Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 25 Pirmadienis
 

Parašai dėl Generalinės prokuratūros šulų atstatydinimo – jau Prezidento institucijoje

2009-10-27 14:49 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (27)

„Karšto komentaro“ laikraštyje paskelbta rezoliucija „Dėl rezonansinių bylų vilkinimo ir akivaizdaus teisėsaugos sabotavimo“ neliko be atgarsio – į redakciją ėmė plūsti laiškai su Lietuvos gyventojų parašais dėl teisėsaugos šulų atstatydinimo. Juos „Karštas komentaras“ šiandien nunešė į Prezidento instituciją ir įregistravo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kanceliarijoje.

„Visuomenėje gausėja protesto balsų prieš mūsų teisėsaugą, akivaizdžiai tarnaujančią politiniams ir pedofiliniams klanams, nesirūpinantiems nei valstybės pažanga, nei tautos gerove. Jei neturėsime teisėsaugos, ginančios tautos ir piliečių interesus, mūsų laukia dar skurdesnis ir sunkesnis gyvenimas.

Pirmas žingsnis, mūsų manymu, siekiant įgyvendinti Lietuvoje teisingumą ir grąžinti Nepriklausomybei deramą vardą, yra dabartinių teisėsaugos šulų nušalinimas.

Todėl siūlome atsižvelgti į visuomenės lūkesčius ir imtis visų įmanomų priemonių, kad sistema teisėsaugoje pasikeistų, o politiniams ir pedofiliniams klanams tarnaujantys pareigūnai – šitos supuvusios ir Lietuvos Nepriklausomybę diskredituojančios teisėsaugos pagrindiniai ramsčiai – nedelsiant iš teisėsaugos sistemos būtų atleisti.

Priedas – Lietuvos gyventojų parašai dėl Generalinės prokuratūros vadovybės atstatydinimo“, – rašoma „Karšto komentaro“ redakcijos įregistruotame rašte Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

Dėl abejingumo vaikų globos reikalams bei kelio pedofilijai neužkirtimo, Lietuvos gyventojai taip pat prašo iš pareigų atstatydinti ir Vaiko teisių apsaugos kontrolierę Rimantę Šalaševičiūtę.

KK inf.

2009-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. Globos vaiku pastatus Druskininkuose Selaseviciute siulo privatizuoti,potiliukai. O nekelnojimo turta Gluobos namai turi LABAI DAUG.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau.
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVICIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ar yra Lietuvoje prezidentė? Kur jos pažadėta tvarka? O gal tai tik dekoracija prezidentūroje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pagrindine kaltininke Kaune, Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Man tai tas Valantinas nu jau labai nevyriskai atrodo. Per telika kalbedamas savo pecius kraipo kaip mergiote. Labai jau nesimpatiskas tipelis.Man atrodo kad jis p..lu saikai priklauso.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. apsilankiau naujam drasiuskedys.lt ir nesupratau, kas tiems kurejams atsitiko? ar juos jau irgi prikirpo prokuratura? jau taip nugludinti kampai, taip nugludinti, kad jau galima pamanyti, kad pradejo su betingiu bendradarbiauti,,, o gal portalo savininkai pasikeite, ar kaip? kas zinot?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. nu bet tai ju t.y. socdemu ir ”kubilistu” opozicijai butu naudinga, kodel jie nesiima kokiu nors veiksmu???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Visą tą laiką, kiek gyvenam nepriklausomoj Lietuvoj, mus valdė seimo cirkininkai, oligarchai-monopolistai, "valstybininkai", jiems prijaučiantys subinlaižiai, na ir piramidės viršūnė. Taigi šiandien tas marazmas tęsiasi sėgmingai toliau. Kažin, ar jie supranta ir suvokia, kad laikas keistis, nes greitai nebebus ką valdyti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Per anksti džiaugiatės,nes Jūsų popierėliai gali supūti Prezidentės patarėjų stalčiuose.Jeigu popieriai su parašais pateks Prezidentei,dar nėra jokios garantijos,kad į juos bus rimtai pažiūrėta,nes pedofilai aukščiausiose valdžios institucijose turi savo globėjų.Dar vienas pastebėjimas,VALANTINAS ir jo chebra labai reikalingi valdantiesiems,nes į generalinio prokuroro postą sėdęs nepriklausomas ir sąžiningas pareigūnas gali išpainioti valdantiesiems ir jų parankiniams nemalonias bylas.Pavyzdžiui VSD pulkininko V.Pociūno nužudymo aplinkybių išaiškinimas,-tai būtų labai nemalonu tiek valdantiesiems kubilistams,tiek "socialdemokratams".Kadangi tai to paties lizdo paukšteliai,besiskiriantys tik "partijų" pavadinimais ir pavardėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Na nezinau kaip Jums. bet man gen. prokuroro Valantino povyza, isvaizda ir elgesys labai panasus i netradicines seksualines orientacijos atstovo elgesi… ir kur kas labiau nei pvz. gen. prokuroro pavaduotojo Jasaicio isvaizda ar elgesys… nemanau, kad bus isnarpliotas sis pedofilijos skandalas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Blefas dėl Rusijos Vizos D. Kedžiui (abiejų straipsnių kopijos):
  CrimeRangers com/profiles/blogs/rusijos-ambasada-paneigia

  Pamokantis, išraiškingas komiksas vaikams:
  CrimeRangers com/photo/flintas-gynejas-drasius?context=latest

  ir nepamirškite įstoti į veikimo Grupes, kurias bent jau manote reiktų palaikyti
  CrimeRangers com/groups Jei kyla minčių, klausimų ką galima daryt, užveskite diskusiją
  Jei nesunku sukurkit savo miesto ar jei išeivis, tai šalies bendras grupes.

  Kiek Tavyje Drąsiaus?
  Jauskitės ekspertais ir Ačiū, kad netylit!
  CrimeRangers com Admin.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Mes nepaliksim sito viso, tauta kad ir skursta, bet dar kad ir jaustumemes nesaugiai sitokiam bardake, tai jau virsune…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Belieka tiketis, kad Kedzio gyvybe nebus paaukota veltui. Nekaltas kraujas saukiasi kersto. Kaltiesiems bus teismas, jei ne pedofiliskas, tai is auksciau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Girdėjau gandus, kad Grybauskaitės patarėjai jai patarė dabar nekreipti dėmesio į Vilkausko interviu, kad saugumas ir jos nenuverstų, kaip kad buvo nuverstas Paksas. Atseit, jei įaudrinsi saugumą, tai Lietuvoje gali kilti chaosas – pasikartos sausio 16-oji, tik dabar jau bus nušluoti visi – įskaitant prezidentę…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Jei gerai supratom Vilkausko mintis, tai kazka padaryti beveik neimanoma. Nes klano palietimas prilygtu valstybiniam perversmui. Dabar situacija panasi kaip 1982 kai skustis ar kazka daryti normalus zmones negalejo, butum dinges arba zuves kaip tada atsitikdavo disidentams arba dabar atsitiko Kedziui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nežinau,koks tų parašų likimas Prezidentūroje,mat V.Adamkaus laikais laiškai Prezidentui patekdavo į Prezidentūros valdininkės Genės Lukaševičienės rankas.G.Lukaševičienė tuos laiškus, nepateikdavo Prezidentui,o pati atsirašinėdavo,kad Prezidentas Jūsų keliamus klausimus nenagrinėja,kreipkitės į teismą.
  Jeigu Prezidentūroje dar dirba G.Lukaševičienė,tai skundas su žmonių parašais Prezidentės nepasieks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Dieve,kad parasai patektu i reikiamas rankas ir butu teigiamai ivertinti,bet matyt nera taip paprasta…jei tyketi ka sake Vilkauskas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. na salaseviciute tai eina lauk, nes jos vieta labai silta ir i ja bus pasodintas konservatoriu zmogus..o del kitu tai abejoju.. reikalaut toliau reikia- akcijos, mitingai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Labai dziugu, kad kauno ivykiu atgarsiai neslugsta… Budekit ir toliau visuomenes sargyboje ir informuokite visuomene apie kiekviena ju zingsni sitoje pedofilijos byloje. Prokurorai, dangste pedofilus, neturi teises dirbti Lietuvos teisesaugoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...