Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Pedofilijos byloje – netikėtas bylos forsavimas: vakar atšauktas teismo posėdis šiandien įvyks po pietų

2010-10-27 09:18 | Naujienos | Komentarų (91)

Pedofilijos bylos teismo posėdis įvyks nepaskelbus nutarties dėl Aido ir Neringos Venckų skundų (KK nuotr.)

Vakar N.Venckienei paskambinusi Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė pranešė, kad numatytas pedofilijos bylos nagrinėjimas spalio 27 d., t.y. šiandien, neįvyks, kadangi byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo. Kitą pedofilijos bylos nagrinėjimo datą teisėjo sekretorė pažadėjo pranešti arba po pietų, arba šiandien. Tačiau galiausiai vakar pavakary buvo pranešta, kad pedofilijos bylos teismo posėdis šiandien, kaip ir buvo suplanuota, įvyks – pedofilijos byla iš Panevėžio apygardos teismo vakar skubiai buvo sugrąžinta į Panevėžio miesto apylinkės teismą.

„Kaip jie nagrinės bylą, jeigu dar nepaskelbta Panevėžio apygardos teismo nutartis dėl mūsų skundų?“ – stebėjosi prasidėjusiu bylos nagrinėjimo forsavimu N.Venckienė.

Ji pasiskambino į Panevėžio apygardos teismą ir sužinojo, kad nutarties paskelbimo dėl jų skundų data dar nežinoma.

Taigi, pedofilijos byla bus pradėta nagrinėti šiandien, nesulaukus Panevėžio apygardos teismo nutarties dėl Venckų skundų. Dėl šių skundų Panevėžio apygardos teismas greičiausiai pasisakys tik kitą savaitę.

Dar viena keistenybė yra tai, kad pedofilijos bylos nagrinėjimui skirta vos 2,5 valandos – teismo posėdis šiandien prasideda 14.30 val. Teismo darbo laikas, kaip žinia, baigiasi 17 val.

