Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Pedofilijos byloje – netikėtas bylos forsavimas: vakar atšauktas teismo posėdis šiandien įvyks po pietų

2010-10-27 09:18 | Naujienos | Komentarų (91)

Pedofilijos bylos teismo posėdis įvyks nepaskelbus nutarties dėl Aido ir Neringos Venckų skundų (KK nuotr.)

Vakar N.Venckienei paskambinusi Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė pranešė, kad numatytas pedofilijos bylos nagrinėjimas spalio 27 d., t.y. šiandien, neįvyks, kadangi byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo. Kitą pedofilijos bylos nagrinėjimo datą teisėjo sekretorė pažadėjo pranešti arba po pietų, arba šiandien. Tačiau galiausiai vakar pavakary buvo pranešta, kad pedofilijos bylos teismo posėdis šiandien, kaip ir buvo suplanuota, įvyks – pedofilijos byla iš Panevėžio apygardos teismo vakar skubiai buvo sugrąžinta į Panevėžio miesto apylinkės teismą.

„Kaip jie nagrinės bylą, jeigu dar nepaskelbta Panevėžio apygardos teismo nutartis dėl mūsų skundų?“ – stebėjosi prasidėjusiu bylos nagrinėjimo forsavimu N.Venckienė.

Ji pasiskambino į Panevėžio apygardos teismą ir sužinojo, kad nutarties paskelbimo dėl jų skundų data dar nežinoma.

Taigi, pedofilijos byla bus pradėta nagrinėti šiandien, nesulaukus Panevėžio apygardos teismo nutarties dėl Venckų skundų. Dėl šių skundų Panevėžio apygardos teismas greičiausiai pasisakys tik kitą savaitę.

Dar viena keistenybė yra tai, kad pedofilijos bylos nagrinėjimui skirta vos 2,5 valandos – teismo posėdis šiandien prasideda 14.30 val. Teismo darbo laikas, kaip žinia, baigiasi 17 val.

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. Yra dar Dievas ir ,kai jau atrodis, kad nėra išeities ir viskas žlunga, įvyks neprognozuotas įvykis, kuris viską pakeis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. nesvajok idiote negaus padaras mergaites!!!! o Venckiene ne karta kalbejo ir apie toki pedu ejima, kad visa ta uso reabilitacija tik akiu dumimas……tu nezinai dar Lietuvos zmoniu, jei taip cia myzcioji

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Na ką,nenumatė tokio ėjimo Venckienė? Jei mergaitė bus grąžinta motinai, tai Venckienė neturės jokios teisės reikalauti kartas nuo karto pati mergaitę prižiūrėti, gali nepasakoti pasakų. Po tokių "komedijų" nuo tos giminės tą mergaitę saugoti reikia labiau nei savo akį,nes tokios "giminės" žingsniai neprognozuojami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Kokia cia nesamone suraizgei? Pati teisesauga save sukompromitavo, tad kokios reakcijos is zmoniu tikiesi?
  Varai nauja giesmele, neva patys zmones del visko kalti, nes nelieka abejingi? O prisidirbe, apsimelave ir korumpuoti pareigunai tradiciskai ne prie ko?
  Aiskiai ryskeja tendencija, kad visa atsakomybe norima suversti pilietinei visuomenei, t.y. ”violetinei masei”, mita apie kuria sukurpe ir sekmingai propaganda varo pagrindiniai valstybininku ruporai. Pasirodo tos pacios ”minios” islaikomi ponai su ”minia kariauja” (ZIOBiene) ir net ”laimi” (Betingis).. Kur link tokia dirbtine ir desperatiska pozicija veda?.. Tikrai per daug uzsizaide musu ponai…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. isgirsti tiesa buvusiai uso zmonai -nutrauks bylos nagrinejima -byla baigta -pedofilu klanas nugalejo.Tada jau eina mergaites grazinimas pedu draugei -stai ir tiesos pasaka baigta .Viena iseitis , kol nesuejo senaties terminai -poniai Venckienei surinkus doru teisininku , politiku -kurti partija .Bet mergaites zmones neatiduos -stai cia ir prasides Lietuvos zmoniu [ne ziob , minios ] teisingumas pagal prota .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Žiobienės nepilkit. Jeigu protelis būtų jūsų tiek nešęs , tai nebūtumėt apšikę visos teisėsaugos ( galima kritikuot , bet apšaukt pedofilais VISĄ LIETUVĄ ), čia ne ant poros žmonių šiukšles užpilt , juos nušaut , po to rėkt ,- nušovėm pedofilus , likę gyvi / prezidentė , vyriausybė, prokuratūra / pedofilai arba juos palaikantys. Čia ne vaikų žaidimas su 4 lavonais , čia rimta. Nereikia užsižaist.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Na o je Usiene nutrauks reabilitacija, manau jau visims bus aisku, kad ne todel, kad byloje nera irodymu :))). Jau taip graziai ir advokate kalbejo, paprasta byla be irodymu o venge lik paksutines minutes. Tik bus gaila mergaites, juk ja isvez kazkur, baisu. Situo klausimu tures pasirupinti kontroliere, nauja ar sena aba kitos institucijos. Juk mergaite kazkada uzaugs ir prades kalbeti o tai kazkam gali nepatikti, todel kazin ar Stankunaite galima paleisti be prieziuros. Venckiene yra sakiusi, kad tokiu atveju pati prasysis leidimo kartas nuo karto issireikalauti priziureti mergaite, kad ji niekur nedingtu ir, kad ji augtu saugi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. . Užtenka , kad Furmanavičių ( ir kitus ) nušovė be jokių įrodymų.
  ……………………o kas nusove? Kodel be irodymu? Uz ka nusove tada?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. taip ir bus, Ziobiene sakys "mergaites negyniau, nes buvau atsistatydinus", bet kai paklus kas kodel eme didele alga, sakys "tai Seimas juk neatleido…"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Man kazkodel atrodo , kad Usiene nori nutraukti byla todel , kad usa gyvas . Na , o jei usas gyvas , tai negi jis perrasys savo turta galimai fiktyviai zmonai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Kodėl teismas pakeitė savo planus, Venskienė teigia neįsivaizduojanti. Neatmetama galimybė, kad A.Ūsą siekusi reabilituoti jo žmona Guoda Ūsienė persigalvojo ir teismui atsiuntė prašymą, kad byla būtų nutraukta. Tokiu atveju, Panevėžio apygardos teismo sprendimas, galintis pakeisti baudžiamosios bylos eigą, tampa beverčiu.

  „Visi gauti dokumentai bus nagrinėjama teismo metu“, – gandų, kad G.Ūsienė jau nebesieks tęsti baudžiamosios bylos nagrinėjimo nei patvirtino, nei paneigė Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo padėjėja Dalia Buziliauskienė

  „Matyt jie nemato reikalo laukti Panevėžio apygardos teismo sprendimo“, – portalui kaunodiena.lt aiškino teismo atstovė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. čia versijas kuriate, jokie EKSPERTAI neužblokuoti. Eikit ir skaitykit , nemokate- jūsų problemos . Ir dėl Aido Mieželio nieko ten nėra. Atsako , kad jis viešas asmuo , o konkrečiai nieko nedarys . Ir teisingai. Pasakys nedraugas , kad aš pedofilas , lieps apklausas daryt . Anekdotas. Užtenka , kad Furmanavičių ( ir kitus ) nušovė be jokių įrodymų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. teisėjai nelaisvi,o valdomi iš aukščiau,TAI KAIP LIEPS TAIP BUS………TIK ĮDOMU BUS ,KAI KLANINIUS PRADĖS SODINTI,TAI TRIUKŠMO BUS ,IR VIENAS KITO KALTINIMO…..Lr straipsnis sovietinių VU dėstytojų-„Teisingumą Lietuvoje įgyvendina nebe teismai, o vis dažniau žmonės, mosuojantys vėliavėlėmis ir lipdukais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Dabar manau strategija gali buti tokia. 1. Stankunaitei atidelioja pareiksti itarimus, nes..2) Reikia nutraukti byla, nes Usas mires, o kol Stankunaite itarimai nepareiksti (Gladutis cia gera misija atliko) ta padaryti nesunku. 3. Mergaite atitenka Stankunaitei, nes jai itarimai nepareiksti ir jos isvezamos i uzsieni. 4.) Kedi paskelbs zudiku ir visokiais budais bandys supancioti Venckienei rankas bei liezuvi. Kadangi ji zino daug, kaip ir Venckus, su abejais bus susidorota kaip ir su kitais 4 sioje byloje (gink Dieve, niekam nelinkiu sito, bet sprendziant is viso vaizdo, kraupaus vazdo,, kitaip ir nesigalvoja)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Valdiški kalbos standartai – visų šalies gyventojų turtas. Kviečiame būti neabejingais savo kalbai ir prisidėti prie "Padoraus piliečio žodynėlio" kūrimo ir vystymo. Jūsų dėmesiui naujausi įrašai su taisyklingais išsireiškimais:

  "Teisėsaugininkas sąmoningai melavo" – reikia sakyti "teisėsaugininkas suklydo".

  "Tegul susikompromitavęs vagis lieka savo poste" – reikia sakyti "nereikia leisti jokios sumaišties ir chaoso valdžioje".

  "Dokumentų klastojimas" – reikia sakyti "duomenų tikslinimas".

  Ekspertai.eu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Šiandien Ūsienė atsiims savo ieškinį ir pedofilijos byla bus nutraukta, nes joje esantis vienintelis įtariamasis Ūsas – negyvas. Po keleto dienų paskalbs, nutartį, kad Stankūnaitei įtarimai nebus pareikšti. O toliau – mergaitė grąžinama mamai. Pedofilijos klano Lietuvoje nėra, Stankūnaitė nekalta ir gera mama. Ji su dukrele "išvyksta iš Lietuvos"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Dar viena keistenybė yra tai, kad pedofilijos bylos nagrinėjimui skirta vos 2,5 valandos……………o ka? Varsackis sugebejo net neprasidejus teismui nutarti paskelbti. O jus galvojat cia bus kitaip? Be to, vargu ar Usiene susitvarke dokumentus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. beabejo, nera jokio normalaus eiliskumo. Protu nesuvokiama, juk pirma turejo skelbti nutarti, papildyti byla ar ne, o jeigu isteisins Usa, nes byla nepapildyta, o paskiau pasklebs, kad papildyti? Kas per nesamone? Tokiu dalyku buti negali. Va del ko tas galdijus sirgo. Taip pat negalima jokiu globos teismu, kol neispresta pedofilijos byla. Nesuprantu, jokios logikos tuose teismuose, issidirbineja kaip gali ir matyt dar kas svarbiausia pagal istatymus. Ziauru, matyt kontroliere ne veltui atsistatydino, kad nereiktu ginti mergaites dabar patupes krumuose isikibusi i konstitucija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Atsižvelgdamas į Teismo nutartyje išdėstytus argumentus, taip pat į Visuomenės informavimo įstatymo 6 straipsnio 4 ir 5 dalyse nustatytą teisinį reguliavimą, Teismas konstatavo, kad VAGK sprendimo išvada yra neabejotinai pagrįsta ir teisėta ir VAGK 2010 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. 3R-103(2010/04-4R-122) naikinti nėra jokio pagrindo", – sakoma Teismo sprendime.

  Taigi Teismas nusprendė VSD skundą atmesti kaip nepagrįstą. Šį Teismo sprendimą per keturiolika dienų nuo jo paskelbimo VSD gali apskųsti.

  Smagu, kad Vilniaus apygardos administracinis teismas savo nutartimi sudavė smūgį klestinčiam biurokratizmui nepriklausomos valstybės valstybinėje įstaigoje.

  Dabar tik lieka laukti, kaip praris šią piliulę VSD. Kokio netikėto atsakymo iš saugumiečių galima sulaukti dabar?

  Vykusiame Teisme VSD atstovas atvirai pripažino, kad Aidis Mieželis nėra koks nors slaptas agentas ir pasalose nesislapsto: t.y. jis yra viešas asmuo, vienas iš aukštų VSD vadovų.

  Ar visuomenė pagaliau galės pamatyti ir sužinoti daugiau apie Aidį Mieželį, kuris budriai saugo visų, dorai dirbančių Lietuvos piliečių ramybę?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Teismas atmetė Valstybės saugumo departamento skundą kaip nepagrįstą PDF Spausdinti El. paštas
  Ekspertai.eu

  Trečiadienis, 27 Spalis 2010 06:38

  Teismo sprendimas suteikė galimybę Valstybės saugumo departamentui atsiriboti nuo pedofilijos ir žudymų bylos ir, neišsisukinėjant bei netempiant laiko, paviešinti visą įmanomą informaciją apie aukštą VSD pareigūną.

  VSD ženklasGegužės 4 d. EKSPERTAI.EU kreipėsi į VSD generalinį direktorių Gediminą Griną su skaitytojo atsiųsta informacija apie įtarimus VSD aukštam Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnui Aidžiui Mieželiui.

  Aidis Mieželis viešojoje erdvėje buvo minimas kaip vienas iš trijų pedofilų garsioje pedofilijos ir žudymų byloje, apie kurį sakoma, kad jis buvo šviesiaplaukis, o vėliau persidažė plaukus ir, kas įdomiausia, negalima niekur rasti šio pareigūno fotografijų bei jokios kitos informacijos

  VSD vadovo buvo prašoma padėti su informacija ir pasistengti, kad kuo skubiau būtų galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė).

  "Nėra gerai, kai apie tokį aukštą pareigūną sklando tokios negeros kalbos. Manytume būtų tikslinga, kuo greičiau tokias kalbas ir gandus kategoriškai paneigti, o patį Aidį Mieželį visomis įmanomomis priemonėmis paviešinti, kad žmonės pamatytų, jog tai paprasčiausi išsigalvojimai ir jis nėra susijęs su jokiais pedofilais", – tąkart EKSPERTAI.EU atvirai išsakė savo nuogąstavimus VSD vadovui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Teismo sprendimas suteikė galimybę Valstybės saugumo departamentui atsiriboti nuo pedofilijos ir žudymų bylos ir, neišsisukinėjant bei netempiant laiko, paviešinti visą įmanomą informaciją apie aukštą VSD pareigūną.

  VSD ženklasGegužės 4 d. EKSPERTAI.EU kreipėsi į VSD generalinį direktorių Gediminą Griną su skaitytojo atsiųsta informacija apie įtarimus VSD aukštam Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnui Aidžiui Mieželiui.

  Aidis Mieželis viešojoje erdvėje buvo minimas kaip vienas iš trijų pedofilų garsioje pedofilijos ir žudymų byloje, apie kurį sakoma, kad jis buvo šviesiaplaukis, o vėliau persidažė plaukus ir, kas įdomiausia, negalima niekur rasti šio pareigūno fotografijų bei jokios kitos informacijos

  VSD vadovo buvo prašoma padėti su informacija ir pasistengti, kad kuo skubiau būtų galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė).

  "Nėra gerai, kai apie tokį aukštą pareigūną sklando tokios negeros kalbos. Manytume būtų tikslinga, kuo greičiau tokias kalbas ir gandus kategoriškai paneigti, o patį Aidį Mieželį visomis įmanomomis priemonėmis paviešinti, kad žmonės pamatytų, jog tai paprasčiausi išsigalvojimai ir jis nėra susijęs su jokiais pedofilais", – tąkart EKSPERTAI.EU atvirai išsakė savo nuogąstavimus VSD vadovui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Baisu pagalvoti, kad žmonės taip lengvai atiduoda kančioms savo nemirtingą sielą. Kiekvienas žmogus turi pasirinkti, visas gyvenimas tai pasirinkimų virtinė, bet toks pasirinkimas, kuris laukia teisėjų gali būti paskutinis. Ar jie nebijo, kad tokio pasirinkimo pasėkmės gali būti nebepataisomos jų gyvenimui ir sieloms. Yra išleista knyga vienos gydytojos iš Lotynų Amerikos apie jos patirtį toje realybėje, kuria daugelis ignoruoja, ja paskaičius nekyla noras blogai, o ypatingai neteisingai elgtis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tegu eina ta Ziobiene kur nori, nei ji kam rupi nei ka, kaip dirbo taip ir nedirbo, tas pats rezultatas. Ji galetu tapti nebloga komuzimo politike, tegu balatiruojasi i seima. Prie vaiku jai ne vieta.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras