Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Pedofilijos byla bus nutraukta? (papildyta)

2010-10-27 16:41 | Naujienos | Komentarų (137)

Pedofilijos byla, panašu, bus nutraukta - teismo posėdis įvyko nesulaukus Panevėžio apygardos teismo sprendimo dėl Venckų skundų (KK nuotr.)

Šiandien įvykusiame pedofilijos bylos teismo posėdyje – netikėtumas: valstybinį kaltinimą byloje palaikanti Panevėžio miesto apylinkės prokurorė K.Ulienė paprašė nutraukti pedofilijos bylą, nes vienintelis kaltinamasis joje Andrius Ūsas yra miręs.

Su prokuratūros prašymu nesutiko nei D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus,nei A.Ūso našlė G.Ūsienė. Aidas ir Neringa Venckai siekia, kad A.Ūsas būtų nuteistas, G.Ūsienė – kad išteisintas.

Ar patenkinti šį prokurorės prašymą, Panevėžio miesto apylinkės teismas skelbs lapkričio 17 d., 16 val.

Papildyta – N.Venckienės komentaras

"Manau, kad jau viskas aišku, kuo baigsis ši byla – mūsų skundus lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas atmes, o lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas pagal prokuratūros prašymą nutrauks pedofilijos bylą. K.Betingis į postą sugrįžo, ir viskas – byla baigta, pedofilijos – kaip nebūta, keturi lavonai neturi jokio ryšio", – tokią nuomonę apie bylos baigtį "Karštam komentarui" išsakė Neringa Venckienė.

Ji sakė susidariusi įspūdį, kad stengiamasi padaryti viską, kad tik neprasidėtų teisiamasis pedofilijos bylos posėdis. "Nes prasidėjus bylos nagrinėjimui iš esmės, mes galėtume teikti prašymus, reikalauti iš bylos išimtų A.Ūso, J.Furmanavičiaus, L.Stankūnaitės ir kitų telefoninių pokalbių išklotinių, apklausti liudytojus. O aplaukiant liudytojus, gal dar kas paaiškėtų. Tuo tarpu šitą bylą norima nutraukti ir pamiršti, kaip kad nieko nebūtų buvę", – sakė N.Venckienė.

Tiesa, pasak jos, yra dar viena galimybė atverti pedofilijos bylą – pedofilijos byla galėtų būti nagrinėjama, jeigu Panevėžio apygardos teismas patenkintų Venckų skundus ir L.Stankūnaitei būtų pareikšti įtarimai.

Tačiau matant, kaip L.Stankūnaitė yra saugoma nuo bet kokių įtarimų ir kaltinimų – netgi nuo šmeižto bylos privataus kaltinimo tvarka, jau dabar galima pagrįstai manyti, kad kaltinimai L.Stankūnaitei nebus pareikšti, o pati pedofilijos byla teisme niekada atverta nebus. 

Tiesa, pedofilijos bylos teisme taip ir neatvėrus, dar liks vienas kelias surasti teisybę – žurnalistams tęsti savo žurnalistinį tyrimą šioje byloje, o surinktą informaciją ir įrodymus pateikti visuomenės teismui.

"O mergaitė? Manau, kad nutraukus pedofilijos bylą ir atmetus mūsų skundus, jau tą pačią dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas gali priimti sprendimą sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei. O paskui… L.Stankūnaitė nesupranta, kad paskui ras abi negyvas…" – dėl mergaitės gyvybės nerimauja N.Venckienė.

Karštas komentaras

Kaip žinia, po A.Ūso mirties net keturis kartus buvo atidėti pedofilijos bylos teismo posėdžiai, tačiau tai buvo daroma ne prokurorų prašymu: tai A.Ūso našlė nesugebėdavo susitvarkyti paveldėjimo dokumentų, tai buvo laukiama, kol baigsis teismo procesas dėl Venckų skundų. Per šiuos keturis posėdžius prokuratūra nė karto neprašė teismo nutraukti pedofilijos bylą dėl to, kad kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs. Taigi, kodėl staiga šiandien, dar vakar pranešus, kad pedofilijos bylos nagrinėjimas šiandien neįvyks, buvo apsigalvota, teismo posėdis – paskelbtas, o prokuratūra staiga pareikalavo nutraukti pedofilijos bylą?

"Karšto komentaro" manymu, žlugo pedofilijos bylos juodųjų strategų planas paimti mergaitę ekspertizei. Kadangi laikas siaubingai spaudžia (vėl koks Rusijos psichiatras atvyksta į Lietuvą?), matyt, nuspręsta paaukoti A.Ūsą (nusispjauti į jo reabilitaciją), nutraukti pedofilijos bylą ir tokiu būdu, L.Stankūnaitei išėjus sausai iš vandens, per L.Stankūnaitę paimti mergaitę. Nes nors Venckų skundai bus atmesti, o  L.Stankūnaitei  įtarimai – nepareikšti, mergaitė teismo sprendimu gyventų pas N.Venckienę tol, kol baigtųsi pedofilijos bylos nagrinėjimas. O tai užtruktų ne vienerius metus ir ne du…

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. dar atsirado vienas, pardaves sazine "pilietis" matuojantis viska pinigais :))). O morale kur? ??? Beje, kaip ,tamstele , taip puikiai zinai bylos medziaga (Skaitei gi byla ir supranti, kad jokio tvirkinimo nebuvo nebent is Kedzio puses) ? Sitas tavo sakinys labiau primena tolimesni sios bylos scenariju….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Taip ,Juozai,taip ir bus. Reikia eiti į gatves, prie teismų, prezidentūros, nes seime beveik visi neįgalūs.Labai liūdna.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nesuprantu ,kiek teismu ivyko o sprendimo is karto nepaskelbia tai suserga besibaigiant teismui tai sprendima skelbia po 2 savaiciu tai vel kokia beda istinka matomai tai daroma specialiai kad ta vadinama minia iaudrinti:0

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. mes turime – PRIvALOmE) apsaugoti mergaitę kad ir koks sprendimas bebūtų. kad ir kas beatsitiktų…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Žmonės ką darom jei toks scenarijus bus? O jis tikriausiai toks ir bus…Venckienė žino ką sako, nes pažįsta tą virtuvę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Na ir kvailu gi zmoniu dar esama. Ir nesigedina savo kvailuma rodyti. O gal cia bandai gasdinti? Tai tik prajuokinai savo buku naivumu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tai del ko usa nuzude,matyt tiesa buvo pradejus lysti i aikste.neliko uso,neliko bylos..neringa,jum nieko kito nelieka.tik i strazbura,bet ir tave bandys uzciaupti grasindami,darbu,ar gyvybe.beliko jumis uzciaupti,ir byla baigta.tik jusu deka pribaige savi usa,nors tiek.o stankunaitei,ateis savas laikas.gaila mergaites.,kazkodel tikiu kad ta byla dar sugrys i ekranus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Panai teisininkai, jau pradzioje buvo aisku, kad byla bus nutraukta. Man tik pikta, kai teiseja Neringa, puikiai zinodama situacija mutina zmoniu protus. Skaitei gi byla ir supranti, kad jokio tvirkinimo nebuvo nebent is Kedzio puses, skelbiant dukros irasus. Ponia Neringa, gali kurti partijas, judejimus, bet uz savo darbus teks atsakyt. Tiek Stankunai, tiek Furmonaviciai pareiks tamstai civilinius ieskinius del nuzudytu seimos nariu, del suluosintu gyvenimu. Manau ieskiniai nebus mazi, taigi daug daug metu teks jums dirbti uz dyka, moketi "alimentus"..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. O tu panasi i ziurke, nes liaudies patarle sako, kad kuo pats kvepia tuo ir kita tepa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Jei taip atsitiks, o tai greiciausiai ir atsitiks, tada man kaip Lietuvos pilieciui prezidente, seimas, teisesauga ir kitos valstybines institucijos nustoja man egzistuoti, jie tampa niekas. Kai jiems reikes , jie negaus nei mano balso , nei mano palaikymo, nei mano pagalbos. Gyvensiu Lietuvoje, tol kol rasiu kitur geriau, arba kol negalesiu pramaitinti savo seimos. Vienintele mazyte viltis , kad Venskiene kurtu savo partija, ir eitu i seimo ir prezidento rinkimus, mano balsa ji jau turi. Butu labai saunu, kad nuverstu dabartine Dalia , kuri gavo labai dideli zmoniu palaikyma, nes zadejo permainas, o eilini karta visus mus apgavo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Ar si prokurore turi vaiku? Ar jai kitu vaiku skausmas ,svetimas ?Juk jus puikiai visi zinote , koks vaiko likimas….,bet jums ne motais.Neverkite ,jei dievas atsisuks su rykste i jus ,ir neaimanuokite saukdami ,- dieve padek! Nes jus esate prarade viska ,kas sventa….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. kas pagal teismu praktika yra svarbiau – kad abi salys nori testi teisma ar tai, ka siulo prokurorai? gal teismas neidris nutraukti bylos, juk tai pedofilija ir ten figuruoja vaikas. kas jie ten, zverys kokie?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Idomu kokia byla ketinama nutraukti , t.y. koks jos numeris
  ir kokiai bylos kategorijai pagal baudziamuju bylu klasifikatoriu ji priskirta.
  Jei tiketi tuom, kas buvo kalbama per TV , kad nesutariama
  kokia veika kaltinamas asmuo ( prievartavimas , priekabiavimas ir pn )tai kaip galejo buti nagrinejama byla isvis , pv. priskirta vienai bylos kategorijai ( jei isvis priskirta ) , nagrinejama pagal kita …
  Pagal tvarka , teismas kurio zinioje yra byla patikrina , ar teisingai priskirta byla ; saliu prasymu gali istaisyti klaida . Galetu mergaites gynejai pasitikrinti sia aplinkybe.
  Taip pat pasitaiko neaiskiose bylose , kad irasomi klaidingi bylu numeriai ( atsit per klaida ) , o nutartys ir sprendimai pasitaiko ne ant teiseju tarybos aprobuotu dokumentu blanku , bet ant blanku , kuriu herbe – tusciavidure zvaigzde ir kryzius ( turetu buti pilnaviduriai , taip nurodyta ne tik t. tarybos patvirtintose blankuose bet ir LR herbo ir kt. istatyme ) .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. viskas cia ju suplanuota…ir tas Gladutis ,kada reiks tada ir paskaitys….prezidentini valdyma? jau dabar kgb-istiniai pedofilai zudo, tai su putines valdymu ir i sibira prades vezt……ot mara isrinko

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Gal tai jau derybos kazkokios tarp prokuraturos ir teiseju. Jei teisejas Gladutis susirgo nepasirases, tai gal kazkas "signalizuoja" kad va mes nutrauksim byla jei nebus grazinta papildomam tyrimui i prokuratura. Tada jau galai i vandeni visi. Arba forsuoja uzbaigt byla(toks ekstra atvejis nenumatytam scenarijui,butent todel anksciau to ir nedare), nes gali buti varijantas kad butent ir nepasirase teisejas, nes nori grazinti byla tyrimui, o ji spaudzia matyt netiesiogiai. Tai nusprende gal, kas uz prokuraturos stovi, neberizikuoti ir tiesiog uzbaigti byla. Bet tikriausiai vis del to bus grazinta byla ir lieks galvos prokuroru. Daug zmoniu tiesiog mato kur tiesa, tiki tuo. Negali buti toks akivaizdus zmoniu mulkinimas, jug visi protingi zmones mato kaip yra, ypac kas dirba toje sistemoje. Jug tai slegs visa gyvenima, zinojimas kad prisidejai prie tokiu samokslo dalyku. Baisu darosi pagalvojus kas valdo sali, ju net nezinom absoliuciai, bet jie gali viska padaryt, bet koks valdzios elementas jiems paklusta, kad ir pries savo valia. Matyt tam kad isvalyt visa sita sistema reikia ivesti prezidentini valdyma ir suteikti daug galiu. O seimas tiesiog negali susitvarkyt.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Saugokit mergaite!venckai,kreipkites per mas.inf.priemones I Lietuvos zmones del pagalbos!Kreipkites I ambasadas del pagalbos is uzsienio saliu!Gal tai butu spaudos atstovai,kurie padetu surasti kaltuosius!Stankes negaila.Bet ir jai prapuolus-galai I vandeni.Nepasiduokit!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. teisi Venckienė, reikia normaliems žmonėms eiti į politiką, nes iškrypėliai jaučiasi laisvi išsidirbinėti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Kaip jau vis labiau aiskeja, viskas krypsta i tai, kad nukentejusios mergaites byla bus pacios teisesaugos rankomis numarinta. Pasiguoskime bent tuo, kad Stankunaite po bylos uzdarymo nebeteks islaptintos liudininkes valstybes garantiju ir nebereiks tautieciams moketi uz jos islaikyma, apsauga ir veziojimus. Ji privales pati tuom pasirupinti.

  Bet baisiausia yra tai, kad saves negalincios apsiginti mazyles patirta prievarta nei jos tikrosios mamos nei teisesaugos taip ir nesujaudino…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. teisejas Gaudutis, nepasirases nutarti, kuria stankunaite paskelbiama nekalta, priverte klano smegenu centra rasti iseiti, kaip isvengti argumentuotu Vencku skundu del Stankunaites patraukimo atsakomyben. Skundu visa medziaga tiesiog dings is bylos, tiksliau, nebus ideta, kai nutrauktoji byla bus pateikta aukstesnio teismo kontrolei. Juk klanas bijo, kad kurioje nors instancijoje skundai gali buti patenkinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. na , bet nersos leksikonas tikrai , kaip nutriju kailiuku lupikes . ji su tokiu pasitenkinimu kartoja , kad mergaite atsidurusi pas savo mama mirs … galima pagalvoti , kad jau jai ne visi namie ir ji jau suplanavusi ta mirti . as , vietoje laimos , tikrai jai gala padaryciau , jei ji taip pasielgtu .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Ministeris simasius pasirase popieri su pavadinimu
  "Naujas taisykles, del vaku atemymo", tai va , pagal tu "taisykliu" …….vaikas gali buti paimtas BET KUR,ir bet kuo pavz. policininku arba ziobieniemis….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. <….. keturi lavonai neturi jokio ryšio", – tokią nuomonę apie bylos baigtį "Karštam komentarui" išsakė Neringa Venckienė.>

  – Tu jau tik nebijok, nerka, tau tie keturi lavonai ojojoj koki ryšį turės :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tempia gumą klanas iki kalėdinių švenčių, nes tuomet žmonių budrumas gali sumažėti, gal tikimasi tada mergytę pradanginti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. NVenskiene nejaugi taip ir uzsibaigs viskas.Juk vistiek eksgumuos jusu broli.Tikriausiai ir jus pasiimsite savo ekspertus ,ne vien prokuratura. Aisku ,ekspertai istirs.Po to ,viskas paeiliui.Nejaugi ,jus neduosite iStrazbura .Juk turite daug medziagos,Ir is tautos puses bus daug parasu…Dar nenuleiskite ranku ,ne viskam pabaiga Jums tik stiprybes ir kiantrybes!!!Gaila vaiko,-kur sirdys teiseju ir prokuroru? LIETUVA !Kas beliko is taves ,po nepriklausomybes atkurimo? Anksciau ,neradai teisybes lietuvoj,Maskvoj radai….Dabar niekur!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Sitoje bylos eigoje Prezidente, GP atrodo apgailetini klounai kaip ir seimas su seimo pirmininke. Lietuva tampa iskrypeliu ir zmogzudziu valdoma Valstybe. Visu saliu iskrypeliai ir zudikai, vaziuokite i Lietuva. Cia jus busite ginami ir valstybes saugomi. Tegyvuoja marksistai, iskrypeliai ir globalistai. URA TOVARISCI… Teises aktuose parasyta ar tu vagi ar ziuri kaip vagia, bet nepranesi teisesaugai esi nusikaltelis. Taip ir Lietuvoje, valdininkai vagia, teisesauga nieko nedaro. As skaitau abieji yra nusikalteliai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. O tai kaip mirusį Ūsą teisite? Kas paskutinį žodį sakys? BEJE – IR KOKIĄ BAUSMĘ SKIRSITE?
  Sakau jums – toks procesas galimas tik apeliacinėje ar kasacinėje instancijoje kai žmogus jau nuteistas ir jį norima reabilituoti arba palikti nuosprendį. Šiuo atveju – patys nukentėjusieji jį apskūstų jei išteisintų Ūsą.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras