Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 14 Penktadienis
 

Pedofilijos bylos likimas – Klaipėdos apygardos teismo rankose

2010-12-28 15:18 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (140)

Garsiosios Kauno pedofilijos bylos likimas spręsis Klaipėdos apygardos teisme  (KK nuotr.)

Lietuvos apeliacinis teismas patenkino Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko prašymą ir perdavė nagrinėti apeliacine tvarka baudžiamąją bylą dėl Panevėžio miesto apylinkės teismo nutarties nutraukti baudžiamąją bylą kaltinamajam A. Ūsui mirus.

Apeliacinis teismas pripažino, kad prašyme nurodytos aplinkybės yra pakankamas pagrindas perduoti bylą nagrinėti kitam apygardos teismui.

Prašyme buvo nurodyta, kad rengiantis nagrinėti bylą teisme paaiškėjo, jog septyni Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjai šioje byloje yra nagrinėję skundus dėl miesto apylinkės teismo priimtų nutarčių.

Be to, prašyme pažymima, kad Panevėžio apygardos teismas yra atmetęs kelis skundus, kuriuose buvo prašoma įpareigoti prokurorus pareikšti įtarimus mažametės tvirkinimu jos motinai L. Stankūnaitei, nužudytiems mergaitės tetai V.Naruševičienei ir teisėjui J. Furmanavičiui, o taip pat priėmė kitas dvi mergaitės globėjams nepalankias nutartis. Dėl to visuomenės informavimo priemonių pagalba apie šį apygardos teismą buvo suformuota neigiama nuomonė, kuri gali kelti visuomenės abejones teismo nešališkumu nagrinėjant skundus apeliacine tvarka.

Atkreipiamas dėmesys ir į tai, kad mergaitės teta teisėja, būdama proceso dalyve, po skundžiamos Panevėžio miesto apylinkės teismo nutarties nutraukti baudžiamąją bylą paskelbimo, užgauliai pasisakė apie bylą nagrinėjusią teisėjų kolegiją. Panevėžio miesto apylinkės teismas yra Panevėžio apygardos teritorijoje, todėl tikėtina, kad tokią nuomonę N. Venckienė gali pareikšti ir apie apygardos teismą.

Lietuvos apeliacinis teismas atsižvelgė į tai, kad vadinamosios pedofilijos bylos nagrinėjimas sukėlė visuomenėje labai platų atgarsį, todėl suformuota neigiama nuomonė apie Panevėžio apygardos teismą gali būti pagrindas pareikšti nušalinimą bet kuriam Panevėžio apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjui.

Teismas, perduodamas bylą nagrinėti kitam apygardos teismui, pabrėžė, kad nors teismas, vykdydamas teisingumą yra visiškai nepriklausomas, tačiau esant tokioms aplinkybėms, siekiant pašalinti bet kokias abejones bylą nagrinėjančio teismo nešališkumu, kad nei byloje dalyvaujantiems asmenims, nei visuomenėje nekiltų nepagrįstų teisėjų darbo vertinimų, o tuo pačiu užtikrinant teisingumo interesus, A. Ūso baudžiamąją bylą tikslinga perduoti nagrinėti apeliacine tvarka kitam apygardos teismui.

Ši Lietuvos apeliacinio teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

LAT inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas , kaip sekasi ? Tiesiog pasidalino šį pranešimą su kolega , mes turėjome gerą juoktis .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dar rasti klanui nepriklausanti nors viena prokurora ar teisma? Sitas teisesaugos voratinklis persipynes su kitomis valstybes tarnybomis jau 20m. siurbia is Lietuvos ir lietuviu venini krauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Manau kiekvienas “mastantis”, nujaucia ,kas cia vyksta.Klausimas, tik kada tie isgamos sulauks Teisingumo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jug mergaite akivaizdziai isprievartauta,4 zmones nuzudyti o kaltu sioje byloje nerado nei Panevezio,nei Kauno,nei Vilniaus prokurorai bei teisejai. Klaipeda toliau gal isdrys isaiskinti tikraja tiesa sioje tesesauginku mafijos raizgalyneje sufabrikuotoje byloje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kas paneigs, kad teismai neigalus.ir nesvarbu, kaip pasibaigs si byla, visas tyrimas, eiga, teismu nutartys, sprendimai patvirtina, kad teismai vyksta iki prasidedant teisminiam procesui.neatsizvelgiama i pakankamai surinktus ikalcius,liud parodymuus.teisybe zino zmones, kurie seke sia byla.kur matyta, kad prokuroras(sileika), atstovauja, tiksliau advokatauja stankunaitei,atstovas spaudai sokejelis matonis konferencijoj suteneriai duris atidaro ir isigasta, kai stankunaite pirstu mosteli, kaip ziurkiukas, kad prokur petrauskas (l.e.p generalinio prokur pareigas) sedi su itariamuoju Pedofilu usu ant sofkutes, pasityciojimas.ar jis nejaute, kad tie, kurie jam liepe sedeti ji pazemino,kaip pareiguna, vyra, pilieti.ar tikrai tokie buki musu prokurorai, pareigunai,kad leidzia savim manipuliout, kad tas posakis “tupoj kak ment” ne is pirsto lauztas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kada SADAS ims dirti masiškai kailius savo aptarnaujančiam personalui?Jie tikrai jam jau NEBEREIKALINGI(tapo otrabotke) ir per daug žino.
  Šis apsivalymas yra neišvengiamas,norint pilnai sutvarkyti “DARBASTALĮ”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. 4 įtariamieji, 4 liudininkai – viso 8 negyvi pedofilijos bylos dalyviai.Ir negyvas aukos gynėjas – D.Kedys.Prokurorų kategoriškai vertinamas kaip kerštingas žudikas – apkaltinant jį be teismo , pažeidžiant nekaltumo prezumpciją, nors neturint nei vieno įrodymo (pirštų antspaudų, iššauto šovinio ar liudininkų), bet su 56 pareiškimais , apsvarstytais Lietuvos Seime, išviešintais ES Parlamente ir net JAV bei Kanadoje! Lietuvos visuomenės įvertintu – antruoju asmeniu po Prezidentės, tačiau pedofilų klano ir jų gynėjų vistiek įkyriai vadinamo „tariamai žudžiusiu“.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Teisineje Valstybeje tai visi teisininkai, kurie sisije su iskryupeliu byla ar ja klastoje, slepe ir prieme neteisingus sprendimus, sedetu kalejime su iskrypeliu klanu ir zmogzudziais, kurie nuzude 4 zmones. Tik riboto mastymo zmogus gali galvoti, kad VSD, GP nezino kas nuzude 4 zmones ir prievartavo du kudykius. As kai paklausau laurinkaus pliurpalu as matau pries save nusikalteli. Nes as manau padoriam zmogui senai aisku, kokie iskrypeliai dalyvauja vaiku ir kudykiu prievartavimuose ir as kai isgirstu is zmogaus, nesvarbu kokiam poste jis sedi apie neigima, kad nera iskrypeliu klano ir zmogzudziu as iskart pagalvoju esi iskrypelis ar nusikaltelis. Jus man pasakykite kur dingo visos, zydu marksistu, globalistu, iskrypeliu sukurtos visokios lygiu teisiu kontrolieriai? Kodel jie nutilo del vaiku prievartavimu o tik rekia, kad pyderastus ar iskrypelius skriaudzia. As manau kol zekistine teissesauga, VSD nebus isformuota tol Lietuvoje teisybes nebus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kaip vakar baigesi klaipedoje pedofilijos byla. Kur karsto komentaro operatyvumas????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Paskutinės jo pareigos Lietuvos TSR – Lietuvos komunistų partijos Viniaus miesto komiteto pramones ir transporto skyriaus vedėjas (aukštos pareigos), prieš tai aukštas pareigas užėmęs LTSR komjaunimo veikėjas. Tai, kaip jūs manote, ko siekia Tautos Ateities Forumo vadas A.Matulevičius? Ekonominės gerovės Lietuvos žmonėms? Ar išsirauti vėl į valdžią? Naujametinis klausimukas mąstantiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gerbiamasis, jei nors kiek būtum domėjęsis A.Matulevičiaus veikla seime, tai šiandien tokių nesąmonių nekalbėtum. Tai tik jis tempė į dienos šviesą visas ekonomines valdžios aferas, politines žmogžudystes.Jis buvo kaip rakštis valdžios grobuonims. Dėl to ir buvo eliminuotas, naudojant juodąsias rinkimų technologijas. Už kiek tave pasamdė dabartiniai valdžios demonai, kad lieji melą ant šio žmogaus? Gerbiami skaitytojai, geriau patys pasiskaitykite http://www.taf.lt, pabendraukite su šiuo žmogum ir turėsite savo nuomonę, o ne VSD (=KGB) agentų suformuotą.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • grb.Vilte.Kodėl siūlot man su juo bendraut?Kodėl su juo ten bendraut pats neinat? Bendraukit ten sau į sveikatą…visi keturiese:-kreščendo,amilija,dar keli ufonautai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Šiais savo žodžiais ir patvirtinai, kad esi saugumiečių (VSD=KGB)ruporas. Kam tau ką nors žinoti – tau pateikia gatavą medžiagą ir dar tikriausiai pinigėlių prideda, todėl ir rašinėji nesąmones. Žmonės paskaitys, pasidomės ir daugiau.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • gal mastyk vienas,atsibodo,lyg tai tavo ladsbergas sventasis,baikim tas meziokles,ziurim ka turim dabar

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Vienas avinas parašė swavo protelio vertą komentarąJeigu šoferis nrbūtų atsakingas už savo darbą,jeigu chirurgas dirbtų be jiokios atsakomybės būtų BARDAKĖLIS toks pat kaip dabar čekistinėje teisėsaugoje.Už tai dėkokime Tatai,AMB,Fermeriui ir Gašai Polikarpovnai.O mūsų inteligentijos viršūnės bijosi Prezidentei net žodį pasakyt nes patys nesupranta ko reikia ,o Polikarpovnai tas visai nevarbu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kadangi visi teismai tokie ir anokie, jei bus Garliavos teisėjai visų likusių teismų nutartys “nepalankios”, kas tada bylą tirs. Gal pati teisėja, ji gi be nuodėmės tiesiog perliukas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • visa mūsų teisėsauga serga vėžiu, ypač piktybiškos KGB, NKVD ir pan. metastazės

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Prokuratūra, perduodama bylą į teismą, labai kruopščiai parenka teismą ir tuos teisėjus (valdomus, turinčius svarių kompromatų), nurodydami, koks turi būti sprendimas. Todėl naivu tikėtis, kad sprendimas galėtų būti nepalankus pedofilams.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kvailas lietuviskas prasigereli ,tau laikas atsipeiketi ir perskaityti ka rasai.gyvenimas paprastesnis kai baigi gerti.Paprasciausiai kedziu dukra uzeme teisejos nisa kurios jei niekad nebutu like jei komunistai nebutu istreme ar isnaikine viso kauno elito.Kai tokiu spekuliantu/strybu vaikai tampa teisejais………turime ka turime – iskastruota tauta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Dabar Tau SADAS dirs KAILĮ ,kol neišretėjo plaukeliai.Jeigu jis pats išėjo į PEDORYTĄ pasirodyti,reiškia prasidės kailialupių MEDŽIOKLĖS SEZONAS.
  Jis nusprendė MERGAITĖS(simbolio) neliesti.Kam tie REZONANSINIAI virpesiukai?Gali piramidės plytos užgriūti jį patį su šeima.Todėl ,sakau Tau,-jis šluos VISĄ SAVO PERSONALĄ,kad galėtų priimti į darbą NAUJĄ KARTĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...