Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 13 Pirmadienis
 

Panevėžio apygardos teismas: L.Stankūnaitė privalo mokėti alimentus dukrai

2010-12-23 16:00 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (179)

Panevėžio apygardos teismas nusprendė, kad L.Stankūnaitė savo dukters išlaikymui N.Venckienei kas mėnesį turi mokėti po 200 Lt (KK nuotr.)

Panevėžio apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija atmetė Laimutės Stankūnaitės atskirąjį skundą dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo 2010-11-12 nutarties, kuria buvo iš dalies patenkintas N. Venckienės prašymas dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo.

Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama civilinė byla pagal pareiškėjos L. Stankūnaitės prašymą dėl jos dukters gyvenamosios vietos nustatymo su motina L. Stankūnaite. N. Venckienė Kėdainių teismui pateikė priešieškinį, kuriuo prašė neterminuotai apriboti L. Stankūnaitės motinos valdžią dukrai, nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą su N. Venckiene, priteisti mergaitei išlaikymą po 200 litų kas mėnesį iki jos pilnametystės, taip pat taikyti laikinąsias apsaugos priemones: uždrausti L. Stankūnaitei matytis su dukra ir priteisti iš L. Stankūnaitės laikiną išlaikymą dukrai po 200 litų kas mėnesį iki sprendimo šioje byloje priėmimo dienos.

Kėdainių rajono apylinkės teismas 2010-11-12 nutartimi taikė laikinąsias apsaugos priemones, t. y. priteisė mažametei laikiną išlaikymą po 200 litų, mokamų periodinėmis išmokomis, kas mėnesį iki teismo sprendimo priėmimo dienos. Laikino išlaikymo lėšų tvarkytoja skyrė mergaitės globėją N. Venckienę.

L. Stankūnaitė atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui prašė panaikinti Kėdainių rajono apylinkės teismo 2010-11-12 nutarties dalį, kuria buvo iš jos priteistas laikinas išlaikymas jos dukrai. L.Stankūnaitė savo prašymą motyvavo tuo, kad šiuo metu jai yra taikoma policijos apsauga, todėl ji neturi galimybės dirbti, gauti pajamų ir teikti išlaikymą savo nepilnametei dukrai.

Panevėžio apygardos teismas, nagrinėdamas atskirąjį skundą, kritiškai vertino tokį L. Stankūnaitės argumentą. Atmesdamas skundą teismas darė išvadą, kad L. Stankūnaitė, ieškiniu prašydama nustatyti dukters gyvenamąją vietą su ja, turi realią galimybę materialiai išlaikyti savo dukrą. Teisėjų kolegija nurodė, kad Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse yra įtvirtinta tėvų pareiga išlaikyti savo nepilnamečius vaikus. Ši pareiga neišnyksta, nepriklausomai nuo to, ar jie dirba ir gauna pajamų ar ne, taip pat ir tuo atveju, kai vaikams yra nustatyta laikinoji globa ir vaikai gyvena pas globėjus.

Panevėžio apygardos teismo inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Sveiki visi , tai mano pirmasis apsilankymas šioje svetainėje , yra tikrai vaisingas už mane , laikyti komandiravimo šias pareigas .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. An fascinating dialogue is worth comment. I feel that it is best to write more on this subject, it may not be a taboo topic but generally individuals are not enough to talk on such topics. To the next. Cheers

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Tu ne skundus rasinek, o darbo ieskokis. Greit marmuze bus storesne uz uzpakali. Mergyte tau jau atidirbo- laikas tavo subinei padirbeti vaiko islaikymui…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. “L.Stankūnaitė savo prašymą motyvavo tuo, kad šiuo metu jai yra taikoma policijos apsauga, todėl ji neturi galimybės dirbti, gauti pajamų ir teikti išlaikymą savo nepilnametei dukrai”

  Brangioji Stankunaite kai pinigu moketi tai tu neturi, skundus rasineji, kai vaikui gyventi su tavim – tai nori, tai kaip tu Ji islaikysi? Norejai pasakyti Mes Visi, Visa Lietuva Jus islaikys! Atsibodai tu mums ant kupros!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. “neturi galimybės dirbti, gauti pajamų ir teikti išlaikymą savo nepilnametei dukrai.”
  O tai dukrą atgaus, niekas nebetaikys policijos apsaugos, ir ji dukrą galės išlaikyti?.. Šioje byloje ir teismo priimamuose sprendimuose labai mažai logikos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. man tai keista kad dabar jai priteise moketi elimentus,gera motina butu dukrai pries pusanrtu metu seneliams pati davus pinigeliu,mergaite auganti jai ir apsirenkti reikia,o jinai dar driso priekaistauti ir i teismus skundus rasyti kad mergaite aprenkta netaip kaip jinai nori tegul eina dirbti o nesedeti ir nesamones skundus rasyneti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kažkaip visi čia užmiršot ,kad laikinoji globėja iš valstybės gauna už mergaitės globą 525 litus ,taigi ne iš savų išlaiko.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Gal tau smegeneles susiiksino, ar siaip chromosomos atsiriso? Loji, tam, kad loti. Nieko Neringa negauna. Tai stankunaite isuso uz mergytes panauda babkes slave….

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad globeja gauna pinigelius uz ja tai niekas net nekalba apie tai!! Is viso kiek to tamsuoliskumo Stankunaites atzvilgiu.As niekada negalvojau kad Lietuvije taip greitai galima apkvailinti zmones. Tiki kuom nori .Paleido anti su tais pedofilais ,nu ir pirmyn. Pradejo zmones jau tuom gyventi .Jau tiek tu pedofilu atsirado kad jau uzkreciama liga gavosi.Kas uzstoja uz Stankunaite ,tai tie uzsikrete pedofilizmu. Skaitau tuos komentus arba ziuriu tuos garliavos partijos fanus ir galvoju.Nejaugi to proto yra tik tiek mazai ! Cia sitaip viskas matosi kad jau nereikia net teismu ! Nu ka darysi kad zmones apsvaigo nuo siu nesamoniu .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. laima gali padirbeti savo valymo agenturoje kur jinai taip gyresi ,kad turi savo firma ten apsauga netrugdys valytis,ir dukreliai uzdirbs priteistus elimentus,nematau pas ja jokios problemos tik noro reikia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. stankūnaitė gauna pašalpą iš mūsų-mokesčių mokėtojų.Vadinasi ir alimentus mokėsime mes, o ne ji.Ar nelaikas būtų jai dirbti, pvz.sniegą kasti(fiziškai ji stipri)ir pačiai uždirbti alimentams sisimokėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na stai jums ir myyylinti motina! Savo vaikui gaili kazkokiu 200 litu, kai tuo tarpu jo islaikymas kainuoja kelis kartus brangiau. Teisingai, na kaip ji gali dirbti, jei neturi darbo irankio…ane etatiniai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Laima, lai ateinančios šventės apšviečia tavo protą ir suteikia drąsos išpažinti klaidas ir paklydimus bei suteikia galimybę atsiprašyti dukters ir Kedžių šeimos. Ateis laikas, kai norėsi tai padaryti, bet bus per vėlu. Atmink, kad pirmoji pasitaisymo sąlyga – savo kaltės supratimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Klaidos atitaisymas: vietoj Laima, skaityti Nerša. Vietoj …dukters ir Kedžių šeimos, skaityti dukterėčios ir Stankūnų šeimos. Toliau – kaip tekste. Atsiprašau skaitytojų už klaidą.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • prisigėrei babune, ir savo nicą pamiršai. Išsipagiriok pedošiukšle. Komentaras buvo skirtas stankei

    Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Laimutei gerų švenčių, ramybės, kantrybės dar truputi jau nedaug liko laukti,tuoj gyvensi su dukrele

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kad Jums by biai paaugtų tiek,kad nebūtų gėda parodyti jų aistringoms moterims ir jaustis apgailėtinais gaidžiais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Linkiu Lavastei už kiekvieną melo straipsnį po karpą ant nosies.Per ją ir aš jau kaip durnė paskutinė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. linkiu jums visi mano mieli broliai pederastai, kitais metais iškrušti dar daugiau vaikų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. prokurorams ir kitais metais tobulėti,mesti tuos žaidimus su mažais vaikais ir pradėt užsiiminėt zoofilija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Na stai jums ir myyylinti motina! Savo vaikui gaili kazkokiu 200 litu, kai tuo tarpu jo islaikymas kainuoja kelis kartus brangiau. Teisingai, na kaip ji gali dirbti, jei neturi darbo irankio…ane etatiniai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Mums nusišvilpt ant tavęs ir tavo pedofilu kuopeles….mes esame gvardija ir sutraiškysime jus , kad jūsų sysalai pažaliuos ….o po to patrešime jūsų liekanomis dilgėlių lauką :))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Baba
  2010-12-24 – 01:07

  Sako Kūčios – stebuklų metas. Pasvajokim apie stebuklus. Kad ir ši Venckienės išgalvota pedofilinė istorija. Ji neturi nei perspektyvos, nei pabaigos, nei laimėtojų todėl, kad ji virtuali, realybėje neegzistavusi ir neegzistuojanti. Jei pas Venckienę dar kur nors smegenų kertelėje tebėra užsilikę bent pora žmogiškumo molekulių, pats laikas būtų tam tragikomediniam spektakliui jau nuleisti uždangą. Deja. Ji to niekada nepadarys. Ką aš daryčiau jos vietoje? Pirmiausia padėkojusi išleisčiau kalėdinių atostogų valdiškus ir visuomeninius dvaro sargybinius. Nuėjusi pamiškėn pašvilpaučiau ir prisišaukusi parsivesčiau vyrą iš užsitęsusios medžioklės. Prie Kūčių stalo pakviesčiau visą savo giminę ir Laimą su jos tėvais. Susėdę prie bandro stalo pabandytume tarpusavyję išsiaiškinti kas ten ką laižė ar nelaižė ir ar verta buvo dėl to žudytis bei žudyti ir kelti revoliucijas. Mergaitė turėtų galimybę pabendrauti su visais savo seneliais, močiutėmis, apsikabinti mamytę, pasėdėti ant jos kelių bei pajausti jos rankų šilumą. Pradėjus skirstytis po Kūčių vakarienės, prie visų atsiprašyčiau Laimos už viską, ką jai pridirbau, grąžinčiau mergaitę, į kurią pretenduoti neturiu jokių realių motyvų, atsisveikinčiau su visais, suvyniojusi celofanan padėčiau į patį pasoginės skrynios dugną mantiją ir teisėjos lenciūgą, prieičiau pas kunigėlį Varkalą išpažinties bei užpirkčiau mišias už nekaltai nužudytus ir įskaudintus, o po švenčių atkiščiau nuėjusi prokuratūron abi rankas Betingiui, kad antrankius uždėjęs nuvestų teisman. Žodžiu, atsiduočiau Dievo ir teisėjų valiai, kiek jie bepaskirtų man, „nušokusiai nuo bėgių“, atgailauti. Bet Venckienė, – tai ne aš. Ir kas, kad ji supranta, jog neteisi, jog tai kelias į niekur? Ji kovos ir gadinsis sau bei gadins kitiems sveikatą ir nervus iki paskutinio atodūsio ir kraujo lašo. Ir kas iš to? Kokia viso to esmė ir prasmė? Garantuoju, kad ir ji pati tai nelabai suvokia. O juk jokie teismai ir niekas kitas geriau nei jie patys neišnarplios tų visų tarpšeimyninių turtinės nelygybės pagrindu kilusių nesutarimų ir karų, pagrindiniu ginklu panaudojus mažametę Stankūnaitės dukrytę. Linksmų šv. Kalėdų visiems, iš kurių dar visokios venckienės vaikų nespėjo atimti. O tiems, iš kurių jau atėmė – vilties ir kantrybės. Niekšai anksčiau ar vėliau gauna tai, ko nusipelnę. Gaila tik, kad dažniausiai to atpildo tenka ilgokai palaukti. „Dievo pirštas“, kaip ir mūsiškė teisėsauga, – niekur perdaug neskuba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taip ir padaryk Baba kaip čia prisisvaigai. Paprašyk pas kaukėtus, kad paleistų sutenerę nuo lenciūgo ir galėsi ją pasikviesti prie kūčių stalo, prieš tai abi nuėjusios į bažnyčią. Stankūnaitė turėtų dėl daug ko atgailauti ir prašyti atleidimo, tiek nužudytųjų šeimų, tiek savo prievartautos dukros. Per jos nežabotą gobšumą pinigams visos tos nelaimės – 4 lavonai pedofilijos bylos herojų ir 4 žinomi liūdininkų mirties atvejai. O gal ir daugiau. O kur dar sugadinti jos prievartautos dukros bei jos pusseserės gyvenimai. Visa laimė, kad Drąsiaus dukrelė turi tetą, kuri dėl jos ateities pasiryžusi nenuleisti rankų. Vargšė antroji mergaitė, kurios tolesniu likimu nesidomi karjeristės abejingos vaikų skausmui žiobienės vadovaujama vaikų teisių apsaugos tarnyba. Tačiau abejoju ar stankūnaitė sugeba atgailauti ir net suvokti, kokią baisią nuodėmę prisiėmė ant savo sielos, nes iš jos elgesio matosi, kad jei ji pardavė savo dukrą ir seserį dėl savo kailio išsaugojimo, tai jai nieko švento šioje žemėje nėra. Šlykšti, godi ir žemos moralės melagė, kaip gyvatė įslinkusi į padorios šeimos gyvenimą ir jį sugriovusi. Paniekinusi, pardavusi dukrą. Gynusi pedofilą prievartavusį mažąją ir melavusi, melavusi. Skuduro, pinigo ir gero, lengvo gyvenimo vergė kitų sąskaita, savo dukros prievartauto gyvenimo sąskaita.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Va čia tai įdomu – totalus nusišnekėjimas:„Šlykšti, godi ir žemos moralės melagė, kaip gyvatė įslinkusi į padorios šeimos gyvenimą ir jį sugriovusi“. Fainumėlis. Žalia penkiolikametė įsiveržia jėga ir išprievartauja trisdešimtmetį garliavimį erelį senbernį, kuris pridirba jai vaikų, keturis metus su juo gyvena ir jį išnaudoja tol, kol tas su vaikeliu ant rankų neišmetą jos į gatvę, o išmetęs pradeda kelti tokias pavydo scenas, kad ne tik daeinama iki žmogžudysčių, bet ir pats žūsta. Mano supratimu tuos epitetus reikėtų perlipdyti, sukeitus veikėjus – Laimą su Neringa – vietomis.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • nenusišnekėk nukvakėle. Kam kelti pavydo sceną šliurei, kurią išmeti už trankymąsi po šokius ir klubus, numetus mažą mergaitę per naktis tėvams ir sugyventiniui esant darbe. Į šikną tokiai ir lauk per duris. Baba matomai tokios pačios moralės jaunystėje visas pakrūmes išgulinėjusi su diedais. Ir su kuo ta penkiolikmetė gimnazistė prievartavosi iki susipažystant su Kedžiu, nes kaip pati gaidenio laidoje sakė, kad su Drąsiumi susipažino būdama 16. Bet matyt Baba informuota, kad stankūnaitė jau ir 15 prievartavosi su kažkuo. Ir kur to Kedžio akys buvo su tokiu stažu prisiprievartavusią į tėvų namus parsitempti. Ne be reikalo stankė po šėtono ženklu gimusi. Pažintis su ja vyrams – smurtinė mirtis – Kedys, ūsas, furmanavičius. Šleifas lavonų paskui prisiprievartavusią velkasi.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • iskrypeli, taip ir pasakyk, kad linki mergaitei gyvenimo konspiraciniuose butuose is mokesciu moketoju pinigu. ar bent iskrypeli suvoki kokios laimes linki vaikui?:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • …tai jau aiški šizofrenija. Čia kaip tik tas atvejis, kai žmogus kliedi, fantazuoja, meluoja, ir taip įnirtingai, kad net pats įtiki savo kliedesiais. Ai, negaila man tavęs – taip tau ir reikia, nes matyt, nusipelnei :))

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • …pažengusi šizofrenija. Čia kaip tik tas atvejis, kai žmogus kliedi, fantazuoja, meluoja, ir taip įnirtingai, kad net pats įtiki savo paistalais. Ai, negaila man tavęs – taip tau ir reikia, nes matyt, nusipelnei :))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. pederastams iš prokuratūros pabandyti pakaišioti pimpalus ne tik keturmečiams vaikams į burnas, bet ir sveikoms ir ekologiškoms kaimo pievų ožkoms. Linkim,kad patiktų.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...