Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Pedofilijos byloje prokuratūra persikvalifikavo į A.Ūso advokatus

2010-03-19 11:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (79)

Pedofilijos byloje nukentėjusiąja pripažintos mažametės Drąsiaus Kedžio dukrelės atstovas, advokatas Aidas Venckus gavo Vilniaus apygardos prokuratūros raštą, akivaizdžiai parodantį, kad prokuratūra šioje pedofilijos byloje tapo A.Ūso advokate (KK nuotr.)

Nors teismas dėl pedofilijos bylos dar neprasidėjęs, įtariamasis pedofilija Andrius Ūsas žino, kuo baigsis bylos nagrinėjimas teisme – jis bus išteisintas. Apie tai Andrius Ūsas nieko neslėpdamas, atvirai pasakė TV3 laidai „Akistata“.  Anot A.Ūso, dabar prokurorai negalėjo jam nutraukti bylos dėl visuomenės spaudimo.  "Prokuratūra niekas nepasitiki, rėktų, kad nupirkta. Aš paprašiau, kad bylą greičiau perduotų į teismą. O teisme mes padarysim", – tiesiai šviesiai pareiškė Andrius Ūsas.

Tokie A.Ūso teiginiai leidžia susidaryti pagrįstą prielaidą, kad su Panevėžio r. apylinkės teismu, kuriame bus nagrinėjama Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimo byla, A.Ūsui advokataujanti prokuratūra jau iš anksto susitarė dėl šitos bylos baigties – kad Panevėžio r. apylinkės teismo teisėjai, kuris nagrinės šią pedofilijos bylą, A.Ūsą išteisins. Ir Andrius Ūsas apie tai jau žino.

D.Kedžio dukrelės mama Laimutė Stankūnaitė taip pat turi tą patį advokatą, kaip ir Andrius Ūsas. Šįkart turime omenyje ne advokatę L.Kraujutaitienę, bet Generalinę prokuratūrą, kuri pastaruoju metu ypatingai rūpinosi ne nusikaltimų tyrimu, o kaip Neringa Venckienė prižiūri savo globotinę – D.Kedžio dukrelę.

Tai, kad prokuratūra pedofilijos byloje iš tiesų atlieka L.Stankūnaitės ir A.Ūso advokato vaidmenį, rodo ir paskutinis Vilniaus apygardos prokuratūros akibrokštas. Pedofilijos byloje nukentėjusiąja pripažintos mažametės Drąsiaus Kedžio dukrelės atstovas, advokatas Aidas Venckus gavo raštą, kad prašymas papildyti ikiteisminį tyrimą nebus nagrinėjamas, nes… bylos medžiaga jau perduota teismui.

Kaip žinia, susipažinęs su pedofilijos bylos medžiaga ir matydamas, kad ikiteisminiame tyrime neatlikta daug procesinių veiksmų, Aidas Venckus pateikė prašymą papildyti ikiteisminį tyrimą. Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Ramūnas Šileika šį A.Venckaus prašymą atmetė. Todėl, pasinaudodamas savo procesine teise, nukentėjusios mažametės įgaliotasis atstovas Aidas Venckus tokį prokuroro R.Šileikos nutarimą apskundė Vilniaus apygardos vyriausiajam prokurorui R.Jancevičiui. Kovo 18 d. Aidas Venckus gavo tokio turinio raštą:

Vilniaus apygardos prokuratūroje gautas jūsų skundas dėl Vilniaus apygardos prokuroro 2010 metų vasario 23 d. priimto nutarimo, kuriuo buvo atmestas jūsų prašymas papildyti ikiteisminį tyrimą panaikinimo. Informuojame, kad šiuo metu baudžiamoji byla yra perduota teisminiam nagrinėjimui, todėl jūsų skundo, kuriuo jūs prašote panaikinti minėtą nutarimą ir papildyti ikiteisminį tyrimą, nagrinėjimas yra negalimas“.

Dokumentą pasirašė Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroro pavaduotojas B.Maculevičius.

Tai dar kartą akivaizdžiai parodo, kad prokuratūra, darydama grubiausius procesinius pažeidimus, stojo advokatauti A.Ūsui – sudaro visas galimybes Panevėžio r. apylinkės teismui išteisinti A.Ūsą. Ir tai reiškia, kad A.Ūsas puikiai žino, ką sako žurnalistams – kad Panevėžio r. apylinkės teisme viskas „susitvarkys“. T.y. jis, A.Ūsas, prokurorų padedamas, iš šitos pedofilijos bylos išeis „sausas“. Bet ar „švarus“?

KK

2010-03-19

Komentarai

 

 

 
 1. Tikrai. Niekaip negaliu suvokt to, kad žmogus, kuriam jau buvo pareikšti kaltinimai tvirkinant mažą mergaitę, vaikšto laisvėje ir su asmens sargyba, kuri per mėnesį kainuoja 40 tūkst. litų! Tai čia tokia teisybė valdžios? Permainų koalicija ir Prezidentė? Tiek Seimas, tiek Prezidentė, liaudiškai tariant "pjauna grybą". Tai gal dabar tas tariamas pedofilas A. Ūsas pataps liudininku? O D. Kedys bus apkaltinintas J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymais? Būtų labai gaila, jeigu viskas šitaip pasibaigtų, juk Venckams net neleista susipažinti su kai kuria svarbia informacija. Ar dar daug pedofilų klano užtarėjų liko? Žmonių, manančių, kad N. Venckienė, dirbdama Kauno Apygardos teismo teisėja ir mokydamsi doktorantūros studijų, pradėtų šitaip žaisti su likimu? Ji žino, ką gali padaryti, kaip ir jos vyras, todėl stengiasi pagaliau išaiškinti žmonėms ir teismui tikrąją tiesą. Sėkmės Jai ir Jos vyrui A. Venckui. Tikiuosi, kad balandžio 12d. mergaitė nebus grąžinta į "sutenerės" rankas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. vardantiesos nėra Jums žinoma kaip ir bet koks kitas informacijos šaltinis. Atsargesnis žmogus turėdamas informacijos ar įrodymų pasidarytų kopijas. Žinoma gali informacija pakliūti ir tiems, kurie nieko nedarys, bet yra šansų, kad paklius ir tiems – kurie kažką padarys teisybės labui. Apsišaukėlių yra daug, bet yra ir tokių žmonių, kurie gali padėti. Be abejo tiesiausias kelias yra Venckai, be to jie teisiškai išprusę. Tik keista – niekas nepadeda… Juk būdų perduoti informaciją ar faktus yra daug, kur tie žmonės? Arba jie bijo – arba gavo pedofilų pinigėlių ir yra sotūs ir laimingi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Manyčiau, kad bet kokia informacija būtų geriausiai realizuota per nukentėjusiųjų advokatą, tai su juo reikėtų kontaktuoti, žinoma, priėmus atsargumo priemones. Manau galima pasitikėti KK redaktore. Ką nors sensacingo gali paviešinti bet kuri žiniasklaidos priemonė, bet gal ne visos gali užtikrinti konfidencialumą. Gal ir "Vardan tiesos" patikima įstaiga, bet ar mes ją žinome?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. vienu metu prie FNTT,PROKUROTUROS IR TESMU TARYBOS Vilniuje. Plakatas prie FNTT "seseline ekonomika jusu nuopelnas"
  Prie Teismu tarybos,del valantino paskirimo teiseju (blogas prokuroras nebuna geras teisejas). Prie prokuraturos,"melagiai,mes jumis ne pasytikim",lauk.
  Kaune plakatas"prokurorai jeskokite sau advakato Europos teismui.Ar pan. DEl svaros galime tureti po masiali skalbimo milteliu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Viešoje erdvėje gali laisvai dėstyti savo mintis jei jos nekursto smurto, rasių diskriminavimo ar kitokio pobūdžio negražių poelgių. Visiems turi būti suprantama, kad yra budinčių teisėsaugos atstovų ir ypač po Spalio 5 įvykių. Lai stebi, lai gaudo tuos, kurie nesugeba nieko neįžeisdami rašyti komentarus. Bet jei yra faktai ir įrodymai – tuomet nėra ko bijoti. Aš neabejoju, kad yra žmonių turinčių vaizdinės medžiagos, kurioje pamatytumėm ir Ūsą ir Furmanavičių ir kitus nežinomus ar žinomus veidus, bet visiems buvo aiškiai parodyta kas gali nutikti jei į viešumą išplauks tokia medžiaga. Niekas nenori papildyti Furmanavičiaus draugijos anapilyje. Bet yra išeitis – konspiracija, tik reikia protingai su tais asmenimis pasielgti kad būtų apsaugota jų tapatybė. Žmonės, kreipiuosi į Jus – netylėkite, parašykite jei turite Ūso, Furmanavičiaus ir kitų asmenų ryšį įrodančios informacijos: vardantiesos@live.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. is tiruju tai yratragiska situacija prokuraturai..viena nuotrauka kus usas su furmonaviciu kartu, ar bent vienas skambutis rastas stankunaites furmonaviciui uzmus juos visus..o tokia informacija gali disponuoti daug kas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. „Jos tik šoks striptizą ir bus griežtai kontroliuojamos – jokių žingsnių į šoną“, – striptizo klubų „Escape“ tinklo 27 metų vadovas Arnoldas Kuliavas tikina, kad naujoji įstaiga, netrukus turėsianti analogų Vilniuje ir Klaipėdoje, bandys pakeisti požiūrį į striptizą.
  Naujajame klube šoks devynios 20-25 metų šokėjos. Pasak A.Kuliavo, išskirtinai dailios šokėjos. Ne tik kaunietės. Neištekėjusios, viena jų augina vaiką…."
  ——–
  Ar nestriptizavo Kuliavo klubuose Stankunaite su Naruseviciene? Ir ar negalejo Furmonaviciu ir Naruseviciene pasalinti taip pat …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ..cia yra viesa erdve ir nevisada galima savo mintis viesai – ka zinai,ka galvoji, nes nezinai kas per zmones cia lankosi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. i apklausos.co.cc ir prabalsuokite , nors tokia nauda bus tikra nuomone zmoniu nuomone parodo kas Lietuvoje vyksta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Turėkite duomenų, o juos įforminti, kad būtų įrodymais, atitinkančiais reikalavimus, yra, na gal ne technikos, bet proceso reikalas. Jei ką žinote ar turite, konfidencialiai, kad kas neatimtų, kreipkitės į mažosios nukentėjusiosios advokatą, ir nesukite galvos dėl įstatymų ar kitų teisės aktų. Viskas, net pletkai, gali pasitarnauti tyrimui, jei tiriama kompetetingai ir dorai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. čia tik tarp kitko savo galvai patikrinti, bet tam tikrų tarnybų agentai, išsireiškiant jūsų žodžius, tikrai "disponuoja labai vertinga is koto verciancia informacija". Tokie vyrukai tikrai yra "galvoti ir rastingi", kitaip jie neturėtų galimybės disponuoti tokia informacija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. striptizo klubai….narkotikai….ir ikurtas pedofilijos forumas……kam visa tai?…..keistoka……… apie arnolda kuliava-krusinska

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Labai malonu, kad Jums teko pažinti Arnoldą su žmona Inga. Taip, nesiginčyju – Arnoldas protingas žmogus. Mažo intelekto žmonės nesugeba sugalvoti tokių aferų, kurias sugalvojo Krušinskas (Kuliavas). Sakote pilu pamazgas? Na taip – Ūsui irgi atrodo, kad visi jį šmeižia…
  Deja teko susipažinti su Kuliavo bylomis (tame tarpe ir Manto Pauliukonio). Visiems nukentėjusiems Kuliavas "atrodė" labai protingas ir verslus žmogus, bet deja po yra 2 medalio pusės. Beje jei turi vertingos informacijos – lai perduoda Venckams bet panašu, kad nėra jokios informacijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Nu jei jau dabar kas man pasakytų, kad prieš Ūsą eina pamazgų pilimas, tai galiu drąsiai pasakyti, kad kas taip galvoja yra proto invalidai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ne tie laikai, kad jauni žmonės už dyka dalintųsi. Tačiau, jei tikrai ką nors vertingo tiesos nustatymui turi, tegu nesikuklina. Kolektyviai rastume babkių. Nesaugu, tiesa,buvo skelbti apie tokį turėjimą, net jei tai ir nėra tiesa…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. gal tu kartu su juo viename filmuke filmavaisi? jeigu jis disponuoja kokia nors informacija kuri gali padet nuteist Usa tai ko jis laukia? laukia kol kas nors pinigu uz ja pasiulis? tegul atiduoda ja Neringai ar jos vyrui..jie zinos kaip ja panaudoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Praeivis to taigis, va – 2010 03 19 21:21
  Man taip pat atrodo, kad tiek pedofilija.lt tiek crimerangers.com yra sukurtos informacijos ir faktų rinkimui ir pateikimui "teisėsaugai". Krušinskas(Kuliavas) slapstėsi nuo teisėsaugos Airijoje. Buvo toks atvejis 2007 Birželio 2 naktį (tuo metu Krušinskas "dirbo" durininku viename rusiškame naktiniame klube Dublino rajone. Tą naktį mirė latvijos pilietis. Arnoldas buvo liudininkas Manto Pauliukonio (kuris dabar įkalintas iki gyvos galvos Airijoje) teismo procese. Beje į teismą Arnoldą atvežė iš Lietuvos įkalinimo įstaigos. Krušinską daug kas atsimena (iš blogos pusės deja).

  ———————
  Teko asmeniskai bendrauti su Arnoldu ir jo zmona Inga, man paliko labai gera ispudi.Vyrukas galvotas ir rastingas.Manau,kad purvais drabstosi is vadinamos "pedofulu kompanijos" arba jos pasamdyti zmones ir pan., nes jis disponuoja labai vertinga is koto verciancia informacija,kuria,tikiuosi, jis arba kas nors kitas paskelbs ja viesai. As Jam linkiu tik pacio geriausio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. vot cia tai PROKURORAI ohoho=visagaliai=ka nori ta daro….-KAZIN AR IS EUROPOS SAJUNGOS SALIU ASIUSTI PROKURORAI IR TEISEKAI ADVOKATAI ar tik NENUTEIS VISU PROKURORU IR VADVOKATU,KURIE TARNAUJA PEDOFILU KLANAM??? ….MATYSIM!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...