Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 4 Trečiadienis
 

Paskelbta N. Venckienės paieška

2013-05-09 16:09 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (68)

Neringa Venckienė. KK nuotr.

Šiandien, 3013-05-09, išnaudojus visas galimybes nustatyti įtariamosios N. Venckienės dabartinę gyvenamą vietą ir įteikti jai šaukimą atvykti į apklausą, Šiaulių apygardos prokuratūroje priimtas sprendimas paskelbti jos paiešką.

Policijos pareigūnams pavesta nustatyti tikslią įtariamosios gyvenamą vietą.

Primename, kad tyrimui vadovaujanti Šiaulių apygardos prokurorė buvo pavedusi policijos pareigūnams įteikti N. Venckienei šaukimą atvykti į apklausas Šiaulių apygardos prokuratūroje, tačiau to padaryti nepavyko neradus N.Venckienės nurodytu gyvenamosios vietos adresu.

Šiaulių apygardos prokuratūros inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Ateikime, brangieji, į mitingą 2013 m. gegužės 17 d., penktadienį 17.00 val. prie Kauno Karo muziejaus į Vienybės aikštę (adresas: Donelaičio 64, Kaunas). Savo dalyvavimu dar kartą parodykime Lietuvai ir pasauliui, kad mes esame už žodžio laisvę, mes esame už nepraeinančius ir niekuomet neišnykstančius sąžinės paraginimus, kurie kviečia gyventi tiesoje. Mes už mūsų vaikų vaikystę savo Tėvynėje!

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Nors LR Konstitucija skelbia, kad ” Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami” (iš 22-o konst.str.), tačiau mūsų teisėsauga į tai kartais nekreipia dėmesio. Teisėja N.Venckienė savo valia leido savo personalinį kompiuterį patikrinti, tik neleido viešinti laikmenų duomenis. Ir ką mes matėm? Keli nepagarbūs epitetai L.Stankūnaitei apkeliavo visą žiniasklaidą. Buvo teisėjos protestuota, tačiau beviltiškai… Kol Seimo narei N.Venckienei nėra pareikšti įtarimai ir ji nėra kaltinamoji, tol teismas neturi galimybės leisti sekti jos pokalbių ar asmeninio susirašinėjimo. Na, nebent tai liestų įtarimai dėl kokio reikšmingo kriminalinio nusikaltimo. Vargu, ar paminėtus generalinio prokuroro atvejus galima būtų prie tokių priskirti. Ji negali būti paskelbta ir dingusia be žinios, nes jos vyras A.Venckus ar jos tėvai to nesiekia. Advokatas A.Venckus, greičiausiai, žino kur yra jo žmona ir sūnus ir dėl to yra ramus. Gal kur kas ramesnis, negu tuo metu, kai vykdavo su N.Venckiene Lietuvoje visokie keisti incidentai keliuose, būdavo jai įvairiai grasinama žiniasklaidoje.

  Tarptautinis paieškos orderis turi būti pakankamai motyvuotas. Priežastys gali būti įvairios. Ji nėra dingęs asmuo, bandomi pareikšti įtarimai liečia tik labai abejotinus kaltumo atvejus, tad ir kriminalinio asmens statusą jai sudėtinga prikabinti. Jei norima kuo skubiau sutrukdyti jos viešus ginamuosius veiksmus, bandant apsisaugoti nuo stresinės, sunkiai nuspėjamos , o gal net fiziškai pavojingos situacijos, tai sunku įsivaizduoti, kaip kitoje valstybėje mūsų pareigūnai galėtų ją apsaugoti. Vargu, bau… Nemanau, kad tokios realios sąlygos už Lietuvos ribų atsirastų. Juk negalėtų jie paskirti sudėtingas “namų arešto sąlygas”, kaip Laimai Stankūnaitei su mergaite ir izoliuoti, kaip nenaudingą liudininkę, nuo aplinkos metų metais. Ir kiek visa tai kainuotų?

