Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

Pareigūnai svarsto, kur galėtų būti D.Kedžio kūnas

2010-02-13 11:23 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (108)

Stiprėja įspūdis, kad Generalinė prokuratūra savo darbo metodais jau pralenkė sovietinių laikų KGB (KK nuotr.)

Generalinės prokuratūros ir policijos kuluaruose vis garsiau kalbama apie tai, kur galėtų būti Drąsiaus Kedžio kūnas.

„Nejaugi jūs tikit, kad jis dar gyvas?“ – „Karštam komentarui“ į klausimą, kur dabar Drąsius Kedys, klausimu atsakė vienas prokuroras.

Pasak jo, kompiuteriu pakeistos "besislapstančio" D.Kedžio  nuotraukos ir Kauno apygardos prokuratūros vyr.prokuroro K.Betingio pasisakymai, kad D.Kedys – gyvas, ir kad palaiko ryšius su giminėmis, – tai tik dūmai, siekiant užmaskuoti visuomenėje ir žiniasklaidoje keliamas versijas, kad D.Kedžio galimai jau paties nėra gyvo.

Apie tai, kad D.Kedžio greičiausiai nėra gyvųjų tarpe, duodamas interviu viename radijuje buvo prasitaręs ir dabar jau atsistatydinęs generalinis prokuroras A.Valantinas. Kalbėdamas apie Drąsių Kedį, jis pasakė: „Kedys buvo geras tėvas“, ir, turbūt pamatęs, kad prasitarė, greitai pasitaisė: „ir yra“.

Generalinės prokuratūros kuluaruose kalbama, kad dabar pedofilijos byloje planas iki gegužės 1 d. yra toks: mergaitė turi būti grąžinta motinai L.Stankūnaitei, jos abi turi išvykti į užsienį ir ten turi „dingti be žinios“.

Nors oficialiai yra skelbiama, kad Drąsius Kedys yra įtariamas dviejų žmonių nužudymu, ir paskelbta tarptautinė jo paieška, KK duomenimis, neoficialiai jau buvo ieškota jo kūno.

„Mūsų vis klausia, kur Drąsius Kedys. Kur, kur? Kur pakasė, ten tegul ir ieško to Kedžio“, – „Karštam komentarui“ išsiliejo vienas Kauno policijos pareigūnas.

Kaip žinia, Generalinė prokuratūra per keturis mėnesius nepateikė nė vieno įrodymo, kad Drąsius Kedys – gyvas. Visą tą laiką vyko tik aktyvi „gyvo Kedžio“ imitacija.

„Ir Londone buvo ieškomas ne Drąsius Kedys, o medžiaga, kurią jis prieš spalio 5 d. spėjo paslėpti. D.Kedys jautė, kuo viskas gali baigtis, ir tą medžiagą paslėpė. Dabar visos pajėgos mestos surasti tą medžiagą“, – „Karštam komentarui“ sakė vienas Generalinės prokuratūros prokuroras.

Pasak jo, dabar vienintelė šito pedofilų klano viltis – priešlaikiniai Seimo rinkimai. „Per Prezidentūrą bus bandoma inicijuoti premjero Andriaus Kubiliaus atsistatydinimą – neva tegul konservatoriai A.Kubilių pakeičia kitu asmeniu. Tuomet Seime bus užblokuotas naujo premjero skyrimas, ir bus paskelbti priešlaikiniai Seimo rinkimai. Šita valdančioji dauguma per skaudžiai smogė saugumą ir prokuratūrą valdančiam klanui, todėl, pagal planą, iki gegužės 1 d. šitos valdžios turi nelikti. Patikėkit, šitas klanas taip lengvai nepasiduos“, – juodojo klano, „užgesinusio“ D.Kedžio dukrelės pedofilijos bylą, toli siekiančius planus atskleidė vienas aukštas prokuroras.

Pasak jo, D.Kedžio dukrelės bylos likimą sprendė ir su byla susijusius scenarijus (tinkamas „piaras“ žiniasklaidoje, mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei, jų išvykimas į užsienį ir dingimas be žinios, ir t.t.) strategavo trys asmenys. „Kiti tiems dalykams nepašvęsti – jie tik vykdytojai“, – prokuratūros darbo užkulisius atskleidė vienas nenorėjęs būti įvardintas prokuroras.

KK inf.

2010-02-13

Komentarai

 

 

 
 1. Yra tiek daug vaizdo įrašų įkėlimas interneto svetaines , ir tai taip pat pasiūlyti priemonę, skirtą dalintis savo vaizdo įrašus , tačiau aš manau , kad “YouTube” yrageriausias .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Laimai….skaitau skaitau ir niekaip nesuvokiu..kiek klasiu si dama baigusi?nes rasyboj tiek klaidu…neatskirsi nei kur baigiasi sakinys,nei kur naujas prasideda…ir aplamai belvyzgos is pirsto lauztos…jauciasi baisiai zemas intelekto lygis…is kart matosi,kad aukstosios studijos nepasiekiamas tikslas..va tik kitus purvais drabstyti tesugebi…bet zinai net ir tai nelabai tau sekasi…nesvarbu kokie jie zmones bebutu…jie bent kovoja uz savo anuke…kol kas jie jai pakenke maziau nei tikroji mergaites motinele..ir meluoti,kad serga neprase..ka pati mergaite pripazino…ir,antra vertus, mamyte pati savo mele jau susipainiojus..viena karta sneka,kad dukra laikinai atidave tevo globai..bet tada kyla klausimas kam priteisineti globa..juk galima ir taip nuvezti dukrele teciui…kita karta jau skelbia visai Lietuvai,kad TEVAS PASKUTINIS NARKOMANAS IR PAN…tai kuri mylinti motina,VAIKA ,KAD IR LAIKINAI ATIDUOTU NARKOMANUI…
  va ir sakau-MELAGIS TURI TURETI GERA ATMINTI…kuo Stankunaite ne itin pasizymi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. KK uz komentarus neatsako o uz straipsnius savo? kaip visada kazkas kazka kazkaip su kazkuo kazkur KAZKADA, gal kk reiktu pas psichiatrus apsilankyt, nes nieko konkretaus tik sapaliones anonimu, parasykit, kad nezinomas saltinis sake, kad kedys prokuraturoj slapstosi. JUOKDARIAI

  Norint uzsitarnaut populiaruma ir pagarba pries rasant pasiskaitykit patys savo straipsnius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. pritariu, be abejo naruseviciene ta diena nebutu atidariusi duru bet kam. Cia galejo buti tik "savi", kurie turejo uztikrinti jai sauguma ir saugiai nugabenti duoti parodymus (10-05 ji turejo buti apklausiama)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ji skambino seserei ir net nenutuoke kad ir joms kas nors gresia…o kuris is zudiku po pirmo nuzudymo dar 3 valandas laisvai po miesta vazinetusi ir ieskotu tu kurie isivele i si reikala zinodamas kad policija jo ten jau lauks…NE VIENAS…TAI 100% PEDERASTU IR PEDOFILU DARBAS SU SPEC TARNYBU MUNDURAIS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. galu gale, faktai pradeda listi i pavirsiu. pasirodo dar yra saziningu prokuroru. spelioju kas tie 3 strateguojantys pareigunai. laukiu nesulaukiu pabaigos, tik keista nuojauta kuzda, kad pasibaigs viskas iprastai. Stankunaitei priteis dukteri, ta isvaziuos uz juru mariu. Venckams pavyks apkaltinti Stankunaite suteneriavimu, deja ji bus jau dingusi be zinios. kad ir kaip bepasibaigtu si byla, bent jau tuos 3 strategus ir ju planu vykdytojus reikia issiaiskinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Paklausinėkite solidesnio amžiaus teisininkus iš Kauno, jie kalba kad X.5 nušautas Furmanavičius Kauno teisėsaugininkams nuo seniai žinomas kaip pedofilas, kad buvo užkluptas viešbutyje LIETUVA (Kaune) su 3 metų vaiku, kad buvo tada skandalas, kad vos išsisuko..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Yra stiprios valios zmogus ,budamas gyvas Jis duotu zinoti apie save ,bailiai tie kas ,kas visus tris nuzude ,tai aukstus postus uzimanciu pareigunu darbas ,nera kuno ,nera ir nusikaltimo.Prisiminkit nuzudimo diena ,kai vienas auksta posta uzimantis pareigunas ,parode viena pirsta istieses (f–k),jau tada jis zinojo ,apie visas tris zmogzudystes ,visi siulai veda i Kauno prokuratura .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. pamenu tv laidą, kurioje tvirkinti ir prievartauti berniukai tarp savo prievartautojų buvo nurodę ir S–DECKĄ. TAI BUVO SENOKAI. Viskas greit nurimo. Tylu iki šiolei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Niekas neįrodė, kad Kedys žudikas. Niekas neįrodė, kad jis gyvas. Niekas neįrodė, kad jis organizavo žudynes Kaune. Kokie žmonės palaiko Kedį, o kokie palaiko tuos, kuriuos Kedys kaltino? Reikia būti tikrai siauro mąstymo runkeliui, kokių Lietuvoje yra tikrai bent pusė gyventojų, užsilikusių dar nuo Sovietų sąjungos, kad galvotum, kad tai buvo Kedžio kerštas. Na gerai, Kedys suaugęs žmogus, norėjo atkeršyti savo vaiko motinai, nes neva ji susidėjo su Ūsu. Kedys paėmė ir atėmė vaiką iš motinos. Koks tikslas jam keršyti žudant? Dabar rizika yra, kad jo vaikas pateks jo buvusiai sugyventinei Stankūnaitei. Tai kokia prasmė iš tokio keršto? Jeigu aš būčiau Kedžio vietoje, kam aš keršyčiau? Ūsui ir Stankūnaitei. O buvo nužudyti tie asmenys, kurie Kedžiui mažiausiai rūpėjo. Kodėl Kedys turėtų žudyti tuos, kurie jam netrukdo? Jo motina pretenduoja į vaiką, o Ūsas liko. Motina atgavusi vaiką sunaikins visas Kedžio pastangas, tai kur čia logika tokio keršto?

  Lietuvos runkeliai mėgsta tikėti Lietuvos teisėsauga. Kaip kažkas čia minėjo, kad pasitiki Lietuvos teisėsauga. Turiu priminti, kad Lietuvoje korupcija yra viena iš didžiausių Europos sąjungoje, Lietuva atsidūrė maždaug 55 vietoje pagal korupcijos reitingą. Tik siauro mąstymo alkoholio persivartojęs runkelis gali tikėti supuvusia sovietine teisėsauga, kuri jau ne vienam yra sunaikinusi gyvenimą Lietuvoje. Tokie patys runkeliai tiki bet kuo, ką jiems sako. Jie tikėjo, kad ir Pociūnas Baltarusijoje iškrito iš viešbučio lango, kai šlapinosi. Naivūs runkeliai ir tiek. Jie ne tik naivūs, jie ir bailiai. Ar kada nors matėte Ūsą palaikančius mitingus? Ar matėte Ūsą palaikančius žmones susibūrusius į grupes? Nemačiau, nes šie žmonės yra bailiai ir jų mažuma, jie tik internete ir per televiziją drąsiai reiškiasi. Jeigu jų pusėje tiesa, kodėl ta tiesa tokia trapi ir neįtikinama?

  Neminėsiu Furmanavičiaus ir tos kitos nužudytos moters, nes šie du žmonės yra mažiausiai išryškėję pedofilijos skandale. Labiausiai matomi yra Ūsas ir Stankūnaitė. Logiškai mąstant, jeigu nebūtų Stankūnaitės ir Ūso, tai nebūtų ir Furmanavičiaus su ta kita moterimi. Visa istorija prasidėjo nuo Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio pažinties. Atsiranda runkelių, kurie kaltina patį Drąsių pedofilija. Nuo 14 metų paaugliui jau galima santykiauti, o su kokio amžiaus vyru ar moterimi nenurodoma įstatyme. Runkeliai nesugeba netgi parodyti įstatymo, kuriuo galima apkaltinti Drąsių Kedį pedofilija. Realiai netgi Stankūnaitė, būdama 14 metų, jeigu santykiautų ir su 80 metų vyru tai niekas nieko jam negalėtų padaryti, nes ji sutiko pati, o ir jos tėvai neprieštaravo. Čia jos tėvams reik įtarimus pareikšt už tai, kad dukros neprižiūri ir neaišku, kur ir ką daro. Jeigu Kedys kaltas reikėjo iš karto rašyti pareiškimą, kad jis kaltas, kad reik jį sodint kalėjiman. Nebuvo pretenzijų, reiškias viskas buvo gerai.

  Kodėl Kedys paviešino filmuotą medžiagą? Nes jam nepadėjo teisėsauga. Lietuvos teisėsauga yra Sovietinis reliktas. Supuvusi, raudona ir neteisinga. Dirbanti sau, o ne žmogui. Kaip ir komunistinė valdžia, kurią runkeliai renka metai iš metų. Didžiausia Lietuvos nelaimė yra ne Ūsas, Stankūnaitė, Kedys, teisėjai, o runkeliai, kurie savo kvailumu leidžia tyčiotis iš jų jau 20 metų. Komunistinės sistemos sunaikinti žmonės, kurie tarsi gyvi lavonai, nesuvokia, kad Lietuvoje korupcija aukšta, daug aukštų politikų nenuteistų vaikšto, daug neteisybės, ir jie tiki teisėsauga po viso šito? Reikia būti tikrai vaikiško mąstymo, kad tikėti.

  O tuo tarpu lauksime, kada gi bus Ūso, Stankūnaitės palaikančiųjų mitingas. Kada bus Lietuvos skaidrią ir efektyvią teisėsaugą palaikančiųjų mitingai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Gerbiamas pone Povilai, padėtis yra dar blogesnė nei Jūs įsivaizduojate. Pati Lietuvos valstybės nepriklausomybė prasidėjo nuo sovietinių teisės aktų teisinės prasmės falsifikavimo. 1940 metais sovietinėje Lietuvoje nebuvo jokios vienalaikės ir visuotinos piliečių žemės valdų nacionalizacijos (kaip kad teigiama posovietiniuose įstatymuose ir konstitucinio teismo nutarimuose)- kurios pasekmių naikinimui (teisingumo "atkūrimui") buvo priimti specialieji 1991-06-18 ir 1997-07-01 nuosavybės teisių atkūrimo "įstatymai". Iš tikro tie įstatymai skirti prievarta perskirstyti piliečių nuosavybės teises dabar, posovietiniame laikotarpyje. Kartojama po 1917 m., perversmo Rusijoje Lenino vykdyta politika: viską atimti ir dalinti. Kas su mumis tam šį tą duodame – kas siekia teisingumo tas lai ieškosi darbo vietą. Apie tai išsamiau skaitykite mano asmeninėje internetinėje svetainėje: "ŽMOGAUS TEISĖS POSOVIETINĖJE LIETUVOJE". Šioje svetainėje išreiškiamas žmonių pasipriešinimas tikrovėje yra ne pasipriešinimas kitokios orientacijos asmenų "klanui" – o "normaliam" (jų papročiais) kriminalizuotų struktūrų atstovų "pasilinksminimo" būdui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nejaugi?! Jei taip yra iš tikrųjų, tai teisėtvarkos padėtis Lietuvoj žymiai blogesnė, negu atrodo. Iki šiol aš maniau, kad valstybės pareigūnai nebaudžiami todėl, kad jų atžvilgiu įstatymai netaikomi. Bet jei įstatymai koreguojami tam, kad pareigūnai liktų nebaudžiami, tai ne be nuodėmės ir tie, kas tuos įstatymus leidžia. Viena grandis surišta su kita ir t.t. ir taip be galo?..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Re: "Diktatorius – 2010 02 13 21:14

  Kad Kedy nužudė, man jau senai aišku. Bet man visai neaišku, koks straipsnis ir kokia bausmė gręsia betingiui už sąmoningai melagingus parodymūs vertinant sunkų nusikaltimą, jeigu vis tik paaiškės, kad Kedys nužudytas kartu su tais dviem ? "
  2002 m. vasario 14 d., "Prašyme" Lietuvos Respublikos Aukščiausiojo Teismo Pirmininkui Vytautui Greičiui prašiau konkrečioje Civ.b. išsiaiškinti teismų neveikimo priežastis
  ir esant reikalui žemėtvarkininkų veikoms taikyti LR Baudžiamojo Kodekso 289 teisines normas, nes: „Valstybės pareigūno ar valstybės tarnautojo įrašymas į oficialų dokumentą žinomai melagingų žinių, surašymas ir išdavimas suklastoto dokumento, arba žinomai suklastoto dokumento patvirtinimas antspaudu (spaudu) ir (ar) parašu, arba kitoks oficialaus dokumento suklastojimas – baudžiamas…“ Po to šis B.K. straipsnis buvo pakeistas. Todėl dabar valstybės pareigūnai už neteisingų žinių pateikimą yra nebaudžiami.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...