Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 5 Sekmadienis
 

Pasauliui pristatytas naujasis „Samsung Galaxy Note8“

2017-08-24 11:58 | Ekonomika | Komentarų (1)

Pasauliui pristatytas naujasis „Samsung Galaxy Note8“

 „Samsung Electronics“ pristatė „Galaxy Note8“ – naujos kartos „Note“ serijos išmanųjį, skirtą žmonėms, norintiems praplėsti savo galimybių ribas. Naujasis telefonas pasižymi didesniu „Infinity“ ekranu, patogiai telpančiu vienoje rankoje, rašikliu „S Pen“, leidžiančiu dar patogiau komunikuoti, ir geriausia kada nors sukurta „Samsung“ išmaniojo kamera1, fiksuojančia itin aukštos kokybės nuotraukas. „Galaxy Note8“ sukurtas vartotojams, kurie gyvenime siekia aukščiausių standartų, vertina ir moka išnaudoti technologinį pranašumą.

„Džiaugiamės, kad „Note“ gerbėjų gretos tiek pasaulyje, tiek ir Lietuvoje neretėja. Būtent jie buvo nenutrūkstantis įkvėpimo šaltinis, kuriant naująjį modelį, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – Nuo „Infinity“ ekrano iki išmanesnio „S Pen“ bei galingiausios dvigubos kameros – patobulintos savybės leis žmonėms su šiuo telefonu daryti dalykus, kurie anksčiau neatrodė įmanomi.“

Lietuvos vartotojai, iš oficialių pardavėjų užsisakę „Galaxy Note8“ iš anksto, dovanų gaus naujausią įrenginį „Samsung Dex“. Šis prietaisas leidžia išmanųjį telefoną sujungti su monitoriumi, klaviatūra bei pele. Naudojantis „Samsung Dex“ galima redaguoti dokumentus, rodyti prezentacijas, žaisti žaidimus ir peržiūrėti kitą turinį, esantį telefone, didesniame ekrane. Dėl naujos vartotojo sąsajos, naudojantis šiuo įrenginiu ir „Galaxy Note8“, galima dar paprasčiau ir greičiau pasiekti įvairias programėles, atlikti keletą užduočių vienu metu bei naudotis praplėsta programėlių ir paslaugų, skirtų darbui bei pramogoms, ekosistema.  Pirmasis „Note“ buvo pristatytas dar 2011 metais. Jau nuo tada šis telefonas susilaukė simpatijų iš vartotojų, kuriems kokybiškas ekranas ir rašiklis „S Pen“ atrodė itin patrauklūs. Remiantis „Samsung“ rinkos tyrimu2, 85 proc. „Note“ savininkų teigia, kad didžiuodamiesi gali parodyti, jog naudojasi būtent šiuo telefonu bei rekomenduotų jį savo draugams, tuo tarpu 75 proc. sako, kad tai geriausias telefonas, kokį kada nors turėjo.

Mėgaukis ir padaryk daugiau su „Infinity“ ekranu

„Galaxy Note8“, lyginant su senesniais šios serijos telefonais, turi didžiausią ekraną, tačiau siauras korpusas jį leidžia laikyti patogiai vienoje rankoje. 6.3 colių „Quad HD+ Super AMOLED“ ekranas leis pamatyti daugiau bei naršyti patogiau. Telefonas dar patogesnis peržiūrėti vaizdus, skaityti ir netgi piešti – tai idealus įrankis atliekantiems keletą užduočių vienu metu.

Dėl „Multi Window“ funkcijos „Note“ naudotojai jau seniai su telefonu gali daryti daugiau, tuo tarpu naujoji „App Pair“ funkcija leidžia sukurti programėlių poras „Edge“ juostoje ir be vargo paleisti dvi programėles vienu metu. Vartotojas gali žiūrėti vaizdo įrašą ir tuo pat metu rašyti žinutę draugams arba jungtis prie konferencinio skambučio bei peržvelgti darbotvarkę.

Naujas būdas bendrauti, naudojantis „S Pen“

Nuo pat pirmojo „Note“ modelio rašiklis „S Pen“ tapo pagrindiniu šios serijos bruožu. Patobulintas „S Pen“ atveria naujus būdus rašyti, piešti, valdyti telefoną ir bendrauti su draugais. Šių metų rašiklis turi plonesnį galiuką, didesnį paspaudimo jautrumą3 bei kitas savybes, leidžiančias vartotojui išreikšti save, komunikuojant, dirbant ar pramogaujant.

Kai perteikti žinią tekstinėmis žinutėmis tiesiog neišeina, pasitelkti galima „Live Message“, kuris leidžia atsiskleisti ir papasakoti istorijas kur kas ekspresyviau. Naudojantis „Galaxy Note8“, galima dalintis animuotais tekstais arba piešiniais įvairiose platformose, palaikančiose formatą GIF (AGIF). „S Pen“ atveria visiškai naujas galimybes bendrauti, nes leidžia žinutes padaryti gyvas ir emocingas.

„Always On Display“ režimas leidžia „Galaxy“ vartotojams nepraleisti nė vieno pranešimo, neatrakinus ekrano. Tuo tarpu „Screen of Memo“ dėka telefone galima talpinti iki 100 puslapių užrašų, išėmus „S Pen“, prisegti užrašą „Always On Display“ ekrane bei ten pat jį koreguoti.

Patobulinta „S Pen“ vertimo funkcija leidžia slinkti tekstu ir greitai išversti ne tik pavienius žodžius, tačiau ir visus sakinius į 71 kalbą, taip pat greitai konvertuoti matus bei valiutą.

Pažangiausia kamera ir dar geresnės nuotraukos

Didelei daliai ieškančių naujo išmaniojo telefono vienas svarbiausių dalykų jame yra kamera. Būtent jai „Samsung“ iškėlė aukštus standartus ir naujajame „Galaxy Note8“ integravo šiuo metu galingiausią kamerą.

Šis kompanijos telefonas yra pirmasis, turintis dvi 12 MP kameras su optinio stabilizavimo funkcija, pritaikyta tiek plataus kampo objektyvui, tiek teleobjektyvui. Nesvarbu, ar lankaisi nematytame mieste ar bėgioji kieme, optinio stabilizavimo funkcija leis užfiksuoti detalias ir ryškias nuotraukas.

Profesionalesniam fotografavimui rekomenduojama pasitelkti funkciją „Live Focus“, leidžiančią kontroliuoti fono gylį. Tą atlikti galima peržiūros režimo metu arba vos padarius nuotrauką, reguliuojant bokeh (išsiliejusio vaizdo) efektą.Tuo trapu, naudojant „Dual Capture“ režimą, abi priekinės kameros fotografuoja tuo pačiu metu ir leidžia išsaugoti abi nuotraukas: vieną kadrą iš arti, naudojant teleobjektyvą, o kitą – viso fono, naudojant plataus kampo objektyvą. Plataus kampo objektyvas turi „Dual Pixel“ jutiklį, pasižymintį greitu autofokusu, kuris leidžia užfiksuoti detalesnes, aiškesnes nuotraukas net ir prastai apšviestoje aplinkoje. „Galaxy Note8“ taip pat turi rinkoje pirmaujančią 8 MP „Smart Auto Focus“ priekinę kamerą, galinčią užfiksuoti ryškias asmenukes bei perteikti detalų vaizdą video skambučių metu.

Funkcijų ir paslaugų galaktika

„Galaxy Note8“ sukurtas, remiantis „Galaxy“ serijos tradicijomis – unikalių funkcijų, savybių ir galimybių kolekcija, kuri iš naujo apibrėžė naudojimosi telefonu prasmę:

Atsparus vandeniui ir dulkėms. Prieš ketverius metus „Samsung“ pristatė pirmą vandeniui atsparų „Galaxy“ serijos įrenginį. Šiandien savo „Note“ galima neštis ir naudotis bet kur, nes šis įrenginys bei rašiklis „S Pen“ yra atsparūs tiek vandeniui, tiek ir dulkėms (IP684 standartas).

Greitas bevielis įkrovimas. Prieš dvejus metus „Samsung“ pristatė pirmą „Galaxy“ prietaisą, įkraunamą bevieliu būdu. Naujasis „Note“ palaiko pažangiausias bevielio įkrovimo galimybes, todėl įrenginį galima įkrauti greitai ir patogiai5, nevargstant su laidais ir elektros lizdais.

„Galaxy Note8“ turi biometrinio autentifikavimo funkcijas, įskaitant akies rainelės bei pirštų atspaudų skaitytuvus. Tuo tarpu, „Samsung Knox“6 užtikrina aukščiausio lygio programinės ir techninės įrangos saugumą. Galiausiai, specialus aplankas „Secure Folder“ leidžia laikyti savo asmeninius bei darbo duomenis dar saugiau.

Galingas veikimas. Su 6GB RAM (operatyviąja atmintimi), 10 nm procesoriumi bei iki 256 GB praplečiama atmintimi, galios užteks viskam – naršymui, duomenų parsisiuntimui, žaidimams bei atlikti keletą užduočių vienu metu.

Inovatyvios mobiliosios patirtys. „Samsung Dex“ leidžia išmanųjį prijungti prie monitoriaus arba kitokio ekrano. Jo dėka visus svarbius duomenis užtenka laikyti telefone, atlikti darbo užduotis, nebūnant ofise, arba tiesiog prijungti telefoną prie didesnio ekrano bet kada, kai to reikia. „Galaxy Note8“ taip pat turi virtualų asistentą „Bixby“7, paverčiantį telefoną dar sumanesniu įrankiu: asistentas ilgainiui gali mokytis iš telefono savininko, tobulėti ir taip padėti reikiamus darbus atlikti kur kas paprasčiau.

Mobilumas, produktyvumas ir saugumas verslui

„Galaxy Note8“, pasižymi pažangiomis savybėmis, kurios pagerina telefono veikimą, didina produktyvumą, saugumą bei leidžia atlikti įvairias užduotis paprasčiau. Visa tai į kitą lygį kilsteli ir inovacijas, svarbias verslo segmente:

Patobulintas „S Pen“ verslui. „S Pen“ leidžia profesionalams daryti tai, ko kiti telefonai neleidžia, kaip pavyzdžiui, užsirašyti ką nors neatrakintame telefone, naudojant rašiklį arba greitai redaguoti dokumentus bei nuotraukas. Bekontaktis autentifikavimas. Telefone integruotas akies rainelės skaitytuvas gali būti naudingas įvairių sričių profesionalams, kuriems reikia atrakinti telefoną pirštais neliečiant jo ekrano, pavyzdžiui, žmonėms, dirbantiems sveikatos apsaugos srityje, statybose ar viešojo saugumo sektoriuose. Patobulintos „Dex“ galimybės. Šis sprendimas naudingas tiems, kuriems reikia praplėsti įprasto telefono naudojimosi būdus, pasitelkiant darbastalį didesniame ekrane, būnant tiek biure, tiek namuose.

Neblėstanti atsakomybė dėl saugumo

„Samsung“ ir toliau jaučia atsakomybę būti rinkos lyderiu baterijų saugumo klausimais. „Galaxy Note8“ baterijos perėjo 8 pakopų baterijos saugumo patikrinimo procesą – patį griežčiausią patikrinimą rinkoje.„Mes glaudžiai bendradarbiaujame su „Samsung“ tam, kad patobulintume procesus išmaniųjų telefonų kokybės ir saugumo įvertinimo srityje. „Galaxy Note8“ telefonams buvo taikytas griežtas įrenginio ir baterijos saugumo testavimas, kurį šis sėkmingai perėjo. Planuojame tęsti strateginę partnerystę su „Samsung“ tam, kad padėtume užtikrinti prietaisų saugumą“, – sakė Sajeev Jesudas, nepriklausomos saugumo mokslo bendrovės „UL International” prezidentas.

Komentarai

 

 

 
 1. KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

  Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu kreiptis į p. Davidą, jei jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo su tik 2% palūkanų norma ir geresniais grąžinimo planais bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

  Jie siūlo visų rūšių paskolas

  Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
  Ilgalaikė paskola (20_40)
  Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
  Jie siūlo paskolą kaip
  Būsto paskola …………., Verslo paskola …….. Skolos paskola …….
  Studentų paskola ………., verslo pradinė paskola
  Verslo paskola ……., įmonės paskola ………….. ir kt
  El. Paštas ………. (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
  Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ………………. ….

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...