Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Pakoreguotas teroro akto grėsmės Lietuvoje lygis – buvo žemiausias, tapo žemas

2015-02-04 14:13 | Krašto apsauga | Komentarų (22)

Lietuvoje teroro grėsmės lygis - mažas. sxc.hu nuotr.

Trečiadienį Vyriausybės posėdyje ministrų kabinetas, atsižvelgęs į Valstybės saugumo departamento rekomendaciją, pritarė siūlymui nustatyti, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įsigalioja žemas teroro akto grėsmės lygis.

Iki šiol Lietuvoje galiojo žemiausias teroro akto grėsmės lygis, kuris reiškė, kad teroro aktas galimas, bet nėra tikėtinas.

Žemas teroro akto grėsmės lygis reiškia, kad teroro akto tikimybė maža.

Nustačius žemą teroro akto grėsmės lygį valstybės ir savivaldybės institucijoms rekomenduojama ir toliau veikti kasdienės parengties lygiu.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai čia, taip sakant valdžiaparšiai pasiraivė, subines pasikasė, kiaušius paglostė, ant kito šono pasikniso, sukriuksėjo ir vėl palaimingai užknarkė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Atitrukusiam Chuilo primenu rusu liaudies išminti:
  – V čiužoj monastyr so svoim zakonom nichodi-.
  vok. – rusai aik namo!

  Thumb up 72 Thumb down 2

 3. Rusai gali tiekti ginklus separatistam o kitos salys negali nes putleris supyks

  Thumb up 72 Thumb down 2

 4. Šiandien 2015.2.05 11.15-11.30 val per ,,Žinių Radiją,, išgirdau kvietimą eiti į gatvę ir savais būdais susitvarkyti su kitokia nuomonę reiškiančiais Lietuvos piliečiais…
  Ta prasme -kvietimas riaušėms… Tarp kitko taikiame mitinge… Rengtame turint leidimus.
  Kokie tie ,,savi būdai,, Anušauskas nepaminėjo – na manau panašūs kaip taikių Maidano protestuotojų Kijeve…
  Gal klystų?
  Gal spec tarnybos pasidomės tokiais Anušausko pareiškimais?
  Bet gi šitas ponas turėjo pasakyti : Mes ne Šiaurės Korėja ir ne kokia Rusija. Kiekvienas gali reikšti savo nuomonę garsiai. Piešti Mahometui bei Popiežiui penius. Piliečiai – nepasiduokit provokacijoms. Laikykitės rimties ir susitelkimo….

  O štai ką šis ponas pasakė:
  Žurnalistė:- Ar įmanoma tam kažkaip užkirsti kelią?
  Anušauskas:- Na aš manau , kad visiškai sveika žmonių reakcija buvo vakar , kai buvo mėginama prie Amerikos ambasados kur buvo surengtas kontrpiketas, kuris parodė vis dėlto , kad galimos ir kitos reakcijos ir kiti būdai reaguoti į tokias provokacijas. Taip kad NEBŪTINAI VISUR TURI TEISĖSAUGA KIŠTIS, bet gali ir VISUOMENĖ SAVAIS BŪDAIS PARODYTI tiems provokatoriams jų vietą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kacapyno propaganda veikia.Bet veikia idiotus tik ir oligofrenus:)Kaip zinia nuo pigios vodkos rusijoje ju daug,o ir pas mus atsiranda vienas kitas po daugiadieniu:))Slove Xuilo pridurkams :)

   Thumb up 72 Thumb down 2

 5. nusivyliau tavim stipriai ,idomu ar pats pakeitei nuomone del garliavos ar kazkas padejo???siaip sveikinu prisijungus prie sauniu ir gerbiamu zmoniu kompanijos-stankunaites ,cerniausko ,kuznecovaites,sauniu teiseju ir prokuroru..

  Thumb up 72 Thumb down 1

 6. Kvaila neremi Ukrainos ginklais, kai Chuilo siuncia savo koloradams hu konvovoju po konvojaus.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 7. Garliavos istorijos scenarijus

  Įvykiai Norvegijoje – vieną labiausiai aptarinėjamų šių dienų temų. Šurmulys sukilo po to, kai Norvegijos policija pranešė, kad sausio 26 d. dingęs septynmetis lietuvis buvo pagrobtas ir išvežtas iš šalies, po to, kai susitiko su biologine mama prižiūrint vaikų gerovės apsaugos tarnybai „Barnevernet

  Ši Norvegijos istorija, kaip ir Garlivos pedofilijos istorija prasidėjo tokiu atkakliu informacijos apie pedofiliją platinimu, vieną pusę juodinančiais pasakojimais, kad prisipažinsiu dėl patirties neturėjimo 2012 metais patikėjau pedofilija ir visas paskleistas istorijas priėmiau už gryną pinigą. Man reikėjo nemažai laiko, kad suvokčiau, kaip gudriai veikia melo propaganda, kaip lengva apsigauti. Todėl dabar aiškiau matau bandymus, apgauti visuomenę sukurti dar vieną skandalą, su tikslu susilpninti Lietuvos pamatus.

  Aš esu įsitikinęs, kad Garliavos istorija naudota ir Norvegijos istorija naudojama rimtam tikslui pasiekti. Tas tikslas — nuosekli visų svarbių Lietuvos valstybės institucijų diskreditacija. Seimas virto juokdarių kompanija; visos to pasekmė yra ta, kad policijos, prokuratūros, teismų, vaikų teisių tarnybų autoritetas galutinai būtų sužlugdytas. Viskas daroma, kad suskaldyti visuomenę, kad žmonės prarastų pasitikėjimą savo valdžia. Net neatlaikė Prezidentūra, o tiksliau Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri bandė laviruoti Garliavos istorijoje ir tai jai nelabai pavyko.

  Norvegijos istorijos kūrėjams, kaip ir aršių Garliavos šalininkų visiškai nejaudina kitos, tikros pedofilijos istorijos ar suaugusių nuskriausti bei išnaudoti vaikai Lietuvoje. Ar nepasimokėme iš Garliavos istorijos? Kas sustabdys įtakingų politikų ir “visuomenininkų” antipilietinį ir antivalstybinį veikimą?

  Tv laidos ir visa žiniasklaida mirga pranešimais apie grobiamus vaikus lietuvaičius ir “baisų” Norvegijos vaikų teisių darbą. Matau labai suaktyvėjo tos pačios grupės, veikėjai “ginantys” vaikus, kurios “gynė” prieš skalūnų gavybą, kurie skleidžia skiepų žalą ar purškimą iš lėktuvų ir buvusios Garliavos istorijos veikėjai. Pasijungia politikai. Vėl pučiamas mitas apie “grobiamus” vaikus.

  Deja vaikų paėmimas iš lietuvių šeimų yra dėl pačių tėvų kaltės.To priežastys yra įvairios, tai vaikų nepriežiūra, smurtas šeimoje, netinkamas tėvų gyvenimo būdas (pavyzdžiui, girtavimas ir kt.). Panašiais atvejais ir Lietuvoje paimami vaikai iš tėvų. 

  Užsienio valstybių socialinės tarnybos reaguoja griežčiau. O jei tėvai tokiais atvejais nerodo noro bendradarbiauti su minėtomis tarnybomis, gali būti imamasi kraštutinių priemonių – paimti vaiką iš šeimos.

  Kadangi su Norvegija nėra tarpvalstybinio teisinio reglamentavimo, reglamentuojančio vaiko teisių apsaugos sprendimo, kyla sunkumų lietuvių šeimoms, sprendžiant vaiko tolimesnį likimą. Teisinio reglamentavimo nebuvimas apriboja Norvegijos institucijų galimybes atsakyti į mūsų šalies valstybės institucijų paklausimus.

  Lietuvių šeimos, išvykusios gyventi į kitas šalis, turi gerbti tų valstybių įstatymus ir jų laikytis, taip pat svarbu gerbti ir tų šalių tradicijas, kultūrą, vertybes. Prieš išvykstant svetur gyventi visada reikėtų pasidomėti tų valstybių teisine sistema, kokioje aplinkoje gyvens jų vaikai ir pan. Reikia gerai apgalvoti, apsvarstyti, ar bus šeimai galima gyventi būtent tokiomis sąlygomis.

  Mūsų, lietuvių supratimas apie vaikų auklėjimą nuo norvegų ir kitų šalių gyventojų skiriasi labai labai. Juk mūsų kaimynams, giminaičiams atrodo visiškai nieko blogo išvykti į užsienį pauždarbiauti palikus vaikus seneliams, arba išvažiuoti į giminės balių, palikus vaikus namie vienus, arba išvažiuoti į parduotuvę “trumpam” nupirkti maisto palikus 2-3 metukų vaiką pririštą virvute prie kokio stalo… Arba pabendrauti su vaiku 1-2 valandas per savaitę (pagal Lietuvos kažkur skelbtą statistiką vidurkis yra 15 min. per dieną), matote tėvai užsiėmę, dirbti reikia, vaikui išmanujį nupirkti, drabužius, neduokdie, prastesni už klasiokų bus… Čia gi nieko blogo! O mano galva (ir norvegams ir daugeliui kitų taip atrodo) tai – kažkokia bręstanti tragedija.

  Kai eilinį kartą vėl kilo banga dėl Norvegijioje gyvenančių šeimų, vaikų ir tos šalies vaikų teisių apsaugos, kažkaip su didele ironijos doze pamaniau: mes nemušame savo vaikų, mes juos auklėjame, o jeigu kitiems tai atrodo kaip smurtas, juo blogiau tiems neišmanėliams ir mūsų nesupratėjams; mes negeriame, mes atsipalaiduojame ir tegul mūsų vaikai iš mažų dienų pamato kaip reikia leisti laiką; mes nepaliekame vaikų vienų namuose, mes mokome juos savarankiškumo. Na, kažkas panašaus. O jei jau rimtai, tai patartina pasidomėti kur važiuoji, kokie įstatymai galioja ir jų laikytis, juos gerbti.

  Kodėl tai vyksta? Suaktyvėjus žiniasklaidos ir visuomenės dėmesiui apie “baisybes” Norvegijos vaikų teisių apsaugos sistemoje, atsakykime sau į šiuos “Vaikų linijos” vadovo Roberto Povilaičio užduotus klausimus:

  1. Kodėl atsirado serija vienpusišką nuomonę ir paniką apie Norvegiją keliančių straipsnių? Ar kas nors žino, kas iš tiesų vyko tose šeimose iš kurių buvo paimti vaikai? Ar tikrai jokių abejonių neatsiranda besirašantiems peticijas, kuomet mama sako, kad “paragindama mokytis giminaitei matant ranka palietė dukros galvą, tačiau tikina: tai nebuvo nei smūgis, nei vaiko pažeminimas.” Arba kai sako, kad “netinkama vaiko priežiūra norvegai įvardijo net tai, kad mama dukrą moko gimtosios lietuvių kalbos.” Čia viskas tvarkoje? Palietė vaiko galvą, lietuviškai pamokino ir norvegai atėmė vaiką? Įdomu ar buvo nors vienas atvejis, kur tėvai sakytų: “Žinote, mes tikrai netinkamai auklėjome savo vaiką ir iš mūsų vaiką paėmė teisėtai, nes mes prieš jį naudojome smurtą”.

  2. Jeigu lietuviai tėvai gyvendami Norvegijoje pažeidė kokius nors įstatymus, ar jie automatiškai yra teisūs dėl to, kad yra lietuviai, o Norvegijos įstatymai ir institucijos automatiškai yra neteisios? 

  3. Kodėl Norvegijos juodinimo kampanijoje aktyviai dalyvauja Norvegijoje gyvenanti pilietė pati prisipažinusi, kad šiai veiklai gaunanti lėšas iš Rusijos? (PS šaltinis)

  4. Kodėl taip visuomenei rūpi vaikų teisių padėtis Norvegijoje, o ne Lietuvoje? Susidaro toks įspūdis, kad tiek daug triukšmo atsiranda kuomet vaikas yra paimamas iš lietuvių šeimos Norvegijoje – organizuojami piketai prie Norvegijos ambasados, kuriamos peticijos. Kodėl tiek dėmesio nesulaukia paimami vaikai iš tėvų Lietuvoje: 2013-iais metais tėvų globos neteko 2157 vaikai (iš kurių tik 129-ių vaikų tėvai buvo mirę ar pradingę – visi kiti turėjo tėvus). Neatsimenu nė vieno piketo prie LR Vyriausybės siekiant grąžinti vaikus iš globos institucijų į šeimą.

  Kaip rodo 2013 metų apklausos rezultatai:
  – 6% lietuvių prisipažino, kad yra nors kartą sumušę vaikus, kad liko fizinių žymių
  – daugiau nei pusė yra sudavę vaikui per veidą
  – tik 26% lietuvių galvoja, kad reikia legaliai uždrausti duoti vaikams per veidą
  – tik 37% lietuvių galvoja, kad reikia legaliai uždrausti fiziškai bausti savo vaikus
  – 13% lietuvių galvoja, kad fizinės bausmės vaikams yra gerai
  – 56% galvoja, kad kai kuriais atvejais vaikus reikia bausti fizine bausme
  Duomenys atrodo prasčiausiai palyginti su kitomis Rytų Europos šalimis- Latvija, Bulgarija, Moldova, Ukraina, Lenkija ir Bulgarija.

  2001 metais UNICEF tyrime paaiškėjo, kad Lietuvoje smurtas egzistuoja 65% šeimų. 2005m. sausio duomenimis – Lietuvoje 35000 vaikų gyveno sudėtingomis sąlygomis, daugiausia dėl tėvų alkoholio vartojimo. 2005 metais per pirmus 7 mėnesius nuo smurto šeimoje žuvo 13 vaikų. 

  Ar lietuviai žino, kaip reikia auginti vaikus geriau nei norvegai? Statistika rodo, kad tikrai ne. Tad reik tikėtis, kad žiniasklaidos pučiamas burbulas greitai sprogs, o ne dar kartą sukels žmonių emocijas, ko pasekoje labiausiai nukentės patys vaikai.

  Garliavos pedofilijos skandale yra daug nukentėjusių, kai kurios sukeltos pasekmės ir padaryta žala jau nepataisomos. Norvegijos istorija dar nėra taip išvystyta žiniasklaidos, politikų ir dar nevirto tragiška drama. Raginu žiniasklaidą ir politikų nekartoti klaidų. Teisėtvarką raginu dirbti savo darbą, labai norėtųsi, kad visuomenei būtų atskleista, kas iš tikrųjų užvirė šias siaubingas bei daug nesuprantamų dalykų turinčias istorijas, kas šios istorijos prodiuseriai, režisieriai ir scenarijaus autoriai.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • tamsta tikite kad D.K. nesmurtiškai paspringo švendre?
   Juk kaip prokurorai apie tai garsiai pasakojo – tik paskui suprto susimovę – juk patiekalų iš švendrių Lietuvo negausu….
   Tad kodėl turiu tikėti kitomis prokurorų pasakomis – gal ir meluoja..

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. gyventi su rusais reiskia buti ubagu
  tiek metu pragyvenom su rusais ir ka pasiekem? ogi nieko iki siol sude sedim o tie rusai vel kesinasi mus valdyti kaip jus manot kodel?ogi todel kad rusai nori mus paversti vergais kurie dirba uz kapeikas ir islaiko milziniska rusijos alhogoliku saika

  Thumb up 72 Thumb down 8

  • paliko Zoknių orouostą,kuriuo dabar naudojasi NATO (labai negražu ant svetimo į dangų joti),Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą,Veikiančią AE ir dar panaudotą radioaktyvų kurą išsiveždavo,Fabrikai ,gamyklos,gyvulinkystės kompleksai pilni galvijų ,klestinčius kaimus su vaikų darželiais mokyklomis ir kultūros namais.Išėjo-nieko neišgriovė ir neišsivežė,o galėjo.Kas atsitiko Lietuvos proto bokštams,sunaikinome viską,žmones padarėme nereikalingais,pirmaujame pasaulyje nusikaltimais aferomis,savižudybėmis,net Rusiją alkoholio vartojimu aplenkėme.Taip ,kad Lietuviškas pone, prabusk ir atsikoduok nuo rusofobijos.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Parduotuveje apelsinai tik po 2 litu.
  A kad tas Chuilo simta metu gyventu su savo ekonominiu embargo!

  Thumb up 72 Thumb down 8

 10. O man atrodo,kad didziausia gresme LIETUVAI,musu kvaili valdzios tarnai…Oficialiai SALIS laisva,o jie liezuvius iskise iesko naujo pono…tai daug pavojingiau uz TERORIZMO gresme….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Reikia gi kažkaip nukreipti žmonių dėmesį nuo valdžios daromų nusikaltimų, tai ir paleidžia visokias „antis“ – tai rusas puola, tai teroristai, tai norvegai skriaudžia, tai ukrainiečius nuo ukrainiečių reikia gelbėti, tai Amerika ne tokius tankus Lietuvai kiša, tai rusas „fūrų“ per sieną nepraleidžia, tai Andriukaitis Lietuvą Rusijai parduoda, tai Ušackas su teroristais krepšinį žaidžia, tai…
  Tai jau politikams į kraują įaugę ir be to jie jau egzistuoti nebegalėtų. Juolab, kad rinkimai artėja ir vieni per kitus stengiasi pasirodyti, kaip Lietuvą myli. Tai visokiomis „antimis“ ir prisidenginėja, kad tik koks nesusipratėlis vaikis pirštu bastelėjęs nesušuktų:
  – Aure, veizėkit,- juk karalius tai nuogas!
  Šito jie labiausiai ir bijo. Jų laimei, kad ta liaudis, kaip šunytis ant pavadėlio – paamsi, paamsi, pasitampo, bet ne tik nuolankiai eina paskui šeimininką ten, kur anas veda, bet dar ir šeimininkui leteną palaižo.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 12. Tai neoterorizmas – inovatyvus, su nanodalelėmis ir daug grivnų, rublių bei eurų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. kaip rusai uzvede tankus…
  Matyt, si karta tai jau tikrai puls. Kol dar visi nespejo perskaityt Olekos knygos kaip gintis nuo rusu agresijos….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. KAIP ČIA TAIP GALI BŪTI: KITUR TERORISTŲ YRA, O PAS MUS NĖRA. TAI REIKIA SUSĖST IR NUTARUS PASKELBT, KAD IR PAS MUS TRUPUTĮ YRA. GAL DAR IR PINIGŲ PASISEKS IŠLUPT TAM TERORIZMUI MAŽINTI. O KĄ?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras