Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Paradoksas: L.Stankūnaitė iki šiol saugoma nuo mirusio D.Kedžio? (papildyta – paneigta A.Kliunkos versija, kad D.Kedys šaudė vienas)

2011-02-10 11:39 | Naujienos | Komentarų (277)

Iš L.Stankūnaitės anketos el.laiške rašoma, kad ji, L.Stankūnaitė, saugoma dėl to, kad davė parodymus prieš D.Kedį (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Pagal tai, kad nuo antradienio Generalinės prokuratūros viešųjų ryšių skyrius nesugeba atsakyti į vieną paprastą „Karšto komentaro“ klausimą – ar tiesa, kad Laimutė Stankūnaitė saugoma kaip liudininkė dėl to, kad davė parodymus prieš Drąsių Kedį, ir kad, remiantis L.Stankūnaitės parodymais, greitai prasidės suėmimai, – galima manyti, jog tai ir gali būti atsakymas į iki šiol viešai neatsakytą klausimą: o vis dėlto, tai nuo ko saugoma Laimutė Stankūnaitė?

Daugelis iki šiol turbūt mano, kad Laimutė Stankūnaitė (ta pati, kuri, būdama paprasta mergelė ir „neturėdama jokio teisininkų užnugario“ (kaip ji pati savo interviu jai palankiai žiniasklaidai ne kartą sakė), buvo apsaugota nuo įtarimų pateikimo mažametės dukters tvirkinimo byloje, nors kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta, kad mergaitė buvo tvirkinta jos nuomotame bute) iki šiol valstybės yra saugoma pedofilijos byloje, iš mokesčių mokėtojų kišenės kas mėnesį L.Stankūnaitės apsaugai išleidžiant po 70 tūkstančių litų. Tačiau realybė galimai yra visiškai kitokia: kalbama, kad L.Stankūnaitė kaip liudininkė yra saugoma Kauno žudynių byloje.

Iš L.Stankūnaitės anketos vienoje internetinėje svetainėje mergaitės gynėjui Mariui Kuprevičiui rašoma, kad ji (L.Stankūnaitė) yra saugoma dėl to, kad davė parodymus prieš Drąsių Kedį – ką ji žino apie jį ir jo draugus – ir „kad greitai prasidės suėmimai“.

Iš tos pačios L.Stankūnaitės anketos yra taip pat rašoma, kad ji (L.Stankūnaitė) apskųs mergaitės globėją Neringą Venckienę „dėl mergaitės nepriežiūros“, kadangi N.Venckienė paliko mergaitę ir išvyko atostogauti.

Be to, kaip rašoma iš L.Stankūnaitės anketos mergaitės gynėjui M.Kuprevičiui, „kai visa tiesa paaiškės, N.Venckienė pabėgs iš Lietuvos“.

Būtent pagal šiuos iš L.Stankūnaitės anketos atsiųstus M.Kuprevičiui elektroninius laiškus „Karštas komentaras“ ir kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas atsakyti, ar tai, kas rašoma šiuose laiškuose, yra tiesa – kad L.Stankūnaitė saugoma nuo mirusio žmogaus (kaip žinia, D.Kedys buvo rastas negyvas praėjusių metų balandžio mėnesį (oficialiai – užspringęs savo skrandžio turiniu) ir kad netrukus prasidės kažkokie suėmimai? Tačiau jokio atsakymo iki šiol taip ir nesulaukė.

Matyt, Generalinės prokuratūros „draugų grupė“, pradėjusi juodą žaidimą 2009 m. spalio 5 d., nežino, ką į šiuos klausimus atsakyti, ir turbūt spjaudosi ugnimi: L.Stankūnaitė, atrodo, izoliuota nuo žurnalistų ir akylai saugoma Kriminalinės policijos biuro pareigūnų, tačiau vis tiek randa būdą, kaip „pasigirti savo nuopelnais prokuratūrai“ („greitai pagal mano parodymus prasidės suėmimai“) mergaitės gynėjui Mariui Kuprevičiui – atsakė į M.Kuprevičiaus jai nusiųstus klausimus.

L.Stankūnaitė saugoma nuo galimų D.Kedžio bendrininkų (papildyta 13.20 val.)

Paskelbus, kad Generalinės prokuratūros Viešųjų ryšių skyrius neatsako į klausimą, nuo ko saugoma L.Stankūnaitė, netrukus gavome Generalinės prokuratūros atsakymą.

“Atsakydami į Jūsų š. m. vasario 8 d. paklausimą informuojame, kad 2009 metų spalio 6 dieną buvo priimtas generalinio prokuroro ir Lietuvos policijos generalinio komisaro bendras sprendimas baudžiamojoje byloje dėl J.Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymų liudytojai Laimutei Stankūnaitei skirti apsaugą nuo nusikalstamo poveikio.

Baudžiamojoje byloje Drąsius Kedys yra įtariamas Furmanavičiaus ir Naruševičienės nužudymu, padarytu galimai veikiant šiuo metu nenustatytų bendrininkų grupėje.

Kol byloje nepaneigti duomenys dėl D. Kedžio galimo bendrininko, yra pagrindas Stankūnaitę saugoti”, – “Karštam komentarui” atsakė Rita Stundienė, Generalinės prokuratūros Viešųjų ryšių skyriaus atstovė.

Taigi, šiuo Generalinės prokuratūros atstovės atsakymu oficialiai paneigtas A.Kliunkos spaudos konferencijoje pernai pasakytas teiginys esą D.Kedys šaudė vienas.

Komentarai

 

 

 
 1. Kedofilai arba kaip seniau vadindavo strybai yra lietuviu tautos atmatos negalincios pilnavertiskai konkuruoti sveikoje visuomeneje del vienokiu ar kitokiu priezasciu.Ypatingai didelis tokiu loozeriu kiekis buvusiuose pramoniniuose rajonuose kur ju gimdytojai is net 2 kartas pasidiziuodami voge viska ka tik galejo ir taip moke savo vaikus.Tokiu sutriu vaikai ir yra dabartiniai kedofilai -12klasiu vos baige turginiai masinu vagys nepatenkinti kad negalima tvirkinti 15meciu .Tai kad viena is tu spekuliantu palikuoniu gime kiek gabesne(garliavos teiseja),nieko nuostabaus ,nes taip genetiskai atsitinka.Bet net protas nesugebejo iveikti “setonisko” noro vogti kur nuo mazens skiepijo senes vedejos .

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kuo pats kvepi bandai ir kitus tepti?
   Iš kur ištraukei tokią statistiką?
   Kaip tik didelė dalis Kedžio šalininkų turi aukštąjį išsilavinimą ir netgi mokslinius laipsnius.
   Ar suskaičiavai kiek tarp Kedžio šalininkų yra tremtinių ir tremtinių palikuonių , kiek apdovanotų Sausio 13 medaliais?
   Ar nežinai, kad didesnė pusė Garliavos gyventojų yra grįžę iš tremties ir jgrįžusių iš Sibiro tremties vaikai ir anūkai?
   Kuo remiantis drįsti mus pravardžiuoti strybais?
   Sauli, Sauli tu šitaip nusipezėjai.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Normalūs žmonės tikrai negali būti kedofilais. Nieko šlykštesnio Lietuvos istorijoje nėra buvę. Violetiniams banditams prilygsta tik žydšaudžiai ir stribai.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 2. aš Valį gerai pažįstu todėl manau, kad jis mandagia nutylėjo, jog Stankūnaitė saugoma nuo venckienės ir kedžių klano…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Cia vyksta nematomas karas, tik su pedofilijos priedanga. Dauguma teisesaugos nesaziningu darbuotoju turi pririnke kompromituojancios medziagos apie visokius nesaziningus valdininkus ir tokiu budu vieni kitus reketavo. Jeigu paimtume privatizacija, korupcija, kontrobanda ir kt finansinius nusikaltimus ir juos isviesinus tai butu kaip atomine bomba. Kai matosi. kad Furmonavicius buvo nenuspejamo xarakterio teisejas ir gal per garsiai pradejo rekauti. Todel pasinaudoje Kedziu musu valdzios mafija ir pasalino pridedami ir Naruseviciene. Tas pats atsitiko ir su Usu kai tas pasake kad jeigu ji nuteis tai jis netyles. Taigi ir tas amziams nutilo. Kol visas sis blogio lizdas nebus isardytas tai ir niekas nieko neisaiskys..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. pigiau gautusi,nusikaltėlius suradus kuo greičiau ,ir apgyvendinus -RAUDONUOSIUOSE CARINIUOSE RŪMUOSE,VILNIAUS CENTRE,nereikėtų samdyti,be proto brangių vyrų su kaukėm

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. cia tik pasiteisinimas, saugo, laukia kol atims mergaite ir isves kur nors, tada ir apsaugos nebereikes. O, kad pati gieda “Venckiene pabegs is Lietuvos”. Man tikrai gaila Stankunaites ir kas ja taip informavo? Gal dar ir bilietus venckienei nupirko o gal kartsa? Pasake taip, lyg prokuratura jai leistu pabegti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • sake:
   O čia, kad ta (Neringa Venckienė) padės ir šitas (Aidas Venckus) padės, tai aš sakau – kol (Drąsius Kedys) gyvas, kad jų nepakastų, vis tiek atsiras žmonės, kas juos daves iki galo“.

   Idomu kas turetu pakasti Venckus? Gal irgi Kedys su galimais nenustatytais?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. tai kap cia yr??? bylos nutrauktos… kaltu nera… bet galimai Kedys zude su KILERIU grupe:)) tai kodel tuomet byla nutraukta????? kodel niekas nejiesko bendrininku???? ar taip ir saugos dabar po 70000 i men is biudzeto visa likusi gyvenima??????

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • galimai zude Kedys su galimais nenustatytais bendrininkais chi chi chi, zodziu pas mus apsigyveno ufonautai. Bet dedule su trijais skirtingais alibiais, kuris mire pas draugus nieko nezude, todel paskendo baloje. Logiska.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • usas savo paskutiniame interviu (kaip zinodamas, kad mirs) pasake, kad su juo nori susidoroti nusikalteliu minia ir pradejo vardinti kiek daug grasinamu zinuciu telefonu ir komentaruose gavo, sake tikri snargliai jie. Tai supraskim, viso ko kaltininkai, visa pedofilija isgalvojo komentatoriai, apkaltino Usa komentatoriai ir ji nuzude komentatoriai :)). Jokio pedofilijos klano, jokiu teisesaugos klanu visus teisejus bei prokurorus spaudzia komentatoriai ir telefonu sms rasinetojai. Vau.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Pati tu samokslo teorija. Jums net faktai yra pliurpalai, jusu ta apsimelavusi mamyte yra diziausia samokslu teoriku kureja, priciumpama meluojant ant kiekvieno kampo. Primokinta mat mergaite, kazkodel neprimokinta pasakyti, kad mama jai grasina nei ka kita, kad Stankei nebutu i nauda. Saugoma ji nuo ikrojo zudiko. Geriau domekites kur jusu Uss buvo spaio 5 ryte, nes jo trys skirtingi alibiai pasako daugiau nei reikia, pas jona mat isvaziavo. Jus patys sau amzinai priestaraujat i klausimus neatsakot kalbat tik apie nutrijas, petunijas ir debilu minias. Nemokat diskutuoti tai isvis geriau nekirsinkit ir taip sukirsintos tautos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Baikit tuos cirkus vieną sykį. Vien tik sąmokslo teorijos. Stankūnaitę saugo nuo apsėstų debilų minios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • skaityt moki? tai dar karta perskaityk,ka prokuratura raso,nekurk savo versiju,nes durnai atrodai

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. kiek pamenu per Akistata is bylos Krivickas sake, kad Furmanavicius prispazino, kad pazinojo Naruseviciene? Pataisykit jei klystu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • Stanke sake, kad Usas jai automobiliu nedovanojo ir jais nevazinejo. Vau kaip patikejom, gal Usas duodamas parodymus melavo? Che che che..
    O Stanke tikriausiai ir saugoma nuo tokiu chiupakabru kaip jus..neduok dieve susiprotesite, kad ji apgavike, bet gi ne jusu galvai.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Venckienė nuo to paties? kai Venckaus nebėr greta, taigi pavojinga… kai kas nors, paras budėjęs sužinos, kad šyvos kumelės sapnas o ne pedofilų klanas juos valdo…

     Thumb up 72 Thumb down 0

  • nebūtų pažinoję,būtų nesilankę pas panelę,gal taip pasiklydę užklydo,išgirdę apie Petrašiūnų žvaigždę

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. ar nebus su Furmanavičium susidorota dėl panašių dalykų , kokie paaiškėjo su teisėju Stankum. Gal ir Furmanavičius norėjo ką nors paviešinti todėl ir buvo su juo susidorota.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. mane neramina vienas klausimas:
  ……….

  Beje, kai pedofilijos byla buvo prokurorės G.Ročienės žinioje, netgi tada buvo paimtas mergaitei siuntimas iš Garliavos šeimos klinikos į Vaiko raidos centrą. Aš bandžiau išsiaiškinti, kas buvo išėmę siuntimą, tačiau ten neva neprisiminė.

  Taigi, ir A.Ūsas, ir L.Stankūnaite pastoviai prašė, kad mergaitė būtų nuvežta į Vaiko raidos centrą, į vadinamąją vaikų psichiatrinę ligoninę. Ir kai mergaitės nesugebėjo padaryti psichiškai nesveika, tai dabar L.Stankūnaitė pradėjo ieškoti visokių fizinių trūkumų.
  ……………
  Kas sugalvojo vaika patalpinti i psichiatrine? KAzkur skaiciau, kad tai buvo Uso prasymu, todel galvoju kodel spalio 5, zudyniu diena iskart Uso rpasymas paenkinamas? Kodel ne anksciau? As suprantu tik viena, jei Venckai ar Kedys butu planave zudynes tikrai mergaites net i darzeli ta diena nebutu vede, jiems patiems kaip is giedro dangaus buvo todel ir klausiu, ar negalejo taip buti, kad Kedys dingo tam, kad mergaite i pschuske uzdaryti, kas ten su prasymais nuo pat ryto lakste?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ragana sako,kad jai iš prokuraturos liepė vežti,bet nesako kas.Kol nesakys tol dirbs.Klanas žodžiu.Pedrylos tskant.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. uz nugaros keksei stovi kazkoks zombis su maisu ant galvos kruvinom akim kaip pitbulio su sizofrenijos pozymiais ,lupos suspaustos ,tai visi sizo pozymiai,grazi porele sizas su kekse.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jis ne sizas,o tikrai geras policininkas…tokiu nedaug yra,o isvaizda daznai apgaulinga,pvz.laima-simpatiska,o viduje juoda tustuma.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Niekas nesidomi kiek mums mokesčių mokėtujams kainuoja Venckienės apsauga kas mėnesį? Kiek kaijuoja filmavimo įrangos nuoma ar įsigyjimas? Kiek kainuoja kilnojamasis apsaugos namelis? Kodėl kedofilai tik domisi Stankūnaitės apsaugos kaštais ir nei trupučio nesidomi Venckienės apsaugos kaštais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jie dauguma dalyku patys apmokejo ir dabar moka, pragyvena uz savo pinigus, dirba ir viska islaiko.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • kas kiek kainuoja… Parūpo mat… O Jūs avinų banda ar paskaičiavote kiek milijardų mokesčių mokėtojų pinigų yra išvogta per Jūsų geistos nepriklausomybės metus? Kiek LEO LT, Maximos aferų pridaryta? Ko tylite kaip šunys uodegas pabrukę? Vien kiek Petrikio chebros žmonių santaupų pavogta? O čia avinai kažkokios kekšės pinigus sakičiuoja kurie yra tik mažas lešelytis jūroje… Nervai nelaiko kai tokie buduliai rašinėja o į gatves išeiti bijo. Paskutiniai luzeriai esate.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Ačiū dievui, mes geidžiamą Nepriklausomybę jau turime. Dabar turime iškuopti okupacijos šiukšlyną iš smegeninių, nes čia jos didžiausios. Kaip surūdyjusios vinys sukaltos sėdi čia jos. O kalama buvo daug ir tik viena kryptimi. Todėl dabar ir turime ką turime. O kad žmonės daug negalvotų , degtinė buvo pilama. Štai tūlas dabar ir dejuoja, kad Nepriklausomybė dėl to kalta. 0 jei tūlas daugiau paskaitytų ir palygintų, tai pamatytų, kad iki 1940 metų Lietuva gyveno kaip ir mūsų kaimyninės šalys: Suomija, Švedija ir kitos į kurias dabar traukiame būriais uždarbiauti.

     Thumb up 72 Thumb down 0

 14. kadangi aisku, kad zude ne Kedys, tai suprantama ir bendrininku niekada nebus rasta,o Laimute bus saugoma amzinai (kol ieskos tu ale bendrininku). Matyt zudyniu byla prisidengiant, saugomi pedofilijos bylos reikaliuka, t.y. del to panele po 9 spynom laikoma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. ka tas jusu valys?kaip buvo taip ie liko,saugo nezino nuo ko,saude nezinia kas,o is tikruju ja saugo nuo jos pacios kad nekqlbetu to ko nereikia,juk ji naivi pacanke tik ja paleisk nezinia ka ji gali primalti zodziu beda su ta biologine motina,visiems beda,ir is kur tas kedys ja istrauke,tiek nelaimiu pridare si “mama”na ir pasakyk zmogau kiek gali pridaryti viena piemene???

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • nes kaiestai jai kalbeti su zurnalistais uzdraude, nuo kada tai ieina i apsaugos programa? Kai pradejo saugoti dar kuri laika kalbedavo pas Gaiveni su Lavaste o po to, kai islindo tai ten melas tai ten jau nuomone keicia ziurekit ir isvis uzdraude kalbeti, net Lavastei buvo pagrasinta, nes matyt Stankunaiote nelabai laikosi duoto zodzio, laiskus internetu raso ir kitur raso. Jau vien tai manau yra rimtesnis pavojus nei atsakyti i klausima apsauginiu apsuptyje. Be to, isaiskejo, kad kai jai buvo uzdrausta su Usu bendrauti (kad nesusitartu, manau nes buvo pagrindas) jie vistiek susitikinedavo, zinodavo mama is Uso kada dukros apklausa, ta pacia diena abu parodymus vienodai pakeicia. Man tik keista, kad advokates dar niekas i teisma nepadave ar ju paciu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Gal kaip tik tycia buvo pasakyta, kad tas veikejas saude vienas, kad jo bendrininkai pasijustu visiskai saugus ir issiduotu?
  ………
  O as manau kitaip,, nes prisidenge sakydami “tiesa” Kedzio dnr, kad jis zudikas o istikro jie seka tikraji zudika, jie zino, kad Kedys ne zudikas todel ir mamytei apsauga nepanaikinta, nes zude ne Kedys. Manau taip yra. Net Valantinas sake, kad nemanantis, kad Kedys zude. As manau jie bando sugauti tikruosius zudikus. Na o galbut buvo pries pedofilijos bylos teisma kazkieno pagrasinti prispausti viesai pameluoti, kad Kedys zudikas,nes itartinai pries teisma viska apskelbe. Vispaip gali buti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Apie tai net nepagalvojau, gali būti, bet vis tiek manau, kad prokuratūra dengia tikruosius žudikus ir viską nori nurašyti ant Drąsiaus Kedžio.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • isitesu, pats faktas, kad apmelavo paie DNR ant ginklo (zudikas) anr butelio (pats atsinese ir prigere, apsiveme ir numire) ir faktas, kad visa tai pranese pries pedofilijos bylos teisma duoda rimta pagrinda galvoti, kad Kedi norejo sumenkinti pries pedofilijos teisma ir taip tikejosi, kad zmones nepuls gelbeti mergaites. O kas norejo sumenkinti Kedi? Tiktai nebent Usas ir jo uznugaris. Jeigu tai tiesa, tai Usas turejo tureti galingus rysius ar pats isiveles su teisesaugininkais i kokias makles.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • o jei yra taip, kad prokurorai iesko tikrojo zudiko, tada nereikia stebetis kokiu velniu kaltinamasis mire, manau jis butu daves atsakyma o dabar visi galai i vandeni.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kodėl nei Venckienė, nei Kedžiai oficialiai nereikalauja į bylą liudininke įtraukti Naruševičiūtę? Kodėl VencKedžiai nepaduoda nei Kliunkos, nei Petrausko į teismą už tariamą Kedžio šmeižtą? Kodėl moterėlės tyli?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • kas nereikalauja? Persiskaityk visus prasymus. O del Kliunkos irgi buvo kreiptasi, deja jis istatymams nenusizenge.
   Idomiau kodel Stankunaite niekur nesikreipia del “smeizto” o pastoviai varo, kad smeizia. Nei Usai del kontrabandos nei Kraujutaiciai, taip ir bijo pajudinti sita tema.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • prokuroro atsakyma kaip pamenu, prasyma galejo rasyti tik mama, bet tada ji deja jau buvo mirusi, kazkaip panasiai atsakymas nuskambejo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kas susidure nors akimirksniu su teisetvarka ar teismais , turbut susivoke kad ten istaymai net nekvepia,atspindi vieno asmens(valdovo valstybeje) interesai, tikslai -ibaugynimas ,žmogaus palaužimas..ir teismai šiose procesose pirmininkauja..pamiršdami pareigą- gint.girdet istatymu,

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jau vos teisman užėjęs (ar kitą kontorą),informacijos langelis žmogui ties pusiauju.Jau pasilenk žmogeli.O informacijos kiaulė į tave iš aukšto.Teatras prasideda nuo rūbinės.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Biologinei uz kupros stovi budelis . Kokios daug sakancios jo akys …. Jos likimas jau nusprestas …

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • paistalai,jis tiesiog apsauginis,kauke tik isryskina akiu forma ir tiek.Stanke del to dar gyva kad turi tikra apsauga,o usas,jos atsisakes,jau atiaaaa padare…

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Stankė kukuoja,kol žmonės vaiką saugo.Jei Vitalka apsižioplins,jau kitą dieną abi išvažiuos į “užsienį”.

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • norit pasakyti,kad pas mus tokia padėtis baisi,nusikaltėliai tokie galingi ir nebaudžiami,tai baisu,kad kai kuriuos žmones saugos,kol tie baisieji “išeis pas…”

    Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Ir nuo kada kazkokios ten spaudos konferencijos prilyginamos liudijimui teisme, kur reikia sakyt tiesa ir tik tiesa, nes kitaip busi nuteistas? Gal kaip tik tycia buvo pasakyta, kad tas veikejas saude vienas, kad jo bendrininkai pasijustu visiskai saugus ir issiduotu? O gal jie sekami ir buvo stebima ju reakcija i tos spaudos konferencijos pareiskimus? Ir isvis, kol vyksta tyrimas, tik prokuratura gali kazka skelbti arba neskelbti visuomenei savo pacios nuoziura, atsizvelgdama i tyrimo interesus. taigi, pagal tamstas, ji turejo triubyt, kad tas ar anas itariami bendrininkavimu ir tuoj bus pradeti “purtyti”, kad tas ir anas spetu dingt is Lietuvos, kol dar ju “nepapurte”?

  Bylu tyrimai, deja, ne TV show ir ne konferencijose vyksta. Ir tikrai is anksto nepranesama, kokiu veiksmu dabar imsis tyrejai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Spaudos konferencijoj meluok kiek nori.Kiba jau pats Zuokas pradėjo čia lankytis.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • atvirksciai, jei yra itariamasis ir jis paviesinamas, tai ji sekant gali ne tik gauti irodymus, bet ir kas tokio itariamojo nori atsikratyti. tad “pedu metymas”, dar specialiai pedgyniaujant yra akivaizdus irodymas kas dedasi prokuraturoje ir teismuose. neveltui paskutiniu metu taip visi persike ir iesko kaip atsikratyti D.Valio.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai dar vienas sovietinis stereotipas. Siūlau žiūrėti TV laidas, kaip dirba FTB tyrėjai. Viskas viešinama, o nepasakoma tik apie kokią nors ypatingą smulkmeną. Visuomenė gali ir padeda teisėsaugai, bet visuomenė turi žinoti tiesą, kad galėtų padėti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Apie jokius bendrininkus Kliunkos spaudos konferencijoje nebuvo nė kalbos. Pasak Kliunkos, Kedys viską darė vienas. Ir šovinių nusipirko, ir autobusiuką ir t.t. O neliko Kliunkos Generalinėje prokuratūroje, ir tyrimas pajudėjo – jau ieškomi bendrininkai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • va butent, Kliunka bande idiegti visiems, kad saude Drasius ir jis saude vienas..dabar stoja nauja versija,kad veike jau grupe zmoniu, o greitai paaiskes,kad toje grupeje Drasiaus net ir nebuvo. Tas kas istrauke Drasiu is namu ir paslepe tas ir yra trecias velnias.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Iš kur iškasta nuomonė , kad šaudė a.a. Kedys . Priešingai , daugiau įrodymų , kad šaudė visiškai ne a.a. Kedys , o azijietiškų bruožų turėjo žmogžudys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jūs dar bandysite teisinti įtariamajį Kedy? Gal specialiai mėtote pėdas ir kišate tą savo azijietišką išvaizdą?

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • ne ji neleidzia o jai neleidzia. Jus galvojat, kad ji ten viska pati tvarko? Patarejai sutvarko, prie Adamkaus taip buvo ir dabar taip yra, kas cia pasikeis?

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras