Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Pedofilijos byla: teisėjas E.Gladutis pasveiko, pedofilijos bylos teismo posėdis rytoj neįvyks (papildyta)

2010-10-26 09:12 | Naujienos | Komentarų (121)

Teisėjas E.Gladutis - jau pasveikęs ir pasirengęs paskelbti sprendimą dėl Venckų skundų. Tiesa, tai bus padaryta tik po spalio 27 d., todėl pedofilijos bylos nagrinėjimas ir vėl bus nukeltas (D.Kiaunės nuotr.)

Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis, dėl kurio staigios ligos spalio 11 d. jo pirmininkaujama Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija negalėjo paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų – ar bus pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei ir ar kaltinimai A.Ūsui bus perkvalifikuoti iš tvirkinimo į seksualinį prievartavimą, jau pasveiko ir sugrįžo į darbą. „Taip, teisėjas E.Gladutis jau darbe“, – „Karštą komentarą“ informavo Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene J.Gudelienė.

Kada bus skelbiamas sprendimas dėl Venckų skundų, pasak J.Gudelienės, dar nežinoma.

„Šios savaitės pabaigoje, greičiausiai penktadienį, paaiškės, kada bus skelbiamas sprendimas“, – „Karštam komentarui“ sakė Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene.

Paklausta, ar sprendimas bus paskelbtas šią savaitę, J.Gudelienė atsakė, kad ne.

„Kada bus skelbiama, paaiškės savaitės pabaigoje. Ir tikrai taip nebus, kad ryte pasako, kada bus skelbiamas sprendimas, o po pietų jau paskelbiamas“, – „Karštam komentarui“ sakė J.Gudelienė.

Kadangi rytoj, spalio 27 d., Panevėžio miesto apylinkės teisme turi būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje D.Kedžio dukrelės tvirkinimu kaltinamas L.Stankūnaitės buvęs draugas  A.Ūsas, rytoj turintis įvykti teismo posėdis  greičiausiai vėl bus nukeltas – mat dėl teisėjo E.Gladučio ligos nebuvo paskelbtas sprendimas dėl Venckų skundų šioje pedofilijos byloje. O kol procesas nebaigtas, pedofilijos bylos nagrinėti negalima.

Taigi, akivaizdu, kad pedofilijos bylos nagrinėjimą stengiamasi vilkinti.

Kaip žinia, gegužės 26 d. pirmasis pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyko todėl, kad neva susirgo A.Ūso advokatė L.Kraujutaitienė.

Antrasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas birželio 16-ąją, tačiau birželio 13 d. netikėtai mirė vienintelis šioje byloje kaltinamasis A.Ūsas.

Trečiasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo numatytas rugsėjo 15-ąją, tačiau tą dieną dėl kitos bylos į posėdį negalėjo atvykti D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus. Be to, Venckų skundai Panevėžio apygardos teisme dar buvo nagrinėjimo stadijoje.

Ketvirtasis pedofilijos bylos teismo posėdis turėjo įvykti spalio 7 d., tačiau buvo atidėtas dėl dviejų priežasčių – A.Ūso našlė nesusitvarkė paveldėjimo dokumentų ir Panevėžio apygardos teismas spalio 11 d. turėjo skelbti sprendimą dėl Venckų skundų pedofilijos byloje.

Penktasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas rytoj, spalio 27 d.

Papildyta 9.32 val.

Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė tik ką informavo Neringą Venckienę, kad spalio 27 d. pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyks. Priežastis – teismas negali nagrinėti pedofilijos bylos, nes byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo, kur buvo nagrinėjami Venckų skundai.

KK inf.

2010-10-26

Komentarai

 

 

