Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Paksistai apsigalvojo – nori ne “rubikoninės”, o “vėtrūninės” koalicijos, A.Zuokas ieško užtarimo pas V.Landsbergį

2011-03-11 12:21 | Naujienos | Komentarų (34)

KK šaltiniai mano, kad R.Pakso susidėjimas su lenkais ir "Vėtrūnos" "žmogaus" kėlimas į Vilniaus merus - šantažas kai kurioms politinėms jėgoms (KK nuotr.)

Dar prieš savaitę daugiausia rinkėjų balsų Vilniuje gavęs Artūro Zuoko blokas televizijos eteryje džiaugėsi, jog Vilnių su darbiečiais, paksistais ir socdemais valdys jis. Tačiau politika, kaip ir gyvenimas, – labai dinamiškas dalykas: viskas labai greitai keičiasi. Todėl dar vos prieš savaitę pergalę šventę „rubikonininkai“ savaitės viduryje susirūpino: iš Briuselio parskriejo žinia, kad šį kartą Vilnių valdys „Vėtrūna“. Mat partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas su Valdemaru Tomaševskiu Briuselyje susitarė, jog Vilniaus miesto savivaldybėje valdančiąją koaliciją formuos paksistai ir lenkai, o į Vilniaus mero postą bus siūlomas paksistas Almantas Petkus, kurio ryšiai su „Vėtrūna“ jau buvo aprašyti „Karštame komentare“.

O būtent – statybos kompanija iš Telšių „Vėtrūna“ Vilniuje remontavo „Lietuvos energijos“ pastatą ir tuo metu tapo „Lietuvos energijai“ priklausiusio viešbučio „Elektra“ savininke. Naujieji viešbučio savininkai įkūrė bendrovę „Elektros kapitalas“, kurios valdybos pirmininku ir buvo dabar į Vilniaus mero postą nuo partijos Tvarka ir teisingumas pretenduojantis A.Petkus.

Tuo tarpu „Karšto komentaro“ šaltiniai mano, kad šitoks Rolando Pakso žingsnis – tai šantažas kitų politinių jėgų atžvilgiu: atseit, jeigu jūs Seime priimsite įstatymo pataisas, leisiančias man kandiduoti į Seimą (ir į Prezidentus?), tai tada aš persigalvosiu – Vilniaus mero postą užleisiu ir kitai politinei partijai.

Ir nors R.Paksas su V.Tomaševskiu pakvietė prie jų prisijungti ir kitas partijas kartu valdyti Vilnių, Darbo partijos pirmininkas V.Uspaskich iš karto pareiškė, jog toks ultimatyvus tonas Darbo partijai nepriimtinas.

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, vilties valdyti Vilnių dar nepraranda ir Artūras Zuokas. Šaltinių teigimu, praėjusį savaitgalį jis buvo susitikęs su Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininku prof. Vytautu Landsbergiu.

„Artūras Zuokas pasakė V.Landsbergiui, kad sutinka mero postą atiduoti konservatoriui R.Aleknai, o A.Zuokui užtektų ir savivaldybės administratoriaus posto“, – sakė šaltiniai.

Kaip žinia, mero postas – politinis. Tuo tarpu į darbą priima, atleidžia, savivaldybei pavaldžių įmonių vadovus skiria savivaldybės administratorius. Taigi gavęs administratoriaus postą, A.Zuokas būtų faktinis Vilniaus miesto savivaldybės šeimininkas.

Tačiau toks scenarijus ne visiškai atitiktų A.Zuoko ateities planus – nes A.Zuokas turi didesnių politinių planų.

Vėtra Radavičiūtė

Komentarai

 

 

 
 1. I have observed that of all different types of insurance, medical health insurance is the most dubious because of the struggle between the insurance plan company’s obligation to remain making money and the user’s need to have insurance plan. Insurance companies’ profits on overall health plans are extremely low, as a result some providers struggle to generate income. Thanks for the thoughts you share through this website.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. daug geriau jau Lenkų valdymas, negu Zuoko. Gal mažiau bus korupcijos ir “prichvatizavimo”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Norėčiau paklausti – ar Tomaševskis bei jo kompanija nebuvo prisidėję prie autonomijų kūrimo Vilniaus ir Šalčininkų rajonuose tais 1989-1991 metais? Jei taip, tai nežinau, kur žiūri mūsų saugumo departamentas, ir kam jis iš viso reikalingas. Nežinau, kokio aklumo reikia būti, kad nematyti totalios grėsmės ne tik lietuviškumui, kuris tuose rajonuose vietinės valdžios yra smaugiamas, bet ir valstybės vientisumui. Tos šiandieninės demonstracijos dėl neva lenkų teisių pažeidinėjimo Lietuvoje nėra kažkoks nekaltas žingsnelis. O jei jie dar ir Vilnių valdys, tai pasekmes pajusime labai greitai. Kažkam labai naudinga įtikinėti Lietuvos lenkus, kad jie turėtų siekti tokių privilegijų, kad jaustusi esą kaip Lenkijoje, o ne Lietuvoje. Graudu žiūrėti į tokį nesuvokimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. sakė Šustauskas ,po 3 dienų darbo Kauno meru-NETIKĖJAU,KAD TOKS SUNKUS DARBAS-bet verta pasistengti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Po to kai paksas susidėjo su autonomininkais, jis nebeturi politinės ateities Lietuvoje. Kaip be būtų, kas be būtų, lenkų šovinizmas ir jų siekiai yra giliai niekinami (pasamonės lygyje) netgi tų kurie vaidina tolerantiškus ir kulturingus. Tvarka ir teisingumas seimo rinkimuose surinks nebent savo partijos narių balsus (ir tai labai dėl to abejoju).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Jeigu norit , kad Vilnius taptų provincija, tai to pasieksit su konservatoriais arba paksistais.Geresnio mero kaip zuokas nėra.Nebent Druskininkų meras.O p. Lukoševičiui vertėtų prisiminti, koks Vilniaus šilumos ūkis buvo anksčiau.Sovietinis palikimo vadovai nieko nedarė, tik vogė, šilumos ūkis iš viso buvo apleistas, mazgai nerenovuoti, trąsos neapšiltintos.O dabar visi kaip susitarę kaltina kažką.Visur, kur turtas priklauso valstybei, yra betvarkė.Neprisimenat, kaip buvo sąstatais vežamas kuras iš Mažeikių naftos.tas pats ir šilumos ūkyje.Ir dar, tai kodėl Vilnius atgijo valdant Zuokui, o valdant Imbrasui padaryta skolų virš 700 mln. litų.Valdant Zuokui, Vilniuje buvo pigiausia šiluma.Šiluma žymiai atpigtų, jeigu turėtume biokuro katilą.Kai kurie visuomenininkai labai priešinasi atliekų deginimo gamyklos statybai, kai tuo tarpu tokios gamyklos stovi Vakarų Europos miestų sostinėse ir nieko.Jeigu nepatinka Rubikonas, tai kodėl nestato kiti verslininkai?Kodėl Rubikonas galėjo pastatyti Siemens areną už 70 mln.litų, o tuo tarpu kaunas gali užtik už pusę milijardo.Užsiciklinę ant to Zuoko, prisiklausę įvairiausių paskalų.jeigu jis būtų ką nors ir pavogęs, tai jau seniai būtų teismų užtampytas.Negi neprisimenat, kai dėl SAVO PARTIJOS NARIO Drėmos buvo teismai.tai varė ir varė teismus viena po kito.Ir galų gale išstenėjo nuosprendį,kad jis siekė papirkti valstybės pareigūną, tai yra savo partijos narį siūlydamas jam kyšį, tačiau ne nuo jo priklausančių priežasčių ir V.Drėmai to nesupratus, tai neįvyko – ar tai nuosprendis, ar jums suprantamas toks teisinis kalambūras.Žodžiu baikit tikėti užsakomaisiais šmeižtais ir vertinkit žmogų pagal jo nuveiktus darbus.Ir nespręskite apie žmogų pagal savo sugedimo laipsnį.Aš Zuoku tikiu ir mana, kad jis yra sąžiningas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • na ir manyk toliau,o as taip nemanau ir kas is to neuzsakomo komentatoriau,sako svajoti nekenksminga,kiek vienas pagal savo nudurnejimo laipsni

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • nejuokink zmoniu su savo zuoko saziningumu,didesnio sukciaus ant svieto nerasi,bet ir kvailiu ant lietuvos…jam mat saziningas,artistas tu zmogeli ir dar koks

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nuojauta kuzda kad zuokiene komentara parase…..kai zuokas valde tai ir eiliniai valytojai gaudavo po 1500lt i rankas….tada klestejimo laikai buvo. O kodel nesneki apie siemenso nuoma?!kad db europos cempui kainuos 2 kart brangiau nuoma, nei rytui ar kam nors kitam issinuomot. O namu statybos ir atkatas 15% kur dingo?! o teismas dar pripazino kad yra abonimentas. Beja jis yra teistas. Vilniaus meras negali buti teistas! P.S jau gal geriau henyte buna meru, nei abonimentas…

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • mano nuomonė prie Zuoko labiausiai suklestėjo korupcija, kyšaiai, protegavimas. Dabar mes dirbame Rubikonui, nes beveik puse šeimos pajamų nueina komunalinėms patarnavimams, kuriuose viešpatauja zuokiniai.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jei nebūtų paaiškėję, kad Zuokas privatizavo teniso kortus, t.y. žemės sklypus pilių teritorijoje, o Šilgalis – žemę prie Baltojo tilto centre šalia Neries, gal ir patikėčiau Zuoko “skaistybe“. Dabar gi niekaip neišeina, dovanokit…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Tik ne Zuokas su rubikonu , jie jau ir taip apvogė Vilniečius nekartą .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Labai paprasta. Reika pavadinti “Ne-darbo partija” ir nebus kliūčių koalicijai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Stebiuosi tokiais “nusistebėjimais”. Nieko nepadarysi, sąjunga yra sąjungą. Patys gi už tai balsavote. Skuodėte miniomis. Kas už “primos” pokelį, kas už skalbimo miltelius… :))

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tai dabar supratau, kodėl per televiziją Landsbergis taip gerai apie Zuoką atsiliepė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. norėtusi,kad žmonės greičiau atsitokėtu ir nusimetę nuo savo pečių tuos didžiuosius politikus “mahinatorius”pasuktu savo keliu .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Duokit raktą nuo buto, kur pinigai laikomi. Jeigu jau Zuokas pas Tatą vaikšto, tai vilniečiams labai pavojingas suokalbis. Valdemarai ir Rolandai, mes už jus balsavome. Saugokit mus nuo karo, maro ir rubikono.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. palinkėjimas vilniečiams,tik be zuoko ir kuo toliau šį naglą machinatorių

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras