Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Paviešintas slaptasis įrašas: Venckienei užlaužtos rankos, mergaitė atplėšta jėga

2020-05-14 18:13 | Naujienos | Komentarų (36)

Mergaitės paėmimas iš arti, 2012 05 17, Garliava. Stop kadras

JAV gyvenantis buvusios Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės sūnus paviešino iki šiol teisėsaugos nuo visuomenės slėptą 2012-ųjų gegužės 17-osios mergaitės paėmimo vaizdo įrašą. Įrašo kopiją, susipažįstant su ikiteisminio tyrimo medžiaga, N. Venckienei davė Kauno apygardos prokuratūros prokuroras D. Jakutis.

Vaizdo įraše matyti, kad tuometinei Kauno apygardos teismo teisėjai N. Venckienei, turinčiai imunitetą, policijos pareigūnai užlaužė rankas, o į tetą įsikibusi dukterėčia buvo atplėšta jėga.

Vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

Komentarai

 

 

 
 1. Pamačius su kokiu žiaurumu gimdytoja drasko mažą mergaitę,prisimenu įrašą iš autobusiuko,kur typo ”laiminga išlaisvinta mergaitė”. Įrašas paviešintas,bet visur tyla,o taip norėtųsi išgirsti seimo atstovus, atsakingus pareigūnus,ar jie matė tą patį,ką ir mes?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kraupus ir siaubingas vaizdas. Jeigu ne JAV, kur teisinė sistema yra toli pažengusi – tai mūsų posovietinės teisėsaugos rankomis Venckienė jau būtų pasodinta už grotų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nebuvo, nėra ir niekada nebus pasaulyje moters, kuri būtų galėjusi paspirti mergaitę į namus įsiveržusiai banditų gaujai. Nėra tokios Moters, kuri nuo savo kaklo nuplėštų vaiko rankeles ir klykiančią mergaitę atiduotų į dantis ginkluotai gaujai.

  Lietuva žino, kad sužvėrėjusių pareigūnų “MANDATAS”, kurio pagrindu iki šiol draskoma mažametė, priimtas ignoruojant Europos sąjungos tarptautinę teisę, tyčiojantis iš Lietuvos valstybės ir jos įstatymų, nepaisant faktinės tikrovės kurioje susiklostė vaiko drama.

  Mažametės – valstybės kankinės išplėšimas ir 8-ti metai besitęsiantis kankinimas laikant ją nežinia kur, yra Lietuvą valdančio klano sunkus nusikaltimas prieš žmogiškumą, prieš valstybę, kuriam nėra senaties termino. Klika šiuo savo nusikaltimo aktu mums sako: Štai kas jums – “Šunaujos runkeliai” bus, jei vykdysite Dievo duotą savo žmogišką gyvenimo pareigą, pagal šimtametes tradicijas auginsite, auklėsite savo vaikus, štai kas jums bus – Tapsite teismų, prokuratūrų, antstolių aukomis.

  Taip. Bet… Nebuvo, nėra ir niekada nebus to, kurio nepasiektų atpildas.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 4. Artėja 12 valanda.

  Katalikų Bažnyčios likučiui, tikintiems primenu, kad ir vykstant Gegužinėms pamaldoms, stiprinamos maldos. Vadovaujamės Jėzaus, 1997 metais apreikšta evangeline citata:

  “Suaktyvėjus didžiajam Antikristui žemėje yra sustabdyta “Sveika, Marija” maldų vibracinė dažnio rodyklė. Reiškia, kad Šventoji Dievo Motina nepajėgia apginti gyvųjų sielų nuo liucifieriškų išpuolių. Nepaklusus skelbiančių pranašų sintezei turės žūti milijoninis skaičius gyvųjų sielų. Susiformavus naujai pasaulėdarai žemėje, po didžiųjų kataklizmų atsigaus Švč. Mergelės Marijos pulsacinių dažnių rodyklė, bus nuplautas blogis pusiau ir pilnutine kraujo kančia. Nusižudę iš baimės ir nedvasingi nebesudarys atsiteisiamosios sintezės orbitrų.
  Šiuo metu (1997m.) kalbamas Švenčiausiosios Mergelės Marijos Garbingasis rožančius nebeduoda apsauginės sintezės. Atkalbėtasis šventasis rožančius iš “Sveika. Marija” maldų turi galią sindikatoriuje 12348900 skaičių, žemės matais skaičiuojant – 1kg.820gr. “Teve mūsų…” malda sudaro žemės dėsnyje 140829147000 skaičių, kuris prilygsta 149 tonoms (atskaityta eiliškai). Patį aukščiausią vienos “Tėve mūsų…” maldos svorį sudaro skausminių kryžminių dalių sukauptoji malda. Žemės matuose sudaro 749 milijonus tonų. Išgulėjus kryžiumi prieš Nukryžiuotajį ir apmąstant ar išbučiuojant žaizdas, maldų galingumas sudaro žemes matuose septyniolika trilijonų tonų…. citatos pabaiga

  Budėkime. Šėtonas grobia maldas ir sielas. Yra nenorinčių melstis tikra, Jėzaus palikta malda Tėve mūsų, bet šimtus kartų prašyti, kad Dievo Motina melstųsi už mus nevertus. O Ji verkia kruvinomis ašaromis, rodydama ženklus iš daugelio pasaulio statulų. Yra kunigų, vienuolių, netgi save laikantys tradicionalistais kurie nesuvokia, kad melsdamiesi Tėve mūsų malda, meldžiamės ne tik Dievui Tėvui ir Jėzui (Jie abu viena), bet ir padedame Švč. Mergelei Marijai kovoje prieš antikristines jėgas.

  Iš Bažnyčių dar neišnešti pridėtiniai demono stalai, kurie pastatyti prieš Centrinius altorius. Jiems- kunigų nugaros. Tai baisiausias virusas, ant kurio net neuždėtos kaukės. Kunigai stripinėja apie juos, tarnaudami šėtonui ir nenori suvokti, kad davė jie įžadus Jėzui tarnauti. Demono pridėtiniai stalai dar neišnešti. Katalikų Bažnyčios dar neatšventintos. Tarnaujama masonų ložei- pasaulinei demonų draugijai. Marijos radijas tuščiažodžiauja Sveika, Marija gausa. Sielos žudomos toliau kunigų modernistų, vienuolių, netikinčiųjų.
  Budėkime.

  Thumb up 1 Thumb down 5

 5. kodėl prokuroras davė šitą vaizdo įrašą Venckienei? Per žioplumą, ar specialiai?

  Thumb up 15 Thumb down 1

 6. 2012 06 26 dieną įsiminkime –
  JIE BALSAVO -UŽ-, KAD BŪTŲ ATIMTA NELIEČIAMYBĖ N.VENCKIENEI:
  Adomėnas Mantas TSLKDF +
  Aleknaitė Abramikienė Vilija TSLKDF +
  Andriukaitis Vytenis Povilas LSDPF +
  Anušauskas Arvydas TSLKDF +
  Auštrevičius Petras LSF +
  Ažubalis Audronius TSLKDF +
  Babilius Vincas LCSF +
  Bacevičius Vaidotas TSLKDF +
  Baltraitienė Virginija DPF +
  Bastys Mindaugas LSDPF +
  Bekintienė Danutė TSLKDF +
  Bogušis Vytautas LCSF +
  Bradauskas Bronius LSDPF +
  Bucevičius Saulius DPF +
  Budrys Dainius LSDPF +
  Butkevičius Algirdas LSDPF +
  Čaplikas Algis LCSF +
  Čigriejienė Vida Marija TSLKDF +
  Daukšys Kęstutis DPF +
  Dautartas Julius TSLKDF +
  Degutienė Irena TSLKDF +
  Dinius Laimontas LSF +
  Endzinas Audrius LSF +
  Giedraitis Stanislovas LSDPF +
  Glaveckas Kęstutis LSF +
  Jagminas Jonas MG +
  Jankauskas Donatas TSLKDF +
  Jonyla Edmundas LSDPF +
  Juknevičienė Rasa TSLKDF +
  Juozapaitis Jonas LSDPF +
  Jurkevičius Evaldas TSLKDF +
  Juršėnas Česlovas LSDPF +
  Kašėta Algis LSF +
  Kubilius Andrius +
  Kuodytė Dalia LSF +
  Lydeka Arminas LSF +
  Liesys Jonas LCSF +
  Masiulis Eligijus LSF +
  Masiulis Kęstutis TSLKDF +
  Matulas Antanas TSLKDF +
  Nedzinskas Antanas LCSF +
  Olekas Juozas LSDPF +
  Pauža Bronius LSDPF +
  Pavilionienė Marija Aušrinė LSDPF +
  Pečeliūnas Saulius TSLKDF +
  Petrauskienė Milda LSDPF +
  Pupinis Edmundas TSLKDF +
  Ramelis Konstantas MG +
  Razma Jurgis TSLKDF +
  Rutkelytė Rūta TSLKDF +
  Sabatauskas Julius LSDPF +
  Salamakinas Algimantas LSDPF +
  Sinkevičius Rimantas LSDPF +
  Sysas Algirdas LSDPF +
  Stankevičius Česlovas Vytautas TSLKDF +
  Starkevičius Kazys TSLKDF +
  Steponavičius Gintaras LSF +
  Stirblytė Arūnė LCSF +
  Stundys Valentinas TSLKDF +
  Šedbaras Stasys TSLKDF +
  Šiaulienė Irena LSDPF +
  Šukys Raimondas LCSF +
  Tamašauskas Erikas LSF +
  Teišerskytė Dalia LSF +
  Valinskas Arūnas LCSF +
  Valinskienė Ingrida LCSF +
  Varaška Mantas MG +
  Vareikis Egidijus TSLKDF +
  Veselka Julius TTF +
  Vidžiūnas Arvydas TSLKDF +
  Zingeris Emanuelis TSLKDF +
  Žeimys Pranas TSLKDF +
  Žilinskas Rokas TSLKDF +
  …………………………………………………………………….

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • Net 44 Lansberginiai brudai …
   Ir jūs dar tikite , kad tas KGB judas su pedofilo klička ,,DĖDULĖ..
   Lansbergis nuoširdžiai palaikė Neringą ?

   Thumb up 14 Thumb down 1

 7. Gerai, kad ištraukė vaiką iš tos lindynės. Tik nesakykite, besarmačiai, kad mažas vaikas gali pats spręsti, kas gera, kas bloga, kai jį primokina teta

  Thumb up 5 Thumb down 50

  • Ona,tas isplestas vaikas buvo zymiai protingesnis nei tu.Kai skaitau tokiuos kaip tavo komentarus,nebejuokinga.Tuomet pradedi suprasti jog panasioms i tave vaikai tik preke,ir tokioms svarbiausia savo raudonos pinigines.Tik tokio tipo bobos ,kaip tu ir gali net nuzudyti savo vaikus,nekalbant apie svetimus vaikus.Apsizvalgyk aplink,paziurek i veidrodi,gal dar rasi savyje jegu .Gal pagalbos reikia,dabar daug tarnybu teikia nemokama pagalba.

   Thumb up 26 Thumb down 3

   • tokioms jau niekas nepades,nei tarnybos nei veidrodis,nes ziuredama i veidrodi ji mato “pacia ismintingiausia”,kadangi pas tokias savikritikos nulis

    Thumb up 19 Thumb down 0

 8. Tai ka mes zinome ir pateme dar pries 8m.Jau tada mes jautieme ir zinojome,kad vyksta kazkas baisaus ir neapsakomo.Bjauriau ir buti negalejo.Mergaite buvo priziureta ir ji nenorejo pas savo skriaudyke mama-tai ir video filme siandien matome. Nuo geros mamos vaiko neatitrauksi. Ji buvo pedofilu liudininike,todel ja ir pašalino..Jeigu dar ji gyva,reikalaujame tvirto gero teismo,o ne zaidimo smelio dezeje..Geda tureti tokia supuvusia teisesauga.

  Thumb up 51 Thumb down 4

 9. ten nebuvo nei vieno vyro,ten buvo tik kelnėti bailiai,užzombinti zombiai ir nei vieno mąstančio,smegenėlių nerasta

  Thumb up 44 Thumb down 2

 10. naujoji gyvulių prieauglio atėmimo tvarka nwo fermoje “litchujeinija“ says:

  Naujoji vaikų atėmimo iš šeimos tvarka:
  Paskambina anonimas į VTAT ir praneša, kad Jonaičiai žiauriai elgiasi su vaiku.
  VTAT pasiima Jonaičių vaiką iš mokyklos, darželio ir išsiveža nežinoma kryptimi trims dienoms.
  Jei išsivežė penktadienį, tada – visas penkias dienas Jonaičiai laipioja sienomis, baladojasi į valstybinių įstaigų duris, bet gauna vieną atsakymą – laukite šaukimo į teismą.
  Visą tą laiką vaikas, atskirtas nuo tėvų yra šeriamas raminamais “vaistais” ir jam kalama į galvą- pasakyk, kad tėveliai tave skriaudė ir mes tave jiems grąžinsime.
  Kai tėveliai ateina į teismą, “vaikų teisės”, psichologai, pažeria šimtą išgalvotų kaltinimų, kaip Jonaičiai smurtavo prieš savo vaiką.
  Tėvų pasakymas, kad visa tai melas ir netiesa – praleidžiamas pro ausis.
  Tėvai negali atsivesti į procesą liudininkų.
  Jonaičiai, po absurdo tragedijos teisme negali kreiptis nei į žiniasklaidą nei kaip kitaip viešinti vaiko pagrobimo akto, nes pagal naują vaikų atėmimo iš šeimos tvarką – sės į kalėjimą dviem metams.
  Per dar kelis teismo posėdžius Jonaičiai išklauso, kokie jie despotai ir…
  FINALAS
  Jonaičiai niekada nebepamatys savo vaiko, gaus baudą už smurtavimą (apie 18 000 eur.) ir jiems priteis kasmetinį vaiko išlaikymą (priklausomai nuo pajamų)

  Kuo ši NAUJOJI vaikų atėmimo iš šeimos tvarka bloga?
  Ai, niekuo, nekreipkime dėmesio, miegokime ramiai, pakluskime savo valdžiai – jie žino geriau, ko reikia mūsų vaikams.

  Tegyvuoja laisvė!

  Thumb up 39 Thumb down 2

 11. gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  Thumb up 24 Thumb down 1

 12. Man stovi akyse biologines elgesys,paziurekit kaip ji mergaitei koviniu veiksmu uzsuka ranka,kaip suzverejus plesia mergaite? Sirdis krauju plusta,kai girdi mergaitės pasipriešinimo sauksma,į veiksmus žiurėti neimanoma.darosi negera.Kokia isgama turi būt “motina”.

  Thumb up 55 Thumb down 3

 13. Ar tame kambaryje buvo bent vienas vyras? Kaip širdis gali atlaikyti plėšomo vaiko klyksmą iš skausmo?!!! Mergaitė buvo plėšiama savo mažom rankelėm laikėsi įsikibusi,kiek galėjo į Neringą.Vaikas plėšytas, lyg skerdienos gabalas.

  Thumb up 45 Thumb down 1

 14. ne tik toleruoja…bet IR MEDALIUS IR ORDINUS KABINA…pasibaisetina,kaip rusijoje….ko verti -medaliia……..juk stalininiai medaliia ko verti,kas gauna ir kas dalija………..

  Thumb up 41 Thumb down 1

 15. Prie bergždžios KGB valiutinės pro-stit-utė Grybauskaitės buvo suklastotos visos rezonansinės bylos susijusios su užsakytomis žmogžudystėmis , pedofilija ir nusikaltimais prieš vaikus . Jau nekalbu apie prasuktas milijardines aferas ……..

  Pikeliškių smurto prieš vaikus ir pedofilijos byla …
  Veliučionių socializacijos centro smurto prieš vaikus byla …
  Šviekšnos socializacijos centro smurto prieš vaikus , pedofilijos byla …
  Viešvilės vaikų globos namų pedofilijos byla …
  Vilniaus ,, MINTIES ,, vaikų globos namų daugkartinio smurto , pedofilijos byla …
  Pakartotinai klastota prokuroro T. Birštono nužudymo byla …
  Kusaitės terorizmo byla …
  Saugumiečio V. Pociūno nužudymo byla …
  Milinio nužudymo byla …
  D. Kedžio nužudymo byla …
  Kauno pedofilijos ir žudynių byla …
  LRGP Suklastotos bylos N. Venskienei , kad pridengti savo nusikaltimus …
  Suklastotos visos Garliavos gynėjų bylos , kad pridengti pedofilus …
  Dangstomas VSD pedofilas ir žudikas Erikas Tomaševskis ……….
  O kur dar visos aferos kuriose ji dalyvavo ?

  ———-
  KAS SUKŪRĖ tokią teisėsaugos sistemą , ar ne šita bergždžia KGB ku-r-va kuri apdovanojo Pašilį ?

  Thumb up 44 Thumb down 1

 16. Tiesos nuslėpti nepavyko, nors ir buvo labai stengiamasi tą padaryti. Tampa akivaizdu, kad teisti reikia ne mergaitę gynusią ir teisinę neliečiamybę turėjusią teisėją, o smurtą pademonstravusius asmenims.

  Thumb up 52 Thumb down 1

  • Ir tuos kas organizavo išplėšimą,kas pasakė fas,Jūs siūlote teisti tik vykdytojus..

   Thumb up 38 Thumb down 1

  • KAS JIE TOKIE ,KAD TAIP VALSTYBES VARDU REIKEJO GINTI…latvija yra labai toli pazengus link demokratijos,savus pedofilus greit surado ir atleido….net premjeras SKELE buvo ivardintas……o KAS MUSU,TIE GALINGIEJI”SMIUIRDANCIAIS” KAD TAIP GEDINGAI REIKEJO GINTI???????????

   Thumb up 35 Thumb down 0

 17. bus su Lietuvos rytu?Juk Vainausko žurnalistė Asta Kuznecovaitė MELAVO žmonėms.Manau,po tokio vaizdo įrašo Asta neturėtų dirbti RIMTAM spaudos leidinyje.
  Manyčiau ir Lietuvos ryto atsiprašymas nepamaišytų.
  Gal sulauksime ir žurnalistų etikos komandos veiksmų.

  Thumb up 57 Thumb down 0

  • Taborą jau sugriovė , teks Astai Kūziai stotyje prie prasegtų klynų klupėti ir ieškinius atidirbinėti ….

   Thumb up 37 Thumb down 0

  • Ten kur buvo sąžinė pas LR Seimo narius išsiugdė iškrpėliški polinkiai ,,, pasižiūrėk į visus Lansberginius …

   Thumb up 32 Thumb down 1

 18. Kokia motina būtų leidusi taip klykiančią mergaitę plėšti iš tetos rankų? Siaubinga

  Thumb up 51 Thumb down 1

 19. Tai ką prokurorai ir LR seimo nariai , gal smurto nebuvo prieš Deimantę , o tuo labiau prieš Neringą kuriai mentas užlaužė rankas už nugaros ? O
  tuo metu Neringa dar buvo teisėja ir turėjo neliečiamybę …
  O kas garsiausiai rėkė , ar ne tas Lansberginis Šetbaras ir teisiamas Liberastas Masiulis ?
  KAS dabar paneigs , kad ŪSAS nebuvo pedofilu ,,,, kuo tikėti LR Aukšiausiuoju teismu kuris taip nusprendė ,,, o tuo pačiu metu jo vadovas Greičius kaip stotinė prostitutė lakstė pas Dapkų ir vykdė jo nurodyymus …

  Thumb up 55 Thumb down 0

 20. Tiek metu pilieciams buvo rodoma tik nuotrupos is to mergaites pagrobimo is tikru namu.Paziurejus filmuota medziaga man daug gyvenime maciusiam,darosi neapsakomai skaudu,del tos nuzudytos mergaites,dar skaudziau del isniekintos mano Tevynes-Lietuvos.O tiems,kurie ant Neringos Venckienes varo,nors tokiu nedaug,noriu pasiulyt gerai pagalvoti ziurint i vaiko teisiu specialisciu elgesi,i elgesi advokato plikio,ir ypac motinos uzlauziancios savo vaikui ranka tam,kad galetu atplesti nuo Neringos.Sitoj vietoj motinisku jausmu nebuvo matyti.Tai smerkentys Neringa paziurekit dar karta,ir pagalvokit ,kad jau greitai jusu vaikus taip atims,tik gal but ne biologinei perduos,bet uzsienio vaiku pirkliams,kur tolesnis vaiku likimas neaiskus,kaip ir sios Garliavos mergaites.pasaulyje daug moteriskiu reikalaujanciu lygiu teisiu,nors kas tas teises ir lygybr is ju ateme.Siulau pagalvoti,ar galima patiketi Lietuvoje prezidento posta ,seimo pirmininkes posta,vaiku teisiu apsaugos posta,nepilnameciu reikalu komitetu postus butybems ,vilkincioms sijonus??Po to filmuko nebelieka tikraiusiai niekam klausimo,kodel kgb agente magnolija,kuri prisimelavusi tapo prezidente,buvo kaip pasiuturi kale isvyta is amerikos??Pritariu amerikos lietuviams,jie buvo teisus,nes va tokie vaiku isemimai ir buvo suorganizuoti magnolijos pastogeje.Manau si filma perziurejo ir dabartinis prokuroras Pasilis,ir jau rytoj isgirsime apie prokuroru suemima,kurie istisus metus klastoj sia byla,kurie prisidejo prie tu dvieju mergaiciu sunaikinimo,kurie pardave savo zmogiska sazine,ir tuomi isniekino ne tik Lietuvos teisinguma,ne tik Lietuvos Knstitucija,bet ir Tevyne -Lietuva.Manau sioje vietoje Pasilis turi geriausia laika parodyti teisininko principa,ir ieiti i Lietuvos istorija simtmeciams.Gi tuomi nepasinaudojus,bus teisiamas kaip ir tie iki jo,kurie supranta teisingumo vykdyma va tokiais,filme parodytais metodais.

  Thumb up 56 Thumb down 1

 21. Kažkas tai iš valdžios turės sureaguoti. Įdomu, kokių “makaronų” išgirsime.

  Thumb up 57 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...