Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Pedofilijos byla bus nutraukta? (papildyta)

2010-10-27 16:41 | Naujienos | Komentarų (137)

Pedofilijos byla, panašu, bus nutraukta - teismo posėdis įvyko nesulaukus Panevėžio apygardos teismo sprendimo dėl Venckų skundų (KK nuotr.)

Šiandien įvykusiame pedofilijos bylos teismo posėdyje – netikėtumas: valstybinį kaltinimą byloje palaikanti Panevėžio miesto apylinkės prokurorė K.Ulienė paprašė nutraukti pedofilijos bylą, nes vienintelis kaltinamasis joje Andrius Ūsas yra miręs.

Su prokuratūros prašymu nesutiko nei D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus,nei A.Ūso našlė G.Ūsienė. Aidas ir Neringa Venckai siekia, kad A.Ūsas būtų nuteistas, G.Ūsienė – kad išteisintas.

Ar patenkinti šį prokurorės prašymą, Panevėžio miesto apylinkės teismas skelbs lapkričio 17 d., 16 val.

Papildyta – N.Venckienės komentaras

"Manau, kad jau viskas aišku, kuo baigsis ši byla – mūsų skundus lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas atmes, o lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas pagal prokuratūros prašymą nutrauks pedofilijos bylą. K.Betingis į postą sugrįžo, ir viskas – byla baigta, pedofilijos – kaip nebūta, keturi lavonai neturi jokio ryšio", – tokią nuomonę apie bylos baigtį "Karštam komentarui" išsakė Neringa Venckienė.

Ji sakė susidariusi įspūdį, kad stengiamasi padaryti viską, kad tik neprasidėtų teisiamasis pedofilijos bylos posėdis. "Nes prasidėjus bylos nagrinėjimui iš esmės, mes galėtume teikti prašymus, reikalauti iš bylos išimtų A.Ūso, J.Furmanavičiaus, L.Stankūnaitės ir kitų telefoninių pokalbių išklotinių, apklausti liudytojus. O aplaukiant liudytojus, gal dar kas paaiškėtų. Tuo tarpu šitą bylą norima nutraukti ir pamiršti, kaip kad nieko nebūtų buvę", – sakė N.Venckienė.

Tiesa, pasak jos, yra dar viena galimybė atverti pedofilijos bylą – pedofilijos byla galėtų būti nagrinėjama, jeigu Panevėžio apygardos teismas patenkintų Venckų skundus ir L.Stankūnaitei būtų pareikšti įtarimai.

Tačiau matant, kaip L.Stankūnaitė yra saugoma nuo bet kokių įtarimų ir kaltinimų – netgi nuo šmeižto bylos privataus kaltinimo tvarka, jau dabar galima pagrįstai manyti, kad kaltinimai L.Stankūnaitei nebus pareikšti, o pati pedofilijos byla teisme niekada atverta nebus. 

Tiesa, pedofilijos bylos teisme taip ir neatvėrus, dar liks vienas kelias surasti teisybę – žurnalistams tęsti savo žurnalistinį tyrimą šioje byloje, o surinktą informaciją ir įrodymus pateikti visuomenės teismui.

"O mergaitė? Manau, kad nutraukus pedofilijos bylą ir atmetus mūsų skundus, jau tą pačią dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas gali priimti sprendimą sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei. O paskui… L.Stankūnaitė nesupranta, kad paskui ras abi negyvas…" – dėl mergaitės gyvybės nerimauja N.Venckienė.

Karštas komentaras

Kaip žinia, po A.Ūso mirties net keturis kartus buvo atidėti pedofilijos bylos teismo posėdžiai, tačiau tai buvo daroma ne prokurorų prašymu: tai A.Ūso našlė nesugebėdavo susitvarkyti paveldėjimo dokumentų, tai buvo laukiama, kol baigsis teismo procesas dėl Venckų skundų. Per šiuos keturis posėdžius prokuratūra nė karto neprašė teismo nutraukti pedofilijos bylą dėl to, kad kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs. Taigi, kodėl staiga šiandien, dar vakar pranešus, kad pedofilijos bylos nagrinėjimas šiandien neįvyks, buvo apsigalvota, teismo posėdis – paskelbtas, o prokuratūra staiga pareikalavo nutraukti pedofilijos bylą?

"Karšto komentaro" manymu, žlugo pedofilijos bylos juodųjų strategų planas paimti mergaitę ekspertizei. Kadangi laikas siaubingai spaudžia (vėl koks Rusijos psichiatras atvyksta į Lietuvą?), matyt, nuspręsta paaukoti A.Ūsą (nusispjauti į jo reabilitaciją), nutraukti pedofilijos bylą ir tokiu būdu, L.Stankūnaitei išėjus sausai iš vandens, per L.Stankūnaitę paimti mergaitę. Nes nors Venckų skundai bus atmesti, o  L.Stankūnaitei  įtarimai – nepareikšti, mergaitė teismo sprendimu gyventų pas N.Venckienę tol, kol baigtųsi pedofilijos bylos nagrinėjimas. O tai užtruktų ne vienerius metus ir ne du…

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. kaip kalbėjo ŽIOBIENĖ ,PER "Akistata" ,baisu ,KOK TOKIE VALDININKAI BUS VALDŽIOJE ,NIEKINANTYS ŽMONES IR AUKŠTINANTYS SAVE ,NIEKO NELAUK….PAŽIŪRĖK ŽIOBIENE Į SAVE,KO ESI VERTAS NIEKO (elinis klano pajuokos objektas,na išmetė bobelę ,kad visi pasijuokti,ir parodytų savo-kietą TEISINĮ IŠSIMOKSLINIMĄ

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. toks atvejis būtų galimas, jei Lietuva būtų teisinė valstybė. Kadangi Lietuva ne tik neteisinė valstybė, bet aplamai iš jos jau dingsta valstybės požymiai, tokio posūkio tikėtis naivu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. visi supranta, bet jau gniauziama laisva spauda,teismai, prokuratura ir net prezidente nera savarankiski- ka tai reiskia? kas valdo Lietuva? arklininkai,pedofilai, teroriste-ar jus nesuprantat, kad jau ir pionieriai greit zygiuos-pedofilai-KGB-istai valdo…..ir lavonu bus daugiau, kam nepatinka

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. TEN Vilniuj teisininkai -pagrinde iš kaimų-nuo žagrės……NIEKAS NEDRAUDŽIA LAIKYTI SAVE PASAULIO BAMBA,NIEKADA IŠSILAVINĘS ŽMOGUS KITO NELAIKYS NIEKO-MINIA ARBA GAIVALU…..TEI TEISININKAI NUO ŽAGRĖS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kiek žinau, teisės studentams dėstoma disciplina logika. Ar logiška nesiaiškinti kam ruošiamasi atiduoti D.Kedžio dukrelę: jos motinai ar ją tvirkinusio pedofilo draugei? Juk yra skirtumas. Nutraukdamas pedofilijos bylą teismas tuo pačiu pasakys – mums tas pats, kad mergaitę atiduos pedofilo draugei ir galimai bendrininkei. O jei Ūsas ne toks, tai teismas turi ir nustatyti. Taigi, imkit pradėkit bylos nagrinėjimą. Juk logiška.(Čia tik mano svajonės, nors ir logiškos)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. jau seniai buvo aišku, kad valys iš to paties mėšlo. Ar kitaip jis būtų paskirtas į tą poziciją? Dabar tvarko taip, kaip to reikalauja teisėsaugos mafija…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. mergaites parodimai, Drasiaus isplatinti,ir mergaites piesiniai., ir mes nugalesime!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. be tingio sugrizimo priezastis ir prasme- tai prokuroru prasymas nutraukti byla o usienei tai giliai dzin pasidare jo rebilizacija ir ‘garbe’ nor siki siol sauke, kaip tai jai svarbu ir tevams, tipo. pasirodo, kad ne ji cia sprendzia apie svarbuma, o pro kur orai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. jei Grybauskaite cia eline, tai toks Betingis tik sraigtelis….baikit svaigt-KGB laiko visa teisesauga ir valdzia uz kompromato….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Kokioje byloje Stankūnaitė liudininkė – pedofilijos byloje ir žmogžudysčių byloje – juk jos sesuo nužudyta!!! Juk jei Venckienė reikalauja "nuosprendžio" mirusiems Ūsui ir Furmanavičiui (apie Aidą kažkodėl niekada neužsimena),tai lygiai taip pat nužudytųjų artimieji gali reikalauti "nuosprendžio" Kedžiui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. nemokomas ivaizdis: Visam pasauliui: Lietuva "teisetai" atiduoda MERGAITE PEDOFILAMS!, nes buvo seksualiai pedokileriu isprievartauta ir tapo pavojina liudininke. Pagal pedoprokuroru ji turi dingti, kaip ir jos pusesere.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. tai pareikalauk tu prokuroru!!!! ar zinai kiek reikalavimu kele Venckiene? ar ka nors patenkino? ne ir nereikia cia juokint musu LT – OKUPUOTA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. papildant ponios Venckienes komentara,kaip cia neprisiminsi ltv rodyta Valio pokalbi su Miliute.Siap sau niekada nieko nevyksta.Viso gero Vali,vis gero Grybauskaite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. kad ne tik mums, bet jiems visiems atsibodusi nesutvarkoma ,,tvarka" ir padedama taip , kad Venskiene kurtu nauja partija.Gal pykti nera ant ko?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ponia Neringa ,mes jums pakaikom,manau ,kad lietuvos žmonės padės apsaugoti mergaitę -nuo žudikų

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Yra dar vienas kelias, reikalauti prokuroru paaiskinti nuo ko taip saugojama stanke. Jeigu jai taikoma liudininko apsauga, tai ji turi paliudyti kazkurioje byloje. Taip pat reik klausti kur sleps stanke jeigu bus grazinta mergaite. Lietuva turi pasirasius tik su kaimynunem salim del liudininko "apgyvendinimo". Kai stanke sake jog vaziuos i afrika, tai netinka visiskai niekas. Ji ten nebus saugojama (nera sutarties), todel negalima keisti pavardes ir t.t. Jeigu darys savavaliskai, tai tik nusikalteliai taip slepiasi ar slepiami. Reikia reikalauti ir prezidentes atsakomybes jau dabar, gana sedeti ir malti shuda, ginant pedofilus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Gryzus Betingiui i savo posta , viskas labai keistai pradejo vykti. Stai ir pamatem , kas viska marina sioje byloje.Venskienei linkiu nenusiminti. Teisybe anksciau ar veliau nugales.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Tegul neapsimeta Venckienė naivuole, puikiai žino, kad Furmanavičiui teisėjo imunitetas nepanaikintas, ir niekada nebus panaikintas. Todėl jo pokalbiai nebus viešinami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O KAS BELIEKA KLANINIAMS PROKURORA,-TAIP RAMIAI GYVENO BIZNį VARė(kontyrobanda,malkos ,verslininkų reketas)-o ČIA NEDUODA RAMIAI GYVENTI" E L I T U I Ž A G R N I U I"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Gegužės 4 d. EKSPERTAI.EU kreipėsi į VSD generalinį direktorių Gediminą Griną su skaitytojo atsiųsta informacija apie įtarimus VSD aukštam Valstybės saugumo departamento (VSD) pareigūnui Aidžiui Mieželiui.

  Aidis Mieželis viešojoje erdvėje buvo minimas kaip vienas iš trijų pedofilų garsioje pedofilijos ir žudymų byloje, apie kurį sakoma, kad jis buvo šviesiaplaukis, o vėliau persidažė plaukus ir, kas įdomiausia, negalima niekur rasti šio pareigūno fotografijų bei jokios kitos informacijos

  VSD vadovo buvo prašoma padėti su informacija ir pasistengti, kad kuo skubiau būtų galima pamatyti Aidžio Mieželio fotografijas kai jis buvo (jei buvo) šviesiaplaukis, ir kai persidažė plaukus (jei persidažė).

  "Nėra gerai, kai apie tokį aukštą pareigūną sklando tokios negeros kalbos. Manytume būtų tikslinga, kuo greičiau tokias kalbas ir gandus kategoriškai paneigti, o patį Aidį Mieželį visomis įmanomomis priemonėmis paviešinti, kad žmonės pamatytų, jog tai paprasčiausi išsigalvojimai ir jis nėra susijęs su jokiais pedofilais", – tąkart EKSPERTAI.EU atvirai išsakė savo nuogąstavimus VSD vadovui.

  Negavę jokio atsakymo iš VSD piliečiai kreipėsi į Vyriausią administracinių ginčų komisiją (VAGK). Gegužės 25 d. VAGK patenkino piliečių skundą ir įpareigojo VSD atsakyti į piliečių klausimus.

  Tačiau vietoj atsakymo į paprastą klausimą, kas toks yra Aidis Mieželis ir fotografijų su šiuo saugumiečiu paviešinimo visais rakursais tam, kad pedofilijos byloje nukentėjusi mergaitė pažiūrėjusi į nuotraukas galėtų paneigti, jog šis aukštas ir užslaptintas VSD pareigūnas nėra pedofilas, pasirodė itin sunki užduotis. Dėl to VSD negailėdama niekieno laiko kreipėsi net į Teismą ir apskundė VAGK sprendimą bei prašė jį panaikinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Jau antri metai,kai Garliavos byloje akivaizdžiai matome čekistinės teisėsaugos krachą.Valdžiukei reikia daryti išvadas,su kuo ji ,su Tauta ar su piderasais ir čekistais.Jeigu valdžiukė su čekistais ir piderasais,-tai šie su savimi į dugną nusineš ir valdžiukę.Pagyvensim ,pamatysim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Prie ko cia "naijos aplinkybes" ar Kedzio reabilitavimas, dar karta paskaityk kas parasyta – AIDAS IR NERINGA VENSKAI SIEKIA, kad A.Ūsas būtų nuteistas (parasiau didesnem raidem, gal neprimatai be akiniu).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Mergaitės, kuri galėjo būti prievartauta, globėja Neringa Venckienė sako, kad prokurorai neleido jai ir jos vyrui advokatui Aidui Venckui susipažinti su Laimutės Stankūnaitės, A.Ūso ir vadinamosios J.Furmanavičiaus sužadėtinės, dantų gydytojos iš Prienų Astos Ramanauskaitės, telefono pokalbiais, pašalintais iš bylos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas sako, kad pedofilija kaltinamo, bet sekmadienį mįslingomis aplinkybėmis žuvusio verslininko Andriaus Ūso bylą teismas turėtų nutraukti, tačiau jeigu jo artimieji norės jį reabilituoti, byla turės būti nagrinėjama………………..tai iseina, kad pati Usiene paprase tos prokurores paslaugos?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras