Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Pasiklydę tarp Garliavos ir Minsko

2010-12-23 13:35 | Naujienos | Komentarų (69)

Garliavoje mergaitę nuo pedofilų klano gynę žmonės mūsų "valstybininkams" yra "minia", tuo tarpu už JAV pinigus Baltarusijoje protestavusi tariama opozicija  - "šventa" ir neliečiama (KK nuotr.)

Šį sekmadienį daugelis Lietuvos gyventojų galėjo stebėti tikras riaušes, kurios vyko Minske. Gėdingai pralaimėjusi JAV pinigais remiama Baltarusijos opozicija (tarpininkaujant Lietuvai ir to labai neslepiant) nesugebėjo savo pralaimėjimo priimti civilizuotai. Buvo daužomi langai, galimai apgirtusių ar kitaip apsvaigusių „opozicionierių“. Baltarusijos ypatingos paskirties milicijos būrio pareigūnai buvo priversti vykdyti savo pareigą ir tikrai žiauriai nuslopino įsisiautėjusius chuliganus.

Į visą tai nedelsiant sureagavo ne tik Lietuvos politikai, bet ir save vadinančio „didžiausio ir nepriklausomo Lietuvos dienraščio apžvalgininkai, unisonu savo skystais balseliais pradėję klykti ir liesais kumšteliais pradėję grūmoti apie „Lukašenkos fašizmą“. „Šalin Lukašenką“ – tapo visų „progresyviais“ save vadinančių Lietuvos politikos apžvalgininkų straipsnių antraštėmis.

Žinoma, besaikis jėgos panaudojimas nedaro garbės jokiai Valstybei. Jokiam politikui. Žmogaus Teisių ir Laisvių pamynimas – taip pat. Tačiau įdomiausia tai, kad Minsko „demokratus“ palaiko tie, kurie dar prieš mėnesį klykė apie „nevaldomą Garliavos minią“ ir joje įžvelgė „grėsmę Valstybei“.

Pasirodo yra du „minių“ tipai – vienas, kurį galima įžeidinėti ir žeminti, kitas – neliečiamas ir šventas. Nesvarbu, kad viena minia tik meldėsi ir taikiai neleido galimai seksualiai išnaudotos mergaitės atiduoti jos motinai, kuri galimai ir dalyvavo tame išnaudojime, o kita minia elgėsi agresyviai ir chuliganiškai. Tas jau nebesvarbu. Mat vieną minią remia JAV, o kitą – kuri yra tik paprasta liaudis – „runkeliai„ , kalbant „metų stiliaus moters“ argo.

Keista, kad viena „ minia“ – ta , kuri parodė visą Lietuvos valdžios infantilumą, tapo tokia bjauri „lygiausiems“ Lietuvos piliečiams, o ta minia, kuri parodė savo infantilumą ir nebrandumą Minske – tokia artima. Mat dabar „lygiausi“ galės šaukti, kad Lietuvoje nėra taip blogai su Žmogaus Teisėmis ir Laisvėmis, bei pirštu savo rinkėjams ( mums, „buduliams“ ir „runkeliams“) rodys į Baltarusiją ir šauks chruščiovišku stiliumi: „o pas juos negrus karia!“.

Beje, valdžios apologetai šauks apie „Baltarusijos vadžios despotiškumą“, visiškai pamiršę, kaip praeitais metais Viešojo Saugumo Tarnybos pareigūnai lygiai taip žiauriai ir negailestingai pasenusiomis ir sukietėjusiomis guminėmis kulkomis išvaikė turgaus prekeivius, pamiršę apie tai , kad „ violetinės rėksnių minios“ aktyviausi veikėjai buvo nubausti piniginėmis baudomis už tai, kad sutrukdė vykdyti jau dabar nebegaliojantį Teismo sprendimą.

Lietuvai atkovojus Nepriklausomybę, tikėjau, kad bus atsisakyta dvigubų standartų politikos. Kad juoda – visada bus juoda, kad balta – visada bus balta . Bet netobulinama Laisvė linkusi išsigimti. Sintetinama Demokratija praranda savo dailų veidą ir tampa bjauria grimasa, priverstinė Tolerancija virsta į paranojinę tolerastiją. Galų gale dvigubus standartus sau leidžianti Valstybė virsta anekdotu ir praeitimi.

Kažkurioje TV laidoje ekonomistė dr. Aušra Maldeikienė liudijo, kaip 2010 m. sausio 16 d. protesto akcijos prie Seimo dalyvius galimai išprovokavo Seimo klerkai – iš saugaus atstumo ir už VST būrių nugaros rodę miniai nepadorius ženklus ir grimasas bei mobiliausias telefonais filmavę ir fotografavę protestuojančius „runkelius“ bei „budulius“ ir visa tai siuntinėję savo draugeliams. Kažkuris Seimo veikėjas tada laidoje pažadėjo „išsiaiškinti“. Aiškinasi iki šiol , manydamas , kad „pažadėjau – patiešėjau“.

Mane, kaip beviltišką optimistą, džiugina viena – jeigu mūsų „lygieji“ sugebėjo pasiklysti tarp dviejų pušų lygiame lauke – tarp Minsko „demokratų“ ir Garliavos „minios“, tai reiškia, kad tą jų paklydimą puikiai įvertins rinkėjai – „runkeliai“ , „buduliai“ ir kiti. „Minia“ gal ir nesugeba kalbėti ir rašyti įmantriai, savo mintis paversdama tarptautinių žodžių kakofonija. Bet tokia „minia“ turi kitą puikią savybę – ji jaučia. Jaučia, kur tiesa ir kur – gėris. Nes politikai, nesimokantys iš savos istorijos, pasmerkti tapti politikos užribiu.

Visada akcentuoju į tai , kad Lietuvos Partizanų vadovybė suprato, jog pagrindinis Lietuvos Laisvės netekimo faktorius buvo socialinė nelygybė ir dvigubų standartų taikymas. Mūsų gi politikai šito suvokti paprašiusiai nepajėgūs .

Vadimas Juška

Komentarai

 

 

 
 1. Kai doleriai ėmė plaukti per Lenkiją (Lietuvos kurjeriai prarado pasitikėjimą), juos atidirbinėti mielai ėmėsi Baltarusijos lenkai. Mūsų valdžia iš papratimo loti ant Batkos juos palaikė, kuo pasinaudojo Vilniaus krašto lenkai (juk negali palaikyti vienus lenkus ir smerkti kitus)ir taip atsirado gatvių pavadinimai dviem kalbom. Norėjosi kaip visada, o gavosi kaip geriau!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Žinoma straipsnyje viskas perkošta per autoriaus filtrą. Bet išties – jeigu taip elgtus Klonio g. budėtojai , kaip elgėsi Minske demonstrantai , tai Klonio g. budėtojai jau senai sedėtų cypėje . Jei Lietuvos VSD sugautų kurjerį su Lukašenkos doleriais , skirtais remti Venckienę ar Klonio g. – kiltų tarptautinis skandalas. Straipsnis iš esmė geras, tačiau stilius labai savitas, ir skiriasi nuo kitų autoriaus straipnsių. Gal iš ties autorius parašė jį truputėlį ” liksmas” ? Nors iš tikro prikibti nėra prie ko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Tegu opozicija reme JAV pinigais, bet Lukošienka remiesi pavoktais iš Baltarusijos mokesčių mokėtojų pinigais, kur didesnė nusikaltimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. minske taip pat daug prisidejo rusland fsb del tu riausiu , visur jie kisasi,ir valdo taip pat lietuvoje, jie tampo uz virvuciu musu vsd , sie kuria visokias samokslo teorijas , turedami daug kompromato ant musu prisidirbusiu ,ar apsivogusiu,su neaiaskia orentacija seimunu , prezidentu, jei seime del ziopienes balsavimo sedi saugumieciai ir zr kaip nubalsuos seimunai, kurie palankiai dauguma balsavo ,ar is vis isbego is sales, tai kas cia per tvarka ,kodel jie nebuvo isprasyti is sales, tas pats kedzio , kusaites byloje, ko gero del viemandaciu seimo rinkimo dare jie poveiki, kam jiem nauji nesusitepe seimunai rinkti , jei jie jau turi koki 100 ,,apdorotu” ,kuriuos galima valdyti uz virvuciu,ir t.t kas liecia izdo plovima,irgi niekas nesustabdo tos ligos nei vsd, nei prakuratura, visus galus nuleidzia i vandeni, ir dalinasi tarpusavy navara , taip kad pagrindinis rezisierius leidziu manyti yra isores spec tarnybos, kurios zlugdo lietuva per musiskes susitepusias strukturas , engia , skurdina zmones,destabilizuoja padeti lietuvoj, kurie bega is cia neapsikesdami,taip kad ribentr- molot paktas tesiasi ir dar kaip , jis nesunaikintas, tokias mintis nepraleidzia LR , reiskia yra teisybe

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Is jusu sakinio >>—>> ”’prazudys Lietuva musu valdzia”’, taip ir neaisku yra ar
   – Lietuva prazudys, musu valdziaaa…
   ar
   – Lietuvaaa, prazudys musu valdzia…

   p.s.1. kazkaip netgi ir tie mano ‘israsti’ kableliai, ne kaaa tepadeda :) , nes ”nosinaiciu” stinga [tad prispandurijau-attachinau trigubas ”aaa”.
   p.s.2. Mat yra taip, kad valdzia zudo Lietuvaaa, o masto:
   – ooOOoo !, tokia jo… ”runkeliu” tauta gali prazudyti bet kokia valdzia !

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jei tu teigi, kad Juska rase girtas sita straipsni, tai galima teigti, kad p. Juska net ir budamas girtas mastao blaiviau nei kai kurie “didziavyriai”, prieme nutarima del notos Baltarusjai. Baltarusija mums notos nesiunte, kai Vilniuje zmones “didziavyriu” isakymu buvo apsaudyti prie seimo guminemis kulkomis ir suzaloti negryztamai. Iki tokiu baisybiu Minske nebuvo prieita, kaip Vilniuje 2010 sausio16 diena prie seimo. Ir dar kaip matesi is publikuojamos informacijos po sausio16 dienos dalyviai istisus metus buvo persekiojami, teisiami.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Так, по версии аналитического центра EcooM А.Лукашенко лидирует и набирает 76,42 % голосов. В.Некляев, соответственно – 3,35 %, Г.Костусев – 3,31 %, А.Санников – 3,22 %, Я.Романчук – 3,13 %. Кандидат в президенты Я.Романчук заявил, что располагает данными российского «Агентства эффективных коммуникаций Inside», согласно которым за А.Лукашенко проголосовало 37,8 %, за оппозиционных кандидатов в целом – 42 %. И эти 42 % якобы распределились следующим образом: 10,4 % – за А.Санникова, 9,6 % – за Я.Романчука, 9,2 – за В.Некляева, 3,1 % – за Г.Костусева, по 4,2 % у А.Михалевича и Н.Статкевича, за В.Рымашевского проголосовало 1,4% избирателей. Независимой прессой сообщалось также о массовых нарушениях и злоупотреблениях белорусских властей в ходе избирательной кампании, на что секретарь ЦИК Н.Лозовик заявил журналистам: «Они ищут пятна на Солнце…» nas nevozmozhno sbit s puti – nam po..ui kuda idti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pagal “lenta.ru” nebuvo dideliu nisizengimu per rinkimus. SNG stebetojai isvis sake ju nebuvo. Nei USA, nei EU nesako apie klastojimus, nes ju paprasciausia nebuvo. Ten kaimo zmones balsavo taip kaip liepe kolukio pirmininkai, vadovai. O “priversti” balsuoti uz batka nesunku. Tereikia papasakoti apie “bauba” (lietuva) kur turtingu keli, ir tie kas sedi valdzioje. Ar butu kas labai dziaugesis, jei tata butu pasakes apie tiesa, kuri dabar yra lietuvoje? Man jau tada nepatiko tatos vienas “lozungas”, “dabar ruai atskaito is atlyginimo 13%, kai busim laisvi, gausim viska ka uzdyrbam”. Idomu ar jis tada nesuprato esmes, ar specialiai taip “kurste” zmones?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. bet kažkaip jau sumaišai vadimėli pelus su grūdais, taigi tavo straipsnelis nei pelai nei grūdai, o nesusitupėjusio piemenėlio nelogiški sapaliojimai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. sausio16 ? normaliam zmogui turi buti DZIN. Tegul pesasi kontra su seimu, nes patys seimunai ir pagymde kontrabanda. Man svarbu, kad kasos aparatu nereikes tikriems Lietuvos ukininkams( vietinis veterinaras isduoda pazyma ir pardavinek) Zmones, ne bukite nesvariu zaidymu dalyviai!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. kad uz sausio 16 riauses ‘zmonems Gresia kalejimas, zinau,kad tures valstybe (tu ir as)apmokieti zala uz suzalojimus ir dar zinau , kad nera iki sol isaiskinta, kas buvo to bespredelo organizatoriai ( girdejau buvo VSD
  klopciukai), nes kasos aparatai, tai ne smulkaus verslininko problema, o stambiu kontrabandistu, nes apskaita jems -peilis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Lietuva kuria valdo iskrypeliai, nusikalteliai, cekistai ir KGB agentai savo autorizmu pranoko Siaures koreja ar Kinija as jau nesneku apie Baltarusija, kuri priesinasi zydu marksistu, sionistines JAV spaudimo. Musu tipo demokratai pliurpia, kad Baltarusijoje aponentus persekioja KGB. O Lietuvoje ar ne taip? Neitikusious sazininhgus zmones nuzudo. Pocius, Kiesius, Piskunovas ir kiti. Tik riboto mastymo zmogus gali patiketi, kad juos sunaikino gatves vaikai o ne sulai sededami valdzioje ar teisesaugoje. Lietuvos priesai, vykdo Tautos genocida, pritariant parsidavusiems lietuviams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Jei pasauli (ir Tavo Tevyne) norintiems valdyti tarptautiniams globalistams, bankininkams ir kt. tolerastams tu atsuki uzpakali, nusimauni kelnes ir dar pasitepi vazelinu – tai tu “demokratas”. Jei Tevynes neparduodi jiems – tai tu diktatorius, fasistas, antisemitas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Lietuvoje uz sausio 16 riauses zmonems po 6metus kaleimo gresia, o Baltarusijoje po 10paru atsedes ir viskas. Geda Lietuvos valdziai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. o ne straipsnis, kažkokia makaronų mišrainė…
  Ar pats autorius supranta , ko čia prirašė?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras