Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Pedofilijos byla bus nutraukta? (papildyta)

2010-10-27 16:41 | Naujienos | Komentarų (137)

Pedofilijos byla, panašu, bus nutraukta - teismo posėdis įvyko nesulaukus Panevėžio apygardos teismo sprendimo dėl Venckų skundų (KK nuotr.)

Šiandien įvykusiame pedofilijos bylos teismo posėdyje – netikėtumas: valstybinį kaltinimą byloje palaikanti Panevėžio miesto apylinkės prokurorė K.Ulienė paprašė nutraukti pedofilijos bylą, nes vienintelis kaltinamasis joje Andrius Ūsas yra miręs.

Su prokuratūros prašymu nesutiko nei D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus,nei A.Ūso našlė G.Ūsienė. Aidas ir Neringa Venckai siekia, kad A.Ūsas būtų nuteistas, G.Ūsienė – kad išteisintas.

Ar patenkinti šį prokurorės prašymą, Panevėžio miesto apylinkės teismas skelbs lapkričio 17 d., 16 val.

Papildyta – N.Venckienės komentaras

"Manau, kad jau viskas aišku, kuo baigsis ši byla – mūsų skundus lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas atmes, o lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas pagal prokuratūros prašymą nutrauks pedofilijos bylą. K.Betingis į postą sugrįžo, ir viskas – byla baigta, pedofilijos – kaip nebūta, keturi lavonai neturi jokio ryšio", – tokią nuomonę apie bylos baigtį "Karštam komentarui" išsakė Neringa Venckienė.

Ji sakė susidariusi įspūdį, kad stengiamasi padaryti viską, kad tik neprasidėtų teisiamasis pedofilijos bylos posėdis. "Nes prasidėjus bylos nagrinėjimui iš esmės, mes galėtume teikti prašymus, reikalauti iš bylos išimtų A.Ūso, J.Furmanavičiaus, L.Stankūnaitės ir kitų telefoninių pokalbių išklotinių, apklausti liudytojus. O aplaukiant liudytojus, gal dar kas paaiškėtų. Tuo tarpu šitą bylą norima nutraukti ir pamiršti, kaip kad nieko nebūtų buvę", – sakė N.Venckienė.

Tiesa, pasak jos, yra dar viena galimybė atverti pedofilijos bylą – pedofilijos byla galėtų būti nagrinėjama, jeigu Panevėžio apygardos teismas patenkintų Venckų skundus ir L.Stankūnaitei būtų pareikšti įtarimai.

Tačiau matant, kaip L.Stankūnaitė yra saugoma nuo bet kokių įtarimų ir kaltinimų – netgi nuo šmeižto bylos privataus kaltinimo tvarka, jau dabar galima pagrįstai manyti, kad kaltinimai L.Stankūnaitei nebus pareikšti, o pati pedofilijos byla teisme niekada atverta nebus. 

Tiesa, pedofilijos bylos teisme taip ir neatvėrus, dar liks vienas kelias surasti teisybę – žurnalistams tęsti savo žurnalistinį tyrimą šioje byloje, o surinktą informaciją ir įrodymus pateikti visuomenės teismui.

"O mergaitė? Manau, kad nutraukus pedofilijos bylą ir atmetus mūsų skundus, jau tą pačią dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas gali priimti sprendimą sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei. O paskui… L.Stankūnaitė nesupranta, kad paskui ras abi negyvas…" – dėl mergaitės gyvybės nerimauja N.Venckienė.

Karštas komentaras

Kaip žinia, po A.Ūso mirties net keturis kartus buvo atidėti pedofilijos bylos teismo posėdžiai, tačiau tai buvo daroma ne prokurorų prašymu: tai A.Ūso našlė nesugebėdavo susitvarkyti paveldėjimo dokumentų, tai buvo laukiama, kol baigsis teismo procesas dėl Venckų skundų. Per šiuos keturis posėdžius prokuratūra nė karto neprašė teismo nutraukti pedofilijos bylą dėl to, kad kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs. Taigi, kodėl staiga šiandien, dar vakar pranešus, kad pedofilijos bylos nagrinėjimas šiandien neįvyks, buvo apsigalvota, teismo posėdis – paskelbtas, o prokuratūra staiga pareikalavo nutraukti pedofilijos bylą?

"Karšto komentaro" manymu, žlugo pedofilijos bylos juodųjų strategų planas paimti mergaitę ekspertizei. Kadangi laikas siaubingai spaudžia (vėl koks Rusijos psichiatras atvyksta į Lietuvą?), matyt, nuspręsta paaukoti A.Ūsą (nusispjauti į jo reabilitaciją), nutraukti pedofilijos bylą ir tokiu būdu, L.Stankūnaitei išėjus sausai iš vandens, per L.Stankūnaitę paimti mergaitę. Nes nors Venckų skundai bus atmesti, o  L.Stankūnaitei  įtarimai – nepareikšti, mergaitė teismo sprendimu gyventų pas N.Venckienę tol, kol baigtųsi pedofilijos bylos nagrinėjimas. O tai užtruktų ne vienerius metus ir ne du…

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. Neringa, apsilankyk lietuviu bendruomenese Airijoje, Anglijoje, Ispanijoje… Jie irgi balsuoja :) Sekmes ir iki susitikimu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Manau, Stankunaite per daug isijaute i vaidmeni. Reikejo laiku galvot apie motinos vaidmeni, o ne dabar, kai padai svyla. Labai pasipiktinau jos interviu, kai pasake, mazdaug, kad ji paliko maza dukrele auginti tevui, nes jai, matai, mokslus baigt reikejo ir susikureti gyvenima. Kuri motina sitaip masto? Aha, gudriai cia Stankunaite buvo sumasciusi, mazdaug Drasiui ir Kedziams palieka kudiki, jus verskites kaip norit, uzauginkit, kai jau bus "is vargo isvaryta" tada pasirodys Stankunaite kaip motina (heroje) ir pasiims vaika. Turetu Stankunaite gedos sitaip smeizti Kedzius ir Venckus, jie jos dukrai tik gero linki, visada viskuo aprupinta mergaite, apsupta meiles. Dekoti turetu Stankunaite, kad jos mergaite sitaip myli ir rupinasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Koks cia istvirkelis studentas Lietuvos jaunimo tarpe, o gal cia destytojas, ar mokslinis bedarbis sitaip taskosi savo meslu?. Pavyzdziui L.ryto Videonaujienos, Prokurorai praso nutraukti…. komentarai Nr.18; 23. Jonas lietuvis>21 23:34 10-27 | 193.219.174.52 Man turi būti gėda dėl nepagarbos pedofilui-žmogžudžiui Drąsiui Kedžiui? Eik galvą po šaltu dušu praplauti. IP: 193.219.174.52 jonas lietuvis ( save vadina!) nersdamas ir visus smeisdamas butinai nori parodyti kas jis toks ir is kur jis raso : LITNET NOC address: Kaunas University of Technology , Computer Center; Studentu 48a-101, LT-3028 Kaunas, Lithuania. tel-no: +370 7 353325, fax-no: +370 7 300643

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Stanke, neprisistatinėk joles vardu, matosi iš leksikono, kad čia tu, žiurke pedofilų gerkle sysalais užkišta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Čia šansas reabilituotis Žiobienei. Akivaizdžiai kyla grėsmė D.Kedžio mažametei dukrelei. Ji gali būti perduota gyventi su moterim, kuri yra artima mergaitę prievartavusio pedofilo draugė (taip teigia mergaitė). Kas privalo pasirūpint, kad mergaitės interesai nebūtų pažeisti? Žiobiene, juk dar vykdai savo pareigas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. isivaizduoti, kaip atrodys po zombiu "sprendimo" mergaites atemimas is Vencku-Kedziu, ir niekaip neiskyla joks vaizdas(negi mes kokie beteisiai musulmoniskoj saly, kur moterys zudosi, neatlaikiusios ziauraus vyru elgesio su jom?). Kazkas gali buti ziauraus ir be galo smurtinga. Bet gal apsvies tiems amtzmogiams kas nors prota paskutine sekunde? Labai to norime ir to tikimes. Stiprybes mums visiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Dėk ant lentynos tą savo mantiją,kurk partiją ir eik LIETUVOS vaduoti iš pedoklano.Kreipkis į tautą,kviesk pirmiausia visus žurnalistus ir kitus piliečius ,išdrįsusius viešai palaikyti Tave,taip pat visus Garliavos įvykių gynėjus.Įkurk štabą,duok kontaktinius telefonus.Paruošime strategiją,paremtą VIEŠUMU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. jeigu nedet vilciu i Strasbura, kaip cia kazkas komentavo, tada is viso vyrauja kazkoks chaosas, visi elgiasi, kaip nori ir tada jau niekur jokios teisybes neatrasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. tai jus matot vilties Lietuvos teisinej sistemoj? Ar jus akli? Taip, Lietuvoje reikalingi irgi teisiniai sprendimai, taciau, kaip matome is Kauno sitos bylos, teisine sistema pas mus korumpuota. Tai kokios dar cia viltys?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. KODEL, REMIANTIS STATISTIKA, STRASBURA PASIEKIA DAUGIAUSIA BYLU IS LIETUVOS? MATYT, TODĖL, KAD TAI RODO, KOKS LIETUVOS TEISINES SISTEMOS NETINKAMAS DARBAS. KITO LOGISKO PAAISKINIMO NESURASCIAU. BYLOS PASIEKIA STRASBURA DEL SKYRYBU IR PANASIU ATVEJU, TACIAU SITA BYLA NERA EILINE, CIA NE KOKS PAPRASTAS SKYRYBU ATVEJIS, CIA LABAI KOMPLIKUOTA BYLA SU DAUG KLAUSTUKU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. jus nedekite vilciu i ta Strasbura…..kaip jus nesuprantat, kad LT reikalingi teismo sprendimai ir isvis nejuokinkit….reikejo galvot kaip grybe rinkot

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Neringa, patarimas jums, matote, kas vyksta, jugi matote, tai greiciau visus dokumentus ruoskite i Strasbura, kad viska atnaujintu ir imtu tirti auksciausia instancija. Bylai suruosti Strasburui juk reikia laiko, tai per ta laika gali speti atimti mergaite, o mes gi, to tikrai nenorime. Taigi viska jau kraukites is anksto, kad nereiketu gaisti laiko. Surinkite viosa medziaga, kur buvo padarytos Lietuvos teismu ir prokuraturos klaidos, kad galetumet pateikti auksciausiai instancijai Strasbure. Girdejau, kad galima viska pateikti ir gimtaja kalba, kadangi esame Europos Sajungos sudetyje. Jus paziurekit, kas vyksta, netgi Akistata gavo rasta, kad neberengtu tokiu laidu. Cia jau neliko vilties, patikekit, neliko vilties Lietuvoje kazka pasiekti teisiniu keliu. Tai mano nuomone. Didziausios sekmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kas saukiasi Dievo, kas prezidentes, kas dar kieno nors pagalbos. Dabar jau Neringa turi visus isvaduot( jeigu is teiseju atleis). Kodel, savo baime bandot kompensuot kitu saskaita. Ar negalit pagaliau imtis veiksmu patys. Ar negalima tokios partijos kurti ir be Neringos iniciatyvos ir tokiu budu padeti jai, ji ir taip turi pakankamai rupesciu. Ir nemaisykit sios tragiskos istorijos su vaistybes valdymu("iveiksim pedofilus ir salis suklestes"?),- si istorija tik "valdymo" pasekme, kaip ir daugybe kitu is to issirutuliojusiu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. o idomu kaip ten zmogaus teisiu teismas.svogriu kraste tai kaip ir viskas bet tai gi dar yra pasaulis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Nera zmoniu pazystanciu Aida Miezeli,negi niekas neturi jo foto,manau,kad yra tokiu,kurie galetu paviesinti sia persona,bet kodel jie tyli?ar negali zurnalistai jo nufotografuoti,zmogus juk ne "adata",kazkur gyvena,dirba,manau,kad imanoma ji kazkur sutikti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Vykusiame Teisme VSD atstovas atvirai pripažino, kad Aidis Mieželis nėra koks nors slaptas agentas ir pasalose nesislapsto: t.y. jis yra viešas asmuo, vienas iš aukštų VSD vadovų.

  Ar visuomenė pagaliau galės pamatyti ir sužinoti daugiau apie Aidį Mieželį…"(raso ekspertai.info). Laukiam foto :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. 1. Skuba uzbaigti byla, kol auksciausia valdzia isvykusi. 2. Arba auksciausia valdzia liepe viska uzbaigti, kol ji isvykusi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. tik nereikia pliurpti nesamoniu, cia jusu usofilines propagandos, vieninteliai kas norejo nutraukti byla tai tie kurie prisidejo prie Uso mirties. Deja, Usas mire "sava mirtimi", prie draugu, vaziavo pas kolegas greiciausiai. Jus ismastete kitaip? Ar tai jam lavondeme ant plastakos buvo? Netycia prigere, sirdies smugis ar ne? Jus taip galvojat kaip ir prokurorai? Tai kodel ada bijojo kinologus ir kriminalistus kviesti? Kad nenusektu iki "draugu"? Nereikia kabinti makaronu, jus a patys puikiai suprantat, kas bijo tos bylos, kas jos visada venge. O Venckene ir mes norime vieno, teisybes. Uso nebera, bet yra Stankunaite, todel jai dar gali pareiksti itarimus. Kodel teisejas susirgo? Ko delse? Nejaugi jum nesidelioja vaizdas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. gal jie bijo ta byla atvresti nes neranda kitos mergaites? Juk ji turetu dalyvauti teisme kaip liudininke. Gal cia irgi priezastis, kad nereiketu apklausti liudininku teisme? Nes tikrai, teismu ir prokuroru veiksmai NENORMALUS. Kaip jie ramia sazine gali grazinti mergaite neaisku ar pedofilams ar nepedofilams, gal numirti o gal ir ne. Nesuvokiama, kad jiems nusispjauti i vaiko tolymesni gyvenima.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Patvirtina tik dar kart, kad visais laikais buvo bendradarbiavusių ir prieš IIW okupuojant Lietuvą ir dabar, kai vyksta nusikaltelių v zakone (vsio zakono)totali vidinė LT okupacija… Dėja panašu, kad ir dabar liks nenubausti, kaip tie , pasmerkti tik istorikų ir istorijos….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. ČEKISTAI,-LIETUVOS AUKŠČIAUSIOS VALDŽIOS PONELIAI IR PONEČKOS,NEŽAISKITE SU UGNIMI.
  JŪSŲ MYLIMA IR JUMS TAIP REIKALINGA SOVIETINĖ -ČEKISTINĖ "TEISĖSAUGA" ANKSČIAU AR VĖLIAU EIS Į DUGNĄ,JĄ TURI PAKEISTI CIVILIZUOTA TEISĖSAUGA.VALDŽIUKĖS PONULIAI IR PONEČKOS, PASISTENKITE KUO SKUBIAU LIETUVOJE SUKURTI CIVILIZUOTĄ TEISĖSAUGĄ,O TAI KARTU SU ČEKISTAIS NUGARMĖSITE Į DUGNĄ.LIETUVOS ŽMONĖS -PASIRUOŠĘ DISKUTUOTI DĖL TEISĖSAUGOS REFORMOS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. žurnalistai,suraskit tą laidą,kur stankūnaitė,panelė pati pripažino,kad pedofilija buvo.Tai įrodymas.Ta laida-srovės,panelė sėdėjo nugara į ekraną-geltonai apsirėdžiusi.Dar reikia surasti,kur jancevičius iš teleekrano teigė,kad užtenka įrodymų pareikšti stankūnaitei įtarimus.Tai kas,kad pedofilas pastipintas,įtarimai pedofilei panelei turi būti pareikšti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. pagal prokurorus iseina, kad mergaite prievartavo dedes, reikalaudama jai i burnyte ikisti ju smirdancius sysalus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. cia vaidinti, kad venckiene nori bylos nagrinejimo…Nutraukus byla, nepaaisketu kedvenckiu nusikaltimai, nebutu patraukti atsakomyben jie ir grupe zurnalistu, kurie vare ziauria propaganda pries Ūsa, nustatinejo visa visuomene pries nenuteista zmogu.O teismas butu isteisines , garantuoju.Reikia sustatyti viska i vietas, tiesiog del nuzudytu nekaltu zmoniu, ju ir ju artimuju ramybes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Mes Fioletiniai (nuo šiol šį žodį siūlau rašyti iš didžiosios raidės) tie patys, kurie savo laiku iškovojo laisvę Lietuvai. Tada tautos siekis buvo Laisvė, o dabar Teisingumas. Iškovojom Laisvę ,iškovosim ir Teisingumą.
  Šioje įstorijoje nėra atsitiktinumų, net fioletinė spalva nėra atsitiktinė. Ji yra Visos Žmonijos atgimimo- šio amžiaus spalva. Fioletinės spalvos yra Kosminė energija, kuri leidžia atsikratyti blogio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. žmonės mielieji, minios atstovai, kedofilai, patvoriniai, garliavinai ir kt. nejaugi negalime apsaugoti mergaitės, akivaizdu, kad ją PAŠALINS. Ar po to galėsime ramiai kaip niekur nieko gyventi. Gerb. Venckiene, kreipkitės per žurnalistus į žmones pagalbos, nes patys žmonės organizuoti bijo – iškart bus apkaltinti. Jei buvo ir yra Drąsius TURI ATSIRASTI Drasius 2 kuris neleistų kad viskas taip baigtųsi. LIETUVA ATIDUOS MERGAITĘ MIRTI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Mergaitei patekus i ju nagus, bus bandoma ja paveikti psichiskai. Pavykus, bus apkaltinti Vanckai. Ta parodo ir tendencingi, nors ir neitiketini, "etatiniu" pliurpimai. O Stanke ir toliau bus saugoma, atseit nuo Vencku. Jieskokit "tvariaus".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. Kodėl maža mergytė atsidūria visai paskutinėje šios bylos vietoje,..kodėl nesikiša aukščiausi valdžios sluoksniai-gal kas jiems trukdo tai daryti,…nebesuprantama niekam pasidarė mūsų šalis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. jau dabar tylės prezidentė, seimas, visa tauta,…tai mūsų tauta jau degradavusi, atsivertimui jokių prošvaisčių,…baisiausia toje istorijoje yra tai, kad jokios kovos požymių prieš Pedofiliją nerodė mūsų šalies dvasininkija,..tai yra baisiausia kas gali būti katalikiškoje visuomenėje,…kita vertus-mas jau nebežinome kas yra kas.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras