsas susimokėjęs tą 100 lt toliau siautės, o prokurorai ‘tirs’…? Nervai nebelaiko k…va matka….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. palikime darbą dirbti teismui , o ne gromuluoti pasakymus"tokią nuomonę, šokiruota bylos baigtimi, „Karštam komentarui“ išsakė mergaitės močiutė L.Kedienė." Nejaugi KK jau net nebesupranta, kad močiūtės nuomonė … tai eilinio piliečio nuomonė dažniausiai nieko bendro neturinti su teise.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. PREZIDENTE.. 19.00 PRIE GENERALINES PROKURATUROS.. VILNIECIAI NEBUKITE ABEJINGI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. LT – pedofilams rojus. Prokurorai is prezidentes pasityciojo.Sudirbo ja pries visa pelke LT.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. opapa.. 19.00 einu prie generalines prokuraturos.. tikiuosi te bus daug zmoniu.. nesuosi skalbimo milteliu,kad Valantinas stipriau isplautu Furmonaviciaus kremuota mundura..PLATINKITE SITA INFORMACIJA VISUR KUR TIK IMANOMA.. NERA LIETUVOS, NERA.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...