Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Pedofilų klanas perėjo į kontrpuolimą

2009-11-10 10:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (161)

'Mergaitė buvo prievartaujama! Šimtu procentų! Todėl tegul jie mane sodina, jei nori, aš ir iš kalėjimo kiekvieną dieną skundus rašysiu', - KK sakė Neringa Venckienė. Išskirtinį jos interviu skaitykite KK jau šį penktadienį

Prieš pedofilų klaną pajudinusią Drąsiaus Kedžio šeimą – Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę ir jos vyrą advokatą Aidą Venckų, pradėtas visapusiškas puolimas.

Dėl to, kad teisėja Neringa Venckienė padėjo rašyti broliui Drąsiui Kedžiui skundus dėl jo tvirkintos dukrelės ir viešai pasakė, kad kaip vieną iš galimų tvirkintojų mergaitė atpažino spalio 5 d. nušautą Kauno apygardos teismo teisėją Joną Furmanavičių, prokuratūra patrauks Neringą Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl šmeižto ir pripažins kaip brolio bendrininkę.

Prokuratūrai projekte „Venckų sunaikinimas“ formuoti visuomenės nuomonę padeda kai kurie ryšių su Valstybės saugumo departamentu turintys žurnalistai.

Kaip informavo „Karštą komentarą“ teisininkų atstovai, šiandien teisėjai ir advokatai kviečiami pasirašyti dėl nepasitikėjimo Neringa Venckiene.

Taip pat viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad lapkričio 5 d. Aukščiausiojo Teismo pirmininku paskirtas Gintaras Kryževičius su Jonu Furmanavičiumi buvo kurso draugai.

„Karštas komentaras“ paklausė Aukščiausiojo Teismo atstovo spaudai, ar tiesa, kad G.Kryževičius ir J.Furmanavičius buvo kurso draugai. AT atstovas spaudai šį faktą patvirtino.

Iš visų prieš Neringą Venckienę vykdomų veiksmų akivaizdu, kad yra įjungta susidorojimo su ja mašina, kurios mygtukus, kaip manoma, spaudo Valstybės saugumo departamentas.

Nes būtent VSD, pasak buvusio spec.tarnybų agento Kęstučio Vilkausko, slapta įrašinėdavo teisėjus ir prokurorus pedofilus ir reikiamu momentu, tiriant ar nagrinėjant bylas, galėdavo spaudinėti šantažo mygtukus.

KK

2009-11-10

Komentarai

 

 

 
 1. Pasiūlymas puikus, ypač dėl galingo mitingo priėmimo metu. Tik siūlau korekcijas. Visa prokuratūros sistema veikia kaip viena nusikalstama sistema su teismais ir operatyvinės veiklos subjektais. Todėl pakeitus vieną asmenį nepasikeis ničnieko. Reikia keisti ir Gen.prokuroro pavaduotojus. Tik kuom? Juk visi banditai. Gal kas pažįstate dorus prokurorus, nesvarbu kokio rango ar pareigų? Siūlykite. Būtina pareikalauti iš Prezidentės į Gen.prokuratūros vadovybę skirti būtent juos, o ne ką kitą (antraip būtinai visuomenė liks apmulkinta).Kad jie išvalytų prokuratūras visoje šalyje. Bet ir jiems – visuomenės kontrolę ir drauge paramą ir apgynimą ! Kad galėtų dirbti. IR DAR: atižvelgiant į tai, kad Prezidentė atvirai demonstruoja nenorą kištis į teisėsaugos ir teisėtvarkos reikalus, ciniškai išduoda net tuos naivuolius, kurie už ją balsavo, ir kad ji vykdo savo patarėjo saugumo klausimais Jono Markevičiaus programą, REIKALAUTI ar tik ne pirmoje eilėje būtent šito veikėjo nušalinimo su visa jo komanda. Juk neatmestina, kad būtent jis yra šito viso pasityčiojimo dirigentas. Siūlykite į jo vietą dorus žmones. Jei tokie egzistuoja, žinoma. Ir per priėmimą bei mitingą siūlyti būtent juos. Kartoju: antraip Prezidentė leis paskirti vėl iš tų pačių šutvių ir leis jiems be galo mulkinti visą šalį. Šita technika yra elementari.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Sakyčiau, tauta mato, kad tyrimas eina ne tuo keliu – netinkamai atliekami procesiniai veiksmai, tiriami ne tie komponentai (pilnas internetas klausimų, į kuriuos prokurorai neatsakė, nes jų netyrė). Tyrimas organizuojamas kryptimi sunaikinti kylančius prieš pedofilų klaną ir supuvusią teisėsaugą, dangstančią kursiokus, nors ir pedofilai jie.

  Manyčiau, sukonkretinus kaltinimus generalinei prokuratūrai, reikia suburti iniciatyvinę grupę, kuri turėtų prisiprašyti audiencijos pas Prezidentę, įteikti tuos kaltinimus ir pareikalauti gen. prokuroro atstatydinimo, kaip netekusio visuomenės pasitikėjimo visiškai. Priėmimo metu sukviesti galingą mitingą prie generalinės prokuratūros. Prezidentei įteikti gyventojų parašus dėl nepasitikėjimo generaliniu prokuroru.

  Viso to organizuoti negaliu – esu toli nuo Vilniaus, bet galėčiau prisidėti parašus rinkdamas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Štai šitas pasiūlymas jau dalykiškas. Reikia daryti tai, kas jiems tikrai kenkia. Varyti juos iš darbo, kaip kad jie kamuoja kitus. Ir niekas šito komentatoriaus pamišėliu nevadina. Skirtingai nuo manęs, kai skelbių slaptųjų tarnybų bendradarbių sąrašą. Kaip tai vėl padarė kažkoks išgama "xxx" vakar prie A.Matulevičiaus straipsnio, o čia jis jau labai "pilietiškas" 11:37. Tai vadink ir boikotuotoją pamišėliu, išgama policinė. Tačiau, būtent slaptieji bendradarbiai yra sistemos ramstis, sistema juos saugo. O tauta jų bijo. Nes jie – arti, jie mūsų pažįstami, o turi neribotą valdžią mums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Niekas mergaitei neištrinta, ji viską kuo puikiausiai prokurorui papasakojo, problema yra ne čia – problema yra tai, kad dabar bet kokia kaina bus stengiamasi nuplauti pedofilijos dėmę. Yra du variantai: 1) Furmanavičių "išplaus", o Ūso bylą atiduos teismui, ir kaip kerštas Venckienei ją išmes iš teisėjų; 2) abudu išplaus. Tačiau bet kokiu atveju dėmės nebus išplautos, nes viena užsienio televiziją jau stato apie tai dokumentinį filmą – kaip Lietuvos prokurorai gina pedofilų klaną. Taip kad bent tautoje jie bus nuteisti. Ir jie bus nuteisti ir kitų šalių visuomenės akyse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. "Todėl tegul jie mane sodina, jei nori, aš ir iš kalėjimo kiekvieną dieną skundus rašysiu", – KK sakė Neringa Venckienė."

  Delfio konferencijoje į klausimą dėl Beržinio, kiek dar jį laikys kalėjime, Teisėjų tarybos pirmininkė Garnelienė atsakė, kad jis pats kaltas, nes visur rašo skundus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jeigu neisime ir toliau tylėsime kaip veršiai, tai tikrai niekas nesikeis, bus tik blogiau, nes nusikaltėliai nebaudžiami tik dar labiau įžūlės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. As taip ir galvojau, kad po susidorojimo su D Kedziu ,sekantys bus Vensku seima. Zmones, nebukime abejingi, reikia kaip tik imanoma padeti Venskams, nes klanas jos sunaikins, kaip sunaikino ir Drasiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. eisiu ir reksiu,nes jei sedesiu ir stebesiu kaip tie isgamos viska uzglaistit bando, busiu toks pat pedofilas kaip jie… pasyvus stebejimas yra tas pats.. zinau,kad Furmanavicius pedofilas, zinau,kad Usas pedofilas..zinau,kad jie turi didziule jega, todel negaliu sedet prie teliko ir stebet kaip jie juokiasi is musu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. is protesto akciju ir mitingu taip pat nieko nebus – rekit nereke – niekas cia Lietuvoj Jusu neisgirs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. nuo pat pradziu sakiau – be uzsienio organizaciju (visuomeniniu ar/ir teisesaugos) isikisimo nieko nebus pasiekta. Buvo sansas, kad Prezidente isikis, bet ja irgi nutilde.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. viskas jau istrinta.. su mergaitemis pasidarbavo vaiku raidos centro specialistai, o bilos irodimus sunaikino pedofilu klanas.. pats baisiausias dalykas kuris galejo ivikt po nusovimo tai leist pedofiliniams prokurorams toliau tirt sita bila. dabar lieka tik tikejimas.. zmoniu tikejimas.. butinos sankcionuotos akcijos, mitingai, nes priesingu atveju Venskus i kaleima ikis, o musu vaikus dar labiau dulkins klanas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. GĖDA KAUNO TEISĖJAMS Stiprybės gerb. Venskams.Piketuosime visur ir jus, dorus ir drasius žmones,palaikysime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Čia ne tik kauniečių, čia visos Lietuvos reikalas. Jei klanas organizuoja parašų rinkimą prieš Venckienę ir Venckų, tai dabar reikia: 1) paviešinti visų pasirašiusiųjų prieš juos teisėjų ir advokatų pavardes; 2) paviešinti kreipimąsi į žmones, kad tie, kurių bylas nagrinės tie teisėjai, juos nušalintų dėl nepasitikėjimo ir tarnavimo pedofilų klanui, o taip pat kad niekas nesikreiptų į pedofilų klano atstovų advokatus!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Tai visai kaip sovietiniais laikais,kai mėsos kombinate pagaudavo smulkų vagį,-atvirame partiniame ar profsąjungos susirinkime tą nelaimėlį vieningai pasmerkdavo stambūs vagys.Kauno apygardos prokuroras BETINGIS jau gąsdino,kad už nepalankius internetinius komentarus prokurorams,komentatoriai bus gaudomi ir teisiami.
  Kad smerkiama teisėja Venckuvienė ir jos vyras advokatas Venckus,-tai viso labo
  L.GARNELIENĖS -teisėjų tarybos KLANO puolimas ,norint apšmeižti niekuo nekaltus žmones ir apginti įvairaus plauko išsigimėlius ir sukčius.Tas Venckų šeimos šmeižimas parodo Lietuvoje veikiančios "teisėsaugos" supuvimą.Kauniečiai stokite ginti nekaltus žmones!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tikrai baisu, kai yra tokių abejingų, tikras lietuviškas runkelis. Ką gali padaryti užsienis, jei pati lietuvių tauta nuolankūs, kantrūs avinai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. pritariu … . Akcija tikrai reikalinga, nesėdėkime , padėkime Venckams. Ką ką, o rinkti parašus tikrai galime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. nu ir kokios dar akcijos, kokie parasu rinkimai – sita gauja dirba viesai. Kas kam ka gali padeti? prezidente tyli – man idomu, kodel uzsienis tyli? Stebi ir tyli. Kita vertus, ka cia ir bepadarysi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. "Per artimiausias porą savaičių gali būti sudėti visi taškai vadinamosios Kauno pedofilijos bylos tyrime. "Jeigu tai nepavyktų iki gruodžio 1-osios, iki Naujųjų metų bylą tikrai baigsime", – vakar LŽ teigė Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius. Jis paneigė, kad svarstoma galimybė panaikinti įtarimus Andriui Ūsui ir pateikti juos D.Kedžio seseriai N.Venckienei. Tačiau jos elgesys bus svarstomas per artimiausią Teisėjų tarybos posėdį….."

  rašo Delfis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nenusiminkit p. Neringa, jei ir teks palikti tą dvokiantį teisėjų liūną. Su Jūsų moralinėmis dvasinėmis vertybėmis ten nėra ką veikti. Jūsų kolegos ir už grašius savo artimą parduotų, kad tik būtų naudos. Jūs visą gyvenimą daug dirbote, rasite ir dabar ką veikti.Labai tikiuosi kad Lietuvai dar prireiks sąžiningų žmonių

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Tai gal ir žmonėms reikia organizuoti akciją? Pradėti rinkti parašus visoje Lietuvoje dėl visuotinio nepasitikėjimo generaline prokuratūra, teismais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 15minuciu ir lietrytije ziaurus straipnsiai. Pedofilai valdo, facebook.com soc. tinklapyje yra kedzio gerbejai prisijunge i jo vardu sukurta puslapi, vienas zmogus rado lietrytije isspausdinta jo gerbeju sarasa. Ar tai normalu? Man jau baisi musu visu "impotencija", nieko nedarymas, ir sedejimas nuleidus galvas taip. lyg viska darytume mes, o ne tie brudai.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...