Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Pedofilų klanas neranda D.Kedžio medžiagos

2010-05-11 09:46 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (114)

Nors l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas oficialiai neigia, kad D.Kedys turėjo kokios nors medžiagos apie pedofilų klaną, neoficialiai šių įrodymų vis dar ieškoma (KK nuotr.)

„Drąsius Kedys numirė neatskleidęs, kur paslėpė apie pedofilus surinktą medžiagą“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai iš Kauno policijos. „Patikrinti visi Drąsiaus Kedžio giminės ir draugai, tačiau niekur medžiagos nėra. Dar liko patikrinti jo draugus Lenkijoje – nes nustatyta, kad jis pas kažką važiavo į Lenkiją“, – apie teisėsaugos vykdomas D.Kedžio turėtos medžiagos paieškas pasakojo šaltiniai.

Tuo tarpu oficialiai yra neigiama, kad Drąsius Kedys turėjo kokių nors įrodymų apie Lietuvoje egzistuojantį pedofilų klaną – l.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas viešai pareiškė, kad D.Kedys jokios medžiagos neturėjo, nes, jeigu būtų turėjęs, tai būtų tą medžiagą paviešinęs.

Deja, „Karštas komentaras“ mano, kad Drąsius Kedys būtent dėl to saugumiečių ir buvo pagrobtas, kad iš D.Kedžio, kankinant ir leidžiant psichotropinius vaistus, būtų išgauta, kur yra aukštus pareigūnus ir teisėjus pedofilus galinti demaskuoti medžiaga. Mat jau 2009 m. rugsėjo pradžioje į „Karšto komentaro“ redakciją atvažiavęs Drąsius Kedys turėjo surinkęs įrodymus, kad penki teisėjai yra pedofilai ir kad jie dirba saugumui.

Tuo metu, 2009 m. rugsėjo pradžioje, „Karštas komentaras“ patarė Drąsiui Kedžiui šią medžiagą kuo skubiau viešinti, kadangi neskelbta tokia medžiaga yra pavojus gyvybei, o paviešinus šis pavojus būtų „nukenksmintas“. Tačiau D.Kedys tuomet atsakė, kad „dar per anksti“.

Netrukus Drąsius Kedys vėl atvažiavo. Jis sėdėjo susiėmęs rankomis už galvos ir kartojo: „Dabar mane nušaus… dabar mane nušaus…“ Jis teigė surinkęs tokius įrodymus, dėl kurių jo gyvo tikrai nepaliks.

Lygiai po dviejų savaičių buvo nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius, o Drąsius Kedys dingo. Rastas jis buvo tik prieš tris savaites – negyvas ir su kankinimo žymėmis.

Taigi – viešumoje aukštus pedofilus demaskuojanti medžiaga nepasirodė ne todėl, kad Drąsius Kedys jos neturėjo, bet todėl, kad jis žiniasklaidai tos medžiagos nespėjo atiduoti – buvo pagrobtas, o galiausiai – ir nužudytas.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. I was recommended this website by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my trouble. You are incredible! Thanks!|

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. buvo lygiai taip pat , kaip su Kiesumi , kuris turėjo demaskuoti Mažeikių naftos įmonės ‘akcininkus-pinigų plovėjus” …

  Thumb up 12 Thumb down 0

 3. Sveiki visi, kaip yravisa tai , manau, kad kiekvienas vis daugiau iš šios svetainės , ir jūsų požiūris yra gražus remiant naujų žmonių .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Šie visi “YouTube” žaidimų vaizdo įrašai yra tikrai gražus kokybės , aš stebėjau visa tai kartu savo kolegomis .

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. ja paskleisti per visas ziniasklaidos priemones visame pasaulyje…kuo daugiau ju paviesins medziaga tuo pedalams bus blogiau, o mums lengviau juos sunaikinti…be abejo viskas turi buti daroma anonimiskai

  Thumb up 4 Thumb down 0

 6. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::—–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::

  Thumb up 3 Thumb down 0

 7. Jei ir yra kokia nors medziaga, tai ja turi g.o.r.i.e.n.e. Kedys ***** labiausiai pasitikejo. Bet man atrodo, kad jokios medziagos nera, kam reikia laukti teismo dienos jei paciam gresia pavojus gyvybei??? Na nebent Kedys slapstesi ir lauke Uso teismo dienos, bet vat kazkas suseke ar isdave ir Kedi uzmuse. Na laukiam Uso teismo dienos ir bus aisku ar buvo ta medziaga, ar tai buvo eilinis farsas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Sako, kad nužudytų, nukankintų žmonių sielos po mirties ilgai neranda ramybės. Jos blaškosi ir šaukiasi teisingumo. Gal dabar turėtų suprasti tai tie, kurie nieko nedarė… O tikriau – darė viską, kad Lietuvos teisingumo vartai būtų užverti paprastam žmogui. Mūsų šalies prokurorai, buvę ir esami, uoliai gina, saugo iškrypėlius pedofilus ir motinas, pardavinėjančias jiems savo vaikus. Jie, būdami turtingi ir galingi, visiškai nusigyveno dvasiškai. Gal jų vaikai ir nebus prievartaujami, bet jie augins tokius pačius pinigų vergus ir dvasios elgetas kaip ir jie patys. NEBUKITE ABEJINGI MAZOS MERGYTES SKAUSMUI! GELBEKIME DRASIAUS DUKRYTE NUO ISKRYPELES MOTINOS,KURI VAIKA PARDAVINEJO PEDOFILAMS!!! LIETUVIAI, SUGEBEJOME SUBURTI BALTIJOS KELIA!SUGEBEKIME APGINTI NUO PEDOFILU MAZA VAIKA!KAS GYVENATE NETOLI KAUNO,KAUNE,GARLIAVOJE VAZIUOKITE PRIE VENCKU NAMU,REIKIA SAUGOTI MERGAITE,KAD NEATIDUOTU ISKRYPELIAI MOTINAI!!!JAU ZMONES SU PALAPINEMIS RENKASI PRIE VENCKU NAMU! BUKIME VIENINGI ! Vencku adresas svetaineje Drasiauskelias.platinam

  Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Drąsiui nesugebėjome padėti,tad žmonės,gelbėkime nors mergaitę kol nevėlu, jeigu ją atims iš Venskų,manau kad tikrai nebegalėsime niekuo padėti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!! Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!! Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!! Zmones platinkime visi sia informacija!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Narių tūkstančiai? Aš deja matau tik 69 užsiregistravusius narius. Pati norėjau užsiregistruoti bet kažkodėl nepavyksta. Gal reikia Kedienės patvirtinimo nariams?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!!
  Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!!
  Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!!
  h t t p://www.drasiauskelias.lt/index.html
  Zmones platinkime visi sia informacija!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. IR NERAS TOS MEDZiAGOS IKI pedofilo teismo dienos…Dar biski teks pakenteti….mazai nepasirodys. TV eteris pasiruoses.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. o koks aresas Kedzio to portalo??????gal kas duos info????
  o cia rasyta manu tikrove-nes tikrai manau kad kokie tai irodymai buvo-tai tiksinti bomba-manau ji bus paviesinta tada kada ir ta kiauliasnuki isteisins ir tai kurviaskai vaika priteis-ir butu laabai gerai-tada mes istikruju suzinotume kokioje mes valstybeje ir kieno tampomi gyvename…..as uz tai kad butu paviesinta ir kuo greiciau…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. O gal ir nėra tos medžiagos. Na, o jei ji yra, ir kažkas ją turi, ir tas kažkas skaito šį tinklapį, tai patarčiau jam ją anonimiškai kuo skubiau viešinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Norėčiau prisijungti prie Drąsiaus kelio, bet kažkodėl mano registracijos tas puslapis nepriima. Galbūt ūsas blokuoja? Patarkit, ką daryti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ta grandinele nupirko pasiskolinus avansu, paskui, kai prisiteis Kedzio palikima, pinigus gales grazint. Juk jeigu mergaite bus su ja, tai kapiniu hiena taps "turtinga nasle”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Geras komentaras is delfio: Normali motina parodziusi kad turi vaikui dovana ja duotu . Ne atgal paimtu , kaip sakoma "uzsidirbk , uzsitarnauk " Taip viesnami su pasais darydavo – atidirbsi tiek ir tiek mazu gausi .Suteneres braizas . Pasiskaityk "stikline pieno ".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Mergaite nebesaugoma,o stankunaite i teisma atlydejo apsauga…Kazi nuo ko dar saugo ta gegute?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Jeigu vis delto mergaite teismas atiduotu taip vadinamai nemotinai, neatsizvelgdamas net i pacios naslaites pageidavima, siulyciau Venckienei uzkabinti jai ant kaklo ta graviruota Kedzio talismana. Matosi, kad tai labai stiprus apsauginis akmuo, jeigu 7 menesius pajege apsaugoti Drasiu, kai niekas kitas jo vietoje tikrai nebutu sitiek atlaikes.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...