Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

Pedofilijos byla: teisėjas E.Gladutis pasveiko, pedofilijos bylos teismo posėdis rytoj neįvyks (papildyta)

2010-10-26 09:12 | Naujienos | Komentarų (121)

Teisėjas E.Gladutis - jau pasveikęs ir pasirengęs paskelbti sprendimą dėl Venckų skundų. Tiesa, tai bus padaryta tik po spalio 27 d., todėl pedofilijos bylos nagrinėjimas ir vėl bus nukeltas (D.Kiaunės nuotr.)

Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis, dėl kurio staigios ligos spalio 11 d. jo pirmininkaujama Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija negalėjo paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų – ar bus pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei ir ar kaltinimai A.Ūsui bus perkvalifikuoti iš tvirkinimo į seksualinį prievartavimą, jau pasveiko ir sugrįžo į darbą. „Taip, teisėjas E.Gladutis jau darbe“, – „Karštą komentarą“ informavo Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene J.Gudelienė.

Kada bus skelbiamas sprendimas dėl Venckų skundų, pasak J.Gudelienės, dar nežinoma.

„Šios savaitės pabaigoje, greičiausiai penktadienį, paaiškės, kada bus skelbiamas sprendimas“, – „Karštam komentarui“ sakė Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene.

Paklausta, ar sprendimas bus paskelbtas šią savaitę, J.Gudelienė atsakė, kad ne.

„Kada bus skelbiama, paaiškės savaitės pabaigoje. Ir tikrai taip nebus, kad ryte pasako, kada bus skelbiamas sprendimas, o po pietų jau paskelbiamas“, – „Karštam komentarui“ sakė J.Gudelienė.

Kadangi rytoj, spalio 27 d., Panevėžio miesto apylinkės teisme turi būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje D.Kedžio dukrelės tvirkinimu kaltinamas L.Stankūnaitės buvęs draugas  A.Ūsas, rytoj turintis įvykti teismo posėdis  greičiausiai vėl bus nukeltas – mat dėl teisėjo E.Gladučio ligos nebuvo paskelbtas sprendimas dėl Venckų skundų šioje pedofilijos byloje. O kol procesas nebaigtas, pedofilijos bylos nagrinėti negalima.

Taigi, akivaizdu, kad pedofilijos bylos nagrinėjimą stengiamasi vilkinti.

Kaip žinia, gegužės 26 d. pirmasis pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyko todėl, kad neva susirgo A.Ūso advokatė L.Kraujutaitienė.

Antrasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas birželio 16-ąją, tačiau birželio 13 d. netikėtai mirė vienintelis šioje byloje kaltinamasis A.Ūsas.

Trečiasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo numatytas rugsėjo 15-ąją, tačiau tą dieną dėl kitos bylos į posėdį negalėjo atvykti D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus. Be to, Venckų skundai Panevėžio apygardos teisme dar buvo nagrinėjimo stadijoje.

Ketvirtasis pedofilijos bylos teismo posėdis turėjo įvykti spalio 7 d., tačiau buvo atidėtas dėl dviejų priežasčių – A.Ūso našlė nesusitvarkė paveldėjimo dokumentų ir Panevėžio apygardos teismas spalio 11 d. turėjo skelbti sprendimą dėl Venckų skundų pedofilijos byloje.

Penktasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas rytoj, spalio 27 d.

Papildyta 9.32 val.

Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė tik ką informavo Neringą Venckienę, kad spalio 27 d. pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyks. Priežastis – teismas negali nagrinėti pedofilijos bylos, nes byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo, kur buvo nagrinėjami Venckų skundai.

KK inf.

2010-10-26

Komentarai

 

 

 
 1. Kol Betingis maivėsi, kitas jam numatytą Klaipėdos naftos direktoriaus postą užėmė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Oi nezinojau kad Lietuvoj vyksta karas:))) Koki cia kara laimejo Betingis geda net klausyti komsomolkos. Tegul vadina jie violetiniais ir t.t. mes viska iskesim ir padesim N.V. kuriamai partijai.Kiek galima tyciotis is zmoniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. perzenge visas ribas. Jau antraste mirga. Minia paspaude Petrauska, kad tas atstatydintu Betingi. Betiingis gryzta iskelta galva (cia jis pats apie save taip pasake?), tai neva pamoka mums. Tiesa sakant nesupratau pavadinimo, nes Betingi atleido Petrauskas o ir Betingis tada sake, kad senai norejo iseiti. Vyko kazkokie slapti pasitarimai, abu buvo prigauti meluojant, kad neva niekas nesake, kad atleidzia Betingi. Cia ir durniaui aisku, kad Betingi pasalino nes reikejo padirbeti su viesaja akcija (rasta Kedzio dnr, jis zudikas) ir Betingis matomai pats norejo nusisalinti, kad jeigu ka, ne jis kaltas o Petrauskas. Ta irodo Betingio atostogis pazemintose pareigose kuriose pagal ji ir pats norejo dirbti. Ir gerai suplanavo kaip apjuodinti "minia". As nesuprantu, kokio proto reikia tureti, kad visas savo problemas ir nemoksiskuma sumesti zmonem? Tokie zmones tikrai neturetu dirbti prie tokiu svarbiu dalyku kaip narplioti zmogzudystes. Tai jei koks Paulauskas papsaus? Prisikakoks i kelnes gi. O panasu, kad tu skambuciu ir buta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. surinktų videoarchyvų apie Furmos likvidavimo epopėją,o jūs čia norite ,kad viens du per du metus nuteistų klaninius valstybininkų pedofilus.Visa teisėtvarka sukasi ant centrinio pedofilo birkos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. ar aš ką atskleidžiau?aš tik prašau trupučio kantrybės ir pamatysite kas yra kas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. matot,kai jus visus metus šėrė tik būrėjų ir ekstrasensų sapalionėmis,girdė neišsenkančių šaltinių burbulais,jums ir toliau norisi burtais ir kortomis paremtų įrodymų.tačiau turiu jus nuvilti-čia bus konkretūs įrodymai,ne jums įprasti mistiniai.ir kas jums atrodo bylos vilkinimas-tai tik laikas nenuginčijamų įkalčių rinkimui užbaigti.kad viskas būtų aišku-nuo A iki Z.net ir kedofilams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. O iš kur tu žinai, kas yra byloje?
  Kiek žinau OFICIALIAI su byla susipažinusių asmenų yra labai mažai ir tie pasirašę nieko neskleisti. Jei mokėtum galvoti, suprastum, kad ką tik prisipažinai padaręs nusikaltimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. jeigu būt ką nors turėję, lavastė su gaiveniu būt seniai ištrimitavę, nieko jie neturi, jiems reikia mergaitės ir hipnozės seansų jai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Turbūt per naktis nemiegi bylą kurpdamas? Vėl rasi kokį Skėrį, padarysi vienai dienai pakaltinamą, duos kokių reikia parodymų, o paskui nuo širdelės numirs? Žinom jūsų metodus, deja, jumis niekas NEPATIKĖS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. jeigu prokurorai nors ka nors turetu jau visi senai zinotu…..nelok bele ko….turejo tipo DNR ant ginkloD.K….pasirodo nei to neturi…tik toliau zudo ir planus kuria. O jiems reikia tik MERGAITES

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. O tai pats prokuroras būsi? Ar tik nesąmones internete skleidi? Sakyk ką nors konkrečiai, o ne "įsivaizduojat, kiek įrodymų turi". NE, AŠ NEĮSIVAIZDUOJU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. ech,jus,violetiniai,jus net neisivaizduojat,kiek irodymu prokurorai turi pries drasiu,venckiene,vencku,kediene.(jei pavardziu vietose bus zvaigzdutes,tai isvardinau visa nutriju fermos brigada).ir ne tipo,kad "yra liudininku" ar"saltiniu duomenimis" ,bet 100% konkreciai.gales garsus teisininkai atsakineti,jei dar isvis sugebes zodi pratarti.tik idomu,ka tada sakys patvoriniai.itariu,kad is nervu,jog patikejo ir buvo metus laiko uz nosiu vedziojami,isvartys gimtasias tvoras.gali nukenteti net turtuoliu namas su visais soliariumais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Pedofilijos byla bys nagrinėjama po Furmanavičiaus nužudymo bylos. Kitaip neįmanoma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. tai cia is kur tokia info apie uzdarytas saunos duris kurioje Miliutes vyras zuvo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Pastebėta grubi klaida: "Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis". Reikia rašyti- Naujosios Jeruzalės- Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. kun.Mikutavičiaus ,tai scenarijus tas pats,sužinosim manau užsakovus ir Pocūno,ir kun ,Mikutavičiaus ir kitų…ir taip pat MILIŪTĖS vyro(kuris žuvo kažkam uždarius kuris į sauną,įsivaizduojat tokią mirtį,dar miliutė klanui dirba)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. jei teisėjai (tik statytiniai)tai kam tada jų tiek reikalinga,užteks plaukuotos rankos,ji sugeba per5 min.sprendimą priimti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kabinėjiesi prie žodžių.ar manai,kad jei prokurorai tikrai būtų kedį nužudę,tai būtų nubėgę ir Laimai papasakoję?tipo,tik niekam nesakyk,Laimute.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. tik sraigtelis-skaitytojas….aisku baisu, kad tai teisejas ,lemiantis zmoniu likimus, bet cia viskas nuo pradzios iki galo suplanuota….nieko cia nebus , jokios teisybes mes nesuzinosime, lavonu tik gali buti daugiau, o siaip gali visi rekaut ir viskas- KGB-istai-pedofilai valdo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Taip buvo išvilotas iš namų pažystamo kolekcionieriaus ir kun. R.Mikutavičius ir niekas nenorėjo jo atpažinti ir netgi vulgariai paskelbė pasamdytos "megztos beretės", kad matė kunigą vaikščiojantį Australijoje, (Kedžio atveju – Ispanijoje) o kad nuversti bėdą ant pačios bažnyčios, paskelbė, kad jį su sraigtasparniu išgabeno į Vatikaną ir ten jis slepiamas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Čia ir pasireiškia: žvejys ir žuvis. Kas ką prialsins? Bet tokią žvejybą, žudant žmones ir kompromituojant valstybę – kur dėtis tiems kurie prisiekė sakydami, kad tepadeda man Dievas. Ir čia išduotas DIEVAS -TIESA. Matau Seime tik keletą seimo narių norinčių dirbti Lietuvos naudai, bet juos užgožia kaip sako didesnis netinkamas skaičius kitų. Kai vaikai nesusitvarko tai tada tvarką paima tėvai. Tėvo neturime ir ilgai neturėjiome, tai turi tvarką paimti "Mama".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Visiems, norintiems zaisti tikra pokeri, neidejus ne cento – pasiulymas. Isspresk lengva testa ir 50 $ – tavo. Gali zaisti pasirinktame pokerio kambaryje.
  ru.pokerstrategy.com/u6CWIP

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. gal žmogus,kuris seka visą muilo operą apie Drąsiaus "žudymus",teisėsaugos fantasmagoriją apie "tyrimus"ir baisiausiai begėdišką ir įžūlų "tyrimų išvadų"kaitaliojimą,gali paaiškinti kada buvo faktinai suimtas Drąsius,jeigu jo Beretą rado prie Stankūnaitės sesers lavono,o tai reiškia,kad pistoletas iš jo jau buvo atimtas ir jis jau buvo suimtas,bet skelbiama Interpolo paieška,važiuoja pinkertonai ir šerlokai holmsai į Ispaniją pailsėti? Ir Drąsiaus lavono numetimas prie marių(Stankūnaitė sakė,kad numetė kaip šunį,o iš kur žinai gražuole,kad "numetė",o ne pats atėjo,kas tau pasakė?) baisiausiai primityvus žingsnis-Pociūnas girtas,Drąsius girtas ir Ūsa girtas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Taip yra ir nežmonių… Dvasingi žmonės, kurių skaičius vis auga, mato auras ir tikrai yra ne mažai buvusių žmonių, kurie prarado sielas-liko tik pavidalai. Vienas iš tų aiškeregių pasakė, kad jų nemažai tarp valstybės vadovų. Apie Kedį pasakė, kad jam ateina informacija prie jo kapo, jog savo misiją (Dievo jam duotą gyvenimo planą) jis "realizavo". Aišku "šventa vieta tuščia nebūna" todėl tuos kūnus užima kitos būtybės, kurios vykdo ne Dievo valią…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras