Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Pedofilijos byla: teisėjas E.Gladutis pasveiko, pedofilijos bylos teismo posėdis rytoj neįvyks (papildyta)

2010-10-26 09:12 | Naujienos | Komentarų (121)

Teisėjas E.Gladutis - jau pasveikęs ir pasirengęs paskelbti sprendimą dėl Venckų skundų. Tiesa, tai bus padaryta tik po spalio 27 d., todėl pedofilijos bylos nagrinėjimas ir vėl bus nukeltas (D.Kiaunės nuotr.)

Panevėžio apygardos teismo teisėjas Eligijus Gladutis, dėl kurio staigios ligos spalio 11 d. jo pirmininkaujama Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija negalėjo paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų – ar bus pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei ir ar kaltinimai A.Ūsui bus perkvalifikuoti iš tvirkinimo į seksualinį prievartavimą, jau pasveiko ir sugrįžo į darbą. „Taip, teisėjas E.Gladutis jau darbe“, – „Karštą komentarą“ informavo Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene J.Gudelienė.

Kada bus skelbiamas sprendimas dėl Venckų skundų, pasak J.Gudelienės, dar nežinoma.

„Šios savaitės pabaigoje, greičiausiai penktadienį, paaiškės, kada bus skelbiamas sprendimas“, – „Karštam komentarui“ sakė Panevėžio apygardos teismo atstovė ryšiams su visuomene.

Paklausta, ar sprendimas bus paskelbtas šią savaitę, J.Gudelienė atsakė, kad ne.

„Kada bus skelbiama, paaiškės savaitės pabaigoje. Ir tikrai taip nebus, kad ryte pasako, kada bus skelbiamas sprendimas, o po pietų jau paskelbiamas“, – „Karštam komentarui“ sakė J.Gudelienė.

Kadangi rytoj, spalio 27 d., Panevėžio miesto apylinkės teisme turi būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje D.Kedžio dukrelės tvirkinimu kaltinamas L.Stankūnaitės buvęs draugas  A.Ūsas, rytoj turintis įvykti teismo posėdis  greičiausiai vėl bus nukeltas – mat dėl teisėjo E.Gladučio ligos nebuvo paskelbtas sprendimas dėl Venckų skundų šioje pedofilijos byloje. O kol procesas nebaigtas, pedofilijos bylos nagrinėti negalima.

Taigi, akivaizdu, kad pedofilijos bylos nagrinėjimą stengiamasi vilkinti.

Kaip žinia, gegužės 26 d. pirmasis pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyko todėl, kad neva susirgo A.Ūso advokatė L.Kraujutaitienė.

Antrasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas birželio 16-ąją, tačiau birželio 13 d. netikėtai mirė vienintelis šioje byloje kaltinamasis A.Ūsas.

Trečiasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo numatytas rugsėjo 15-ąją, tačiau tą dieną dėl kitos bylos į posėdį negalėjo atvykti D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus. Be to, Venckų skundai Panevėžio apygardos teisme dar buvo nagrinėjimo stadijoje.

Ketvirtasis pedofilijos bylos teismo posėdis turėjo įvykti spalio 7 d., tačiau buvo atidėtas dėl dviejų priežasčių – A.Ūso našlė nesusitvarkė paveldėjimo dokumentų ir Panevėžio apygardos teismas spalio 11 d. turėjo skelbti sprendimą dėl Venckų skundų pedofilijos byloje.

Penktasis pedofilijos bylos teismo posėdis buvo suplanuotas rytoj, spalio 27 d.

Papildyta 9.32 val.

Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėjo V.Krikščiūno sekretorė tik ką informavo Neringą Venckienę, kad spalio 27 d. pedofilijos bylos teismo posėdis neįvyks. Priežastis – teismas negali nagrinėti pedofilijos bylos, nes byla dar nesugrąžinta iš Panevėžio apygardos teismo, kur buvo nagrinėjami Venckų skundai.

KK inf.

2010-10-26

Komentarai

 

 

 
 1. jau nebezinau ka ir galvoti, kartais apima tokia neviltis stebint sia situacija!!!negi tam paciam Gladuciui ar kitieks Kliunkoms, Valantinams, nei kiek sazine negrauzia. Negi tie zmones NEZMONES???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. atidziai pasiskaityk dar karta.del vencku uzimtumo byla ne karta buvo atideta.jei kas ir vilkina byla,tai venckai taipogi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Dar idomus vienas dalykas. Autobusiukas. Pirko Kedys, isregistruota. Pirko menesi iki zudyniu ar pan. O stai, kad jis isregistuotas buvo jau du metus si ta patvirtina. Kad tas zmogus kuris neva pardave galejo pats zudyti ir liudyti neva Kedys pirko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. sega ir gryzta kaip susitare. Bylos vilkinimas ir visi teisesaugos veiskami rodo, kad veikia slaptas susitarimas. Tai klano, tinklo buvimo vienas is irodymu. Kitas irodymas 4 mirtys. Ir butent, kad Kedys mire nesmurtine o ir Usa ne Kedys nuzude, nes jis jau buvo mires, tad Usas irgi pats numire. Dar vienas klano pozymis tai i paskutinias mirties vietas nekviesti konologai. Kedzio mirties atveju istempe guma iki 4 paru kol dings visi zudiku pedsakai. O jau parodymu kaitaliojimas, viesas melavimas tai tik viska patvirtina. Gimines priversti meluoti, kazin kas juos vercia? Tikriausiai patys prokurorai kurie byla fabrikuoja. Prokuroro specialus pamelavimas apie DNR dar vienas ir labai svarbus irodymas, kad klanas yra ir tas irodymas istrauktas is kitos bylos, zudyniu bylos, reikia, kad Kedzio DNR nerasti, bet zudyniu byloje irasyti kaip priklausantys Kedziui. Bylos kurimo pozymis. Stankunaites svarbiu "faktu" atsiminimas tik nesenai, apie Kedzio drauga kuris Violetai spyna tvrake irgi byloja, kad fakai renkami is oro. Ir liudininku parodymai ta rodo, kai vairuotoja neatpazino Kedzio o Kliunka paake,, kad atpazino.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Tą dieną, kai susirgo teisėjas Gladutis per žinias ,duodamas intervių jo kolega pasakė, kad trūksta tik Gladučio parašo, kiti du teisėjai pasirašė, sprendimas priimtas…. Tai kas čia vyksta? Jei Gladutis atsisako pasirašytti po tokia nutartimi (noriu tuo tikėti), tai klanas ieškos priežąsties jį priversti arba nušalinti, kitaip neaišku kam tas vilkinimas.
  Dar, gal Betingį atstatė, todėl, kad šis senas vilkas turi pakankamai kompromato prieš klano veikėjus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. vilkinimas teisesaugos pagalba,dar karta irodo,kad pedofilu klanas egzistuoja,ir jie patys issiduoda,taip,kad zmones viska supranta ir yra budrus ir manau,kad ir toliau stos ginti mergaites

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. betingi atstate ir teisejas pasveiko. kazkoks rysis turi buti. man asmeniskai, betingis siejasi tik su smurtu ir ziaurybemis, jo veidas uz ji kalba.
  o jei byla vilkinama – turi buti kazkoks tikslas. vis tikisi mergaite atgauti? bet turetu suprasti, kad butent cia zmones, kaip niekada vieningi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Matyt, svarbi priežastis dėl ko vilkinama byla.Kažkas kiša koją……………..viskam kisa koja laisveje esanti Neringa Venckiene. Susidoros su ja, atsivers visi keliai mergaite pradanginti uzsienyje ir nutraukti byla, nes pagrindine liudininke dingo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. kas jau kas, advokatai zino kada negalimas bylos atvertimas. O laisvalaiki leidzia kaip nori. Kas dar domina? Cia tau ne Usai su visokiomis paslaptimis ir keistomis aplinkybemis bei susipainiojusiais zodziais. Jimes visiems reik psichiatrine ekpertize atlikti, nes parodymus matyt nesamoningai kaitalioja, gal primirsta kada kas buvo, ka pasake ir pan. Zmones stebi su padidinamuoju stiklu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. ir Uso priviliojimui neatsitiktinai pasirinkta vieta prie tokiu darbu zinovo. Kraujutaitiene irgi neatsitktinai ji gyne. Dabar pasitrauke, per daug svarbiu faktu viesumon islindo. Niekas nenori, kad po ju asmeninius verslus kuistusi zurnalistai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. ne tik Usas buvo siejamas su kontrabanda, pavardziu sioje byloje daugiau nei reikia. Beveik visi ji ginatys byloje turi sasaju su kontrabanda, ne karta buvo aprasinejama spaudoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. sake jeigu, juk sake ne todel, kad zino o todel, kad spejo. Neapgavo kaip lietrytis, kuris pezejo apie papirktus istisus teiosejus, kad nuteis Stankunaite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. vilkina byla. Tokie jau nekalti, tik isisukineja nuo bylos net zudydami. Jeigu nekalti tai reikejo jau pirma atvertimo karta nebijoti ateiti. Bet tada dar Usas neturejo kazkokiu svarbiu dokumnetu. Pasirodo pries mirti duotame interviu jis jau zinojo, kad tuos irodymus tures, tikriausiai todel isvaziavo paailseti. Sake tikrai gausiu irodymus, ir tas jo interviu isejo po jo mirties. Jo gimines sake nezino nieko apie tuos irodymus, nes Usas buvo uzdaras zmogus ir jiems nepasakojo. Panasu, kad klanas jam turejo parupinti kazkokius popierius ir jis isvaziavo su kazkuo susitikti 15kai minuciu. Tikriausiai tie irodymai buvo skirti tik Usui privilioti iki mirties. Vargsas, o taip dziaugesi. Nu tai ka beliko daryti, vilkinti ir nuutraukti del senaties ar pagrobus pagrindine liudininke.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kk speliones nepasitvirtino. saket i sanatoroja vaziuos teisejas. pasveiko neisvaziavo. kazi ar bus straipsnio paneigimas ????? a Butu grazu is jusu puses.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Skandalai prasidėjo nuo mergaitės tvirkinimo ir pabaigos nesimato…Šiandien per radiją pranešė,kad "violetiniai triukšmadariai patyrė pirmą skaudų smūgį,nes sugrįžo darban Betingis,kurį,neva,Petrauskas dėl tų rėksnių ir atleido …"O , aš galvojau,kad jį atleido dėl Kalvarijos policininkų skundų, surištų su kontrabanda ir šio prokuroro ,kaip kontrabandos triukšmo marintojo ,vis minima pavarde. Vadinasi ,apsirikau .Kontrabanda teisėsaugai nerūpi .Skaičiau,kad ir ūsorius BUVO KONTRABANDISTAS ir pinigus atsiimdavo Rygoje.Bet tai niekam nerūpi.Užtai labiausia rūpi "Violetinė minia" .ŠLIKŠTYNĖS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Toks jausmas, kad pedofilijos byla bus nukėlinėjama tol, kol šitoje byloje atsiras dar koks vienas lavonas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tam simpatiškam teisėjui. Gal todėl jo akys tokios liūdnos? Kada bus pabaiga šioje byloje. Jau protu nebesuvokiama. Kas čia vyksta? Kiek lėšų išleista tampant šią bylą? Taaaaaip, turtingi mes ne tik neteisybės, bet ir pinigų atžvilgiu… O, jei taip paprašius bylų vilkintojus atlyginti teismų išlaidas ir Stankūnaitės apsaugos pinigėlius? Gal reikalai kaip mat pajudėtų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. TĘSIASI VISIŠKI SKANDALAI- AR PROKURATŪRA PRIPAŽINS, KAD PETRAUSKAS ATLEIDO BETINGĮ TIK TODĖL, ‘KAD BAIGTŲSI PUOLIMAS"!!!???, TADA PRIVALO BŪTI ATLEISTAS TAIP IDIOTIŠKAI SAVIVALIAVĘS PETRAUSKAS. TAIGI, KURIS IŠ JŲ KRIS?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Nu, kiek čia galima žaisti, paskelbkit, kad atmetat skundus ir kuriam greičiau partiją, jau nusibodo tas gumos tampymas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Jeigu būtų nekalbėjus apie politiką, būtų vis tiek suvalgę. Jie turi savo scenarijų ir jį vykdo, ir jiems ant tos politikos visiškai nusispjaut.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kai Betingi atstate,tai ir ligos praejo.Dabar daug kam jegu ir sveikatos "atsiras"puolimui pries Venckiene. Gal ankstokai apie ta partijos kurima pradeta rasyti,nes dar ir Valantina sumanys atstatyti su kompensacijom. Reikia gi jegas telkti…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. į sąrašą pamiršote įtraukti advokato Venckaus neatvykimą dėl užimtumo – jis norėjo krepšinio čempionatą pažiūrėti.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras