Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 10 Pirmadienis
 

Pedofilijos bylos likimas – Klaipėdos apygardos teismo rankose

2010-12-28 15:18 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (140)

Garsiosios Kauno pedofilijos bylos likimas spręsis Klaipėdos apygardos teisme  (KK nuotr.)

Lietuvos apeliacinis teismas patenkino Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko prašymą ir perdavė nagrinėti apeliacine tvarka baudžiamąją bylą dėl Panevėžio miesto apylinkės teismo nutarties nutraukti baudžiamąją bylą kaltinamajam A. Ūsui mirus.

Apeliacinis teismas pripažino, kad prašyme nurodytos aplinkybės yra pakankamas pagrindas perduoti bylą nagrinėti kitam apygardos teismui.

Prašyme buvo nurodyta, kad rengiantis nagrinėti bylą teisme paaiškėjo, jog septyni Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjai šioje byloje yra nagrinėję skundus dėl miesto apylinkės teismo priimtų nutarčių.

Be to, prašyme pažymima, kad Panevėžio apygardos teismas yra atmetęs kelis skundus, kuriuose buvo prašoma įpareigoti prokurorus pareikšti įtarimus mažametės tvirkinimu jos motinai L. Stankūnaitei, nužudytiems mergaitės tetai V.Naruševičienei ir teisėjui J. Furmanavičiui, o taip pat priėmė kitas dvi mergaitės globėjams nepalankias nutartis. Dėl to visuomenės informavimo priemonių pagalba apie šį apygardos teismą buvo suformuota neigiama nuomonė, kuri gali kelti visuomenės abejones teismo nešališkumu nagrinėjant skundus apeliacine tvarka.

Atkreipiamas dėmesys ir į tai, kad mergaitės teta teisėja, būdama proceso dalyve, po skundžiamos Panevėžio miesto apylinkės teismo nutarties nutraukti baudžiamąją bylą paskelbimo, užgauliai pasisakė apie bylą nagrinėjusią teisėjų kolegiją. Panevėžio miesto apylinkės teismas yra Panevėžio apygardos teritorijoje, todėl tikėtina, kad tokią nuomonę N. Venckienė gali pareikšti ir apie apygardos teismą.

Lietuvos apeliacinis teismas atsižvelgė į tai, kad vadinamosios pedofilijos bylos nagrinėjimas sukėlė visuomenėje labai platų atgarsį, todėl suformuota neigiama nuomonė apie Panevėžio apygardos teismą gali būti pagrindas pareikšti nušalinimą bet kuriam Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjui.

Teismas, perduodamas bylą nagrinėti kitam apygardos teismui, pabrėžė, kad nors teismas, vykdydamas teisingumą yra visiškai nepriklausomas, tačiau esant tokioms aplinkybėms, siekiant pašalinti bet kokias abejones bylą nagrinėjančio teismo nešališkumu, kad nei byloje dalyvaujantiems asmenims, nei visuomenėje nekiltų nepagrįstų teisėjų darbo vertinimų, o tuo pačiu užtikrinant teisingumo interesus, A. Ūso baudžiamąją bylą tikslinga perduoti nagrinėti apeliacine tvarka kitam apygardos teismui.

Ši Lietuvos apeliacinio teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

LAT inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas , kaip sekasi ? Tiesiog pasidalino šį pranešimą su kolega , mes turėjome gerą juoktis .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dar rasti klanui nepriklausanti nors viena prokurora ar teisma? Sitas teisesaugos voratinklis persipynes su kitomis valstybes tarnybomis jau 20m. siurbia is Lietuvos ir lietuviu venini krauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Manau kiekvienas “mastantis”, nujaucia ,kas cia vyksta.Klausimas, tik kada tie isgamos sulauks Teisingumo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jug mergaite akivaizdziai isprievartauta,4 zmones nuzudyti o kaltu sioje byloje nerado nei Panevezio,nei Kauno,nei Vilniaus prokurorai bei teisejai. Klaipeda toliau gal isdrys isaiskinti tikraja tiesa sioje tesesauginku mafijos raizgalyneje sufabrikuotoje byloje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kas paneigs, kad teismai neigalus.ir nesvarbu, kaip pasibaigs si byla, visas tyrimas, eiga, teismu nutartys, sprendimai patvirtina, kad teismai vyksta iki prasidedant teisminiam procesui.neatsizvelgiama i pakankamai surinktus ikalcius,liud parodymuus.teisybe zino zmones, kurie seke sia byla.kur matyta, kad prokuroras(sileika), atstovauja, tiksliau advokatauja stankunaitei,atstovas spaudai sokejelis matonis konferencijoj suteneriai duris atidaro ir isigasta, kai stankunaite pirstu mosteli, kaip ziurkiukas, kad prokur petrauskas (l.e.p generalinio prokur pareigas) sedi su itariamuoju Pedofilu usu ant sofkutes, pasityciojimas.ar jis nejaute, kad tie, kurie jam liepe sedeti ji pazemino,kaip pareiguna, vyra, pilieti.ar tikrai tokie buki musu prokurorai, pareigunai,kad leidzia savim manipuliout, kad tas posakis “tupoj kak ment” ne is pirsto lauztas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kada SADAS ims dirti masiškai kailius savo aptarnaujančiam personalui?Jie tikrai jam jau NEBEREIKALINGI(tapo otrabotke) ir per daug žino.
  Šis apsivalymas yra neišvengiamas,norint pilnai sutvarkyti “DARBASTALĮ”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. 4 įtariamieji, 4 liudininkai – viso 8 negyvi pedofilijos bylos dalyviai.Ir negyvas aukos gynėjas – D.Kedys.Prokurorų kategoriškai vertinamas kaip kerštingas žudikas – apkaltinant jį be teismo , pažeidžiant nekaltumo prezumpciją, nors neturint nei vieno įrodymo (pirštų antspaudų, iššauto šovinio ar liudininkų), bet su 56 pareiškimais , apsvarstytais Lietuvos Seime, išviešintais ES Parlamente ir net JAV bei Kanadoje! Lietuvos visuomenės įvertintu – antruoju asmeniu po Prezidentės, tačiau pedofilų klano ir jų gynėjų vistiek įkyriai vadinamo „tariamai žudžiusiu“.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Teisineje Valstybeje tai visi teisininkai, kurie sisije su iskryupeliu byla ar ja klastoje, slepe ir prieme neteisingus sprendimus, sedetu kalejime su iskrypeliu klanu ir zmogzudziais, kurie nuzude 4 zmones. Tik riboto mastymo zmogus gali galvoti, kad VSD, GP nezino kas nuzude 4 zmones ir prievartavo du kudykius. As kai paklausau laurinkaus pliurpalu as matau pries save nusikalteli. Nes as manau padoriam zmogui senai aisku, kokie iskrypeliai dalyvauja vaiku ir kudykiu prievartavimuose ir as kai isgirstu is zmogaus, nesvarbu kokiam poste jis sedi apie neigima, kad nera iskrypeliu klano ir zmogzudziu as iskart pagalvoju esi iskrypelis ar nusikaltelis. Jus man pasakykite kur dingo visos, zydu marksistu, globalistu, iskrypeliu sukurtos visokios lygiu teisiu kontrolieriai? Kodel jie nutilo del vaiku prievartavimu o tik rekia, kad pyderastus ar iskrypelius skriaudzia. As manau kol zekistine teissesauga, VSD nebus isformuota tol Lietuvoje teisybes nebus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kaip vakar baigesi klaipedoje pedofilijos byla. Kur karsto komentaro operatyvumas????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Paskutinės jo pareigos Lietuvos TSR – Lietuvos komunistų partijos Viniaus miesto komiteto pramones ir transporto skyriaus vedėjas (aukštos pareigos), prieš tai aukštas pareigas užėmęs LTSR komjaunimo veikėjas. Tai, kaip jūs manote, ko siekia Tautos Ateities Forumo vadas A.Matulevičius? Ekonominės gerovės Lietuvos žmonėms? Ar išsirauti vėl į valdžią? Naujametinis klausimukas mąstantiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gerbiamasis, jei nors kiek būtum domėjęsis A.Matulevičiaus veikla seime, tai šiandien tokių nesąmonių nekalbėtum. Tai tik jis tempė į dienos šviesą visas ekonomines valdžios aferas, politines žmogžudystes.Jis buvo kaip rakštis valdžios grobuonims. Dėl to ir buvo eliminuotas, naudojant juodąsias rinkimų technologijas. Už kiek tave pasamdė dabartiniai valdžios demonai, kad lieji melą ant šio žmogaus? Gerbiami skaitytojai, geriau patys pasiskaitykite http://www.taf.lt, pabendraukite su šiuo žmogum ir turėsite savo nuomonę, o ne VSD (=KGB) agentų suformuotą.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • grb.Vilte.Kodėl siūlot man su juo bendraut?Kodėl su juo ten bendraut pats neinat? Bendraukit ten sau į sveikatą…visi keturiese:-kreščendo,amilija,dar keli ufonautai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Šiais savo žodžiais ir patvirtinai, kad esi saugumiečių (VSD=KGB)ruporas. Kam tau ką nors žinoti – tau pateikia gatavą medžiagą ir dar tikriausiai pinigėlių prideda, todėl ir rašinėji nesąmones. Žmonės paskaitys, pasidomės ir daugiau.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • gal mastyk vienas,atsibodo,lyg tai tavo ladsbergas sventasis,baikim tas meziokles,ziurim ka turim dabar

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Vienas avinas parašė swavo protelio vertą komentarąJeigu šoferis nrbūtų atsakingas už savo darbą,jeigu chirurgas dirbtų be jiokios atsakomybės būtų BARDAKĖLIS toks pat kaip dabar čekistinėje teisėsaugoje.Už tai dėkokime Tatai,AMB,Fermeriui ir Gašai Polikarpovnai.O mūsų inteligentijos viršūnės bijosi Prezidentei net žodį pasakyt nes patys nesupranta ko reikia ,o Polikarpovnai tas visai nevarbu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kadangi visi teismai tokie ir anokie, jei bus Garliavos teisėjai visų likusių teismų nutartys “nepalankios”, kas tada bylą tirs. Gal pati teisėja, ji gi be nuodėmės tiesiog perliukas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • visa mūsų teisėsauga serga vėžiu, ypač piktybiškos KGB, NKVD ir pan. metastazės

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Prokuratūra, perduodama bylą į teismą, labai kruopščiai parenka teismą ir tuos teisėjus (valdomus, turinčius svarių kompromatų), nurodydami, koks turi būti sprendimas. Todėl naivu tikėtis, kad sprendimas galėtų būti nepalankus pedofilams.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kvailas lietuviskas prasigereli ,tau laikas atsipeiketi ir perskaityti ka rasai.gyvenimas paprastesnis kai baigi gerti.Paprasciausiai kedziu dukra uzeme teisejos nisa kurios jei niekad nebutu like jei komunistai nebutu istreme ar isnaikine viso kauno elito.Kai tokiu spekuliantu/strybu vaikai tampa teisejais………turime ka turime – iskastruota tauta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Dabar Tau SADAS dirs KAILĮ ,kol neišretėjo plaukeliai.Jeigu jis pats išėjo į PEDORYTĄ pasirodyti,reiškia prasidės kailialupių MEDŽIOKLĖS SEZONAS.
  Jis nusprendė MERGAITĖS(simbolio) neliesti.Kam tie REZONANSINIAI virpesiukai?Gali piramidės plytos užgriūti jį patį su šeima.Todėl ,sakau Tau,-jis šluos VISĄ SAVO PERSONALĄ,kad galėtų priimti į darbą NAUJĄ KARTĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...