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. Pirmiausia reikia kad Lietuvos piliečiai eidami prie rinkimo urnų galvotų galva o ne sėdima vieta už ką atiduoda savo balsą. Kad užsienio lietuvių bendruomenės pagaliau parodytų savo vertę ir Seimo, Prezidento rinkimuose iškeltų savo kandidatus ir už juos balsuotų. O dabar kas gaunasi? Už Adamkų balsavo pirmuose rinkimuose dalis Lietuvos tikėdamasi gaivaus vėjo komunistų priterštoj Lietuvoj, antruose rinkimuose už jį jau kompiuteriai " balsavo" . Už Grybauskaitę balsavo Lietuvos močiutės prisižiūrėję reklaminių serialų apie ją. Bet ar galėjo ir gali žmonės atėję į valdžią suprast ką tai apie mažą žmogutį, apie jo patiriamą siaubą patekus į tokią baisią situaciją kaip amžiną atilsį jam, D. Kedžio dukra, jeigu jie nėra laikę ant savo rankų tokio mažo žmogučio, nemiegoję naktimis supdami ant rankų sergantį, nepatyrę džiaugsmo džiaugdamiesi kartu su juo jam žengiant pirmą žingsnelį. Ar galėtų Moteris užauginusi savo vaiką būdama Prezidentė tylėti ir nepanaudoti visų savo galių kad nutraukt tolesnį tyčiojimąsi iš šio kūdikio su visokiausiom ekspertizėm? Ar Motina nepanaudotų visų savo galių, kad pedofilai ir jų subinlaižiai gynėjai gautų tai ką numato Lietuvos Baudžiamasis Kodeksas, o ne Valstybės apsaugą ir globą. Todėl mes tuoj būsime, jeigu dar nesame, kaip Tailandas – sekso turistų, pedofilų rojus. Ir kol Lietuvos išeivija nesusirūpins savo ir savo tėvų Tėvyne, tol mus valdys primesti iš už Atlanto, Briuselio, o gal ir iš dar kur nors… Ir už juos balsuos močiutės prisižiūrėję muilo operų, prasigėrę parduodantys savo balsą už bambalį alaus ir tie kurie suinteresuoti turėti tokią valdžią. Daugiau jau nebeliko kam balsuot. Tad išeiviai, gal pasirūpinkit savo Tėvyne Lietuva, ji jums pamote nebuvo. Tiesiog dėl to prakeikto lietuviško nuolankumo į valdžios olimpą tiek išgamų prilindo ir šiandien Lietuvoje mes turim tai ką turim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pirmiausia reikia kad Lietuvos piliečiai eidami prie rinkimo urnų galvotų galva o ne sėdima vieta už ką atiduoda savo balsą. Kad užsienio lietuvių bendruomenės pagaliau parodytų savo vertę ir Seimo, Prezidento rinkimuose iškeltų savo kandidatus ir už juos balsuotų. O dabar kas gaunasi? Už Adamkų balsavo pirmuose rinkimuose dalis Lietuvos tikėdamasi gaivaus vėjo komunistų priterštoj Lietuvoj, antruose rinkimuose už jį jau kompiuteriai " balsavo" . Už Grybauskaitę balsavo Lietuvos močiutės prisižiūrėję reklaminių serialų apie ją. Bet ar galėjo ir gali žmonės atėję į valdžią suprast ką tai apie mažą žmogutį, apie jo patiriamą siaubą patekus į tokią baisią situaciją kaip amžiną atilsį jam, D. Kedžio dukra, jeigu jie nėra laikę ant savo rankų tokio mažo žmogučio, nemiegoję naktimis supdami ant rankų sergantį, nepatyrę džiaugsmo džiaugdamiesi kartu su juo jam žengiant pirmą žingsnelį. Ar galėtų Moteris užauginusi savo vaiką būdama Prezidentė tylėti ir nepanaudoti visų savo galių kad nutraukt tolesnį tyčiojimąsi iš šio kūdikio su visokiausiom ekspertizėm? Ar Motina nepanaudotų visų savo galių, kad pedofilai ir jų subinlaižiai gynėjai gautų tai ką numato Lietuvos Baudžiamasis Kodeksas, o ne Valstybės apsaugą ir globą. Todėl mes tuoj būsime, jeigu dar nesame, kaip Tailandas – sekso turistų, pedofilų rojus. Ir kol Lietuvos išeivija nesusirūpins savo ir savo tėvų Tėvyne, tol mus valdys primesti iš už Atlanto, Briuselio, o gal ir iš dar kur nors… Ir už juos balsuos močiutės prisižiūrėję muilo operų, prasigėrę parduodantys savo balsą už bambalį alaus ir tie kurie suinteresuoti turėti tokią valdžią. Daugiau jau nebeliko kam balsuot. Tad išeiviai, gal pasirūpinkit savo Tėvyne Lietuva, ji jums pamote nebuvo. Tiesiog dėl to prakeikto lietuviško nuolankumo į valdžios olimpą tiek išgamų prilindo ir šiandien Lietuvoje mes turim tai ką turim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Pirmiausia reikia kad Lietuvos piliečiai eidami prie rinkimo urnų galvotų galva o ne sėdima vieta už ką atiduoda savo balsą. Kad užsienio lietuvių bendruomenės pagaliau parodytų savo vertę ir Seimo, Prezidento rinkimuose iškeltų savo kandidatus ir už juos balsuotų. O dabar kas gaunasi? Už Adamkų balsavo pirmuose rinkimuose dalis Lietuvos tikėdamasi gaivaus vėjo komunistų priterštoj Lietuvoj, antruose rinkimuose už jį jau kompiuteriai " balsavo" . Už Grybauskaitę balsavo Lietuvos močiutės prisižiūrėję reklaminių serialų apie ją. Bet ar galėjo ir gali žmonės atėję į valdžią suprast ką tai apie mažą žmogutį, apie jo patiriamą siaubą patekus į tokią baisią situaciją kaip amžiną atilsį jam, D. Kedžio dukra, jeigu jie nėra laikę ant savo rankų tokio mažo žmogučio, nemiegoję naktimis supdami ant rankų sergantį, nepatyrę džiaugsmo džiaugdamiesi kartu su juo jam žengiant pirmą žingsnelį. Ar galėtų Moteris užauginusi savo vaiką būdama Prezidentė tylėti ir nepanaudoti visų savo galių kad nutraukt tolesnį tyčiojimąsi iš šio kūdikio su visokiausiom ekspertizėm? Ar Motina nepanaudotų visų savo galių, kad pedofilai ir jų subinlaižiai gynėjai gautų tai ką numato Lietuvos Baudžiamasis Kodeksas, o ne Valstybės apsaugą ir globą. Todėl mes tuoj būsime, jeigu dar nesame, kaip Tailandas – sekso turistų, pedofilų rojus. Ir kol Lietuvos išeivija nesusirūpins savo ir savo tėvų Tėvyne, tol mus valdys primesti iš už Atlanto, Briuselio, o gal ir iš dar kur nors… Ir už juos balsuos močiutės prisižiūrėję muilo operų, prasigėrę parduodantys savo balsą už bambalį alaus ir tie kurie suinteresuoti turėti tokią valdžią. Daugiau jau nebeliko kam balsuot. Tad išeiviai, gal pasirūpinkit savo Tėvyne Lietuva, ji jums pamote nebuvo. Tiesiog dėl to prakeikto lietuviško nuolankumo į valdžios olimpą tiek išgamų prilindo ir šiandien Lietuvoje mes turim tai ką turim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Aisku Usienes pirminis rupestis savo vyru parodija,nes matydama savo vyro fokusus su Stankunaite po Uso mirties jai vyras tapo tiek svarbus kiek greit susitvarkys vyro palikima.Stankunaite jau atsisake Uso ,pasjnaudojus paimdama tukstancius ir pasijuokus is jo,nes pavertus Usa savo klapciuku,tokiu galingu isnaudotoju reta,jei zmones nesuprastu tokia kaina buvo parduodama kazkas daugiau ir tegu nepavercia Uso visisku atlapausiu,nes tokie pinigai veltui nedalinami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Ne teismas,bet kazkokia sarashkino kontora.Ryta teismo posedzio nebus,vakare jau bus.Net vaiku darzeliuose yra tam tikras dienos rezimas.O cia kaip palaida bala.Ir kas gali paneigti po tokiu dalyku,kad teismas nevaldomas kazkieno.Kas tuomet darosi teisme su paprastu zmoneliu bylomis,jeigu net su sia byla,kurios kiekvienas momentas visos Lietuvos demesio centre,taip stumdoma.Pagaliau juk cia teismas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kad nepavyko įlaužti teisėją Gaudutį pasirašyti L.Stankūnaitę teisinančią nutartį, klano smegenų centras nutarė apeiti Venckų skundus, nutraukdamas bylą iki sprendimo dėl L.S. priėmimo, ir pagreitintu tempu dės bylą į archyvą, išėmus kai kuriuos dokumentus. Juk sprendimų teisėtumą, kai bylos nutraukiamos, tikrina jau ne taip griežtai. Buvęs tyrėjas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Labai keista, bet mūsų prezidentė taip ir nebus niekuom prisidėjus prie šio nepaprasto "reginio", na niekuom, nors kokiu vienu sakinėliu nuraminimui. Jos nėra, o čia veiksmas pradėjo vykti nelabai sklandžiai, daug netikėtų pasikeitimų atsiranda. Ar ne apmaudu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Šiap tai logiškai Goda dbr turėtu pateikti teismui ieškinį del jos a.a. vyro šmeižto , atsakovais galėtų būti ………. va čia dar pedofilai spręs…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kauno dienoj jau yra straipsnis, kad ūsofilienė paprašė nutraukti bylą,nes ūsas negyvas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Esu pasiryžęs lažintis santykiu 1:10, kad teismas paskelbs, jog byla Ūsui nutraukiama!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Kaltu nera ir motinelei vaika atiduos. Ir dar galimai grazuole kompensacijos pareikalaus uz jos izoliavima nuo visuomenes.o kad 4 zmones zuve niekam neidomu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nuo siol prokuratura nsuikalteliu bendrininke, nesuinteresuota issiaiskinti nusikaltimo. SENSACIJA, juk mergaitei tai reiks gyventi neaisku su kuo, ar su ta kuria ja galimai pardavinejo. Matyt prokuroras (galvoju Betingis, kogero siandien pirma diena poste ir jau darbuojasi) neturi vaiku arba..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Valstybinį kaltinimą pedofilijos byloje palaikanti prokurorė trečiadienį paprašė nutraukti pedofilijos bylą, nes vienintelis kaltinamasis joje A.Ūsas yra mir

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Nea, dar Lapkriti teismas paskelbs, testi byla ar ne. Bet sensacija, jau buvo teismo posedis, LEIDES USIENEI USA REABILITUOI. Nieko cia nera, eiliniskai meluoja ir tempia guma, nes mergaite greit uzaugs ir pati pareiks nore gyventi su Neringa, dar ir byla gales papildyti naujomis deltemis. Kas belieka, atiduoti neaiksu ar pedofilo ar nepedofilo sugyventinei draugei. Sensacija, kokios pasaulis dar nera mates.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Na va, ir darosi aišku. Prokuratūra prašo nutraukt pedofilijos bylą, nes kaltinamasis Ūsas jau miręs. Neatrodo, kad teismas priešinsis tokiam pasiūlymui. Dabar jau bet kuris gali būti aiškiaregiu – mergaitę bus nuspręsta atiduot tai kekšei. Po to ateis eilė ir N.Venckienei. Tik nemanau, kad viskas seksis labai lengvai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. kad taip nebutu todel nusove teiseja, usui galva nusuko …o mergaite grazins padarui

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Paskaityk 15min.lt Taip kad atsakymas bus kita menesi. Geda ir dar karta geda kas daros

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Gal jau pasibaigė teismas,kas žinot,kiek galima laukti.Jau 15,45 val.jau gal nutartis yra?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. kad tokių teismų metu vaikai galėtų liudyti.Kad atvestų abi mergaites,stankūnaitę,jei gyvi būtų Furmanavičius,Ūsas ir jos tiesiai šviesiai viešame teisme visiems girdint pasakytų-jūs mus prievartavote.Ką tada darytų ta nelaiminga "mylinti,nekalta biomoteris,tie gąšlūs išsigimę seniai?korumpuoti teisėjai,prokurorai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Ar jūs iš tiesų galvojate kad nors kuri iš mergaičių bus atvesta (atvesdinta?) į teismą ir bus liudytojomis žodžiu teismoproceso metu? Mažamečiai vaikai teismuose neliudija kaip suaugusieji, remiamasi jų ikiteisminiais parodymais ir ekspertizėmis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Per trumpą laiką įvyko daug tarpusavyje susijusių įvykių:1)Teisėjo išgijimas, tuo pačiu – galimybė "užkonservuotą" teismo nutartį paskelbt bet kurio tinkamu momentu; 2)Žiobienės tariamas atsistatydinimas, derinyje su Degutienės prieštaringais pareiškimais; 3)Pedofilijos bylos atšaukimas – atšaukimo atšaukimas; 4)Betingio grąžinimas į pareigas. Mano požiūriu, klanas daro ryžtingus veiksmus, bet daro gan skubotai ir chaotiškai. O jų tikslas lieka tas pats – perimti mažąją Kedytę, o po to – "suėsti" Venckus. Atrodo,savaitgalis gali būti neramus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. kaip pirstu i aki. Vienas valstybinis laikrastis varo propaganda issijuoses, o kiti ta propaganda ivardina kaip fakta. Ziobiene irgi nuo tu sulu neatsilieka, kaip koks Stalinas savais laikais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tai kaip tik Ūsienei dabar gera proga turtu apsirūpinti. Va Ūso tėvams ir pirmai žmonai, vaikams – jei Ūsas gyvas – suprantu, kad jiems tai nesinori kad visą turtą perimtų kažkokia fiktyvioji

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. tai gal nebenusisnkek gerai? Nuo kada tetoms ar seneliams uzdrausta matytis su brolio ar sunaus vaikais? Idiotizmas kazkoks, rasot, kad tik rasyt. Maza to, kad jusu herojai prievartavo ir zude, tai dar mat ir neleis su vaikais matytis. Viena mergaite jau pradanginta, ar atvaziuos siandien i teisma kaip liudininke? Vakar jau vakare gavo kvietima, kad siandien teismas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. atsiprasau, nemaciau tavo komentaro, pamirsai gal varda pasirayti, ten virsui raudonom raidem uzraso ko truksta, atkreipk demesi kai rasysi. Mano pacios nepriema kartais, pamirsatu ar koda irasyti ar varda. Taip, kad nesvaik apie trinamus komentarus. Lietuvos rytas nepriema daznai komentaru nors viska parasau. Ten nesuprasi kokia atranka pagal ip adresus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Na jeigu Guoda Usiene jau nebenores ar ‘nematys prasmes’ reabilituoti ‘savo’ Uso ir byla bus nutraukta, tai bus aiskus pripazinimas,kad Usas tikrai pedofilino. Tai bus FAKTAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Čia negyvas , baikit nesąmones rašinėt. Ir nereikia KK trint komentarų , jei ištrinsit, tai tik nuomonę mano.TEISYBĖS ,- ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras