Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 10 Penktadienis
 

P.Gylys siūlo T.Burauskaitei pasakyti tiesą ir apie Dėdulę: „Oglasite vesj spisok, požalusta“

2018-01-06 23:23 | Aktualu. | Komentarų (75)

LGGRTC direktorei T.Burauskaitei siūloma "paviešinti visą sąrašą". Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) paskelbė, kad aktorius Donatas Banionis ir dirigentas Saulius Sondeckis sovietų okupacijos metais buvo užverbuoti dirbti KGB agentais. Anot LGGRTC, KGB 1958 metais buvo užverbuotas kardinolas Vincentas Sladkevičius, bet po metų iš sąrašo išbrauktas ir ištremtas į provinciją.

Toks LGGRTC žingsnis sulaukė nevienareikšmiškų įvertinimų – buvęs URM ministras Povilas Gylys LGGRTC vadovei T.Burauskaitei feisbuke pasiūlė atskleisti tiesą ir apie Dėdulę, o Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas stebisi, kodėl tai padaryta būtent dabar.

„Valstybingumo atkūrimo šimtmečio proga T.Burauskaitė nusprendė „pakelti tautos dvasią“ – paskelbti iškilių lietuvių galimas sąsajas su KGB. Tarp jų ir kardinolo V.Sladkevičiaus. Jei gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro tikslas buvo sujaukti mūsų istorinę atmintį, pasėti tautinį pasimetimą ir nusivylimą, tai tikslas pasiektas – Vasario 16-ą užtemdys ne tik dabartinės nomenklatūros nesėkmės, bet ir nuostata, kad tautoje moralinių autoritetų niekada nebuvo.

Inturkėje su būsimu Eminencija gyvenom po vienu stogu. Prisimenu jį kaip labai šviesų, patriotišką žmogų, tikrą krikščionį. Mano tėvelis – buvęs Inturkės vargonininkas Leonas Gylys ne kartą man yra pasakojęs, kaip saugumiečiai būsimam kardinolui grasino išsiųsti jį pažinčiai su baltomis meškomis. Mūsų šeima prisimena ir beveik slapta nuo valdžios įvykusį jo įšventinimą į vyskupus.

Sutinku, kad mes turime teisę žinoti tiesą. Tačiau kyla klausimai: pirma, kodėl pasirinktas toks laikas – šimtmečio minėjimo išvakarės. Juk tiek delsus buvo galima palaukti mėnesį kitą; antra, ar tikrai buvo pasverti įrodymai, žalos ir naudos santykis šiuo metu skelbiant tik keleto, be to mirusių, žmonių pavardes; trečia, kurie galingi žmonės su tokia biografija ir ŠIANDIEN užima įtakingas pareigas, formuoja viešąją nuomonę. Neiškentęs paprašysiu – „Oglasite vesj spisok, požalusta“; ketvirta, nuo kada konservatorius Anušauskas tapo nešališku istoriku?

P.S. Laikai buvo sudėtingi ir tūkstančiai žmonių ne savo noru turėjo kontaktų su tuometiniais saugumiečiais. Mane irgi jie du kartus bandė „įdarbinti“. Pirmą kartą sunkiau, o antra kartą drąsiau pavyko išsisukti“, – feisbuke parašė buvęs užsienio reikalų ministras Povilas Gylys.

Jis siūlo T.Burauskaitei pasakyti tiesą apie Dėdulę.„Na ką gi, ponia T.Burauskaite, negalintį apsiginti kardinolą V.Sladkevičių jūs demaskavot. Vadinasi atėjo laikas pasakyti tiesą ir apie Dėdulę. Jeigu ėmėtės švarinti Lietuvą, švarinkit toliau“, – parašė P.Gylys.

V.Bakas: „Kodėl tokie dalykai skelbiami tik dabar?“

„Teko pažinoti a. a. maestro Saulių Sondeckį. Jo indėlis į Lietuvos meną, kultūrą, įspūdingas. Jis buvo vienas iš tų, kurie kovojo prieš antioligarchinį šimtus milijonų litų žalos padariusi LEO LT projektą, kurį kūrė ir globojo iki šiol įtaką išsaugoję vietiniai politiniai ir verslo veikėjai. Nors tuo metu politikos elitas, opozicija ilgus metus šią temą ignoravo. Žmonės, kurie stabdė šią amžiaus aferą buvo marginalizuojami ir persekiojami tuometės valdžios.

Galbūt tai tiesa, bet kodėl tokie dalykai skelbiami tik dabar? Kodėl tai daroma tada, kai šių žmonių jau nėra mūsų tarpe ir jie nebegali apsiginti?

Lietuvoje ramiai gyvena nemažai žmonių, kurie dalyvaudami įspūdingose korupcinėse schemose susikrovė politinį, materialinį kapitalą, blizga žurnalų viršeliuose ir reitinguose ir planuoja naujus politinius projektus. Akivaizdu, kad tokiais veiksmais Lietuvos visuomenė priešinama, skatinamas tarpusavio nepasitikėjimas. Po tokių veiksmų jau niekas negali būti tikras, kad jo senelių, prosenelių, artimųjų koks nors politizuotas centras neapipils purvais“, – savo feisbuko paskyroje parašė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Komentarai

 

 

 
 1. Vakar Rusijos TV pranešė, kad Lietuvos prašymu iš Latvijos buvo išsiųsti Rusijos žurnalistai,sukūrę filmą apie Lietuvos „karalienę”. Skandalą reikia užtušuoti kitu skandalu, ar ne?

  Thumb up 11 Thumb down 0

 2. Maitėdiškas konzervatyvų stiliukas, dergti išėjusius anapilin.Nelaimėliai nesuvokia, ką jie sau užsikrauna.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 3. Pagaliau Lietuvoje neliko nieko svento. Jeigu ne kuprotasis Ozys Vytautas ir gerb. Bestija, kurie komunistu partija ir KGB arde is vidaus, visai neturetume kuo didziuotis. Aisku, kaip atsarginis variantas dar galetu buti smulkios pelytes Linkevicius ir Jukneviciene, kurie dirbo ardomajy darba lietuvos komjaunime.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 4. ne taip, kaip tas “sutikęs naujus metus neužsidėjas palto”.

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Skaitai tokius dalykus, ir apima tas pats jausmas, kaip tarybiniais laikais, kalbant apie saugumą: nėra jokios prasmes ką nors neigti, ginčytis, diskutuoti. Vien tik bejėgiškas įsiūtis…

   Thumb up 13 Thumb down 0

 5. Skelbkite jūs ten ką norite. Tauta laukia savo mesijo – kada ten bus paskelbtas Lansbergis.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 6. Būtų gražu kad 100-mečio proga valdžaseimiai padovanotų Lietuvai dovaną – išslaptintų neprisipažinusius KGBistus ir pašalintų iš valstybinių įstaigų.

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • Numetė tautai kaulus. Kodėl neviešina pavardžių, kurie dabar sėkmingai darbuojasi “tautos labui”?

   Thumb up 15 Thumb down 0

  • Donatas Banionis vaidino realybe lietuvai nuostoliu nepridare!Dabartiniai islaptinti kgb komunisto fasisto lietuvos sunaikino pramone isvijo trecdaly tautos likusius paverte ubagais!Jus kitus juodydami uz nieka neissisuksit ! Atpildas bus!

   Thumb up 15 Thumb down 0

 7. Girdėjau ,,, Lansbergas pastoviai savo draugeliui KGB-istui Dušanskiui pavargusiam po tardymų pianinu barškindavo ,,, MURKA ,,, , va taip ir tampama profesoriais .

  Thumb up 16 Thumb down 0

 8. Pirmu numeriu turetu Burauskaites agentura paviesinti Dedules,ir jo tevo biografijas ir dokumentus.Bet ,kol nenugaiso sis kolaborantas,Burauskaite jam ir tarnauja.kai nebeliks valdzioje magnolijos,gal koks doras zmogus ,neatstovaujantis jokiam valstybiniu nieksu dariniui,pakeites Burauskaites,tiketina ras dokumentu apie siuos Lietuvos naikintojus.Neabejoju,kad daugelis dokumentu bus sunaikinta.Jeigu pirmais atgautos Laisves metais sugebejo dedule i Grigiskes isvezti 40 tonu svarbiausiu dokumentu ir paleisti per maluna.O kokia buvo tu dokumentu apsauga,ten net ziurke neturejo galimybes popieriuka nugvelbti ir lizde pasikloti.Kai toks Landsbergis aiskina ,kad tai buvo nesvarbus dokumentai,tai lieka tik juoktis.Visa landsbergine dinastija veikia pries Lietuva,pries Lietuvos zmones.Kolaborantai prakeikti.Per juos ir panasu sbroda sendien Lietuva-Tevyne turejo palikti milijonas doru pilieciu.Tokiems ne valdzioj vieta,bet savo aprasytame shude vailiotis,kad kiekvienas turetu kur nusispjauti.

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • Kietai jus čia! Landsbergis veikė prieš Lietuvą!? Tai kokį gi Banionis darbą už Lietuvą padarė? Filmuotis sovietiniuose filmuose turint užnugarį menkas nuopelnas. Jis “ dėl gardaus valgio šaukšto” pasirašė niekingą pasižadėjimą! Daug geresniu aktorių, kurie nepasirašė taip ir liko šešėlyje. Ir nelyginkit su žmonėmis, kurių dėka, šiandien turime nep4iklausomą valstybę! Nebent jums ta valstybe yra nereikalinga?!

   Thumb up 1 Thumb down 24

  • Tiesiog Rusija elgiasi pagal Konfucijų- Tereikia prisėsti ir palaukti prie upės kol po kiek laiko ta upe praplauks priešo lavonas, laikas dirba Rusijos naudai, o ne Lietuvos…

   Thumb up 10 Thumb down 0

 9. AR NE LAIKAS TOMS BARAUSKAITEM PAILSET NUO SUNKAUS DARBO JUODINANT LIETUVAI SVIESIUS ZMONES?

  Thumb up 31 Thumb down 2

 10. Is siu paskelbimu galima manyti, kad T.Burauskaite galimai specialiai vykdo slapta Putino Propogandos tiksla- isbalansuoti Lietuvos Tautos Vievybe pries Nepriklausomybes Simtmecio, ir Sausio 13-os datas. Ir is tikruju kodel butent siuo metu dergiami buve lietuvos Sviesoliai , o taip pat visa tai rodo kad tai tesinys Vanagaites sukeltos Tautos skaldymo ir kirsinimo veiklos, dergiant Lietuviu tautos DIDVYRIU- Laisves kovotoju- partizanu- kurie su VANAGU-A.Ramanausku kovojo uz Lietuvos Laisve ir Nepriklausomybe. Tai jeigu norima Tikros Teisybes- tai tegul buna paskelbti Prisipazinusiu KGBistu sarasai- kuriuos dar budami ir siuo metu Valdzioje islaptino Dar 75 metams- kai tokio slaptumo termino niekur pasaulyje niera, – tik Rusijos KGB-FSB. Taciau jau Lietuviu Tauta supranta -KAS YRA KAS- ir Nepasiduos Provokacijoms. O Burauskaitei turietu buti LABAI GIEDA- ir turi atsiprasyti visos Lietuviu Tautos .

  Thumb up 19 Thumb down 10

 11. Tauta kuria valstybę. Tad kaip kuriasi – taip ir turi. Jei estų tauta atsakingai rinkusi savo valdžias ekonomiką susitvarkė ir ten iš emigracijų gryžinėja. Rodo jaučia pagarbą sau ir valstybei. Lietuvoj, vietoj rimto sutlekto darbo visų labui, viršuj susikėlę altyginimus vieni ant kitų per teisėsaugas atvirai siundos. Apačioje tauta skursta ar emigruoja. Kur kraupina didėjantys emigracijos mastai ir nereagavimas į tai. Regis valstybės valdyme, apart skųstis, nei vienos rimtos problemos nesugeba išsispręst patys. O jei parodysi kaip spręst, per įtakas apkaltins.. Ir nei patys daro, nei kitiems leidžia.. Ir grimzta kartu. Intrigose. kas ryt/poryt apie ką dar paskleis.

  Thumb up 16 Thumb down 0

 12. noreciau,kad si ponia atsakytu,kodel kai skaite ir viasino dokumentus apie Vanaga,reke,ka negaima tiketi kas parasyta,o dabar staiga atsirado tikimybes teorija,nors kaip rasoma dalis irasu spausdinta,dalis ranka rasyta,bet pagal jos aiskinima tikra,tai kodel apie Vanaga-Ramanausaka netikra,nors islikusi sena karta puikiai zino ka jie isdarinejo ir si ponia dar drista lyginti siuos iskilius zmones.Bjauru,tikiu kai ateis i jos vieta kitas zmogus,pilnavertis,gal iskels okumentus apie dedule,magnolija ir ja pacia

  Thumb up 27 Thumb down 0

 13. saunuoliai tiek gylys,tiek bakas,nes negalima kazkokiai veplai smeisti nusipelnusius zmones,kur ji buvo iki to laiko,matyt tik dabar gavo uzduoti ‘pas’,bet tai moteriskei,kuri nesugeba be komandos ‘pas’ atlikti savo darbo pirmiausia siulyciau paviesinti visa istorija apie dedules ir magnolijos bendradarbiavima,o paskui protingai palikti si posta,nes siame poste ne vieta tokiems verstaskuriams kaip jinai

  Thumb up 23 Thumb down 0

 14. Debilizmas,ne problemas sprendžia ,o kapstosi praeitį ,gal jau atėjo laikas gyventi dabar ,o ne šūdą malti,atsibodo,atrodo ,kad nei politikai,nei spaudos atstovai neturi ką veikti

  Thumb up 20 Thumb down 1

  • Asmeniškai man kaip asmenybė Banionis patinka, nežinau ar jis buvo agentas, arba ką jis šnipinėjo. Sondeckis šnipinėjo savo tėvą??? Kažkoks marazmas… Ne, aš suprantu, kad yra KGB agentų sąrašų skaičius, kas saugo pavogtus KGB agentų sąrašus ir kas tas pavardes viešina, klausimas ar tas pavardes viešina ir ar anketose neatsiduria niekuo dėtų žmonių pavardės, juk buvo manipuliacijos KGB sarašais, kai juos pavogė. Man kelia įtarimą, kiek atsimenų tokio rango figūros turėjo būti komunistų partijos nariai, o pagal Chruščiovo direktyvą, KGB negaliėjo persekioti ar verbuoti komunistų partijos narių. Bet kokiu atveju paviėšintas sąrašas turi prasidėti nuo patriarcho.

   Thumb up 14 Thumb down 0

 15. Jau seniau esu prašiusi paaiškinti kas tai per padaras tos ”Lietuvos jungtinės pajėgos”.Metus žvilgsnį į jų rašliavą atrodo jog tai aršiausi tautos priešai,pasiruošę naikinti ir žudyti,kaip kadaise žydus,visus mūsų piliečius-kitataučius,kitaip mąstančius ar nedievinančius landzbergistinės ideologijos ir jos pripažinėjų.Gal aš klystu? Paaiškinkite,kas žinote.Baisiai nesinorėtų vėl sulaukti pokaryje buvusių nieku nekaltų,taikių mūsų žmonelių skerdynių.

  Thumb up 19 Thumb down 1

 16. Niekas neskelbs tu kurie sedi valdzioja -viska slepe karbauskis ir konservatorei,baime diziule jiuos persekioja .Ir dalite neleis ,kol ji poste.o naujas prezidentas taip pat bus kokio nors klano statitinis.

  Thumb up 16 Thumb down 3

 17. Net A. Sakalas oficialiai pareiškė jog liūdys mates dokumentą , jog Lansbergis bendradarbiavo su KGB budeliu Dušanskiu ,,, kuriam paskui Lansbergis leido pabėgti iš Lietuvos .

  Thumb up 25 Thumb down 0

  • gavosi su bobikėm ? Kaip ir tau su Algirdo Nina ?

   Tegul važiuoja ABU į Žalgirio areną ir ten aiškinasi bokso ringe.

   Bilietai kainuos nuo 200 eur.

   Thumb up 0 Thumb down 9

   • Kreipkis pas veterinorius ir prisirišk prie lovos …
    Pas tave progresuojanti pasiutligė .

    Thumb up 12 Thumb down 0

 18. Mes būsim ramūs saugūs ir klestėsim, kai:
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
  Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
  (Putino vadovaujamos bei) Lietuvoje pasilikusiųjų okupantų (lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gaujos visi veikėjai bus paviešinti ir nušalinti iš visų įstaigų;
  Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
  Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

  Thumb up 0 Thumb down 20

 19. 6. Konstitucinis (teisėtas) Valstybės perversmas
  Daugiau va čia
  lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

  Thumb up 5 Thumb down 3

 20. Kai Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, tai Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.
  _________________
  Lietuvos gynėjų tvirta nuostata – kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias (Seime), įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias.
  Daugiau va čia
  lietuva2.lt/pasiulymas/teisine-ne-tvarka/59d9a6560a1d0d0f1c286e2d

  Thumb up 7 Thumb down 3

 21. Zodziai is daineles.Jau nuo Landsbergio etiudu Lietuva apako kgbistai ir stukaciai patrijotais tapo.Lietuvele Lietuva kaip tu ryt gyvensi ka tu valgysi ka gersi kai visai pasensi! Skestam skolose kiekvienas mus biudzetas kiauras Vagys mums isnuomavo Independens Gelda!

  Thumb up 22 Thumb down 0

 22. KODĖL NEVIEŠINAMI TIKRI KGB-istai KURIE IŠ IDĖJOS , NIEKO NEVERČIAMI VISAIS GALAIS TARNAVO KGB IR PRISIDĖJO PRIE LIETUVIŲ TAUTOS GENOCIDO , O NEPRIKLAUSOMYBĖS METAIS PADARĖ LIETUVAI MILIJARDINIUS NUOSTUOLIUS IR IŠTRĖMĖ PUSE TAUTOS .

  PREZIDENTŪRA BANDO NUSLĖPTI , kad S. Peterburgo Ždanovo universiteto vadovybė oficialiai kreipėsi 2015m. į Grybauskaitę , kad ji duotų sutikimą paviešinti jos universiteto bylą , nes labai daug kas domėjosi jos byla .
  O prezidentės vardu atsakė Giedrius Krasauskas , kuris kategoriškai uždraudė paviešinti Grybauskaitės bylą .
  Tai ką slepia KGB prostitutė ?
  Bijo apkaltos ir liustracijos istatmo pritaikymo ?
  Mano facebook sienoje išviešinta jos Ždanovo universiteto byla .
  Net anglai apie tai parašė….
  Ikėliau tuos dokumentus į savo Google+ sieną .

  Pagooglinkite….

  What is Grybauskaite silent about? – UK Indymedia

  Thumb up 22 Thumb down 1

 23. Ka cia sumaste konservatoriu atstove Burauskaite?Ar gali toks zmogus vadovauti ?Jei islaptinot dar 75 metams KGB-istus. tai kodel is to saraso pagarsinami keli zmones?Visa sarasa panele prasom paskelbti!

  Thumb up 37 Thumb down 0

  • Ji nekalta ji vygdo savo konservatoriu,klano nurodymus ji yra tik sachamtu lentoja eiline peska.

   Thumb up 20 Thumb down 0

 24. Įdomu,ar NAUJAS genocido centro vadovas ,reikalui esant,,NERASTŲ” T. Burauskaitės PASIŽADĖJIMO dirbti KGB.
  Ir kaip 2016 metais Anušauskas sugebėjo sužinoti dabar paskelbtas pavardes.

  Thumb up 31 Thumb down 0

 25. Galėtų gerbiamas Povilas bolotiruotis. Būtų geriausias kandidatas iš dabar paskelbtų.

  Thumb up 28 Thumb down 1

 26. Jį gina konservų gauja. Jis Lietuvos trysdešimtmečio Judas.

  Thumb up 34 Thumb down 1

 27. dovanėlės gojams šimtmečio proga: jašos suremomtuotas Gedimino kalnas, iškiliausių asmenybių juodinimas.

  Thumb up 28 Thumb down 0

 28. Teisingai, Tauta turi zinoti “iskiliuosius” savo Lietuvos “gelbetojus”. Tuom viskas ir pasakyta. Pritariu siam vienam is nedaugelio Lietuvos teisingo Zmogaus P.Gylio idejai. Didziuojuosdi, kad dar like tokiu sazinigu politiku!

  Thumb up 34 Thumb down 1

 29. Kodėl tik dabar?
  Skaičiau tokią versiją.
  Šiuo metu vyksta šimtmečio žmogaus rinkimai. Todėl vienas iš negarbingiausių šimtmečio žmonių Dėdulė taip savo konkurentus šalina. Tam panaudotas įsislaptinusių KGB-istų priedangos centras. Seniai jų išbandytas ir patikimas (kol kas patikimas 😀 ) įrankis.

  Thumb up 29 Thumb down 1

  • Dedule uzslaptintas,karbauskio ir dabar iskelia tuos kas jam netinka ce kolkas viksta rokiruote dedule stebi tautos reakcija kartu su raudona dalite.

   Thumb up 10 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...