Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 1 Pirmadienis
 

Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį partizano A. Kraujelio žūties byloje -M.Misiukonis išteisintas

2014-11-26 17:25 | Teisėsauga | Komentarų (27)

Panevėžio apygardos teismas. KK nuotr.

Šiandien Panevėžio apygardos teismas paskelbė nuosprendį Lietuvos partizano A. Kraujelio žūties (genocido) byloje.

Vienintelį gyvą iš keturių kaltinamųjų – Marijoną Misiukonį teismas išteisino, konstatavęs, jog M. Misiukonis nepadarė veikos, turinčios šio nusikaltimo požymių.

Motyvuodamas tokį savo sprendimą teismas pažymėjo, kad nagrinėjamoje byloje nėra genocido požymių – genocidas vykdomas prieš grupę ar jos dalį žmonių, turint tikslą ją sunaikinti, ir tą kaltininkas turi daryti tyčia.

Teismas nuosprendyje konstatavo, kad šiuo atveju faktinės bylos aplinkybės paneigia tikslo sunaikinti partizaną A. Kraujelį buvimą M. Misiukonio veikoje. Būdamas KGB jaunesniuoju leitenantu M. Misiukonis nesprendė A. Kraujelio likimo ir neturėjo tam jokios įtakos. Byloje nėra ir jokių įrodymų apie tai, kad M. Misiukonis žinojo apie A. Kraujelio priklausymą partizanams, nes duomenų, kad M. Misiukonis būtų rinkęs ar susipažinęs su jau surinkta KGB turėta operatyvine medžiaga apie A. Kraujelį nėra.

Paskelbdamas išteisinamąjį nuosprendį teismas pasisakė ir apie tai, jog nagrinėjamoje byloje nėra įrodymų, kurie paneigtų kaltinamojo M. Misiukonio ar kitų šiuo metu jau mirusių kaltinamųjų parodymus, kuriuos iš esmės patvirtina ir bylos liudytojos, tiesiogiai dalyvavusios to meto įvykyje, teismui duoti parodymai.

Teismas taip pat pažymėjo, kad baudžiamoji atsakomybė už genocidą bet kuriai politinei grupei priklausančių žmonių atžvilgiu (tuo buvo kaltinamas M. Misiukonis) Lietuvos Respublikoje yra galima tik veikoms, padarytoms po 1998 m. gegužės 6 d., kada įsigaliojo Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymas. Jame apibrėžiant genocido nusikaltimą pirmą kartą buvo nurodytos dvi žmonių grupės – socialinė ir politinė, kurios nėra numatytos visuotinai pripažintose tarptautinės teisės normose, apibrėžiančiose genocido nusikaltimą.

Taigi teismas konstatavo, kad byloje nagrinėjamos partizano A. Kraujelio žūties metu nebuvo įstatymo, numatančio atsakomybę už veiką, kurios padarymu kaltinamas M. Misiukonis.

Baudžiamasis kodeksas aiškiai nurodo, kad asmuo atsako tik tuo atveju, kai jo padaryta veika buvo uždrausta baudžiamojo įstatymo, galiojusio nusikalstamos veikos padarymo metu. O tai reiškia, kad ir šiuo aspektu M. Misiukonio baudžiamoji atsakomybė negalima.

Panevėžio apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

PAT inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Bet juk jis dirbdamas KGB prisijungė prie visos bendros KGB politikos, kuri buvo nukreipta prieš tam tikrą grupę žmonių , išėjusių į mišką ar kitaip dalyvavusių pasipriešinime okupacijai.Juk eina kalba apie tai kam jis tarnavo Genocidas,tai nebūtinai pats turi žudyti,pakanka dalyvauti toje žudančiųjų organizacijai,kokia ir buvo KGB, o Misiukonis joje dirbo virš dvidešimt metų.Keistos išvados teismo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. AČIŪ DIEVUI, NES JAU KAI BANDITAI LAIMĖTŲ TAI TADA SAUGOKIMĖS VISI….NORS VIENAS TEISMO SPRENDIMAS TEISINGAS

  Thumb up 4 Thumb down 2

 3. Kaip gi gali buti kitaip- nes Lietuva nuo pat Nepriklausomybes valde ir valdo buve KGB tiek etatiniai, tiek neetatiniai darbuotojai ir rezervistai. Uz tai ir pastoviai viskas daroma kad ivykdyti Gorbio grasinimus – BUDET VAM CHUTORNAJA LITVA- BUS JUMS BAKUZIU LIETUVA.O juk PUTINAS atvirai visais kanalais yra pasisakes- NERA IR NEBUS BUVUSIUJU KGB ?-tai kagi visa tai pasako?.Uz tai ir turime pastovu nestabiluma ir valdziu chaosa Valstybeje- nes jie po sia diena nezino kokia Valstybe kuriame ir kokioje santvarkoje gyvename?. Valdziazmogiai sau ir savo vasalams ir giminems susikure amzinaji roju – istatymais iteisindami savo nepakeiciamuma ir nelieciamybe pries istatymus be jokios atsakomybes uz Valstybes naikinima ir lesu grobstyma.Taip kad Tokie Tokiu Neteisia ir NENUTEIS.

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • del kgb,nesamones kalbi,nezinau ka ten Putinas sake,bet mano kaimynas yra buves kgb karininkas ir niekas jo nesieja su jokiom sistemom,tiesiog laisvas zmogus ir jo bendradarbiai taip pat tiesa gal yra visokiu,bet tiek kiek zinau tai nieko ten ipatingo,kaip visada pas mus vaidentis nenustoja,atsibodo jau ta tarskaline

   Thumb up 2 Thumb down 2

 4. butu zydas partizanas butu pritaike ir genicida ir nuteise,todel jai kiltu karas pabegciau su seima I uzsieni,nes partizanai paversti durneliais,naslaiciais be pagarbos

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • o kokia pagarba,kad mano tris nusove uz nieka pasirodo girti buvo ir ne tuos nusove!!!tai cia “partizanai???paskui motina bijojo laidoti,paslapcia tyliai palaidojo tris karstai…nieko sau partizanai,banditai ir tiek aisku ne visi ,gal zemaitijoje tai ir rimti buvo o cia ukmerges rajone,Stiklo gauja,Janukonis berods pavarde,paskui jis pats nusisove

   Thumb up 2 Thumb down 0

 5. Jei yra tokios aiškios teismo išvados, tai kurių velnių tyrimas tampė katę už uodegos? Kam iš viso tirti, žinant, kad “įstatymas į užpakalį negalioja”, kaip juokauja teisininkai- praktikai? Tai gal ir kiti, jau nuteisti senoliai, tarnavę tose represinėse struktūrose yra laikomi nuteistais nepagrįstai?. Man p. Misiukonis patinka štai dėl ko: nepriklausomybės aušroje, jam būnant VRM ministru, prie Katedros aikštės kartą buvo surengtas “bananų balius” Sąjūdžiui, kur milicija parodė, kad gali efektyviai sklaidyti taikias demonstracijas. O po to, VRM pareiškė, kad depolitizuojasi, ir tai reiškė, kad jau “bananais nevaišins”. Iš karto šoktelėjo Sąjūdžio priemonių gausa. Tačiau pakilo ir dar vis tarybinės milicijos autoritetas. Su ja ėmė skaitytis, neišvaikė su vilko bilietais, kaup saugumiečių, ir gavome galimybę (tie kurie tarnavo) tęsti tarnybą ir Lietuvai. Po to nusirito depolitizavimosi banga: prokuratūra, teismai. Tik VSK nebuvo leista depolitizuotis, ką aš laikau klaida. Jame buvo surinkti ir apmokyti nedurni žmonės, buvo iš ko rinktis, iš jų buvo galima atrinkti profesionalų branduolį, ir VSD galimai būtų dabar kokybiškai kitoks…

  Thumb up 2 Thumb down 1

 6. seni zmones dar tu ivykiu liudininkai , pasakoje, kad Valkininku apylinkese daznai saskaitas suvedinejo ir vieni ir kiti. Buvo toks jaunas milicininkas, kuris gyventojus ispedavo apie organizuojamus isvezimus. Bet kazkokiam miskiniui neitiko , nors vadas buvo daves nurodyma jo neliest, bet prilupes namines vis tiek pastaraji pasove i nugara dar… atgavus nepriklausomybe miskinis buvo aisku pamalonintas, nors visi zinojo apylinkese apie jo “zygdarbi”. Vyko karas, saltasis tik prasidejo, Amerikai buvo naudinga visokiais imanomais budais silpninti TSRS, tuo paciu panaudojant ir tautiskumo korta, o mes ambiciju pilni , pjoveme vienas kita, vietoj atsiprasymo , bylinejames, o kas dabar prisimins ta milicininka, kuris gal but daugiau gero ir daugiau zmoniu isgelbejo negu tas miskinis… kodel jis nusove savo tautieti. Jis liks mano prisiminimuose ir kitu vietiniu kurie gerus zmones ne liaupsina , akip politikai, bet tiesiog prisimena zodziu, tuo paciu perduodami zinia kartoms, na o jus zinokites, uz viska reiks susimoketi…

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • O dabar ar ne tas pats vyksta ? Mes pjūdomi tarpusavyje ,matyt kažkam tai naudinga.
   SKALDYK IR VALDYK.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 7. Jei jau išteisino tai ir apdovanojimus paliks. ir dar papildomai adovanos.todėl kad ne laisva čia Lietuva,o stribų okupuota..

  Thumb up 4 Thumb down 5

 8. 16 metų vyko ir tai dar gali apskųsti, ar čia Lietuvos teisingumas ? Čia yra beviltiška.

  Thumb up 2 Thumb down 0

   • JAU JEIGU BANDITAI GALVAS KELIA TAI JAU ŠAKĖS VISAI, GĖDOS JIE TAI NETURI….ŠAUDĖ NEKALTUS KAIMO ŽMONES IR Dabar vadintis nori partizanais …kur TEISYBĖ

    Thumb up 2 Thumb down 0

 9. Pokario metais didžiausią žmonių genocidą vykdė miškiniai banditai. Mano mama gyveno kaime, miško glūdumoje. Oi, kiek ji pasakojo žiaurybių pridirbo banditai. Aš suprantu, kai pasipriešinant okupantams su ginklu einama prieš ginklą. Bet, kai naktį atslinkę miškiniai sušaudydavo visą šeimą, negailint ir vaikų, sudegindavo namus, apie kokią kovą galima čia kalbėt. Ir daugiausia mama kaltino Amerikos propagandą. Ta vis rėkdavo, kad broliai lietuviai nepasiduotų, kad tuoj tuoj ateis Lietuvos išvaduot. Ir žudė sūnus tėvą, brolis brolį. Iš pradžių tie miškiniai ir nebuvo tokie žiaurūs. Atėję pas mamą sakydavo, kad eina mušt partorgų, komsorgų. Su metais, pamatę, kad Amerika juos apgavo, jie sužvėrėjo. Ar dabar kas nors pasikeitė? Neišmoko lietuviai istorinės pamokos, neišmoko.

  Thumb up 6 Thumb down 2

  • Amerikos Balsas ;ietuviškai transliuoti pradėjo 1952 kai miškai jau buvo išvalyti….
   Tad arba mama painioja arba pats klaidinat…

   Thumb up 2 Thumb down 3

   • Tai jūs kažką painiojat. Nepainiokit “Amerikos balso”, su Amerikos propaganda.

    Thumb up 5 Thumb down 1

 10. Lietuvos Apeliacinio Teismo verdiktas Lietuvos valstybei

  Lietuvos Apeliacinis Teismas 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartimi nutarė – sustabdyti Lietuvos, kaip teisinės valstybės egzistavimą.

  Galimai nekompetentingas Apeliacinio teismo teisėjas Artūras Driukas tiek metų dirbantis ir nežinantis dargi savo nutarties apskundimo tvarkos – nurodė savo nutartį skųsti Lietuvos Aukščiausiajam Teismui atskiruoju skundu, o iš tikro reikia skųsti – Kasaciniu skundu ir už Klaipėdos apygardos teismo nutarties įvykdymą – paduoti atskirąjį skundą Lietuvos apeliaciniam teismui, pareiškėjui paskyrė 10.000 Lt baudą. Atliko veiksmus, kuriais įamžino Lietuvos apeliacinį teismą, Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą, Lietuvos valstybę Europos teisinių valstybių tarpe, tai yra šia unikalia nutartimi sustabdė Lietuvos, kaip teisinės valstybės egzistavimą.

  Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų – mokslininkų: Sigito Gurevičiaus, Antano Simniškio ir Vinco Versecko kolegija 2014 m. lapkričio 11 d. nutartimi įteisino Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartį ir tokiu būdu beprecedentė nutartis valstybėje įgijo prejudicinę galią. Ši istorinė nutartis ir jos prejudicinė galia reiškia, kad įsiteisėjusia teismo nutartimi nustatytų faktų ir teisinių santykių, šalys, kiti dalyvaujantys byloje asmenys ir jų teisių perėmėjai, nebegali ginčyti kitose bylose, o Civilinio proceso kodekse yra įtvirtintas vienas bendrųjų civilinio proceso principų – įsiteisėjusių teismo nutarčių privalomumo principas. Ši norma įtvirtina bendrą principinę nuostatą, kad įsiteisėjusių teismo nutarčių negali nepaisyti asmenys dalyvaujantys valstybės teisiniuose santykiuose, tai yra Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartis gali būti naudojama, kaip reikalavimo pagrindas visose valstybės teismų bylose.

  Kadangi 10.000 Lt baudą vien tik už atskirojo skundo padavimą Lietuvos apeliaciniam teismui, be kokios tai šalies reikalavimo, uždėjusi bylos šalis dalyvaujanti valstybės teisiniuose santykiuose yra – pats nešališkas Lietuvos apeliacinis teismas – taip… teismas šalis Lietuvai ir jos žmonėms, tai liaudiškai šnekant nuo 2014 m. rugsėjo 24 dienos, bet kuris valstybės pilietis, kuris kreipsis pagalbos į bet kurios instancijos teismą, vadovaujantis Lietuvos Aukščiausio Teismo 2014 m. lapkričio 11 d. įtvirtinta Lietuvos apeliacinio teismo 2014 m. rugsėjo 24 d. nutartimi, kaip reikalavimo pagrindu, šio teismo turi būti nubaustas pinigine bauda į beteisės Lietuvos valstybės biudžetą.

  Garbė Artūrui Driukui 2014 m. rugsėjo 24 dieną įteisinusiam faktinę valstybės teisėtvarkos tikrovę.
  Šlovė Sigitui Gurevičiui, Antanui Simniškiui, Vincui Verseckui už Lietuvos, kaip beteisės valstybės 2014 m. lapkričio 11 dienos akto paskelbimą.

  Pašlemėkų valdoma valstybė Lietuva šiandien jau muša pasaulinius bepročiavimo rekordus. Ar kas nors, kur nors pasaulyje yra girdėjęs, kad žmogus būtų nubaustas 10.000 Lt bauda vien už tai, kad padavė atskirąjį skundą teismui. Pats Klaipėdos apygardos teismas ir nurodė, kad jo nutartis skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, nurodė šios nutarties apskundimo terminus. Klaipėdos apygardos teismas apgavo žmogų nes Lietuvos apeliacinis teismas už šio nurodymo įvykdymą skyrė šią milžinišką baudą. Išeitų, kad Klaipėdos apygardos teismo nutartis surašyta apgaulės būdu, o Lietuvos apeliacinio teismo bauda skirta ne teismui už apgaulę bet piliečiui už šios nutarties įvykdymą. O iš tikro tai – Lietuvos teismų pasityčiojimas iš Lietuvos valstybės ir jos įstatymų, pasityčiojimas iš mūsų visų Lietuvos piliečių.

  Rimantas Petrikas. Lietuvininkų g. 33a. LT-99134 Šilutė. Tel. 867370715

  Thumb up 2 Thumb down 1

 11. idomu kiek ant tų partizanų rankų kraujo,nekaltų žmonių,mokytojų,mksleivių,gyditojų.Juk vadinamų partizanų gretose buvo pilna policajų,žydšaudžių,konslagerių žudikų,kurie nespėjo su fašistine sąjunga pabėgti į vakarus.Gerai visa tai parodo Lietuviškame filme LAIPTAI Į DANGŲ.dIENA STRIBAI DABAIGINĖJA ŪKININKUS,NAKTI MIŠKO BROLIAI PARTIZANAI VADINAMI PRIEVARTAUJA,PLĖŠIA ŽMONES.Kažkodėl nebuvo girdėti,kad tie partizanai kovotu su rusų kareiviais.Seneliai pasakojo,kad nakti banditai,o dieną stribai,o kur dėtis žmogui tik VIENAS DIEVAS ŽINOJO.TAI MANO NUOMONĖ.

  Thumb up 6 Thumb down 4

 12. nu o tas tankistas kur dabar sėdi kalėjime dėl sausio 13??
  Jis turėjo pasirinkimą?
  O gal buvo koks įstatymas draudžiantis jam trnauti TSRS kariuomenėj?

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Mūsų aukščiausios valdžios politika: ieškoti sliekų ant asfalto ir žūt būt išprovokuoti Putino pykčio priepuolį. Tai ir veikiama visais frontais ir visomis kryptimis.

   Thumb up 10 Thumb down 2

   • Jaunysteje teko susidurti ne su vienu pil.kuris kaimo geguzinese butinai ieskodavo slieku,kol negaudavo in liuli.

    Thumb up 5 Thumb down 0

 13. Baudžiamasis kodeksas aiškiai nurodo, kad asmuo atsako tik tuo atveju, kai jo padaryta veika buvo uždrausta baudžiamojo įstatymo, galiojusio nusikalstamos veikos padarymo metu. O tai reiškia, kad ir šiuo aspektu M. Misiukonio baudžiamoji atsakomybė negalima.

  Thumb up 7 Thumb down 1

   • Kaip rašoma gerbiamos ponios Giedrės Gorienės knygoje apie Nusikaltimą valstybės vardu bei Medininkų bylos melo ir klastočių labirintus, įrodymų prieš tą ruskelį, buvusį eilinį omonininką nėra išvis. Labai panašiai, jeigu ne taip pat, kaip čia skelbia teismas apie pramanytą M.Misiukonio kaltę dėl A.Kraujalio žūties. Tada, jeigu vieno negalima teisti dėl to, kad kaip teismas konstatavo, kad byloje nagrinėjamos partizano A. Kraujelio žūties metu nebuvo įstatymo, numatančio atsakomybę už veiką, kurios padarymu kaltinamas M. Misiukonis, tai kodėl galėtų būti teisiamas dėl neegzistavusio straipsnio kažkoks Nikulinas ar ten Michailovas?

    Thumb up 8 Thumb down 0

    • patikėti: Panevėžio apygardos teismo kompetencija kur kas didesnė negu Vilniaus!

     Thumb up 8 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...