Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 23 Trečiadienis
 

P. Gylys: „Konstitucinio Teismo sprendimas – korupcinis?“

2015-01-16 11:34 | Nuomonių ringas | Komentarų (51)

Seimo narys Povilas Gylys. KK nuotr.

Mūsų Konstitucinis Teismas yra garsus tuo, jog nuo Egidijaus Kūrio laikų dalyvauja konstituciniame perversme – 1992 m. referendume priimtos Konstitucijos fundamentinių nuostatų keitime. Jis yra tapęs naujosios nomenklatūros, besirūpinančios savo gerove, o ne bendruoju gėriu, dalimi. O tai reiškia korupciją, gedimą plačiąja tos sąvokos prasme. Privačių ar grupinių interesų kėlimas virš viešųjų ir yra korupcija.

Paskutinis, 2015 m. sausio 14 d. sprendimas tai patvirtina. Konstitucinis Teismas išaiškino, jog draudžiama mažinti bendrąjį socialinių garantijų, pirmiausia, pensijų, lygį. Manau, tuo sprendimu pažeidžiami teisingumo, solidarumo ir protingumo principai.

Pirmiausia, teisėjų gildija nori išskirti save iš kitų socialinių grupių – jiems vieninteliams taikomos išimtys. O tai nėra teisinga. Taip pat nėra solidaru. Jeigu sunkumų patirtų visos visuomenės grupės, visos turėtų solidariai prisiimti užgriuvusių sunkumų naštą. Buvę teisėjai, kaip turintys labai aukštas socialines garantijas (iki 10 tūkstančių litų arba ~3 tūkstančių eurų pensija), turėtų elgtis moraliai ir nepretenduoti į išimtis.

Kita vertus, tai yra Konstitucinio Teismo intervencija į teisėkūrą, į įstatymų leidybą. Konstitucinis Teismas, pažeisdamas Konstitucijos raidę ir dvasią, IŠ ANKSTO nurodo, ką Seimas gali ir ko negali daryti. Skaitykite Konstituciją iš naujo, ponai Konstitucinio Teismo teisėjai! Be to, nereiktų pamiršti principo Nemo iudex in própria causa (Niekas negali būti teisėju savo byloje), kuris skelbiamas Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo interneto svetainėje.

Povilas Gylys

Komentarai

 

 

 
 1. Na ponas Povilai..Užmerkite akis,-įsivaizduokite kaip viskas gerai ir bus kvit.Prezidentė juk paskelbė, kad reikia stiprinti Konstitucinio teismo autoritetą?Tai ir stiprinkite negalvojęs

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. Kaip vadinamas žmogus, kuris neskiria spalvų?
  Daltonikas.
  O kuris skiria?
  Rasistas.

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • Vietoj to, kad diskutuotum konstitucinio teismo tema, išsiduodi kad esi tiesiog daunas.

   Thumb up 2 Thumb down 3

 3. Reikia rinkti naujus. Na kokia nauda is ketvirti amziaus tusciai rekaujancio Grazulio? Pediku karavanas juk eina?

  Thumb up 5 Thumb down 4

  • Nesakyk nesakyk. Petras Gražulis į Vilniaus merus pasinešė. Sako pedikai iš Vilniaus jau bėga, kaip žiurkės iš skęstančio laivo.

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • Vieni išeina – kiti ateina. Štai atėjo Maldeikienė nuo Lietuvos sąrašo. Ji moka tik rėkauti, bet dirbs prieš tautą. Ji , manau, bus prieš seimo narių mažinimą, ne kitą kartą , kiai žmonės atsipeikės, jai jau bus didžiulis konkursas ir ji nebepateks.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Keturis scenarijus gali parasyt tik Kuzia apie Venckiene. O Ukrainos scenarijus vienas ir tas pats, kaip ir musu visu:
   – Is pradziu su ruskiais musesi Parlamente, paskui Kijeve, -siandien jau vieni kitus musa pakrasciuose.
   Kai pakankamai pasimus,- prades dirbt.

   Thumb up 8 Thumb down 3

 4. 1- Po Lietuvos pirmininkavimo Armėnija pasirinko Rusijos glėbį o ne ES… faktas….
  2- Po Lietuvos pirmininkavimo Ukrainoje Kijeve prasidėjo ,,maidanas,, kurį rėmė Linkevičius ir Graužinienė. Ukrainoje karas ir Ukraina neteko dalies teritorijos… Faktas…
  Ai tiesa – tada kai igirdo jog Graužinienė rėžia kalbas Majdane – sukilo žiniasklaida – kodėl kaip savo iniciatyva… Pasirodo ne savo iniciatyva , o seimas liepė nuvykti ir pasiūbuoti Ukrainos valstybės laivelį…
  Na o Linas turi savo šefą – tas valdo…
  O Rusijos federacija ką? Kuriasi antimaidano organizacija – jei ateis keliasdešimt vyrukų ir pradės Raudonojoje aikštėje deginti padangas o paskui versti teisėtą valdžia – jie jiems paaiškins kaip tai galima padaryt – rinkimuose ir referendumuose…
  O balsus tai ir Lietuvoj Vaigauskas vis dar skaičiuoja – tai nėr gerai ,bet geriau nei KARAS.

  ——————————-
  O negi nebuvo galima taikiai ruoštis 2015 metų rinkimams?
  Pažiūrėkit kas liko iš Donetsko aerouosto… 4000 nužudytų…. Ar buvo verta? Loreta esi patenkinta? Linai – o tu kalės vaike -ramiai miegi? Juk vežei pirštines riaušininkams…
  To nesuprasiu niekada….
  Ir tikiuosi beretės ar dar kas Lietuvoje šito nepadarys… Valdžia pasimokė iš Kijevo maidano ir riaušėms pasiruošė.
  Žinoma gėda ,kad prisidėjo verčiant legitimia valdžią Ukrainoje…
  Va mano nuomonė – ačiū už dėmesį.

  Thumb up 13 Thumb down 0

   • siaip, sekant tokia logika, lietuva niekad neturejo ir neturi savos valiutos.
    taip pat kinija, japonija, kanada, turkija, alzyras, mozambikas, sveicarija, dramblio kaulo krantas, norvegija ir galybe kitu valstybiu. nes tartpautiniuose atsiskaitymuose visois jos vartoja ne savo valiutas.

    Thumb up 6 Thumb down 3

  • Vaikai tik musu pasekejai. Kai mato ka pedofilu Klanas isdarineja su Venckiene ir kt. padoriais pilieciais… -stengiasi pavyti ir pralenkti.

   Thumb up 11 Thumb down 2

 5. Politinės anomalijos.
  Jei koks VNTB apklausose paklaustų visuomenės nuomonės, kas Lietuvoje pats įtakingiausias politikas, manau, kad niekas neatsakytų, jog Povilas Gylys, nes jis ir pats per dvasišką tėvelį labai įtakojamas pabėgėlės Neringos. Daugelis, tikriausiai, net nesusimaste atsakytų, kad tai Vytautas Profesorius Landsbergis. Ir jie būtų… neteisūs. Atsakę į klausimą, kad Lietuvoje didesnis net už V.V.Putin’ą teroristas H.Daktaras – taip pat pramestų pro šalį. Tai bandykite iš trijų kartų tada atspėti – kas?
  Tikriausiai neatspėsite. Tada kreipkitės į naujai iš kortų šulerio iškeptą politiką Antaną Guogą. Jis jums tiksliai įvardins, kas įtakingesnis net už patį Patriarchą, kuris net prezidentę įtakoja. Bet apie viską nuo pradžios.
  Kai Europerlamente pasirodė R.Janutienės į anglų iš rusų kalbos išversta knyga „Raudonoji Dalia“, ponas A.Guoga, net nemirktelėjęs, viešai pareiškė, kad tai be jokių abejonių, Rolando Pakso darbas. O jūs sakėte, kad R.Paksas tik dvi kalbas temoka, iš kurių abi lietuviškos, tik viena su žemaitišku akcentu. Pasirodo jis net iš rusų į anglų verčia ir viso EP bendradarbiams dalina. Tikriausiai dar ir iš juodosios partijos buhalterijos lėšų, kurių taip stropiai ieško STT. Bet ir tai dar ne viskas. Visai Europai poveikį poveikiu niekšas daro.
  Kai R.Paksas nuėjo pas Guogą pasiaiškinti iš kur pas aną tokia aiškiaregystė, tai pastarasis pareiškė, kad niekas kitas, kaip tik R.Paksas taip kenkti Lietuvai nesugebėtų. Tada Paksas bedė pirštu į Dangų ir paklausė, ar ponas Guoga jau ir paties Dievo nebebijo taip melagingai užsipuldinėdamas? Ir ką jus manote? Dievas kaip mat parodė savo pirštą. Guogai taip staiga paleido vidurius, kad vos tik spėjo iki tualeto nulėkti. Gerai dar kad tualetas neužimtas buvo – būtų iki rumbo prisivaręs. Išsitriedęs griebė popieriaus, pieštuką ir suraitė EP vadovui pareiškimą, kad Rolandas Paksas – teroristas – ir jam,- Guogai – užsakytu pas patį Dievą susidorojimu grasino.
  Tai va, pasirodo, kad R.Paksas ne tik Putino lygio teroristas, bet dar ir pačiam Dievui, kaip koks Landsbergis Grybauskaitei, duoda nurodymus, kaip anam elgtis ir užsakinėja susidorojimus. Įdomu, kaip EP vadovas bandys Dievą nuo to atkalbėti.
  O EP politinis karas įsibėgėja. Apie kokią tai Lietuvą ir jos reikalus ten niekas galvos nesuka, Vyksta nuožmi kova. Naujai iškepti politiniai patriotai – Landsbergiukas su Guoga bei veteranas Mazuronis nuožmiai kovoja su baisiais ir amžinais Lietuvos priešais – R.Paksu ir V.Uspaskich. Kare, kaip kare – visos priemonės pateisinamos. Parlamentas skyla į dvi dalis. Vieni palaiko vieną pusę, kiti – kitą. Visiems be galo įdomu, kaip vienos ir tos pačios išrinkti politikai vieni kitiems atlapus draskosi. Kol paaiškės tikroji tiesa, persvara veterano vadovaujamų politikos naujokų pusėje. Antroji pusė viliasi tik Dievulio palaikymų. Šansai dvejetukui laimėti prieš trejetą – mizeriniai.
  R.Paksas liko dar neapkaltintas tik Medininkų žudynėmis. Gal vertėtų apkaltinti ir pasodinti vietoj Nikulino, kad įsivyrautų Lietuvoje taika ir ramybė. Taip ar taip, jis jau nuteistas dvasiškai iki gyvos galvos. Tai pridėkime dar fiziškai, ir „bus tvarka“. Pašalinimas iš politikos jokių apčiuopiamų rezultatų nedavė. Kaip kenkė, taip ir tebekenkia. Jei ne Landsbergiui, tai Janutienei, jei ne Janutienei, tai Juknevičienei… Ir dar tokiu momentu, kai Putinas jau Grybauskaitei su Landsbergiu į nugarą alsuoja, koja ant Lietuvos sienos padėjęs…

  Thumb up 9 Thumb down 11

   • Jeigu tas vienas nieko padaryt negali, tai ko ten nafik sėdi, tai tegu eina griovių kas, o ne savo ir anot Adamkaus partinių grupuočių rekalus tvarkyt. Dabar gi nė vienas nekaltas, nes padaryt nieko negali, na tiesiog neįgalūs ir tiek, o Lietuva šaibom eina, tuoj vieni seneliai čia gyvens, o kas už independensus mokės.

    Thumb up 11 Thumb down 2

  • rasai iki rumbo, o reikia iki aprumbo, , bet tada turi būti ne kelnės o skafandras

   Thumb up 0 Thumb down 1

 6. Na gerai korupcinis ,ir kas toliau . Tylesite visi kaip i kelnes prisideje ,ko bijote ,kelkite i viesuma arba darykite apkalta visai tai sutvei .

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • žiūri tik kad kiti darytų. O ką pati padarei?Ką gali vienas seimo narys? Ypač jei jis yra nesisteminis. Vieningo veiksmo reikia

   Thumb up 25 Thumb down 1

   • Tai imk ir tą vieningą veiksmą padaryk. Juk visas tas šimtas keturiasdešimt vienas lygiai taip pat galvoja – o ką aš vienas padarysiu? Ir niekas nieko nedaro.
    Būtų jų ten nors ir tūkstantis – viskas būtų taip pat. Kaip ir mūsų likusių du su uodegike milijonai, kurie taip pat kiekvienas manome – o ką aš vargšas biednas žmogelis vienas padarysiu. Galiu tik per rinkimus nubėgti tekinas ir neskaitęs prabalsuoti už tuos, kurie ten protingesnių įrašyti, kad keturis metus gaudami solidų atlygį galvotų, o ką aš vienas galiu padaryti?
    Vienas toks, net pabandyti nespėjęs kokį tai vieningą veiksmą padaryti, buvo dvasių kaip mat suėstas ir po šiai dien tebeujamas. Daugiau drąsių, atsidurti jo vietoje kol kas neatsiranda.
    Panašu, kad pagal mūsų neįtakojamus gamtos dėsnius – dviejų baltų varnų viename pulke nebūna. Ir ta atsiradusi viena, kaip mat juodųjų užkapojama. Prieš gamtą labai nepašokinėsi…

    Thumb up 10 Thumb down 4

 7. Reikia paleisti seimą ir vyriausybę – kiek lėšų sutaupytų valstybė! Juk viską sprendžia ir šalį valdo KT, todėl kitos institucijos tampa nebereikalingos..

  Thumb up 31 Thumb down 0

 8. Visa tai todėl,kad teisėjai save įteisino aukščiausia -brahmanų kasta,todėl save kaip išskirtinius stato aukščiau įstatymų,konstitucijos ir moralės.Ką gi,Lietuvoj jie dievai,bet užmiršta viena,kad kaip ten besipūstų-grabas sulygins ir juos su visais.

  Thumb up 34 Thumb down 1

  • Tai sakote P.Gylys atstovauja Tautos interesus? Taip atstovauti tuos interesus ir pasipiktinti teisėjų pensijom bei konstitucinio teismo savivale, galiu ir aš. Skirtumas tik tame, kad aš negaliu nieko įtakoti, o jis gali, bet nieko nedaro.
   Tai mes jį ten Seime patupdėme tam, kad gražiai čiulbėtų, ar kad ką nors darytų, kad taip nebūtų?

   P.s. Kas labiausiai stebina, tai kad visi politikai bei valdininkai viską mato, piktinasi ir absoliučiai nieko nedaro, lyg jų pareiga būtų tik negeroves įvardinti, o jau jas išgyvendinti – nebe jų reikalas!
   Tai kas, ponas Gylį, turi tai išgyvendinti? Marsiečiai?

   Thumb up 9 Thumb down 24

   • D a k t a r ą!Kvieskit daktarą Hausą-Baba nuprotėjo.”Mes (pedikai) P.Gylį patupdėm”?Ricina ir klizma tai gerai, bet po jų atsigulėti vertėtų, kitaip visiškas nupušimas.Kokia baisi ta Dievo rykštė už iškrypimus.Kas dabar tapšnos taksiukams ir juokins svietą komentarais?Ar vargšė Antanienė jau žino?

    Thumb up 5 Thumb down 4

   • Tai pyksti ant Gylio, kad savo laiku nepalaike tavo gerbiamu iskrypeliu? Nesigink, zinau kad taip.

    Thumb up 15 Thumb down 1

 9. PASIŽIŪRĖKITE MANO facebook sienoje , pedofilų ir žudikų bendrininkė D. GRYBAUSKAITĖ paaukštino pareigose teisėją STANISLOVĄ JUOCEVIČIU (galimai pedofilą ) už sunkių nusikaltimų dangstymą prieš kūdykius , LABAI IDOMUS DOKUMENTAS .

  NORMALUS ŽMOGUS PASAKYTŲ , JOG TAI AUKŠČIAUSIO LYGIO DEBILIZMAS .
  Ar girdėjote kada nors , kad teisiamasis teisme atsisakytų , kad sunkesni kaltinimai teisme jam būtų pakeisti lengvesniais , turbūt , kad ne .
  Čia mano kreipimasis į Vilniaus m. rajono teismą , kur aš buvau jau trečią kartą teisiamas už buvusio Vilniaus m. 1 apylinkės teismo pirmininko (galimai PEDOFILO STANISLOVO JUOCEVIČIAUS ižeidimą).
  Vilniaus m. apylinkės prokuratūra kreipėsi į teismą , kad man sunkesni kaltinimai būtų pakeisti lengvesniais , tai yra iš 4 straipsnių kuriais aš buvau kaltinamas , man sušvelninti kaltinimą , palikti tik vieną straipsnį , dėl teisėjo ižeidimo .
  AŠ oficialiai kreipiausi į teismą su prašymu , kad teismas nešvelnintu man kaltinimų kaip prašo prokuratūra , o teistų pagal visus pirminius kaltinimus , o teismo eigoje aš irodysiu jog prokuratūra ir STANISLOVAS JUOCEVIČIUS , bei kiti pareigūnai dangstė sunkius nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus .
  Aš tyrimo metu buvau pateikes net 34 dokumentus su nusikaltimų irodymais .
  CIRKAS ir DEBILIZMAS , kai tik aš perskaičiau šį kreipmasį ir gavau kopiją , man liepė sakyti paskutinį žodį . TEISMAS VYKO TIK 5 MINUTES . Neapsvarsčius mano kreipimosi , buvo patenkintas prokuratūros prašymas sušvelninti man kaltinimus .
  GREITAI išviešinsiu visus dokumentus savo tinklapyje .

  TAI KAS KO BIJO .

  Thumb up 16 Thumb down 2

 10. Nax…. mums ta konstitucija ?

  Mes deklamuojame eiles , ,,,

  AČIU PARTIJAI , TĖVYNEI ,
  UŽ TALONĄ PATALYNEI ,
  O JEI RANKŠLUOSTĮ DAR GAUSIU ,
  VISĄ AMŽIŲ JAI TARNAUSIU.

  ____________________

  To mus moko pedofilų ir žudikų bendrininkė , DALIA GRYBAUZKAITĖ .
  ____________
  Paduok mane į teismą D. Grybauskaite , ar bijai ?

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • “Itin aukštą pasaulio žiniasklaidos bei žmogaus teisių gynėjų pasitikėjimą turinčios organizacijos „Reprieve“ atstovas Croftonas Blackas”.
   -Patvoriniu sluoksniuose ne itin auksta girdejimo lygi turi Reprieve. Va kai visa tai paliudys prokuroru sluoksniuose isgimdyti Zalimas ir Miliniene…

   Thumb up 18 Thumb down 1

 11. p.Gylį šimtu procentų, bet iš virkavimų ir faktų konstatavimo “runkeliams” – jokios naudos.. Tauta ir pati tai supranta…

  Thumb up 20 Thumb down 8

  • kartojimas – mokslų motina.
   Didelė tautos dalis užgeria ir ant rytojaus jau pamiršta (kaip kad bambalinis Algirdas), todėl nuolat reikia tokiems priminti.

   Thumb up 15 Thumb down 2

 12. Teisingos mintis, bet kas iš to? – juk Konstitucijos garanto VYČIŲ (iškabos nesiskaito) tai neliko…

  Thumb up 25 Thumb down 1

 13. Seimas gali panaikinti KT, o jo funkcijas perduoti AT.
  Pasikonsultuokite su A.Greičiumi.

  Thumb up 23 Thumb down 2

 14. Mūsų tikroji konstitucija – Lietuvos Respublikos piliečių priimta 1992 spalio 25 referendume, įsigaliojusi 1992 lapkričio 2. Vėlesni konstitucijos straipsnių keitimai be Tautos valios, padaryti kelių partijų nusikalstamos gudročių perversmininkų gaujos, yra niekiniai.

  Thumb up 49 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...