Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Pedofilijos byla bus nutraukta? (papildyta)

2010-10-27 16:41 | Naujienos | Komentarų (137)

Pedofilijos byla, panašu, bus nutraukta - teismo posėdis įvyko nesulaukus Panevėžio apygardos teismo sprendimo dėl Venckų skundų (KK nuotr.)

Šiandien įvykusiame pedofilijos bylos teismo posėdyje – netikėtumas: valstybinį kaltinimą byloje palaikanti Panevėžio miesto apylinkės prokurorė K.Ulienė paprašė nutraukti pedofilijos bylą, nes vienintelis kaltinamasis joje Andrius Ūsas yra miręs.

Su prokuratūros prašymu nesutiko nei D.Kedžio dukrelės advokatas A.Venckus,nei A.Ūso našlė G.Ūsienė. Aidas ir Neringa Venckai siekia, kad A.Ūsas būtų nuteistas, G.Ūsienė – kad išteisintas.

Ar patenkinti šį prokurorės prašymą, Panevėžio miesto apylinkės teismas skelbs lapkričio 17 d., 16 val.

Papildyta – N.Venckienės komentaras

"Manau, kad jau viskas aišku, kuo baigsis ši byla – mūsų skundus lapkričio 3 d. Panevėžio apygardos teismas atmes, o lapkričio 17 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas pagal prokuratūros prašymą nutrauks pedofilijos bylą. K.Betingis į postą sugrįžo, ir viskas – byla baigta, pedofilijos – kaip nebūta, keturi lavonai neturi jokio ryšio", – tokią nuomonę apie bylos baigtį "Karštam komentarui" išsakė Neringa Venckienė.

Ji sakė susidariusi įspūdį, kad stengiamasi padaryti viską, kad tik neprasidėtų teisiamasis pedofilijos bylos posėdis. "Nes prasidėjus bylos nagrinėjimui iš esmės, mes galėtume teikti prašymus, reikalauti iš bylos išimtų A.Ūso, J.Furmanavičiaus, L.Stankūnaitės ir kitų telefoninių pokalbių išklotinių, apklausti liudytojus. O aplaukiant liudytojus, gal dar kas paaiškėtų. Tuo tarpu šitą bylą norima nutraukti ir pamiršti, kaip kad nieko nebūtų buvę", – sakė N.Venckienė.

Tiesa, pasak jos, yra dar viena galimybė atverti pedofilijos bylą – pedofilijos byla galėtų būti nagrinėjama, jeigu Panevėžio apygardos teismas patenkintų Venckų skundus ir L.Stankūnaitei būtų pareikšti įtarimai.

Tačiau matant, kaip L.Stankūnaitė yra saugoma nuo bet kokių įtarimų ir kaltinimų – netgi nuo šmeižto bylos privataus kaltinimo tvarka, jau dabar galima pagrįstai manyti, kad kaltinimai L.Stankūnaitei nebus pareikšti, o pati pedofilijos byla teisme niekada atverta nebus. 

Tiesa, pedofilijos bylos teisme taip ir neatvėrus, dar liks vienas kelias surasti teisybę – žurnalistams tęsti savo žurnalistinį tyrimą šioje byloje, o surinktą informaciją ir įrodymus pateikti visuomenės teismui.

"O mergaitė? Manau, kad nutraukus pedofilijos bylą ir atmetus mūsų skundus, jau tą pačią dieną Kėdainių rajono apylinkės teismas gali priimti sprendimą sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei. O paskui… L.Stankūnaitė nesupranta, kad paskui ras abi negyvas…" – dėl mergaitės gyvybės nerimauja N.Venckienė.

Karštas komentaras

Kaip žinia, po A.Ūso mirties net keturis kartus buvo atidėti pedofilijos bylos teismo posėdžiai, tačiau tai buvo daroma ne prokurorų prašymu: tai A.Ūso našlė nesugebėdavo susitvarkyti paveldėjimo dokumentų, tai buvo laukiama, kol baigsis teismo procesas dėl Venckų skundų. Per šiuos keturis posėdžius prokuratūra nė karto neprašė teismo nutraukti pedofilijos bylą dėl to, kad kaltinamasis Andrius Ūsas yra miręs. Taigi, kodėl staiga šiandien, dar vakar pranešus, kad pedofilijos bylos nagrinėjimas šiandien neįvyks, buvo apsigalvota, teismo posėdis – paskelbtas, o prokuratūra staiga pareikalavo nutraukti pedofilijos bylą?

"Karšto komentaro" manymu, žlugo pedofilijos bylos juodųjų strategų planas paimti mergaitę ekspertizei. Kadangi laikas siaubingai spaudžia (vėl koks Rusijos psichiatras atvyksta į Lietuvą?), matyt, nuspręsta paaukoti A.Ūsą (nusispjauti į jo reabilitaciją), nutraukti pedofilijos bylą ir tokiu būdu, L.Stankūnaitei išėjus sausai iš vandens, per L.Stankūnaitę paimti mergaitę. Nes nors Venckų skundai bus atmesti, o  L.Stankūnaitei  įtarimai – nepareikšti, mergaitė teismo sprendimu gyventų pas N.Venckienę tol, kol baigtųsi pedofilijos bylos nagrinėjimas. O tai užtruktų ne vienerius metus ir ne du…

KK inf.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. "išskyrus tuos atvejus, kai byla reikalinga mirusiajam reabilituoti arba kitų asmenų bylai atnaujinti dėl naujai paaiškėjusių aplinkybių." nutaigi tikimasi, kad stnakunaite bus iskelta aiksten… taigi viskas pagal KODEKS kaip tamsta ir cituoji! ar nesupranti tiek jau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. vai vai, kokia gera advokate ta Kraujutaitiene jeigu tokiu dalyku nezino? Ar ne? Mes sieksmime, mes sieksime. Deja, pedofilijos byla nutraukti norejo jo paties neaiskus draugai (ar Uso mirti paaiskintum kitaip?), nei kriminalistu kviete nei kinologu, cia jau akyvaizdziau nebuna. Tai va, dabar sita prokurore pratese nutraukimo darbeli.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. nu ka cia kliedi visur ta copy paste darydama. Klausk teismeju, kodel jie padaredare spec posedi pries puse metu ir leido reabilituoti (kogero tik tam, kad mergaite atimti, bet nesigavo). Beje, tas tavo kodeksas tinka ir Kedziui, nes jis mires. Deja, teisesauga nusikaltimus turi issiakinti, kaip zudyniu taip ir pedofilijos. Nes mergaite yra ir bus gyva ir jai reikes gyventi su galimai pardavinejancia ja pedofilams motina. Taip neturetu buti veiko labui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Baudžiamojo proceso kodekso 3 straipsnis. Aplinkybės, dėl kurių baudžiamasis procesas negalimas – 7-a dalis: mirusiajam, išskyrus tuos atvejus, kai byla reikalinga mirusiajam reabilituoti arba kitų asmenų bylai atnaujinti dėl naujai paaiškėjusių aplinkybių. Suprantu Usiene, ji gali nesutikti, bet prie ko cia Uso nuteisimas jei jam konkreciai byla del to turi buti nutraukta, alio Neringa, atsibundam. Nejaugi tu ir kitas savo bylas taip sprendi? Tokiu keliu einant pasidarysi panasi i prokurorus.

  k o d e k s a s

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Lietuvoje pedofilija ir savadavimas įteisinti,nėra ko stebėtis …MANAU YRA DAR STRASBURAS,….O KAD PROKURORAI TO PRAŠO NENUOSTABU,JIE PLAUKUOTOS RANKOS ĮKAITAI- IEŠKOKIT PLAUKUOTOS RANKOS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kazkokie neaiskus!!!!!! nejaugi tikite, kad jie zude, o dabar paims ir tirs…..nieks cia nieko nezinos, tipo usiene nori….jei noretu tai jeltu byla del uso nuzudymo, o dabar tyli, viskas pagal KGB-pedofilu plana….tegyvuoja Prezidente!!!hi hi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Ką čia varai į ekspertus , kokia dar gera žinia, tas pats kas ryte. O šiaip tai šūdu kvepia. Jei abi pusės nori tirt….. Neringai laiškas kažkoks buvo KAUNADIENĖS PORTALE, NESUPRATAU , GAL TEN ESMĖ.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. KEDOFILU – 2010 10 27 17:09
  Dideles akys!

  ……………………………….kad jūsų smegenys bent tokio dydžio būtų kaip jūsų mažos akys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tai nieko nuostabaus,nes darbą dirba čekistinė "teisėsaugos" organizacija,globota Tatos,AMB,Šlepetinio,o deabar globojama J.E.D.P.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Bijau dėl gerb.Venckienės gyvybės. Užspausti į kampą pedai bet kam gali ryžtis. 4 ar 5 lavonai čia esmės nebėra, o jei, neduok, Dieve, neliktų Neringos, vargu ar kas tęs kovą…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. KEDOFILU – 2010 10 27 17:09
  Dideles akys!___________________________o pedofilų – kiauliškos!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Negali būti nutraukta ir negali būti nagrinėjama, koj nebus nutarties dėl Venckų skundų. Jei skundai bus pripažinti pagristais, byloje atsiranda dar ir stankūnaitė su furmanavičiumi ir naruševičiene, todėl teismas privalės priimti sprendimą bylą nagrinėti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Sutapimas- Vakar i darba grizo Betingis ir po pokalbio su genprokur.Valium(pastarasis nepriestarauja, kad jis vadovautu Kauno apyg prok.) teismo posedzio atsaukimas vel staiga ATSAUKIAMAS.Toliau dar graziau -Panevėžio m. apyl. prokur. pro-rorė Kristina Ulienė palaikanti valst.kaltinima pareiskia nedelsiant PEDOF.byla NUTRAUKTI!!!…..Gal jau Guoda U. nemato prosvaiciu reabilituoti useli (nors pirma reikia ,kad teismas pripazintu kaltu).O gal pedousiene nesusitvarke palikimo dokum., nes pedofas gyvas…..SAUGOKIT MERGYTE !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Ar AIDŽIO jie neieško visiškai?Neringa,užklausk Generalinės,kodėl neieško AIDŽIO,trečiojo pedofilo,kurį mergaitė minėjo apklausose.Aidį galės teisti kartu su Stankūnaite.Nors tai bus negreit,tik po to,kai "Drąsiaus partija" laimės rinkimus triuškinančia persvara.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ar jau rytoj padarys pareiskima,del partijos kurimo,ar dar savaite su tais iskrypeliais papilstys is tuscio i kiaura?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tas Liutvisnkas atsirado galimai tik todel, kad pagasdint Venckus. Juk Usai pinigu nebeturi advokatui, tai pats VSD paskyre savo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tai juk ir pati Stankunaite bliove viename dienrastyje, kad ja nuteis, nes nera irodymu, kad ji nekalta. Cia bus diena pries tai, kai jai reikejo pareiksti itarimus, kur veliau atidejo ir taip pasaka be galo. Matyt Gladutis sirgo, nes Stankunaite visdelto itarimus pareiks, todel taip neadekvaciai pradejo elgtis kaikurie teisejai, dabar jau ir prokuroro paprase. Na juk akyvaizdu, kad irodymu daug, ir jau senai matesi is to, kaip jie venge sios bylos teismo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. neveltui usui padejo numirti,su juo mirtim,kaip sako rusai,nusikirto galai i klana..bet dar yra stanke ir mergaite,kas jiems yra paruosta??Tai Liutvinsko darbas,ne siaip sau jis atsirado uso byloje…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. As labai abejoju ar Usiene sake tiesa, kad nenori nutraukti. Galimai bus su kazkuo pasitarusi ar vietoi jos kazkas parase pasitarti su Paneveziu, kad neatrodytu, kad Usiene prase. Nes dokumentu kaip matyti tai net nesitvarko. Beje, reikia iskoti zmogaus risancius stiprius rysius su Paneveziu. Itarinai elgiasi tie panevezio teisejai bei prokurororai. Ar Usas turejo kokiu rysiu su tuo miestu? Jo buvusi partija? Kogero galimai ir Aidas bus panevezietis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. tikrai, todel jis ir sirgo. Neveltui pasirinktas Panevezys, ten kontrabandininku miestas. Usas juk irgi siejamas su tuo, tai dabar siekiant issaugoti versla, va taip.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Logiskai mastant, mutraukti pedofilijos byla ruosesi tie, pas ka Usas ir numire, kur nekviete nei kriminalistu nei kinologu (siekiant, kad pedsakai nenuvestu i baliaus vieta). Tai plaukiant is to (o dabar jau aiskiai matyti), logiska, kad kazkas dabar jau paprase byla nutraukti. Tikiuosi greitai isgirsime daugiau pavardziu sitame reikale.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Kodėl taip ilgai teismas priėminės sprendimą nutraukti ar nenutraukti bylą? Įtariu kažką negero rezga pedoklanas…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras