Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Pedofilų klanas perėjo į kontrpuolimą

2009-11-10 10:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (161)

'Mergaitė buvo prievartaujama! Šimtu procentų! Todėl tegul jie mane sodina, jei nori, aš ir iš kalėjimo kiekvieną dieną skundus rašysiu', - KK sakė Neringa Venckienė. Išskirtinį jos interviu skaitykite KK jau šį penktadienį

Prieš pedofilų klaną pajudinusią Drąsiaus Kedžio šeimą – Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę ir jos vyrą advokatą Aidą Venckų, pradėtas visapusiškas puolimas.

Dėl to, kad teisėja Neringa Venckienė padėjo rašyti broliui Drąsiui Kedžiui skundus dėl jo tvirkintos dukrelės ir viešai pasakė, kad kaip vieną iš galimų tvirkintojų mergaitė atpažino spalio 5 d. nušautą Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, prokuratūra patrauks Neringą Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl šmeižto ir pripažins kaip brolio bendrininkę.

Prokuratūrai projekte „Venckų sunaikinimas“ formuoti visuomenės nuomonę padeda kai kurie ryšių su Valstybės saugumo departamentu turintys žurnalistai.

Kaip informavo „Karštą komentarą“ teisininkų atstovai, šiandien teisėjai ir advokatai kviečiami pasirašyti dėl nepasitikėjimo Neringa Venckiene.

Taip pat viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad lapkričio 5 d. Aukščiausiojo Teismo pirmininku paskirtas Gintaras Kryževičius su Jonu Furmanavičiumi buvo kurso draugai.

„Karštas komentaras“ paklausė Aukščiausiojo Teismo atstovo spaudai, ar tiesa, kad G.Kryževičius ir J.Furmanavičius buvo kurso draugai. AT atstovas spaudai šį faktą patvirtino.

Iš visų prieš Neringą Venckienę vykdomų veiksmų akivaizdu, kad yra įjungta susidorojimo su ja mašina, kurios mygtukus, kaip manoma, spaudo Valstybės saugumo departamentas.

Nes būtent VSD, pasak buvusio spec.tarnybų agento Kęstučio Vilkausko, slapta įrašinėdavo teisėjus ir prokurorus pedofilus ir reikiamu momentu, tiriant ar nagrinėjant bylas, galėdavo spaudinėti šantažo mygtukus.

KK

2009-11-10

Komentarai

 

 

 
 1. šia liūdna proga Prezidento Pakso nuvertimo bylą. Apkvailino daugelį, ir savo pasiekė. Dabar vėl kvailina, tik viena kryptimi rieda, bet neturime šį kartą taip lengvai patikėti. Daugiau viešumo, tapusių žinomais demaskuojančių faktų viešinimo, kad būtų kuo pilnesnis pedofilijos klano nusikaltimų vaizdas ir tikras Kedžių šeimos tragedijos vaizdas. Prisiminkime Sąjūdžio laikus, kai nugalėjome savyje baudžiauninką, o dabar vėl juo tapome…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Prasidėjo totalus puolimas prieš Venskus. Pedofilų klanas supranta, kad taip paprastai to pedofilijos skandalo jis užbaigti negalės. Pedofilų klano tikslas – SUSIDOROTI SU VENSKAIS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. aš irgi sunerimau,kai perskaičiau ,kad mergaitė vėl lankys darželį. Aš irgi manau kad tai labai pavojinga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. 27d bus teismas,del mano organizuoto "mitingo" spalio 16 prie prizidenturos.(melas) Bukit atsargus,reikalaukit is savivaldybiu leidimus,tada klopciukams bus sunkiau zuvauti savo tautecius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Saugokit mergaitę dabar dar labiau, man aatrodo pamoką turėjot. Matosi kad "jie" prieš nieką nesustos… Baisu ir pagalvoti, kad ji vėl lankys darželį..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura…
  prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Venckams skubiai reikia ieškot pagalbos ne tik Lietuvoj.
  Antra, saugokit mažąją mergaitę. Jokių darželių!Ji ir namie nėra saugi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Ar bent žinai tą sąrašą vienmandatinių , kaip juos dažnai vadina "asmenybių" (jų net 71). Daugelis gyventojų aplamai nežino, net ką išrinko savo apygardoje. Pasakyk, kuo tos asmenybės Seime pranašesnės už "partinius"?
  <> O dėl Kedžio – palaukim tardymo medžiagos paviešinimo. Tokia rezonansinė byla negali būti raudonais siūlais susiūta. Juk tardytojai irgi šį tą išmano – negi ten vien brokdariai. Beje – kur dabar gali būti Drąsius Kedys?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Venskai, kreipkitės pagalbos į Europos institucijas, nes prieš tokį totalų teror1 jūs neatsilaikysit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Žmonės nepajėgia suprasti,kad visuomenės kontrolė teisėsaugai,visai nereškia,kad tai ką rašo teisėjas ,ar prokuroras per petį turi stebėti Kauno daktarų ar Vilniaus brigados patikėtiniai.Jeigu Seime dirbs tikri Tautos atstovai,tai bus galima su jais šnekėtis diskutuoti,kad Teismų ir teisėsaugos, t.y. teisingumo vykdymo priežiūrai atlikti ir atsakomybei už tai prisiimti reikalinga atskira konstitucinė institucija, kurios vadovas būtų pačios tautos renkamas. Tokia instuticija galėtų vadintis, tarkim, LR Teisingumo tribunolas –tai ne generalinis prokuroras,tai asmuo kurio tarnyba kontroliuoja visos teisėsaugos darbą.
  Prezidentas ar Prezidentė savo patarėjus teisės klausimais privalo pasirinkti ne pagal partijų rekomendacijas,bet pats-(i) savo nuožiūra.
  Tam, reikalinga atlikti kardinalius valstybės valdžių struktūrų pertvarkymus,atlikti atitinkamus Konstitucijos pakeitimus. Seimas tam neturėtų pagrindo priešintis.
  Pritariu Matulevičiaus mintims,kad Seimas turi būti renkamas tik vienmandastėse apygardose.Tikėtina,kad su tokiu
  Seimu būtų galima šnekėtis,-diskutuoti. Na su Degutienės Seimu nepašnekėsi, nepadiskutuosi, kai Seimo narys Pečialiūnas ir kiti į jį panašūs “patriotai”verkia per televizija,kaip jie bus nuskriausti,kai sunkmečiu vokelyje kanceliarinėms išlaidoms bus tūkstančiu litų mažiau,nei paprastai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Venskai, jūs jau dabar turite kreiptis į atsakingas Europos Sąjungos institucijas dėl prieš jus nukreipto totalaus teroro. Nežiūrint į jokius valdžios pažadus (atsiras milijonai priežasčių, kad jų nepildyti). Paprasti žmonės jus palaikys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. o tie isgamos bijo Dievo kai mazus vaikus prievartauja , o ju verkiancius tevus kaltais padaro? zudo visus nereikalingus ir ant nekaltu zmoniu viska suvercia..Jie Dievo bijo??? manau tokiu atveju Dievas dega zalia sviesa, nes velniai jau ji nugalejo..bent jau pas mus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Bijok tu Dievo, žmogau! Jau net tokiomis mintimis sunkiai nusidedi…Matyt, jaunas esi. Ir aš taip galėjau pasakyti jaunystėje. Nereikia siekti atiminėti gyvybių, to žmogui neduota be atpildo. Nesu dvasininkas,tiesiog krikščionis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. kad advokatai dės parašus dėl reikalo, kuris toks neaiškus. Na, nebent kursiokai, klasiokai, ar pedofilai. Žmonės, būkit susipratę, paviešinkite J.F. kursiokų sąrašą tiesiog komentare. Būtų įdomu. Ir dar domintų smulkmenos apie jo buvimą pedolilų įskaitoje. Juk tai archisvarbus įkaltis. Jei tūlas gimė heteroseksualu, tai net lageriuose pabuvęs keletą metų "gaidžiu", t.y. netikru homoseksualu per prievartą, jis nepakeis seksualinės orientacijos. Tuo labiau jos nepakeis gimęs homoseksualas ar kitoks iškrypėlis, kurių aistra dar stipresnė. Na, įsivaizduokite, kiek pastangų reikia nekrofilui, kad iškastų ir vėl užkastų numirėlį, o juk išsikasa…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Utopija. geriau daryt referenduma,kad saudyt leistu tuos isgamas velnius. Kaip nusove Dekanidze ir kitus … Nutare prisiekusiuju teismas,kad Usas kaltas, kad ji dangste prokurorai.. visiem mirties bausme.. as tuos padlas be atligio saudysiu.. galesiu but budelis. nebereikia mum nei ES nei Nato.. gristam prie LDK saknu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O kaip turėtų, kaip rašot, "išaiškėti", ar N.Venckienė teisi? Lauksit bylos pabaigos? Jei jau ją traukia atsakomybėn, vadinasi teisia nepripažins NIEKADA. Nebent, galima sudaryti mišrią visuomenės komisiją iš Crimerangers, drąsiuskedys ir kitų atstovų, gal net visų norinčiųjų, kad jiems N.Venckienė viešai išdėstytų savo versiją, kurią ji esant reikalui pasirengusi kartoti ir ikiteisminio tyrimo bei teismo metu. Kitaip tariant, visuomenė pirmoji turėtų ją "apklausti" (jei N.Venckienė laikys tą priimtinu).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Jungtinis demokratinis judejimas inicijuoja referenduma – valstybes tribunolo institucijos ikurima. Bus isrenkamas prisiekusiuju teismas ir valstybes vyriausiasis prokuroras, kuris gales patraukti baudziamojon atsakomyben Valantina ir kitus aukstus prokurorus. Ruoskites, reikes surinkti daug parasu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Fatal error: Out of memory (allocated 262144) (tried to allocate 77824 bytes) in /var/www/htdocs/index.php on line 795
  kas cia per klaidu rodymas rasant jusu saite ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Vytautai, siunčiu bučinį (gerąja prasme, ne blogąja, nes aš ne peder.). ytautai,prisiminkit kokius dorus teisininkus. Šiaip, derėtų vyti ir Prezidentės teisės patarėją Solveigą Cirtautienę. Tačiau, reikia budrumo. Slaptieji provokatoriai, apsimetę susrūpinusiaias piliečiais, gali pradėti siūlyti mažiau žinomus (iš provincijos), bet vėl iš tos pačios šutvės veikėjus. Tikslinga, kad apie jį atsilieptų vietiniai žmonės. IR DAR.Provokatoriaus veikla čia: mjo, 15:05. Mes, mat, purvinam žmones šiaip sau, gal dėl paranojos. (Kaip ir aš purkštelėjau Kūriui šiaip sau, dėl paranojos).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ..visi esam iskripeliu sistemos ikaitais.. tik vieniem neuztenka proto tai suprast, kitiem patinka,kad juos ir ju vaikus dulkina, treti pabega is sito velnino, o ketvirti bando kovot tik niekas neiseina,nes visi suskalditi..nera vienybes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Didžioji dalis karininkų – „pjanicos, tupycos ir bobinčiai“. Bent jau tokią nuomonę apie juos išgirdau iš vienos gen. štabo darbuotojos. Tagi, karinio perversmo nėra kam vykdyti, nėra ir tinkamų aplinkybių kariniam perversmui subręsti (silpna patriotinė ir pilietinė dvasia, nėra blaivus aplinkybių suvokimo ir kritiško jų vertinimo). Taigi, karinis perversmas, pagal šios dienos situaciją – neįmanomas, kaip ir pilietinis karas. Susišaudymo tikimybės tarp gyventojų ir jėgos struktūrų neatmetu, jei pastarieji panaudos šaunamąjį ginklą dūžtant Seimo ar Vyriausybės langams. Todėl, sakyčiau, jogos struktūroms nėra ko kištis į civilių gyventojų ir politinės valdžios razborkes tol, kol nekyla fizinio smurto grėsmė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Manyčiau taip: jei išaiškėtų, kad N.Venckienė yra teisi visais klausimais, ją ir skirti gen. prokuroru. Tada, neabejoju, pertvarka gen. prokuratūroje tikrai garantuota.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Na stai, arteja atpildo valanda kedofilams uz visa ta smeizta ir purva, kuri teko (ir vis dar tenka) iskesti niekuo detiems zmonems. Ir tokiu portaliuksciu kaip sis, skleidziantis mela ir kurstantis neapykanta, taip pat niekas nepamirs. Tikiu, kad kiekvienas, tersiantis ziniasklaidos varda tokiais rasiniais, baigs savo karjera 4 kvadratiniu metru kambarelyje arba su istiesta ranka prie baznycios. To ir linkiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Atrodo, kad jie nori įsiutinti liaudį. Kartais atrodo, kad bręsta ginkluotas sukilimas. Gal čia tą perversmą ir nori išprovokuoti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. tikrai baisu, negi teisėjai nesupranta, kad tokiais parašų rinkimais tik dar labiau piktina visuomenėnę, negesina aistrų.Jei jau nieko negalit gero padaryti, tai bent nepulkit gerbiamų Venckų.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...