Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Tvirtinasi, kad Generalinė prokuratūra koordinavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veiksmus

2010-12-22 11:25 | Aktualu. | Komentarų (196)

"Karštas komentaras" kreipėsi į D.Valį, kad būtų ištirta, kas iš A.Kliunkos pavaldinių  darė spaudimą žurnalistų etikos inspektorei dėl KK 

Pasitvirtino tai, ką daugiau nei prieš savaitę rašė „Karštas komentaras“ – kad Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veiksmai buvo koordinuojami Generalinės prokuratūros, nes Generalinė prokuratūra, remiantis Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimais, nori patraukti Neringą Venckienę baudžiamojon atsakomybėn dėl piktnaudžiavimo globėjos teisėmis.

Tai paaiškėjo Kėdainių rajono apylinkės teisme, kur šių metų gruodžio 20 d., nagrinėjant civilinę bylą dėl D.Kedžio dukrelės gyvenamosios vietos nustatymo, N.Venckienė sužinojo, jog Generalinėje prokuratūroje pagal L.Stankūnaitės pareiškimą atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl N.Venckienės kaip globėjos teisių piktnaudžiavimo.

„Manoma, kad šios bylos baigtis Generalinei prokuratūrai reikalinga apkaltinti N.Venckienę, piktnaudžiaujant savo, kaip globėjos teisėmis, nes tokie argumentai išdėstyti L.Stankūnaitės skunde“, – taip apie „Karšto komentaro“ vyr.redaktorei Giedrei Gorienei Žurnalistų etikos inspektorės Z.Zamzičkienės iškeltą administracinio teisės pažeidimo bylą šioje internetinėje svetainėje buvo rašoma šių metų gruodžio 14 d.

Kaip jau rašėme, Žurnalistų etikos inspektorė Z.Zamžickienė, gruodžio 9 d. išsikvietusi „Karšto komentaro“ vyr.redaktorę G.Gorienę, pateikė pasirašyti jau iš anksto surašytą administracinio teisės pažeidimo protokolą, kuriame G.Gorienė buvo kaltinama neva pažeidusi D.Kedžio dukrelės teises. Tą pačią dieną Z.Zamžickienė „Karšto komentaro“ vyr.redaktorei pasakė, kad „jau skambino iš Generalinės prokuratūros, teiravosi, ar duota eiga“, taip pat pasakė, kad Generalinėje prokuratūroje „atliekamas ikiteisminis tyrimas“.

Gruodžio 9 d. Z.Zamžickienė teigė, kad tyrimas dėl „Karšto komentaro“ atliktas tiesiog atliekant žiniasklaidos monitoringą. Tuo tarpu gruodžio 14 d., kai G.Gorienei buvo skirta bauda, „Karšto komentaro“ vyr.redaktorė sužinojo, kad jos administracinio teisės pažeidimo byla papildyta 10 lapų – anksčiau nuslėptais E.Žiobienės, L.Stankūnaitės ir J.Daugėlienės raštais. Iš L.Stankūnaitės skundo, kurį, manoma, surašęs advokatas (advokatė), matėsi, jog taikinys – Neringa Venckienė. Mat L.Stankūnaitė savo skunde, beje, E.Žiobienei (tai E.Žiobienė Žurnalistų etikos inspektorei pateikė raštą drauge su L.Stankūnaitės skundu) skundė N.Venckienę dėl tariamo piktnaudžiavimo jos, kaip globėjos, teisėmis.

Kaip jau rašėme, „Karšto komentaro“ vyr.redaktorė Giedrė Gorienė skųs šį žurnalistų etikos inspektoriaus nutarimą teismui, todėl bet kokie Žurnalistų etikos tarnybos raštai dėl KK publikacijų, jog publikacijose neva pažeistos mergaitės teisės, yra negaliojantys.

Be to, kaip žinia, „Karštas komentaras“ kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas ir išsiaiškinta, kas iš Generalinės prokuratūros prokurorų skambino žurnalistų etikos inspektorei Z.Zamzičkienei ir teiravosi dėl „Karšto komentaro“, kadangi, G.Gorienės nuomone, tai yra spaudimas žurnalistų etikos inspektorei.

„Karšto komentaro“ duomenimis, Z.Zamžickienei buvo skambinta iš Generalinės prokuratūros A.Kliunkos vadovaujamo ONKT departamento.

„Karštas komentaras“ taip pat kreipsis į generalinį prokurorą Darių Valį, kad būtų išsiaiškinta, ar tiesa, kad gruodžio 14 d., apie 14.03 val., žurnalistų etikos inspektorė skambino A.Kliunkai ir klausė, ką daryti, nes „G.Gorienė vėl atėjo su teisininke“, o prokuroras esą pataręs „ką nors sugalvoti, bet neprileisti prie bylos nagrinėjimo teisininkės“, ir dėl to Z.Zamzičkienė staiga sugalvojo, kad įgaliojimas, išduotas teisininkei K.Apanavičiūtei atstovauti redakcijai ir galiojantis 3 metus, ir tikęs gruodžio 9 d., netiko Z.Zamzičkienei gruodžio 14 d.?

„Karštas komentaras“ tikisi, kad generalinis prokuroras išsiaiškins, kas iš jo pavaldinių koordinavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veiksmus „Karšto komentaro“ atžvilgiu, ir ar tiesa, kad tas GP prokuroras, kuris teiravosi Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyboje , “ar jau duota eiga”, buvo G.Jasaitis?

Be to, “Karštas komentaras” buvo nubaustas ir dėl to, kad pacitavo L.Stankūnaitės žodžius, pasakytus jos garsiojoje spaudos konferencijoje Policijos departamente apie dukrą. Į KK klausimą, kodėl redakcija turi atsakyti už L.Stankūnaitės žodžius, Z.Zamžickienė atsakė: ” O jūs kreipkitės dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, kad L.Stankūnaitė piktnaudžiavimo savo kaip motinos teisėmis”.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. ir vel pertraukele ,kad nesenai jau buvo.emeisi seno amato ,komentarus rasineti ,dar uz praeitus neatsiemei .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tvirtinasi, kad Generalinė prokuratūra koordinavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veiksmus Ar BUVO pastas asmuo tai dares ????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. “pliotkai” yra kabutėse, bet ne tai svarbu…lietuvių kalboje nebuvo žodžio (ar net reiškinio) “kedofilai” ir kad tokio žodžio nėra lietuvių kalbos žodyne, tai dar nereiškia, kad toks žodis nevartojamas ir nežinoma jo reikšmė…ar ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. LETA, ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD ŽODŽIO “PLIOTKAI” LIETUVIŲ K. NĖRA. YRA: “APKALBOS”, “LIEŽUVAVIMAS”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ir dar, kad “Tvirtinasi” reiškia, kad jūs tai tik “numanote”, jog taip galėjo būti, bet to dar “tiksliai” nežinote ir jūsų “patikimi šaltiniai prokuratūroje” šito “nepatvirtino”? Ar visa šitai nevadinama “gandų skleidimu” nepatvirtintais jokiais faktais? O dar tiesiau pasakius,- ar tik jūs kartais neskleidžiate “MELO”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. pavadinimas “Tvirtinasi, kad Generalinė prokuratūra koordinavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos veiksmus” reiškia tai, kad prieš tai jus skleidėte tik “pliotkus” ir pranešėte tautai netiesą?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. As pradedu abejoti ar Valys turi teisine klasifikacija? Dar tokio zmogaus nulio nera buve Lietuvos istorijoje. Kokia Prezidente toks ir GP. Nebereikalo Prezidente ilgai nerado tokio klouno nes save gerbentis teisininkas niekada nebutu kvailio vietoje. Tai jau nusikaltimas dirbant GP.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. mielas kliuni pasijmk stankunaite islaikysi ja kad taip galvyte dedi uz paleistuve kam ta nekalta seima draskot ir dar zudot visus is eilestiek kedi tiek usair zinot kiek dar ju bus nuzudyta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. nu dieva ar jau nebera kitokiu zmoniu deti i laikrasti nnu kam ta slykstyne klinki deda net vemti norisi jo snuki paziurejus juk taip melavo spaudos komferencijoikad vienas kedys saude taip melavo net visas virpejo ir dar zmoniu neatsiprasekazi kur jo sazine

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. nu jau nusprende prokurorai kad atidoti mergaite tai keksei kad nuzudytu juk vaiku teisem ir ponam prokuroram tas vienas vaikas buves nebuves nuzudys ir jieskos nauju auku kad skandalu nebebutu brudai atstokit no nekalto vaiko kekse ziurekit kad neturi pinigu o nori pasijmti ar nuzudyti ar vel pardavineti kad turetu pinigu raudona pinigine prisikisti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nu dieva ar jau nebera kitokiu zmoniu deti i laikrasti nnu kam ta slykstyne klinki deda net vemti norisi jo snuki paziurejus juk taip melavo spaudos komferencijoikad vienas kedys saude taip melavo net visas virpejo ir dar zmoniu neatsiprasekazi kur jo sazine

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Rasyti Simonytei, kad negadintu savo autoriteto. Nes tai tik psichologu kolegialus darbas, o ne policijos .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. E. Musnicko laida su pavadinimu”Ar valdzia tarnauja zmonems?” Diskutavo palicajus, gen. vaiku” gyneja” ir gen ansotle, ir svarste, kaip geriaiu atimti vaikus. BLA.. ..bla sutare apjungti jegas, bet ne viena kurva nieko nekalbejo apie tai , kad pirmoj eilei rekia ATIKLAUSTI VAIKA ……. MUSNICKUI IR ZINIU REDIJAJ TFU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Na, cia idomiai toj musu Lietuvelej kuriami istatymai, projektai,jau ir ‘Personaliniai’. Buvo toks prastumtas Saadecko “Vertelkos istatymas”, dabar gi Simasiaus stumiamas ‘Stankunaites subtilusis projektas’. Ka tik per Ziniu radija tiesiogine diskusija pasigyre Ziobiene, kad liko tik Finansu min t.y. Šimonytes paraso sulaukti ir bus projektas galutinai iskeptas. .
  Apgailetinai slykstus ir nusikalstami dalykai ruosiami mokesciu moketojams ,o pagal ‘juos’ -miniai.Tikiuosi, kad i Seima tokie daugiau jau nepaklius !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ką čia pacukai dergiatės eteryje?? Neužsiciklinkit ant vienos mergaitės, kurią reikia ginti ir apginti. Jeigu tik kas norėtų ir pajėgtų nugalėti pedofilų klaną ir imtų ginti vaikų globos namų mažamečius, tai gal pagaliau ir suprastumėte, kad pedofilų tinklas ir labai baisus egzistuoja! kur eina mūsų valstybė, tuoj ne tik toleranciją pedams reikš, bet ir leis jų santuokas, labai jau kryptingai veikia ministras Šimašius ( jis ne tik paskui ūsą važiavo, kol anas ėmė ir numirė), po to jau leis įsivaikinti, sugriaus klasikinę šeimą, nugirdys tautą, nugirdyti debilai gimdys vaikučius, žiobės juos siųs į globos namus, o tada pedofilai turės labai linksmą ir malonų gyvenimą, nes valdžioje bus tik savi, jokio pavojaus linksmybėms!!! O vienas kitas likęs protingesnis bet kuria kaina bus priverstas emigruoti, nes mąstantys nereikalingi. Reikalingi tik zombiai, vaikų gamintojai pedofilų pasilinksminimui. Va kokie liūdni pamąstymai prieš Kalėdas. O Venckienei – stiprybės, ir dar kartą stiprybės bei sveikatos. Apginkime nors vieną mažą mergaitę. Tai būtų didelė kalėdų dovana.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. 1-a vieta-KLIUNKA.
  Kur gauti jo graudulingo skaitymo įrašą?
  Metų pedofilų matrona-žopienė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kam Lietuvoje dirba teisesauga,ka gina ir isteisina o ka nuzudo ir nekaltai apkaltina. Perdaug zmoniu zino jau tikraja tiesa,todel nemanau jog nusikalstamai dirbanciai prokuraturai pavyks viska nebaudziamai nuslepti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. …Stanke…pridengsiu tave tik tuo atveju,jei tesėsi savo žodį-gerai atčiulpsi man.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. apie Letos keistenybes.Va stankė tai narmali.Iškart pasmerkė Drąsių,kam išviešino Deimantėlės nuotykius.Ji tai žino,kaip tikras tėvas turėjo pasielgti.Todėl ir saugoma valstybės-tikroji nacionalinė vertybė.Nu ką tokiai Letai palinkėt?..ir aš tą patį pagalvojau-konkorėžį tau į š..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. vakar netyčia pamačiau ištrauką per tv3 kaip venckienė pasakė,- “visame pasaulyje yra pedofilų klanas, o Lietuvoje, pasak pareigūnų tokio klano nėra. Taip negali būti, turi būti pedofilų klanas ir Lietuvoje. Ir ne kokie ten kaimiečiai tie pedofilai, o labai “aukšti” ir “geras pareigas” užimantys. Apie ką čia kalbėt… Keista ta venckienė ir jos logika visiškai susijaukusi, nes manau ji dabar tik siekia, kad kažkas pripažintų, jog toks “pedofilų klanas” vis dėlto yra. Pagal ją išeitų jeigu, pavyzdžiui, kažkur pasaulyje gyvena krokodilai upėse, tai tie krokidalai garantuotai gyvena ir Lietuvoje…ar ne venckien?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • dar dinozaurus prisimink,beprote,kaip neringos kiekviena zodi studijuoji,tai gal stankes nesamones pastudijuosi?vepla

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • gluše,pas tave proto visai nerasta.Dar komentarus rašinėji.Eik geriau padėk stankei Kūčiom pasiruošt.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Mačiau Respublikoj šuniuko foto su parašte-isižiūrėkit į jo žvilgsnį,jis nori gyventi.Sakau,gal ir mums reiktų Kedytę nufotografuot,maža kas.O jau kas kur tą nuotrauką nuneštų (neduok Die) tai jau kiekvieno sugedimo reikalas.Aš tai miškan,vilkam parodyt.Ten bent pastaugsim į valias.Niūrios Kalėdinės mintys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Baba eik tu jau gal raminanciu isgert ir miegoti!!! nes ziauriai parinies,matosi,kad siknyte svyla,iliuzijos blesta!!! nuvaziuok iki tos garlevos ir nueik asmeniskai paklaust tos mergaites kuri yra primokinta,tada jinai tau ir atsakys ko jinai nori ir i ka net ziureti negali!!! bet esi supuves zmogus ir visas tavo vidus supuves,bandai suktis is padeties kaip vovere,bet dievas viska mato ir baudzia!!! taip kad zinok tavo tos parasytos nesamones tik tokiem kaip tu ir limpa! o didesne dauguma zino kaip yra ir be prokuroru ir be teiseju,sita mergaites atveji jau zmones spres,kur ji teisingai turi gyventi,o ne tokios padugnes ir supuveliai susikompromitave kur ima vilas ispanijose uz tai keisdami parodymus bylose,ir prisiniuchine iesko jaunikliu seksui!!! todel cia taip viskas ir teisiskai tesiasi,nes jusu tokiu supuvusiu ir nelieciamu yra dauguma!!! bet yra aukstu pareigunu ir normaliu,kurie dar turi jegu ir noro aciu dievui viska sujaukti,teisybe visada triumfuoja!!! taip kad padugnes jusu uzbonai jau baigia prisipyldyt,greitai prades triumfuot tiesa!!! dziovinkites dziuvesius !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • „…o didesne dauguma zino kaip yra ir be prokuroru ir be teiseju,sita mergaites atveji jau zmones spres,kur ji teisingai turi gyventi…“ Joo. Geriausiai tai žino ir jau nusprendė senoji Kėdienė, kuri viešai skelbia, kad be jokio teismo Stankūnaitę reikia sodinti aštuoniems metams, O Venckienė jau nusprendė su kuo Stankūnaitės dukrai geriausiai gyventi. Tik abi pamiršo: Kedienė,- kad nėr už ką sodinti, Venckienė,- kad tas vaikas tai nei Venckų, nei Kedžių privati nuosavybė. Manim, vaikelį, nesirūpink. Man dar, kaip nekeista, jokių vaistų nereikia, ko nepasakysi apie Tamstelę. Ar dažnai skruzdėlytės sienomis bėgioja? O Garliavoje buvau. Ir ne kartą. Nieko blatno, kažkokia šizofrenikų sueiga. Nevisi net žino, ką jie ten veikia. O nuo ko saugo, niekas nepaaiškino. Pagrinde susidariau nuomonę, kad renkasi tam, jog save parodyti ir į kitus pasižiūrėti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • nelaimele,o su teismu sprendimais jus vykdot zita bespredela?palok,palok,suns balsas i dangu neina

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...