Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Pedofilijos byla: teisėjas E.Gladutis pasveiko, pedofilijos bylos teismo posėdis rytoj neįvyks (papildyta)

2010-10-26 09:12 | Naujienos | Komentarų (121)

Teisėjas E.Gladutis - jau pasveikęs ir pasirengęs paskelbti sprendimą dėl Venckų skundų. Tiesa, tai bus padaryta tik po spalio 27 d., todėl pedofilijos bylos nagrinėjimas ir vėl bus nukeltas (D.Kiaunės nuotr.)

Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis, dėl kurio staigios ligos spalio 11 d. jo pirmininkaujama Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija negalėjo paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų – ar bus pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei ir ar kaltinimai A.Ūsui bus perkvalifikuoti iš tvirkinimo į seksualinį prievartavimą, jau pasveiko ir sugrįžo į darbą. „Taip, teisėjas E.Gladutis jau darbe“, – „Karštą komentarą“ informavo Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene J.Gudelienė.

Kada bus skelbiamas sprendimas dėl Venckų skundų, pasak J.Gudelienės, dar nežinoma.

„Šios savaitės pabaigoje, greičiausiai penktadienį, paaiškės, kada bus skelbiamas sprendimas“, – „Karštam komentarui“ sakė Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene.

Paklausta, ar sprendimas bus paskelbtas šią savaitę, J.Gudelienė atsakė, kad ne.

„Kada bus skelbiama, paaiškės savaitės pabaigoje. Ir tikrai taip nebus, kad ryte pasako, kada bus skelbiamas sprendimas, o po pietų jau paskelbiamas“, – „Karštam komentarui“ sakė J.Gudelienė.

Kadangi rytoj, spalio 27 d., Panevėžio miesto apylinkės teisme turi būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje D.Kedžio dukrelės tvirkinimu kaltinamas L.Stankūnaitės buvęs draugas  A.Ūsas, rytoj turintis įvykti teismo posėdis  greičiausiai vėl bus nukeltas – mat dėl teisėjo E.Gladučio ligos nebuvo paskelbtas sprendimas dėl Venckų skundų šioje pedofilijos byloje. O kol procesas nebaigtas, pedofilijos bylos nagrinėti negalima.

Taigi, akivaizdu, kad pedofilijos bylos nagrinėjimą stengiamasi vilkinti.

Kaip žinia, gegužės 26 d. pirmasis pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyko todėl, kad neva susirgo A.Ūso advokatė L.Kraujutaitienė.

Antrasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas birželio 16-ąją, tačiau birželio 13 d. netikėtai mirė vienintelis šioje byloje kaltinamasis A.Ūsas.

Trečiasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo numatytas rugsėjo 15-ąją, tačiau tą dieną dėl kitos bylos į posėdį negalėjo atvykti D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus. Be to, Venckų skundai Panevėžio apygardos teisme dar buvo nagrinėjimo stadijoje.

Ketvirtasis pedofilijos bylos teismo posėdis turėjo įvykti spalio 7 d., tačiau buvo atidėtas dėl dviejų priežasčių – A.Ūso našlė nesusitvarkė paveldėjimo dokumentų ir Panevėžio apygardos teismas spalio 11 d. turėjo skelbti sprendimą dėl Venckų skundų pedofilijos byloje.

Penktasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas rytoj, spalio 27 d.

Papildyta 9.32 val.

Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė tik ką informavo Neringą Venckienę, kad spalio 27 d. pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyks. Priežastis – teismas negali nagrinėti pedofilijos bylos, nes byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo, kur buvo nagrinėjami Venckų skundai.

KK inf.

2010-10-26

Komentarai

 

 

 
 1. I will right away snatch your rss feed as I can’t to find your e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service. Do you’ve any? Kindly allow me recognise so that I could subscribe. Thanks.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. I do enjoy the manner in which you have framed this particular difficulty plus it does indeed offer me personally some fodder for consideration. Nevertheless, because of what precisely I have witnessed, I simply just hope as the comments pile on that people today remain on issue and don’t start upon a soap box regarding some other news of the day. Still, thank you for this superb point and even though I do not agree with this in totality, I regard the standpoint.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. This particular information seems completely new but usually usually takes some time running around on the web, I must say i love

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. It is really a great and helpful piece of info. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Magnificent goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just extremely fantastic. I actually like what you’ve acquired here, really like what you’re saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it wise. I can’t wait to read far more from you. This is really a wonderful website.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Panevėžio teisėjas Gladutis ne tik kad nepasveiko, bet tapo neįgalus. Nes neįstengia pasirašyti jau priimtą ir surašytą nutartį. O jei rimtai, tai panašu į tai, kad jis kategoriškai atsisako ją pasirašyti, kokia ji yra, todėl pedofilijos bylos nagrinėjimas netikėtai nukreiptas ta kryptimi, kur nutartis tapo lyg ir nereikalinga. Stebėkime, ar Sistema atleis Gladučiui? Gal jo laukia Stulpino finalas, po kurio ir jis prabils? V,-L-a-d-a-s

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Gaudučio neįlaužė, tai priėmė netikėtą sprendimą bylą nutraukti nė nebandant išteisinti ūso, kaip to norėtų Ūsienė, ir gal jai žadėta buvo. Bijo jie argumentuotų Venckų skundų, kuriuos gali patenkinti kurioje nors aukštesnėje apeliacinėje instancijoje, tai gal bandys jų neįdėti į nutrauktą bylą. Praktikoje dažnai būna, kad iš nutrauktos bylos kai kas išmetama, kad neužkliūtų tikrinantiems nutraukimo teisėtumą. Venckams reikia būti budriems, kad ko nors neišmestų. Buvęs tyrėjas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. niekas taip nesako, bet kai taip nachaliskai advokatai ir teisejai sirgti pradejo, akyvaizdziai vilkina, nesusitvrako dokumentu, tai grynas susitarimas, kazkas kazka spaudzia, juk nesazininga. Be to, ar negali skundu nagrineti ar ju nutartis skelbti ne Furmanaviciaus draugai ir klasiokai, nejaugi kitu teiseju nebera? Nejaug tik Panevezyje byla galima atversti? Kodel butent ten, kur didziausia korupcija? Ar daug pasitikejimo? Kodel viskas taip neskaidriai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tai ir jūs nebūkite tuose portaluose. Taip nekenčiate , kad išeit negalite. TIKRAS ARIELKINAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. kiek daug patenkintų lietuvos teisėsauga prasiveržė į šį portalą.Jums iškrypėlių gerbėjams vieta Šūdsmirdyje,arba kauno dienoje.Nors čia nebegadinkit oro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. eik tu sau , blogai manai , negi , pagal jusu sugedimo laipsni , yra lituvoje kokybisku teiseju ????????tik viena teiseja nersa ir jos teslagalvis advokatas aidutis , patys geriausi ir labiausiai prityre teisininkai …. kiti tik ped…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Teisėjas Gladutis vis dar atsisakinėja pasirašyti primestą, byloje nustatytų aplinkybių neatitinkančią, klanui naudingą nutartį, sukurptą kitų dviejų savo kolegų. Teks iš naujo svarstyti tą patį klausimą, tik jau kokybiškai kita teisėjų sudėtimi. Antro "prakolo" nebus. V.Ladas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Jau laukiam,nesulaukiam irodymu:)Net baisu jau pasidare:)Tik idomu kas tavo irodymams patikes?:)Nebent tu pats:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. stanke,zertva eik apsauginius aptaranaut,baik loti kale.Jauti gala ir is paskutiniu smeizi Venckiene.Kalejomo Kameroje galesi anekdotus pasakoti jonaitienei..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. KGB-istai G Prokuraturoj visada prie ko…Stepucinskas sitoj byloj daR IR KAIP PRIE KO KAIP IR VSD

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. ne tik veliotine, bet dar ir budule, runkele, kedofile. Didziuojuosi tokia stipria moterimi kuri sugeba atstovauti tautos daugumai. O jusu keli simtai snargliu taip ir liks pilka mase, sudina mase, ginanti zmogzudzius ir visokio plauko nusikaltelius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. na,prie venckienės kibt nereikia,mat ji violetinė grynuolė,kai kažkuris iš komentatorių taikliai pastebėjo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Tai tik tiek tegali prikibti prie Venskienes?? Kad sirgdama nuejo duonos nusipirkti i parduotuve?? Kad nepasiduoda ir naudojasi savo teise rasydama skundus? Tik tiek nuodemiu tesugebejai jos priskaiciuoti!?? Skystokai sakyciau. Duok Dieve kiekvienas musu toks ”nuodemingas” butu. Vienu zodziu, nebepusk muilo burbulu, nes is tikruju juk neturi prie ko prisiknist.. Vat Stankunaite susirupink geriau, nes ta is pasiutimo tiek paklaiko, kad visai i lankas nusivaziavo absurdiskus skundus kurpdama. Zinoma, ji irgi turi tam teise. Tik keista, kas Venskienes skundai ignoruojami, o i Stankunaites kiekviena nusipezejima reaguojama zaibiskai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Nemanau, kad Venckienei sunku suraityti parasa ant skundo. Reanimacijoje ar kur beguletu. Reikia dekoti jos visai seimai ir giminems, kurie irgi yra neabejingi mazai mergaitei, vistiek jiems geriau matyti ka kalba mergaite ir kaip ji elgiasi, ji nera paslepta ir neprimokint, su ja net Lavaste prileidziama bendrauti. Tai ne Stankunaite kuriai leista bendrauti tik su Lavaste, Gaiveniu ir Jakilaiciu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Oficialiame Generalinės prokuratūros tinklapyje rašoma, kad prokuroras A.Stepučinskas “prisidėjo tiriant 1991 metų sausio – rugpjūčio mėnesių įvykius, tardė omonininkus”. Kad prisidėjo tiriant ir tardant – puiku. Tačiau taip pat norėtųsi žinoti tikrąją tų tyrimų vertę? Vaizdžiai tariant, norėtųsi paklausti: ar pasiraitojęs rankoves tyrė? Šiandien akivaizdu, kad Vilniaus OMON byla ištirta panašiai kaip ir Medininkų skerdynių byla – paviršutiniškai.Prokuroro A.Stepučinsko vadovaujama grupė nuteisti siekė Vilniaus OMONo pareigūnus Aleksandrą Skliarą ir Eduardą Petrauską. Beje, E.Petrauskas Vilniaus OMONe ėjo tik kadrų inspektoriaus, atsakingo už omonininkų asmens bylų tvarkymą, pareigas. 2002-aisiais teismai šiuos prokuratūros persekiotus Vilniaus omonininkus išteisino, nes byloje nerado jų kaltę patvirtinančių įrodymų. Ar už tokį Vilniaus OMONo bylos ištyrimą prokuroras A.Stepučinskas vertas pagyrimų, padėkų, apdovanojimų? Kai kurių įtarimų kelia ir tuometinio VSD direktoriaus bei Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadovės palankumas ponui A.Stepučinskui. …Unikali ir nepakartojama Dalios Kuodytės asmenybė- puikiai dangsto KGBystus ir į šuns dienas Nijolės Oželytės laidoje išdeda partizanus. Ar ne nuostabi LGGRTC-o vadovė ? Placiau : Slaptailt; Slaptasis KGB įsakymas, kurį 1990-ųjų kovo 10-ąją pasirašė “Misteris Niekas”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kada jus nustosit grasinti? Betkokiu atveju teisybe vistiek isplauks i pavirsiu, nematau reikalo grasinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. gal tuos skundus ir ne ji rase, koks skirtumas. Kovoti reikia visais budais, jeigu jau daeita iki to, kad jusu garbinamieji zudo, tai kodel, Venckiene ar kas negali rasyti skundu? Uz Stankunaite tai advokate skundus rase.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. nieko keisto,kai kurios ponios reanimacijoje skundus sugeba rašyti.gerbėjai poteriauja už jos sveikatą,o ji drebančia ranka dar skundą raito.kaip matai,visko būna ant šio svieto. o dar kiek visko bus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Kaip su tokia diagnoze,baisiai jau greitai "pasveiko" teisėjas.O gal buvo paskubomis "reanimuotas",kad atmesti Venckų skundus?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras