Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 6 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas perėjo į kontrpuolimą

2009-11-10 10:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (161)

'Mergaitė buvo prievartaujama! Šimtu procentų! Todėl tegul jie mane sodina, jei nori, aš ir iš kalėjimo kiekvieną dieną skundus rašysiu', - KK sakė Neringa Venckienė. Išskirtinį jos interviu skaitykite KK jau šį penktadienį

Prieš pedofilų klaną pajudinusią Drąsiaus Kedžio šeimą – Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę ir jos vyrą advokatą Aidą Venckų, pradėtas visapusiškas puolimas.

Dėl to, kad teisėja Neringa Venckienė padėjo rašyti broliui Drąsiui Kedžiui skundus dėl jo tvirkintos dukrelės ir viešai pasakė, kad kaip vieną iš galimų tvirkintojų mergaitė atpažino spalio 5 d. nušautą Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, prokuratūra patrauks Neringą Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl šmeižto ir pripažins kaip brolio bendrininkę.

Prokuratūrai projekte „Venckų sunaikinimas“ formuoti visuomenės nuomonę padeda kai kurie ryšių su Valstybės saugumo departamentu turintys žurnalistai.

Kaip informavo „Karštą komentarą“ teisininkų atstovai, šiandien teisėjai ir advokatai kviečiami pasirašyti dėl nepasitikėjimo Neringa Venckiene.

Taip pat viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad lapkričio 5 d. Aukščiausiojo Teismo pirmininku paskirtas Gintaras Kryževičius su Jonu Furmanavičiumi buvo kurso draugai.

„Karštas komentaras“ paklausė Aukščiausiojo Teismo atstovo spaudai, ar tiesa, kad G.Kryževičius ir J.Furmanavičius buvo kurso draugai. AT atstovas spaudai šį faktą patvirtino.

Iš visų prieš Neringą Venckienę vykdomų veiksmų akivaizdu, kad yra įjungta susidorojimo su ja mašina, kurios mygtukus, kaip manoma, spaudo Valstybės saugumo departamentas.

Nes būtent VSD, pasak buvusio spec.tarnybų agento Kęstučio Vilkausko, slapta įrašinėdavo teisėjus ir prokurorus pedofilus ir reikiamu momentu, tiriant ar nagrinėjant bylas, galėdavo spaudinėti šantažo mygtukus.

KK

2009-11-10

Komentarai

 

 

 
 1. idomu, kodel "nuogas Usas guldavosi pas Laimute i lova"? Gal is sielvarto, kad ilgamete "suzadetine" nenori uz jo isteketi? o kodel ji neperseniausiai persigalvojo ir istekejo? gal pati laimute ja perkalbejo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kaip galim prisidet. Užeik į grupę. Per ją įmanomas organizuojančių žinutės išsiuntimas esantiems grupėje.
  Crimerangers com/group/NeringosIrAidoVenckuIssaugojimoGrupe

  Nebūk, tas kuris skęstančiam iš visos širdies šaukia, kaip jis palaiko jį. Mestelk bent šiaudą. Stok į gretas pasirinktose grupėse CrimeRangers com/groups

  Kviečiame kaip ekspertą, prisidėti prie D.Kedžio ir kitų nusikalstamų problemų. Mes veiksime, kad sukurti sistemą, kur žmonės su nusikalst. informacija bus remiami, o ne trypiami.Ačiū

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. visus itartinus ,fotografuot ,uzsirasyt masinu numerius ,laika ,nesvarbu kas tai butu ,seimo narys ,verslininkas ar policininkas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Siandien vakare per LNK reklama rode gabaliuka, kaip Abipus sienos atakavo N.Venckiene, rodys sekancioje laidoje.Negaliu net komentuoti, kuo greiciau reikalinga akcija ar parasu rinkimas visoje Lietuvoje "Salin rankas nuo Vencku ir Kedziu seimu!" Siuo metu pedofilija.lt reorganizuojasi, kol jie isibeges tai siulau blokuoti ir neskaityti atatinkamu dienrasciu bei tv laidu, patys suprasite apie ka kalbu.Vienykimes!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Abipus Sienos laidoje "motina" Laimute teige, kad jos dukra istvirkinta. Tai kodel ji neieskojo pedofilu, kodel nesauke visam pasauliui apie toki baisu dalyka?. O mergaite mate, kaip nuogas Usas gulasi pas Laimute i lova. Tai Usas prie vaiku nuogas vaiksto? Ar tai ne irodymas, kad jis iskrypelis?Pati Laima atsake i visus klausimus: ir kad mergaite istvirkinta, ir kad Usas buvo nuogas tos mergaites akivaizdoje. Tai dirbkit, prokurorai, irodykit, kiek kartu Usas stovejo nuogas priesais mergaite, ir ar tik tiek, gal dar ka nors padare? Kas tvirkino mergaite?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ir man Šedbaras panašus į pedofilą. Nepatiko ir nepatinka jo maivymasis, savęs sureikšminimas. Kažkoks slidus ir nemalonus tipas. Kažko šleikštu darosi į jį žiūrint, o jo šukuosena:)) Fui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. maciau ta Sroviu laida.. rimtai tie du pedofilai Sedbaras ir Sadeckas????? baisu,bet as tuo tikrai tikiu..man jie 100procentiniai iskripeliai..manieros,kalba… o is kur Tu zinai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nuo kada pedofilai vadinami iskrypeliais.Iskrypeliai kurie apie tai nori kalbeti ir iesko kazkokiu teisiu kad ju vaikai nelieciami.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. pedofilu klano puolimas jau seniai prasidejo…. Kas diena pilna ju smarves. Jau ir uzsienyje prikista iskrypelisku svaisciojimu ir nuorodu i mergaites porno. Tokie iskrypelai venckai/kedziai taip neisdarkytu ir nepuldinetu, budami kitoje salyje. Jie butu greitai sutvarkyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vakar "Abipus -Sienos" laidoje išvada Venskienė kalčiausia kurstytoja intrigantė????
  Kedys vietinės reikšmės bandytas-žmogžudys. Nepilnamečiu suvedžiotojas??? Smurtautojas. Nepasidalina dukros. Bailys net neapsivedė ir į sugyventinės namus neužėjo.Jei nevedes tai ir vaikas ne jo. Kur teisybė?.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O cia tai geras,S. SEDBARAS as ir galvoju, kodel jis puole pirmas komisija sudarynet, ogi pats pedofilas. Jis man ir panasus i kazkoki tai neaisku tikrai netikra vyra :) . Jam visa sita komisija, tai kaip zaidimas, jus paziurekit jo manietas, pats pedofilas ir zaidzia ir jam gaunasi viskas 😉

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. uztektu simta zmoniu prie prokuraturos sueit, gal ryt darom sueiti? busiu as organizatorius prisiimsiu uz nesankcionuota mitinga atsakomybe, gana tos biurokratijos supistos!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Reikia Venskienei išeiti į užsienio žiniasklaidą. Nes pas mus išmes iš teisėjų, sumaišys su purvais ir nužudys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jei matėt Srovės laida tai ten rode . Kaip mociute rasė rastus kad jos anuką tvirkina du seimo nariai atvažiuodami su prabangiomis mašinomis . Tai močiutė juos matė ir srovėms jų nuotraukas parodė .Srovės negalėjo be įrodymų tuos du iškrypėlius apkaltinti , tai ėmė iš tų dviejų iškrypėlių interviu . Patys matėte kas tai buvo per išgamos , tai Šetbaras seimo narys , buves semo narys Sadeckas .Jei Kedžio bylos tyrimo seime , kamisijos pirmininkas iškrypėlis tai ka reikia norėti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. lrytas nespausdina komentarų. Neringa, stiprybės tau ir tavo šeimai. Tik nesustok, kitaip ne tik mergytę atims, bet kaip ir broliui- gyvybę. Čia teisybės nerasit, kad tik užtektų jėgų kovai su tais išsigimėliais iki pat Strasbūro

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura…
  prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Baisu… Zurnalistai nupirkti…. Vietoj SSRS ir Hitlerio I valdzia Atejo pedofilai…. Baisu!!!! Dar gal istatyma isleis, kad savo vaikus nuvestumem jiems apziurai???!!?!?!?!?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ne klanas o gauja puola. tesingumo lietuvoje nebuvo nera ir nebus. galioja tik gauju istatymai. o kalciausia liks kedzio dukra. amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Bjauru žiūrėt į neryžtingą Šedbaro mekenimą. Kokios čia išvados – čia savų pateisinimas. Nešališkai gali ištirti tik tam klanui nepriklausantys asmenys, o čia grupiokų chebra susirinko. Palauksim ką Prezidentė pasakys apie tokias išvadas. Jeigu pritars, tai tada velniop tokią valdžią, kuri abejinga savos tautos vaikų prievartavimui…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Primenu savo pasiūlymą. Prieš keliant N.Venckienės kandidatūrą į Gen. prokuroro postą derėtų sudaryti mišrią visuomenės komisiją iš CrimeRangers, drąsiuskedys ir kitų atstovų, gal net visų norinčiųjų, kad jiems N.Venckienė viešai išdėstytų savo versiją, kurią ji esant reikalui pasirengusi kartoti ir ikiteisminio tyrimo bei teismo metu. Kitaip tariant, visuomenė pirmoji turėtų ją "apklausti" (jei N.Venckienė laikys tą priimtinu).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Nutilo skandalas Utenoje, kur toks kubiliaus bendrapartietis Gaižauskas vaikų globos namų vaikus tvirkino. Gal jam partija irgi nuodėmes atleido? reikėtų pasidomėti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. antį į gardą grąžinti: prokuroras Jancevičius "Delfyje", kiti kitur ramina, kad N. Venckienės nedarys atpirkimo ožka. Kaip ir spėjau, buvo mestas akmuo į vandenį, bandoma visuomenės reakcija. Gal jau pradės objektyviai tirti? Visi padorūs žmonės, ką nors apie reikalą žinote, viešinkite. Sprauskite pedofilus į kampą, ir ne tik jau apsišvietusius, o visus. Juk nukentėjusiųjų tūkstančiai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Tai ka, jau Kedzio dukros nebereikia saugot, gali saugiai lankyt darzeli? O kaip tada su usu? Kazkoks aūūūūūūū cia minejo, kad jo rura bandys uzdengti TamPaxas? Tada tikrai jau "aūūūūūūū" , neturiu zodziu:

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. turėkite omenyje, kad susidorojimai per sufabrikuotas bylas vyksta ne tik dėl pedofilų. Didesnė dalis kalėjimuose uždaryti be įkalčių ir įrodymų. Pedofilija tik išryškino teisėsaugos ir teismų išsigimimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Laikykitės, nepasiduokit spaudimui, kuo daugiau eikit į viešumą ir galų gale teisingumas nugalės, svarbiausia neprarast vilties. Stiprybės jums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Piliečiai,ko tylite?Lietuvoje prokurorų ir teisėjų piktadarybių niekas netįrė ir netirs.Problemą reikia kelti užsienio žiniasklaidoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Jonai, yra rinkiminis "piaras" ir yra realus gyvenimas…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...