  Griškime prie logiškesnių dalykų. Jei mūsų teisėsauga siektų arešto orderio, tai kokiais motyvais? Koks užsienio teisėjas su tuo sutiktų, jei būtų pakankamai išsamiai susipažinęs su visa šia istorija? Manau, kad tokia neapibrėžta situacija baigsis tada, kai N.Venckienė pakankamai apdoros, išsivers į užsienio kalbą visą jai reikalingą gynybai medžiagą. Būdų išeitį į viešumą būna įvairių. Kokį pasirinks N.Venckienė? – jos teisė , nes “žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės” (Konst. 18 str.) Kaip žinome, “žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją … ” (iš 25 str.) Gali būti, kad tuo ji dabar užsiima ir ruošiasi ateityje tokiomis teisėmis pasinaudoti. Jei kažkam Lietuvoje dėl to neramu, tai N.Venckienė dėl to “nei prie ko”. Šį kartą ši frazė visiškai vietoj… Pas ką sąžinė rami, tie gali būti ramūs. Esu tvirtai įsitikinęs, kad tokius sudaro ryški visuomenės dauguma.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Du apsukrūs bankininkai neseniai pradangino milijardus litų. Valstybė dalį jau padengė iš mūsų visų kauptų pinigėlių. Už tokius milijardus LR Seimą su visais etatais galima būtų išlaikyti “n” metų. Žmogus, beje, tiek metų negyvena. Padėjėjai (o ne patarėjai) turi konkrečiai apibrėžtas savo darbo funkcijas ir teises. Manau, kad nesant Seimo narės, darbo tokiems darbuotojams galėjo netgi padidėti. Interesantų skaičius – taip pat. Svarbiausia, kad visa ši situacija būtų sprendžiama pagal darbo įstatymus. Pašalinti darbuotoją iš darbo be konkrečios priežasties nepažeidžiant jo teisėtų interesų, sudėliotų darbo santykių kodekse – sudėtinga užduotis. Jei koks vienas ar kitas padėjėjas pats parašytų Seimo kanceliarijai pareiškimą, tai galima nesunkiai įsivaizduoti, koks sektų pagrindinis straipsnių pavadinimas mūsų žiniasklaidoje. Nuo “savo darbdavės išdavimo” iki “žiurkinio bėgimo iš laivo”. Vienžo, kaip bepasielgtų? – reakcija laaabai patriotiškos žiniasklaidos būtų pašaipi bei neigiama. Su tokiais finansiniais susirūpinimais karštligiškai skubama, kaip ir su N.Venckienės paieškomis. Gal kai kas nori užbėgti už akių tarptautiniams pedofilijos bei žudynių skandalo paviešinimams? Noras būtų suprantamas, jei būtų rūpinamasi tik mūsų šalies įvaizdžio saugojimu. Tačiau, neatmestina, kad rūpestis daugiau sietinas su asmeninėmis problemomis. Procesas taip toli nukeliavo, kad sudėlioto kortų namelio griūtis gali palaidoti “kreivųjų veidrodžių karalystės” gudručių pastangas paskandinti šią istoriją “pelkės akivare”. O toliau sektų atsakomybė…

  Sakykim, N.Venckienė padaro išsamų pareiškimą dėl pasitraukimo motyvų, nurodo savo adresą. O kas toliau? Prokuratūra bando įteikti įtarimus? Įtarimus kuo ir kas juos turėtų pateikti? Tai, ką sudėliojo generalinis prokuroras D.Valys? Tokie “šeši nusikaltimai” leistų N.Venckienei kontratakuoti tokiu teisiniu lygiu ir taiklumu, kad mažai gali nepasirodyti. Svaigti, kad atsivešim N.Venckienę surakintomis rankomis ir izoliuosime labiau negu L.Stankūnaitę – nonsensas. Atsakymus į visus tuos šešis atvejus žino ir teisėsauga, ir Seimo specialioji komisija. Puikiai žino… O kas nežino? Tarp besidominčių tokių kažin ar daug. Kiekvienas konkretus atvejis išnagrinėtas žiniasklaidoje iki smulkmenų. Alternatyvioje žiniasklaidoje. Dar turime tokią… kol kas. Kaip visa tai atrodytų kitos šalies teisės specialistams? – galima tik spėti. Manau, kad niekinis įtarimų pobūdis būtų paryškintas jau pačioje analizės pradinėje stadijoje. Be to, kaip tai atrodytų visos istorijos fone? Ar apie tai pamąstoma?

  Čia bandomas aptarti “sakykim” variantas yra teisinis ir pakankamai saugus. Tačiau , kas gali tvirtai patikinti, kad N.Venckienės nepasieks “dviejų vyrukų” figūros, kurios buvo liudininkų pastebėtos įvairiuose “bylos žudikės” epizoduose? O tai jau grėstų katastrofa. Būtent dėl šios priežasties nedora būtų nepalaukti bent jau tol, kol pati N.Venckienė galės pasijusti pakankamai saugi. Istorijos viešumo ar taip, ar kitaip neišvengti, tačiau sustabdyti žudynių konvejerį privalu. Stabdyti taip, kad būtų atmesta net mažiausia tikimybė, kad N.Venckienę su sūnumi gali kokiu nors būdu pasiekti “šlavėjų” rankos. Visiško laiko ceitnoto dar nėra, tačiau ir delsti Seimo narei nepatarčiau. Tik pačiai laiku apsisprendus eiti visiško atvirumo keliu, manau, galima tikėtis ir į pakankamą saugumą, ir į paramą tiesos ir teisingumo paieškose. Jei sava politinė ir teisinė “sistema” tikro saugumo nesugebėjo užtikrinti, tai jo galima tikėtis kokioje senas demokratines tradicijas turinčioje šalyje. Tik tada bus galima toliau aiškinti apie mūsų pačių visokius “pūlinius” ir būdus, kaip teisiškai juos galima būtų pašalinti. Tik teisingumas yra valstybės pagrindas (“Justicia est fundamentum regnorum”) – žinojo senovėje romėnai. O mes jau to nežinome? Tikrai taip nemanau. Gal nežino tik tie, kuriems labai privalu tai žinoti?

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. Labai neblogas šiandien KK Sokolovo pasvarstymas. Žinoma, kad šia baisia tragedija naudojamasi ir aistros kaitinamos iš abiejų pusių. o koks tikslas jas kaitinti – žino tik vyriausi virvučių tampytojai.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. . Aišku kad tikėtis teigiamo rezultato sunku, bet praėjus kryžiaus kelius Lietuvoje logiška kreiptis į Europos ir tarptautines teisines instancijas. Atskirai aš pasvarstysiu dėl ieškinio kariniųs nusikaltimus preiš taikus gyventojus nagrinėjantį Hagos tribunolą. Manau tai verta svarstyti nes prieš taikius gyventojus buvo panaudota karinė jėga “Aras” kuri yra antiteroristinė formuotė ir jos paskirtis ne vaikus per prievartą grobti. Galime organizuotis ir padėti tai padaryti .Reikia kad būtų daug šimtai atskirų asmeninių pareiškimų . Lai rašo man į algis.matulevicius@gmail.com kurie nori ir tam pritaria.

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • ATKREIPKIT DĖNESĮ , man tai labai patiko …ALGIMANTO MATULEVČIAUS idėja… :) va

   Thumb up 7 Thumb down 0

  • Noriu tamstai paaiškinti,kad “Aro”vyrai Garliavos šturme nedalyvavo,jūs klystate pati ir klaidinate skaitytojus. Dalyvavo čečėno generolo Madalovo treniruoti riaušių malšinimo dalinys, dažniausiai naudojamas riaušėms kalėjimuose slopinti.
   Prašyčiau “Aro” vyrų nešmeižti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. p.s: ir ko bijo sadeckas,-che-e-e-e-!!! hhhzzz ra�o:
  2013-05-10 gaila kai viskas rezisuojama is akmenu gatves o mumis manipuliojama sadeckas akivaizdziai i eteri lenda matyt padai svyla

  Thumb up 5 Thumb down 0

 7. KODĖL NIEKAS NEKONTROLIUOJA NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, VYRIAUSIOJO ADMINISTRACINIO TEISMO VAGIŲ IR NETIRIA TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, tačiau melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, tik šaiposi.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Parašei daug,bet matyt neperskaitei.Iš tos istorijos nieko neina suprasti,matyt tamstos nesuprato,ką nori pasakyti,ir teismai. Sėkmės pabudus perskaityti tai,ką rašai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. RETRO (papildyta) 2013-04-30

  Kalbėti apie Seimo narės N.Venckienės, kaip politinės bėglės statusą kol kas dar gerokai per anksti. Prokuratūra netgi nespėjo pateikti jai visiems žinomus ir gerokai keistus įtarimus, kurie vargu ar turi loginę teisinę galimybę virsti kaltinimais. Nebent Lietuvoje, kur galima pastebėti kai kurias tendencijas pedofilijos ir žudynių skandale. Tad N.Venckienė teisiškai nėra bėglė, pažeidusį kokį nors prokurorinį režimą ar pan., o tik išvykėlė, kokių skaičius Lietuvoje jau artėja prie milijono. Dėl įvairiausių priežasčių… Tam, kad įtarimus paversti kaltinimais, turi būti atliktas teisėsaugos institucijų (šiuo atveju – prokuratūros) tyrimas. Be N.Venckienės asmeninio dalyvavimo toks tyrimas praktiškai neįmanomas. Tad gali tekti pirmiausia ne tik tiksliai nustatyti Seimo narės buvimo vietą, bet ir pasitelkti diplomatines tarnybas dėl mūsų šalies teisėsaugininkų veiksmų legitymumo, o turimus įtarimus pateikti teisėsaugai tos šalies, kurioje ji bus apsistojusi.Įvairiose šalyse tokio proceso praktika gali būti įvairi. Tikrai ne visos valstybės toleruoja svetimos šalies pareigūnų apklausų vyksmą savo valstybėje. Pavyzdžiui, kaip tai leido mūsų pareigūnai Rusijos žinybų atstovams, tardant Eglę Kusaitę.

  Beje, turėdama diplomatinį pasą Neringa gali bet kada pakeisti ne tik gyvenimo vietą šalyje, bet ir pačią šalį. Žinoma, tol, kol nebus kreiptasi dėl politinio prieglobsčio suteikimo. Svarstymo laikotarpiu galimybės keisti šalį gerokai sumažėja… Manau, kad būtent rimtų įtarimų suformulavimas, minėtų 6-ių atvejų pagrindu, gali sudaryti mūsų prokurorams tam tikrų, netgi nemažų problemų. Kaip teigia politologas K.Girnius, dėl gręsiančios baudos niekas politinio prieglobsčio neprašo. Beje, būtent dėl to ir ekstradicijos tokiems asmenims demokratinės šalys netaiko. Tačiau, yra kitas, kur kas rimtesnis niuansas. Tai iškilusi grėsmė, kad kažkas gali panorėti nepatogų “pūlinį” (V.Kryževičiaus terminu) sunaikinti fiziškai. Viešai internete išsakytų, netgi konkrečių grasinimų N.Venckienei – didžiulis kalnas. Beje. Porą panašaus pobūdį galėjusių turėti incidentų būta, o trečia (gal net ketvirtas, jei tikėti A.Patacko teigimu) kartas galėjo būti lemtingas. Ar Seimo narė privalėjo tokio laukti? N.Venckienė jokio muštynių speco savo apsaugoje, berods, neturėjo. Tad ir išsisukti iš situacijos apie kurią minėjo neringiškis A.Žilius, kai dviem automobiliais užblokavę kelią ryžtingai nusiteikę vyrai, atseit, klausė Drąsiaus: “Tai su pedofilais kovoji?” nebūtų buvę galimybės…

  Jei Neringa Venckienė randasi JAV, tai ji, manau, turės bent jau tuos 6 mėn. laiko, kuris dažniausiai skiriamas atvykėliams bet kokiais asmeniniais tikslais. Žinoma, be teisės į darbą. Vizos galiojimo laiką, paprastai, galima nesunkiai pratęsti dar pusmečiui. Nurodomos priežastys gali būti įvairios. JAV dirbantys teisininkai – advokatai savo darbą gerai išmano, tad tai gali sukelti mūsų “sistemai” papildomų problemų. Jau nekalbant apie tai, kad pati Seimo narė turi teisinį išsilavinimą ir jau nemažą darbo patirtį. Jei politikė su savimi suspėjo pasiimti visą įmanomą medžiagą apie visą “D.Kedžio istoriją”, mūsų teisėsaugininkams, prisidėjusiems prie “bylos žudikės” peripetijų, gali būti neramu. Manau, kad visa eilė veiksmų ir sprendimų padarytų Lietuvos teisinėje sistemoje šios istorijos bėgyje toli gražu neatitinka teisinių valstybių standartų.

  Seimo nario statusą N.Venckienė gali prarasti gan sudėtingos apkaltos keliu. Tam Seimui tektų kreiptis į Konstitucinį teismą, sudaryti specialią komisiją, balsuoti ir t.t. Dabar lyg ir ruošiamasi tokias procedūras supaprastinti. Įstatymo pataisos – vienam Seimo nariui? Gali būti, kad N.Venckienė pateiks bei paviešins papildomą informaciją, paaiškinančią, kodėl ji paliko savo gimtą šalį. Jei tie paaiškinimai bus susieti su gyvybės išsaugojimo aplinkybėmis, tai kaip tada bus galima vertinti, kad buvo “šiurkščiai pažeista priesaika”? Klausimas persikeltų į moralinę erdvę. Ar ir vėl Seimo nariai spjautų tos erdvės link?- nežinau. Tačiau, net ir papildomų duomenų atskleidimas gali nepadėti N.Venckienei išsaugoti savo vietą Seime. 80-ies Seimo narių ryžtą mes jau matėm… Jie viską gali… Gal Neringa jau net nusprendusi jos, tos vietos iki galo net neginti. Dirbti tokiame valdžios kolektyve, kurio dauguma sumąstė “nusiplauti rankas” ir pritarė bet kokioms, net ir griežčiausioms tardymo sąlygoms suimant – nedidelis malonumas. Taip Seimo nariai parodė laaabai didelį pasitikėjimą mūsų teisine sistema. Ar ji to verta? – didelis klaustukas…

  Prezidentė, bandžiusi sušvelninti situacija, buvo kai kurių politikų išjuokta, o žurnaliūgų netgi suniekinta. DP ir TT savo politiniams tikslams naujokės politikės nenuovokumu jau pasinaudojo, tik dar nespėjo “kojas į ją nusivalyti.” Jei dėl “burokinių” jėgų tikslų daugmaž aišku, tai moraliniai naujo LSDP ir TS LKD susitarimo vertinimai gali tapti ekstremaliai nemalonūs, nustačius bent jau optimaliai įmanomą tiesą šioje istorijoje. Būtent tiesos ir teisingumo kantriai laukia dori Lietuvos piliečiai. Ar sulauks? – matysim… Viltis miršta paskutinė

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • RASOT ,rasot o tai paskelbkite visus 15 pedofilus LAISVAS LAIKRASTIS SURASE pradedant nuo teiseju advokatu ES parlamentaruko dar truksta ???????

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. taip, jau šimtą kartų apklausėt Neringą, ir šimtą kartą gavot atsakymus į visus klausimus, o tu ruske neraliuota žinai jos atsakymą, ruske pašvinkusi, von iš Lietuvos

  Thumb up 6 Thumb down 6

  • Labai negražus komentaras.
   Prokurorė Nina atlieka jai pavęstą užduotį. Ji turi dvi galimybes – dirbti su šia byla, arba atsisakyti jos. Jeigu prokurorė Nina priklauso, tarkim, KGB agentūriam “voratinkliui” ant Lietuvos, tai atsisakyti ji negali. Jei ji priklauso tik prokuroriniam “voratinkliui”, atsisakius jos tolesnės karjeros galimybės kaip ir aiškios, bet vardan padoraus žmogaus reputacijos galima būtų ir pabandyti. Nepažistu prokurorės Ninos, tad ir teisti jos negaliu, ji – tik pieška šitam žaidime. Ne visi gali būti didvyriais.

   Thumb up 2 Thumb down 2

 10. ko ta ruske siauliu statytine pliurpia jinai Venckienes nei sudo neverta ,linkiu,kad viskas atsilieptu jos vaikams ie anukams

  Thumb up 10 Thumb down 7

 11. kiek girnos ir kitoki vabalai išleido piningo ant Kūsaitės, kad gautų 9750 litu draugiško orgazmo ?

  Ne menininkai turi kartis……o pakarti.

  Juokauju. Pagulėti, pailsėti, lovoje. Adresą žino visi.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 12. kodėl niekas nejieško Naruševičiūtės—atidavė aštuonis kartus teistam tėvui mergaitę (lyg ir nutraukė paskutinę bylą,kad tik išvyktų be jokių kompromisų)—kur dabar mergaitė???ar kam svarbu???Priteisė D. stankūnaitei,kuri nesugeba net sau duonai užsidirbti—kas rūpinasi mergaite????kur dabar Deimantė???jei mokytųsi kokioje mokykloje,jau visi žinotų—juk Lietuva ne Amerika——-kodėl mergaitės nedaleidžia susitikti su močiute,nei su draugais???Sunku pripažinti,bet Lietuvoje sodina i griežto rėžimo kalėjimus vaikus——-įzoliuoja nuo viso supančio pasaulio,kaldami mergaitei savo—-o mergaitė turėjo savo gyvenimą ir turi savo supratimą ir taip įzoliuoti,kad mergaitei brukama kažkas,kad neleidžia mergaitei išreikšti savo nuomonės ,juk gegužės 17 dieną mergaitė apsikabinus tetos kaklą šaukte šaukė,kad nenori pas stankūnaitę—–Venckienė būtų buvusi antžmogis jei būtų stumusi mergaitę pro duris į kieme karo stovyje absurdo vaizdą—tik valstybės įsakymu(anstolės veide) galima buvo prievarta plėšti mergaitę nuo tetos kaklo, ir užlaužus kojas nešti pirmyn ,juk mergaitės norų bei psichinės būsenos niekam nerūpėjo….Niekam nerūpėjo nei Venckų vaikas—-svarbiausiai pasitenkino savo ego—-kokia patenkinta ir nenugalima sau atrodė anstolė,bet kitų akyse apgailėtinai…..Iš visos širdies linkiu Venckienei surasti ramybę svetur—-visur gyvena žmonės,juk to nori mūsų vyriausybė,o darbų yra visur,manomai Neringai bus neproblema susirasti darbo…..Tegu geruoliai toliau peni stankūnaitę ir samdo apsaugininkus—kodėl nesuskaičiuoja kiek iš mokesčių mokėtojų pinigų sukišo į šią balą……..

  Thumb up 17 Thumb down 6

 13. Babyt sakai ale gi skaiciau kad tu zinai kas saude ta feiseja ir ta seses stankes tai kodel dar neispazysti butum musu zvaigzde o gal net ir pakiltum pareigose ?

  Thumb up 5 Thumb down 3

 14. Venckiene tikra prezidenete butu.gal reikia aktyviau ieskoti kaltu del ko seimo narys turi begti is lietuvos

  Thumb up 11 Thumb down 5

 15. …tai kam skelbti tą paiešką,nes ji paskelbta tik Lietuvoje.Pagal įstatymus jiems reikalinga tarptautinė paieška,o tą daryti jiems nepavyks,gal bijos apsijuokti prieš pasaulį.

  Thumb up 15 Thumb down 2

  • Manau, prokuratūra aklavietėje. Nes už tai kuo ji dabar kaltinama dabar, jokių tarptautinių paieškų negali būti. Jei, kaip grasino, pareikš kaltinimus nužudymu, žudynių organizavimu, ar ką ten jie dar sugalvotų, tai kaltinimai turi būti ne iš oro paimti, bet su rimtais įrodymais. Venckienė tai ne Lietuvoje, kur visi savi ir viskas susitarus tarpusavyje, paėmus dešimt kart teistą liudininką, ar ką nors šiaip kokiu kompromatu paspaudus, galima. Demokratinės valstybės teisme tokie dalykai nepraeis. Tai ir žaidžia, skelbdami paieškas, nors iš anksto žino, kad nieko jie Lietuvoje neras.

   Thumb up 15 Thumb down 2

   • USA prokurorui tai patiks : sėdi žmogus ant marių kranto ir geria baltais batais degtinę iš gerklės vienas. Nes pergyvena, kad užvertė kelis žmones. O norėjo užversti daugiau. Pergyvena, kad per mažai užvertė . Pergyvena vienas .

    Degtinė pigi ir teka kaip dratas, nes visi valiutos milijonai yra Vilniaus sodų namelyje. Tada eina į marias užsigerti, bet papuola švendrė. Nesvarbu, švendrė nuplaukia kartu su marių vandeniu. Pagerėja. Atsisėda ant žolytės . Dageria iki sausai. Tada prisimena šlykštų marių vandenį ir pradeda vemti. Bet niekaip negali išvemti švendrės. Tada visas sausas ir švarus supyksta. Susidaužo į medį galvą, susilaužo ir išsisukioja sulaužytas kojas, teškia vamzdį šalia, lygtai jis trukdytų, bet neprisiliesdamas prie jo – teleportališkai ir, atsigulęs, numiršta.

    Tiesa, o kuriam krante jį rado ? Šlienavos, ar priešingam ?

    USA būtų per savaitę ilgiems laikams SĖDUSI MINIA pas mus taip vadinamos teisėtvarkos elito. Po to jiems būtų leista šienauti pakeles. Jeigu stengtųsi – būtų leista įsigyti motopjųklininko specialybę ……………………………………………………….

    Thumb up 13 Thumb down 2

 16. Kazkodel rusakalbiai kovoja su Venckiene-teisejai Kondratjev, Cinin priiminejo pedofilams naudingus sprendimus.Dabar rusakalbe prokurore Nina ieskos Venckienes.Kas slypi uz siu rusakalbiu?

  Thumb up 20 Thumb down 2

 17. Taip daug ir taip super daznai reiskiesi, tai paaiskink ir man, kokius kriminalinius nusikaltimus padare gerb. Venckiene!!! Ir, ar dar nenusibodo tau per visus portalus loti ta viena ir ta pati. Ir kiek is to uzdirbi, ar cia isidarbinai nuolatinai?

  Thumb up 14 Thumb down 3

 18. sunku ką ir pasakyti protingiau—tikim,kad Neringa turi savo planą ir nesėdi tuščiai,kol lietuviai policininkai su šunimis pasirodys——-kad nereikia nė šunų,atsiras tokių,kurie aršiau šunų nori įkąsti Venckienei—-tik svarbiausiai viskas dėl nieko——nematom nė vieno nusikaltimo iš Venckienės pusės——visų pirma– mergaitė nenorėjoeiti(priežastys tik jai vienai žinomos),antra –žiūrėti į nusikaltimus darančius barbarus nemanome,kad nusikaltimas,o kodėl niekas nebaudžia tikrus prievartautojus ,panaudojusius jėgą prieš mergaitę–trečia—gintis kiekvienam privalu(o seimas už gynimąsi pripažino Venckienės kaltumą)ketvirta—kad pasakė ant teisėjų-prokurorų jiems nepatinkantį žodį,o kiek mes kiekvieną dieną pasakome iš širdies išplaukiančių žodžių,net pats prokuroras tiesiogiai įžeidė Venckienę(išvadinęs puliniu),o Venckienė pavardėm nevadino ir teisingai atspėjo,juk po to ne vienas buvo atleistas už blogą darbą…..na galų gale buvo ir prezidentės pasakyta,kad prievarta negalima,o prokurorai akli—-nemato prieš mergaitę atliktos brutalios prievartos,tai ką ten daugiau ir bekalbėti……Manomai svetur atskiria juoda nuo baltos ir linkime Venckienei jėgų,kovojant su tuštybės pagautais Lietuvos prokurorais…..Kiekvienam brangi yra savo gimtinė,bet manomai ne bereikalo bega dar iki šiol—-tūkstančiais,iš kiekvienos giminės dešimtimis skaičiuoja…….Nereikia jiems savų žmonių—-(nežinau kiek tiksliai)bet daug metų Venckienė dirbo be pražangų savo darbe,puikiai baigusi vidurinę mokyklą(manomai daugeliui seimūnų tik pasvajoti),baigė aukštuosius mokslus—–sunku suprasti,kad yra tokių,kurie ją galėtų teisti—pirmiausiai tepasižiūri į save…..Visi šeši kaltinami punktai dėl ko paskelbta Venckienės pajieška yra tikras niekalas—–manomai Lietuvoje jau nėra nusikaltimų,jei tiek dėmesio ne taip pasakytam žodžiui…….

  Thumb up 18 Thumb down 2

  • Bijau, kad Stankūnaitė dabar pririšta ant trumpo pavadėlio, kad, saugok Dieve, vėl neprieitų prie kompiuterio.

   Thumb up 19 Thumb down 2

   • ne, ne. Niekas jai neįjungė kompo, kol ji neišmoko mintinai deklamuoti. Tik čia teksto kūrybininkas papuolė asilas . Ras normalesnį – ir kompą vėl įjungs. O iki to gali pasirodyti lovatiesės su vinokūrva dueto susižavėjimo klyksmas po apsilankymo slaptame bute, iš kurio mergaitė kasdien lanko mokyklą … nors kelis metus ir galėtų slaptai būti mokoma namie. Bet ne, vistiek lanko viešą mokyklą iš slapto buto.

    O kaip reikalai su klasės draugais ? Vaikai, juk pasišneka, a neeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

    Thumb up 11 Thumb down 3

    • tik trim dašuto, kad D.K. niekada negali būti išleista į jokią mokyklą.

     O kada suprasite kvailinami likusieji ?

     Thumb up 8 Thumb down 1

 19. SUSITIKT negales su niekuo is gimines , bus visi sekami.Ir vis tiek bus surasta…….ojoj…

  Thumb up 2 Thumb down 13

  • Tai žinoma bus sekami pirmos eilės giminės, antros eilės giminės, tie kurie devintas vanduo nuo kisieliaus, visi kaimynai, pažįstami, pažįstamų pažįstami, kaimynų, pažįstamų ir pažįstamų pažįstamų giminės, jų kaimynai, … Nes dingo ne bet kas, o žmogus nepagarbiai atsiliepęs apie Panevėžio (atrodo) teismą.

   Thumb up 15 Thumb down 1

   • Atsiprašau, pamiršau. Dar už tai, kad per atstumą įkando Stankūnaitei. ir spardėsi. Pirštu sumušė 200 kg sveriantį policininką, kažkokios ten sporto šakos čempioną. Baisu!
    Ieškok gimta milicija, ieškok, jei jau prokurorai liepė! Suimt ją, surakinti ir į narvą pas tris paras nešertus liūtus!

    Thumb up 13 Thumb down 2

  • gaila kai viskas rezisuojama is akmenu gatves o mumis manipuliojama sadeckas akivaizdziai i eteri lenda matyt padai svyla

   Thumb up 2 Thumb down 0

 20. Dabar tai jau rūgštelės koncentracija užpakalinėje Neringutės kūno dalyje padidės dešimteriopai, lyginant su ta, kuri buvo nešant muilą iš Lietuvos. Juk gali net tekti sugrįžti pas tą „lietuvišką pedofilų klaną“, nuo kurio, atrodė, ji taip sėkmingai pabėgo tęsti kovų iš už jūrių-marių. Nebent kokia susiveikta pažyma, kad ji tame McDonalde, kuriame įsidarbino, yra nepakeičiama, prisidengtų. Bet, vargu bau. Juk ten ne Lietuva, ir pažymos taip paprastai nenusipirksi. Teks, ko blogo, kokia užkrečiama liga „susirgti“, kad niekas per kilometrą prie „ligonės“ nesiartintų. Nieko. Ji turi lakią fantaziją ir labai kūrybinga, – ką nors, kaip išsisukti, būtinai sugalvos.Tik svarbiausia, violetiniai fanatikai nepulkit į paniką, – jūsų stabas, anksčiau ar vėliau, patenkins visus jūsų lūkęsčius…

  Thumb up 3 Thumb down 31

  • Cha Baba! As taip mastau ,kad milicijai bus proga pakeliauti po pasauli kaip y turistini zygi pirmyn ir atgal be nieko lyg kokie tai aukso ieskotojai ! )

   Thumb up 9 Thumb down 1

   • Milicija po pasaulį keliauti neturi jokio pagrindo. Nes tai ne suėmimo orderis, bet paieška ir ne tarptautinė, bet Lietuvoje. Kad galėtų skelbti tarptautinę paiešką, pirmiausia jos turi kas nors iš tiesų ieškoti. Pavyzdžiui vyras, arba tėvai. Bet jie neieško. Jiems nei žmona, nei duktė nerūpi. Rūpi tik prokuratūrai.

    Thumb up 10 Thumb down 1

    • Kaip tau atrodo , kodel buvo paskelbta Daktaro paieska? Jo ieskojo seima ar policija?

     Thumb up 4 Thumb down 5

     • Tai tu savęs paklausk už kokius nusikaltimus ieškojo Daktaro ir kokie Venckienės nusikaltimai.

      Thumb up 12 Thumb down 1

 21. o kur gi tie saunuoliai ieskos ar tik ne per talka DAROM pasidairys…..sudo malejai runkeliams vis peno smegenims pameta.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 22. Ar nebuvo tikslingiau ir teisingiau priimti kompromisinį variantą ir bylą , atseit, dėl šmeižto nutraukti. Drįsčiau teigti, kad galimai “menamo šmeižto”.

  Nežinau svarbiausioje byloje esančių duomenų. Visa ši istorija ta dalimi, kokia buvo paviešinta žiniasklaidoje, atrodo gan įtartinai. Jei pareigūnai patys, panaudoję psichologinius triukus ir spaudimą “pasigamino teroristę”, tai vertėtų išsiaiškinti, kas galėjo būti šios “gamybos” užsakovai ir vykdytojai. Kas tada turėtų nešti atsakomybę? – kiekvienas gali turėti savo nuomonę. Manau, kad taip atkakliai saugant mundurų švarą ir šiuo atveju verta priimti kompromisinę nutartį E.Kusaitės atžvilgiu, t.y. jei ir skelbti kokią bausminę nutartį, tai be laisvės atėmimo nuorodos. Ar teismas išdrįs eiti tokio kompromiso keliu? – greitai sužinosime. Labai svarbu, kad būtų elgiamasi pagal LR Konstitucijoje nurodytą nuostatą (109str.), t.y. kad būtų įvykdytas teisingumas, nepriklausomai nuo galimų įtakų ir jėgos spaudimo iš šalies. Tiesa ir teisingumas – visada aukščiau…

  Thumb up 11 Thumb down 4

  • jie neturi jokio varianto, nes per aršūs dėl ryklio peleko. Panašiai ir elgiasi.

   Pakišinėja vienas kitą, arba gelbėja vienas kitą . O dėl ko ?

   – kad pats išsilaikytų kankinių darbe už mažą atlyginimą. Nes nenori geriau gyventi kitame darbe. Nori kankintis dėl Lietuvos . Dėl mūsų visų aukojasi net būsima japonų prezidentė Lietuvoje valiukevičiūtė-dainavo …

   Gali su gera daina apie mamą nugalėti.
   Nes pasipriešinimo rokas niekada nebus Prezidentas Lietuvoj.

   Tie kas liko rinkėjai mėgsta mišias, ar panašiai dainas. Gali laimėti valiukevičiūtė, bet žmonės dėl pensijų rinks blinkevičiūtę, antroj vietoj vaikučiai – šalaševičiūtė.

   Kažkas klausė dėl teisėjų – rusų. Tada aš klausiu : ką sieja mergautinė pavardė ?

   Thumb up 4 Thumb down 0

 23. nieko konkretaus. Liaudziai idomu, ar paskelbta tarptautine paieska. Kad LT su lapeliais po laukus laksto, tai sita jau girdejom

  Thumb up 18 Thumb down 2

  • Tarptautinės kurį laiką skelbti negali, nes prokurorai dar nemoka surašyti tokios paieškos orderio. Kai surašys, tai pirmas orderis bus atmestas, kaip surašytas nemokšiškai ir nekompetentingai, antras taip pat. Iš trečio gal ir pataikys, bet kokie metai laiko bus prabėgę. Iki to laiko daug kas gali įvykti. Pavyzdžiui:

   Venkienė gali gauti politinį prieglobstį.
   Venckienė gali emigruoti į tokią valstybę, su kuria nėra tarpusavio teisinės pagalbos sutarties.
   Venckienė gali išskristi su ekspedicija į Marsą.
   Ant Lietuvos prokuratūros gali nukristi meteoritas.

   Vadinasi, ši jų paieška yra niekinė.

   Thumb up 27 Thumb down 3

   • Kas liečia politinį prieglogstį, tai eilinė demagogija, ir nieko daugiau. N.Venckienė nėra persekiojama už jokius politinius nusikaltimus, o tik už kriminalinius, kurie buvo padaryti, kai ji net nebuvo jokia politikė. Tai prie ko čia tas politinis prieglobstis? Ir kokia valstybė ir nuo kada kriminaliniams nusikaltėliams suteikinėja politinius prieglobsčius?
    Labai apdairiai Venckienė, prieš pabėgdama, savo turtus iškamšė, – jaučia, kad nuo teisėto atpildo neišsisuks. Nebėra L.Stankūnaitės dukrytės už kurios nugaros galėjo jaustis nebaudžiama, kaip pono Dievo užantyje. Ir tenka veidu atsisukti į realybę, ko net baisiausiame košmariniame sapne nesapnavo. Manė, tokia galinga ir su tokiomis plačiomis pažintimis gentis, tik žybt-žybt, – ir iš tos jų vaikelio žaisliuku tapusios moksleiviukės, liks tik krūvelė skudurėlių. Tokie išprusę, inteligentiški, mokyti, taip gerai viską apsiskaičiavo, tik va, kablelį ne ten padėjo… Ir iš tų jų visų „pedofilijų“ gavosi – pšššššššššššššš!

    Thumb up 4 Thumb down 19

    • Tai ir sakau, kad tarptautinė paieška yra grynas pšššššššššš. Lietuvoje taip pat pšššššššššš, nes čia jos nėra. Tai kam ta paieška? Baba, Tamsta viską žinai, apšviesk vargšus violetiniai fanatikus, nes mes jau puolam į į paniką. Aš tai spėju, kad iš tiesų, tai jos niekas ir neieškos, tik pavadins ieškančius ir pasiims už tai pinigus. Gal mums ir nebijoti? Kai manai, Tamsta?

     Thumb up 12 Thumb down 2

    • Pazvelki dangu gal protas sugrys…nes rasai atrodo jog pas tave protas pabego prasytis prieglobscioi kita valstybe :)

     Thumb up 11 Thumb down 3

    • Venckienė iki politikės buvo teisėja. Beje, babūne, reikia skirti, kas tai yra kriminalinis nusikaltimas,juk,kaip teigia Sokolovas, kaltinimai yra smulkūs Venckienei, už ką gręsia daugių daugiausiai bauda. Todėl tamstai kaip teisininkas galiu pasakyti, dėl tokių nereikšmingų nusikaltimų niekas neišduos net Europos arešto,nekalbu apie Interpolą. Pavyzdys-Nužudymais kaltintas Paberalius,kuris Amerikos teisme pripažintas padaręs Lietuvoje nusižengimus teisėtvarkai,ne nusikaltimus.
     O pagal jūsų raštius,babūne, jūs jau kelis kartus užsirovėte ant BK straipsniuko,kuris numato laisvės atėmimą iki penkerių metų. Tai gal patylėtum,kolnepradėtas ginti viešasis interesas.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • čia juk žinios vidiniam vartojimui, kaip Rusijoje. Ta pati pagarba savo piliečiui.

    O svajojome, kad valstybė gins mus bet kur ir bet kada, kaip kad gina normalios valstybes … Neteko girdėti, kad nors kokią vieną nuskriaustą moterį bandytų ginti… Tenka matyti tik kaip puola…
    Panašiai kaip Rusijos putka. Nieko nuostabaus. Tokie smegenys mums patinka.

    Einu paklausysiu ir aš Russkoje radio, kad neatsilikti nuo sėkmingų ir pasiturinčių lietuvių.

    Thumb up 3 Thumb down 1

   • Jau įsivaizdavau, kaip tai turėtų atrodyti. Visa Lietuvos milicija išsirikiuoja vorele kas penki metrai, kiekvienas po šunį ir šukuoja Lietuvą; ieško Venckienės. 😆

    Thumb up 15 Thumb down 1

    • neužteks ir “visos milicijos” , nes jeigu į kiemą prireikė 240 štukų, tai po visą pasaulį ieškoti turės skolinti iš kaimynų…Juk mūsiškiai silpni – virsta iš kojų motėriškės vienu pirštu pastumti….

     Thumb up 15 Thumb down 1

    • viskas turėtų atrodyti panašiai, kaip per instruktažą naktį prieš gegužės puolimą. Šiąnakt turėtų vykti panašus instruktažas šunims ir jų varovams : pagavus venckienę – sudraskyti nedelsiant. Dėl to nė vienas šuo nebus baudžiamas, o gaus dar ir po kaulą.

     Thumb up 9 Thumb down 1

    • ar visi matė tą naktinį instruktorių ? Ar aiški visiems žmogaus – jo logika ? You Tube jisai liko amžiams.

     Thumb up 6 Thumb down 1

   • Juk Kiesaus ieškojo su šunimis, galinčiais užuosti du metrus po vandeniu.Taiprašė Lietuvos rytas. Bet tai Suomijos šunys. Vokiečių aviganiai prie vandens visada pameta pėdsakus,nori maudytis šuniukai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Babyt sakai ale gi skaiciau kad tu zinai kas saude ta feiseja ir ta seses stankes tai kodel dar neispazysti butum musu zvaigzde o gal net ir pakiltum pareigose ?

    Thumb up 6 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...