Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 6 Ketvirtadienis
 

Pedofilų klanas perėjo į kontrpuolimą

2009-11-10 10:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (161)

'Mergaitė buvo prievartaujama! Šimtu procentų! Todėl tegul jie mane sodina, jei nori, aš ir iš kalėjimo kiekvieną dieną skundus rašysiu', - KK sakė Neringa Venckienė. Išskirtinį jos interviu skaitykite KK jau šį penktadienį

Prieš pedofilų klaną pajudinusią Drąsiaus Kedžio šeimą – Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę ir jos vyrą advokatą Aidą Venckų, pradėtas visapusiškas puolimas.

Dėl to, kad teisėja Neringa Venckienė padėjo rašyti broliui Drąsiui Kedžiui skundus dėl jo tvirkintos dukrelės ir viešai pasakė, kad kaip vieną iš galimų tvirkintojų mergaitė atpažino spalio 5 d. nušautą Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, prokuratūra patrauks Neringą Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl šmeižto ir pripažins kaip brolio bendrininkę.

Prokuratūrai projekte „Venckų sunaikinimas“ formuoti visuomenės nuomonę padeda kai kurie ryšių su Valstybės saugumo departamentu turintys žurnalistai.

Kaip informavo „Karštą komentarą“ teisininkų atstovai, šiandien teisėjai ir advokatai kviečiami pasirašyti dėl nepasitikėjimo Neringa Venckiene.

Taip pat viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad lapkričio 5 d. Aukščiausiojo Teismo pirmininku paskirtas Gintaras Kryževičius su Jonu Furmanavičiumi buvo kurso draugai.

„Karštas komentaras“ paklausė Aukščiausiojo Teismo atstovo spaudai, ar tiesa, kad G.Kryževičius ir J.Furmanavičius buvo kurso draugai. AT atstovas spaudai šį faktą patvirtino.

Iš visų prieš Neringą Venckienę vykdomų veiksmų akivaizdu, kad yra įjungta susidorojimo su ja mašina, kurios mygtukus, kaip manoma, spaudo Valstybės saugumo departamentas.

Nes būtent VSD, pasak buvusio spec.tarnybų agento Kęstučio Vilkausko, slapta įrašinėdavo teisėjus ir prokurorus pedofilus ir reikiamu momentu, tiriant ar nagrinėjant bylas, galėdavo spaudinėti šantažo mygtukus.

KK

2009-11-10

Komentarai

 

 

 
 1. ..bet ,kad Sedbaras is klano tai man yra aisku.. iskart po ivykio pirmas griebesi tirt.. tipo baisu kas cia dedasi, atrode,kad kovos, o visa tai dare,kad nuslopint palaipsniui..is kart maciau,kad jis necistas.. jasaitis pirmas prie lavono, sedbaras imasi parlamentinio tyrimo.. ir viskas yra marinama..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Sedbaras aiskino procedura kokia turetu buti jei taip butu.. ziuri i telika ir nieko nesupranti??? jis nesake,kad taip bus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Taip, jie pasirinko dabar tokią taktiką: puls teisėją Venckienę, kad pridengtų savo pedofilų klaną. O šedbaras yra Žiemelio flango žmogus, o Žiemelis = Paulauskas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Ne jokia ne antis – siandien Sedbaras per TV kalbejo, kad seime bus svarstoma del teisejos Venckienes imuniteto

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kandonai, kas nepraleidžiat komentaro.Rašau apie tai,kad teisingumą pas mus galima pasiekti tik su šautuvėliu.Ir kuo daugiau tuo geriau.Kokios teisėjų pavardės,kurie nenori dirbti su Venskiene ir palaiko pedofilus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 27d. 9.oo Laisves pr. 79a. 3 teisme Lidijai Janciauskienei bus pateikti kaltinimai del nesankcionoto mitingo organizavimo prie prizidenturos 16spalio, i policija iskvete po 2 savaiciu,kai jos lele atejo palaikiti L. Kediene prie prizidenturos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kam dabar Usas savo sysala kaisioja, kremus laisto, turbut mergaites motinai. Jei jo nenuteis ir paleis tegu nebesvajoja issaugot savo kirmele, israusim su saknimis. Tik tokiu budu tegalime kovot su pedofilais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Mielieji, atsidarykite klaipeda.diena.lt portalą, kur yra prieš 3-4 valandas patalpintas straipsnis "Įtarimai N. Venckienei – žurnalistų antis".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. "27d bus teismas,del mano organizuoto "mitingo" spalio 16 prie prizidenturos.(melas) Bukit atsargus,reikalaukit is savivaldybiu leidimus,tada klopciukams bus sunkiau zuvauti savo tautecius".

  Parašykit detaliau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tiek usas tiek stankunaite butu tiesiog lobis Kauno rebiatoms, nes jie abu tikrai zino apie aida ir turbut ne viena. gerai paspaudus , tikrai prabils, kai Aras nebesaugos , ta prasme. ir bandziai tures ta pati kompromata , kuri prokuratura dabar slepia. o ir momentas toks neblogas – Henyte is siltu krastu grizo. jam ir kompros reikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Aš skundas esu laimingas, nes tokia "asaba" kaip venckienė ir tinka tik skundus rašinėti. Reikia tik pažiūrėti ar tuos skundus ji rašo pagal mėnulio fazes. Gal sakau, galėtų jai pagelbėti pažįstami ekspertai iš vienos specifinio gydymo įstaigos. Taip sakant, privačiai, kaip ir tyrė tą išreklamuotą nekaltą mergaitę. Vien tik už internetinės svetainės sukūrimą ir nepilnamečių psichiką žalojančių vaizdajuosčių išplatinimą, ją reikia vytii iš teisėjų. Aš nenorėčiau, kad mano bylą nagrinėtų emocionali, aiškiai užsiciklinusi vien tik savo tiesa teisėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. prokuraturos tikslas visais imanomais budais uzciaupti venskus nes jie supranta kad jie tikrai netyles o tada jau usa bus galima istraukti nes jei usa nuteis tada tas netyles va cia ir gaunasi uzburtas ratas baisu kur mes gyvenam kokioj korumpuotoj valstybei

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kodėl netyrė pedofilijos bylos taip atsakingai kaip dabar puokla ant Venckienės? Kodėl Furmanavičius tylėjo ir nesigynė teisinėmis priemonėmis? Kodėl mergaitei neleidžia atpažinti gyvo Ūso, o rodo nuotraukas? Kada bus tiesa Lietuvoje? Kada nukentėjusieji bus apsaugoti nuo teisėsaugos? O visi ,pedofilai, degsit pragare kartu su jumis degs ir jūsų užtarėjai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ne apie pasaulio pabaigą, o apie laikmečių pasikeitimą, tais metais baigsis tamsos materializmo ir chaoso amžius trukęs apie 5000 metų, yra apie tai daug informacijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tu cia apie pasaulio pabaiga kalbi? man ir atrodo,kad ji jau ateina, nes velniai jau net nebesislepia ir naglai visu akivaizdoje vaikus prievartauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Man ši kova primena kovą su vėjo malūnais, nežinau koks geriau butu variantas ar Venckienei kovoti vis dar ar nieko jau nebedaryti. Vis tiek artėja 2012 metai :)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Supratau is laidos, kad prezidentes rinkimo stabo vadovas yra paminetas laidoje,kaip zmogus susijes su specais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Štai kokia informacija šiandien pasirodė Nacinalinės Teismų administracijos tinklalapyje< Dėl darbo organizavimo Kauno apygardos teisme
  2009-11-10

  Įvairiose žiniasklaidos priemonėse pasirodė informacija, jog Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjai Neringai Venckienei grįžus į darbą po ligos ir neapmokamų atostogų, teisme kilo sunkumų organizuojant darbą. Reaguodami į tai pareiškiame, jog ši informacija neatspindi esamos padėties.

  Bylos Kauno apygardos teisme yra ir bus nagrinėjamos pagal numatytą grafiką. Teismo vadovybė gavo kai kurių Civilinių bylų skyriaus teisėjų pareiškimus (prašymus) neskirti jų nagrinėti bylas kolegialiai su šio skyriaus teisėja Neringa Venckiene. Į šiuos pareiškimus (prašymus) bus atsižvelgiama organizuojant skyriaus darbą, tačiau tai neturės įtakos bylų nagrinėjimo operatyvumui bei jose dalyvaujančių asmenų teisei į greitą bylų išnagrinėjimą. Žiniasklaida situaciją nepagrįstai vertina kaip teisme bręstantį maištą. Toks vertinimas neatitinka realiai susiklosčiusios padėties.

  Teismo vadovybė nėra kompetentinga imtis kokių nors kitokių priemonių ir spręsti klausimą, ar teisėjos Neringos Venckienės elgesys buvo nesuderinamas su teisėjų etikos reikalavimais. Ar teisėjos Neringos Venckienės veiksmai sudaro pagrindą kreiptis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją dėl patraukimo drausminėn atsakomybė, numatoma spręsti artimiausiame Teisėjų tarybos posėdyje.

  Informaciją pateikė:
  Kauno apygardos teismo pirmininko patarėjas Marius Jonaitis >
  Štai kaip operatyviai dirbama prieš teisėją VENCKIENĘ.

  ——————————————————————————–

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Iš tiesų, man labai įdomu, kodėl šitoje situacijoje tyli Paksas? Ar tiesa, kad Ūsą priglaudė partija Tvarka ir teisingumas? Man pilietininkai sakė, kad jis ten nuėjo. Paksistai, aūūūūūūū

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...