 
 1. na,tu nesi tiek prisidirbes(usi),kaip neringa,ir niekam neuzkliuva,kad sirgdamas(a) po parduotuves vaikstai,nors is tikruju ambulatorinis gydymas-reiskia turi gydytis namuose.o zurnzliste,kad ir rasydama kazkieno kito nuomone,turetu jausti atsakomybe,juolab,kad tai buvo ne kazkieno nuomoe,o garsiuju "saltiniu" zinios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Kada baigs prokurorai naikinti išlikusią Furmos žudynių medžiagą?Ar po to Bedingis bus klanui reikalingas kaip gyvas individas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Benos teigimu, jos žentą, kaip ir pernai spalio 5 d. nužudytus Violetą Naruševičienę ir Joną Furmanavičių, nužudė ta pati Venckų „šutvė“, o prie jos prisidėjo ir žurnalistai sukūrę visą skandalą ir padėję Venckams ir Kedžiams……….taip sake ir Lavaste. Petrauskai, ar tikrai Kedys saude? Gaivenis irgi mano, kad jis saude. Keistokai gaunasi. Prokurorai stumia viena versija su savo nusamdytu zurnalistu, bet vos gave laisve gimines kalba visai kitaip. Beje, Stankunaites apklausus ar tikrai zude Kedys ji atsake, as taip manau, truputeli pagalvojusi. Ji skaite byla ir negali drasiai patvirtinti, kad zude Kedys? Na kuo tokiau tuo labiau pradedu galvti, kad zudiku reiktu ieskoti Uso draugu rate, pas tuos kuriuos jis ir mire.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. nesuprantu tavo neapykantos zurnalistei kuri parase kazkieno nuomone? Proto turek grasindama. Cia tau ne gaivenio cirkas. Be to, ir as su nedarbingumo lapeliu einu i parduotuve, nes valgyti noriu. Ir advokate ne namuose sedejo sirgdama. O skundus Venckiene visada rase ir rasys, nereikia gasdinti. Yra tam daug pagrindo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. na taip, visi dabar violetiniai grynuoliai :). Beveik visa Lietuva. Isskyrus kelis korumpuotus teisesaugininkus, zudikus ju uzsakovus, pedofilus ir apie 200 komentatoriu, kurie palaiko Stankunaite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ko kabinėjiesi prie šio teisėjo?geriau pagalvok,kaip venckienė nedarbingumo lapelį turėdama davėsi po maximą,arba kaip reanimacijoje gulėdama ant Laimos skundus pylė.o g o r i e n ė turėtų savo violetiniams kažkaip pasiaiškinti,kad parašė,jog teisėjas sirgs,kol bus sukurta kažkokia kita versija.kaip matome,teisėjas pasveiko,o apie kitą versiją "šaltiniai"nutyli

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Jie ir mokyklą ,ir aukštajį baigė netarybiniais laikas , ir jų dėstytojai buvo kitokie. Vat ir išėjo tokie violetiniai grynuoliai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. cia kazkokia x…ia bus, vel mistikos,sutapimai tas susirgimas. Jei taip paziurejus i to teisejo ligu istorija manau,kad del ligu beveik nrapraleidziantis darbo dienu. O cia tokia byla paeme susirgo… Mistikos,mistikos ir dar karta mistikos!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Nepamirškite, kad Valantinas irgi Furmanavičiaus grupiokas, ir Seimo nario Ručio (TT) žmona – geriausia Kraujutaitienės draugė – irgi Furmanavičiaus grupiokė…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. tai as ir sakau, kad daugiau nera teiseju, tik Furmanaviciaus kursiokai.Kiti bijo veltis ar jiems nepasiulo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Viena Daugeliene rase smeiziancius nusikaltimus uz ka gresia reali ikalinimo bausme parasydama, kad zude Kedys, o kita Daugeliene irgi nusizenge istatymams, neteisetai patalpindama mergaite i psichiatrine su Uso prasymu, kuri mano manymu spejo nunesti po zudyniu, spalio 5 diena ( ta fakta reiktu garsiai svarstyti,, labai jau itartinas). Vyksta komandinis darbas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. na,žinant,kad šiame šūdlaikraštyje buvo rašyta,kad Panevėžio apylinkės teismo teisėja A.Neverdauskis-Furmanavičiaus kurso draugas,Aukščiausio Teismo pirmininkas-Furmanavičiaus kurso draugas,Teisėjų Garbės Teismo teisėjas R.Preikštaitis rinko tuos garsiuosius 50 litų,J.Vėgėlienės drausminę bylą nagrinėjęs G.Kryževičius-Furmanavičiaus kurso draugas. ir t.t ir pan.Susidaro įspūdis,kad venckienes skundus ir bylas nagrinėti nėra kam.pati venckienė su savo venckum matomai buvo kažkokie išskirtiniai studentai,kurie nei grupiokų,nei kursiokų neturėjo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. O tai jei Keršys užsimanys , o vieta užimta? Neis gi į vidurį gatvės , tik į patvorį. Nu geras…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. pats parasei pats fiksuosi? Baigesi faktai ir argumantai? Cha cha, geras. Taspats buvo su apverstu kryzium, su lavastes persekiojamu dzipu, su Uso broliu, kuris pats kelia automobiliu pastojo, su velevelem kurios buvo pakistos po baznycios durimis o kai issiaiskino, tai tas zmogus nebuvo joks "violetinis", greiciausiai kosk benos samdytas. O Juoda dzipa turi Andriaus broliukas. Visa ju seiminele megsta prabangias masinytes, matyt nemazai sio verslo atstovu pazysta, vienas is ju Narusevicius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. na, nieko keisto, kad tu nesupranti, kas parasyta…..nepatartina artintis prie tvoros…..ar aiskiau tau sovietice

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Žmogau , tu sveiko proto? Prie ko laipiojimas tvoromis ir Šedbaras. Tu bent supratai , ką parašei?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. visiems grasina-uzdarineja i psichuske, zudo…..4lavonai tik oficialiai….bent dar 3 yra- tai ko cia taip stebiesi? Valys Gprokuroras ir tas miznium tapo, nes aiskiai prigasdintas, o ka dar stebiesi, kad Gaudutis susirgo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. uzfiksuok,ant kaktos uzsirasyk,Sedbarui perduok:-Lipti per tvora labai kenkia sveikatai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. KAS ČIA DAR PER FINTAI- NETEKS SAVO ARTIMŲJŲ? TAI GAL IR GAUDUČIUI GRASINO TAIP PAT? ŠITĄ KOMENTARĄ REIKIA IŠSAUGOT , UŽFIKSUOT. NEGERI DALYKAI DEDASI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. ka kalbi? Ar Venckiene ka nors skunde del to? Del kokio krikstatevio ar kitu giminystes rysiu? apie tai info narplioja zurnalistai o ne Venckiene, ji nori nusalinti teiseja kuris rinko pinigus, tai manau pagrindas yra didelis. Ne Stankunaites mados nusalinti teiseja del siap sau. Jokio nuolaidziavimo Venckienei nematau, priesingai, viskas daroma, kad ja apsmeizti, ir kabinejasi prie kiekvienos smukmenos, neteisetais budais viesina informacija patys teisejai, kad tik ja pazemintu. Manau jums visiems jau su galva negerai, atmerkit akis pagaliau, nesuprantu, kaip galima tiketi melagiais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Dar verta pagalvoti, kad ir Kedys buvo persekiojamas, ta irodo Drasiaus ir Neringos paviesintas tel pokalbis abipus sienos laidoje, tai yra diena iki zudyniu. Ka gaivenis galvojo apievsines ta pokalbi nesuprantu? Jis ta pokalbi gavo is byla tiriancio prokuroro, taip suprantu. Ar tai yra vienintelis kazka irodantis pokalbis? Kad Kedys jautesi persekiojamu? Nesuprantu, prkurorai jei ka turetu koki pokalbi senai parodytu per gaivenio laida. Deja, bande pritempti iki daktaru, dabar bando pritemti Venckienei del teisejo posto, nors ir cia jau paneigta. Nsuprantu, toks glaudus bendradarbiavimas su prokuroru tirianciu sia byla, bet tesugeba kliunkine konferencija panaudoti savo laidoje. Viskas? Kodel neviesina pedofilijos bylos? Juk ten nieko nera anot ju? Tik patys vengia ateiti i teismus? Kas gaiveniui suriso rankas? O gal tiesiog nebera ka daugiau meluoti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. matot,jau nepasitikit ir panevezio teismu.ir neatsiras tokio teisejo,kuriuo pasitiketu venckiene.nes vienas teisejas yra to teisejo,kuris rinko pinigus furmanaviciui reabilituoti,draugas,kitas-kazkieno krikstasunio draugas,dar kitas-grupiokas,kursiokas ir pan. gal reiktu leisti paciai venckienei pasirinkti teiseja?nes jau siaip ar taip,tai poniutei nuolaidziaujama be proto.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. teismais niekas nepasitiki, pirmiausia tegul apsivalo patys, o paskui tegul teisia kitus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Aplamai, bylu negalima patiketi Paneveziui, nes zmones nepasitiki Panevezio teisejais del dideles korupcijos. Ziniakslaida jau mirga. Jeigu teisesauga nori atgauti pasitikejimas, manau turetu apie tai pagalvoti. Bet ar jiems rupi? Svarbiau uz pasitikejima jiems yra paaukoti Kedi vietoi garsaus verslininko kuris turi geru pazinciu ir bendru versliuku su visokio plauko pareigunais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Gaudutis jau padėjo parašą, tik laukia nurodymų iš socdemų, kada skelbti, kad Venckų skundai atmesti? Nes juk socdemai pradėjo šiandien versti Kubilių, galvoja į valdžią pareiti – Kliunka, Petrauskas, Betingis tai visi socdemų žmonės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Visi irodymai priklausys nuo teisejo, jeigu jis tikrai analizuos byla, tikrins ar tie irodymai neprirasyti is galvos, tada bus galima tiketi. Is kur dabar zinoti kas per teisejas teisejaus. Gal toks kaip Varsackis, perskaitys kaltinamaji akta ir nuteis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. kas yra irodymas? Tai nera surasytos raides juodai ant balto lapo. Kiekvienas irodymas turi tureti savo pagrindima. Stai kas yra irodymas. Nesistebiu jei ten prirasyta is oro ir jie nuskambes kaip irodymai. Pvz: Petrauskas sake, ant ginklo Kedzio dnr, jis zude. Kliunka per konferencija pakartojo. Kai priciupo meluojant pasake neva susipainiojo ne i ta byla paziurejo. O ka tai reiskia? Reiskia, kad zudyniu byloje bus parasyta, ant ginklo Kedzio DNR. Stai kokie irodymai is oro. Antras pvz. Kedys isvaziuodamas golfu is narusevicienes padaro avarija. Vairuotojas pamato begli. Ta pacia diena duoda parodymus, kad tai stambaus sudejimo, raumeningas apzeles vyras su tase. Po 20 dienu, pagal to pacio liudininko parodymus, apklausa iseina kitas pranesimas. "ieskomas zmogus vairaves golfa, kuris nusove Naruseviciene", pranesime rasoma velgi, 180 ugio zmogus, gali tureti tase ir pan. Liudininkas tada nemate Kedzio. O stai per konferencija Kliunka pasake, Kedys padare avarija, bande sprukti, denge veida kepusre, bet vairuotojas ji atpazino, tai buvo Kedys. Ar nesuprantat, kad liudininkas buvo arba paspaustas arba tyreju davestas iki jiems reikiamo atsakymo. Dar galeciau prirasyti, bet jau tingiu kasdien ta pati rasyti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. nededa parašo.Juk nuosprendis yra surašytas pedoklano atstovų jau seniai.Du parašai yra.Ir vėl DRĄSIAUS dvasia kalta?Tarp kitko,jei kas bandys grobti Kedžio dukrą,tas pirmiausia neteks savo brangiausių artimųjų,todėl plano neįvykdys.Byla darosi panaši į TWYN Pyksą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. matot,kai jus visus metus šėrė tik būrėjų ir ekstrasensų sapalionėmis,girdė neišsenkančių šaltinių burbulais,jums ……………..matot, dundukai, cia tik zurnalistai tyre ir rase ir sere. Bet tarp musu nera durnu kurie tiketu viskuom kuom domisi zurnalistai. Zurnalistai malaciai, kad raso apie visas smulkias detales. Buvo tu ekstrasensiu ne vienoje laidoje ir zurnaluose rase DAUGUMA zurnalistu. O apie faktus gerbiamieji tai butent jus nekalbat, kazkaip tik grasinimais ir lojimais. Kur jusu gudrmas isgaravo ka? Kur jusu faktai? Kur irodymai? Ka jus isvis analizuojate? Sedite ir lojate po kiekvieno Valatkos straipsnio, tas pasake FAS ir jum jau putos drimba is burnos. Jis menkas zurnalistas, raso be analizavimo ir nepagrindzia savo rasliavos. O jus tuos dalykus vadinate faktais. Nu graudu i jus ziureti, tiesiog gaila Lietuvos……………tačiau turiu jus nuvilti-čia bus konkretūs įrodymai,ne jums įprasti mistiniai.ir kas jums atrodo bylos vilkinimas-tai tik laikas nenuginčijamų įkalčių rinkimui užbaigti.kad viskas būtų aišku-nuo A iki Z…………..Kokreciu irodymu jau 2 metus is jusu negirdziu, tik tokie, kurie veliau pasineigia, net pati Stankunaite sugeba po pusmecio ka nors paneigti, per ilgas liezuvis. O del rinktu prokuraturos irodymu ziuresim, svarbu, kad eiliniskai nemeluotu. Sunku bus patiketi, kai jau apsimelavo. O kas liecia pedofilijos byla tai tikrai vilkina, visi jusu herojai, ir dar kaip vilkina. O zudyniu byla neturetu vilkintis, ikalciai jau turejo buti surinkti, Stankunaite skaite, kaip supratau, irodymu, kad zude Kedys ir nera lyg siol.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras